Výsledky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu, nominační závod na MS, MSJ a MED, Akademické M ČR

Datum:
30.01.2021
Místo konání:
zámek Janovice a areál Flemda Rýmařov
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
Kategorie:
D17     D20     D21     H17     H20     H21    
D17
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 21:41
2. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 21:42 + 0:01
3. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:32 + 0:51
4. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 23:26 + 1:45
5. Bartošová Marie MLA0451 A MLOK Mariánské Lázně 23:27 + 1:46
6. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 24:53 + 3:12
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 26:38 + 4:57
8. Skácelová Adéla JJN0454 B Team Jizerky 26:40 + 4:59
9. Čechmánková Anna PVP0450 B VSK Přírodní vědy Praha 26:44 + 5:03
10. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 27:40 + 5:59
11. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 28:39 + 6:58
12. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 29:54 + 8:13
13. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 29:57 + 8:16
14. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 30:06 + 8:25
15. Balejová Julie VSP0555 B USK Praha 30:10 + 8:29
16. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:25 + 8:44
17. Skalová Jolana TJN0653 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:48 + 9:07
18. Brožková Kateřina JJN0450 B Team Jizerky 31:22 + 9:41
19. Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:46 + 10:05
20. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 33:24 + 11:43
21. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 37:05 + 15:24
22. Pesničáková Soňa JJN0451 B Team Jizerky 37:08 + 15:27
23. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 37:36 + 15:55
24. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 16:20
25. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 38:18 + 16:37
26. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 38:34 + 16:53
27. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 42:07 + 20:26
Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha DISK
D20
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 E KOS TJ Tesla Brno 21:18
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 24:40 + 3:22
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 26:13 + 4:55
4. Pušová Bára STH0357 B SK Studenec 28:09 + 6:51
5. Mrózek Teresa SIT0251 C OK SILESIA 29:43 + 8:25
6. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 36:03 + 14:45
Macholdová Tereza VPM0254 B KOS Slavia Plzeň DISK
D21
4.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 22:29
2. Šimková Johanka SHK9355 E OK Slavia Hradec Králové 23:38 + 1:09
3. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 26:00 + 3:31
4. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:23 + 3:54
5. Firešová Markéta DCE9950 E KOB Dobřichovice 26:57 + 4:28
6. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 28:50 + 6:21
7. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 31:04 + 8:35
8. Chaloupská Barbora DCE9951 E KOB Dobřichovice 32:37 + 10:08
9. Procházková Marie DCE9550 C KOB Dobřichovice 33:21 + 10:52
10. Horvátová Hana SSU9794 C SK Severka Šumperk 33:58 + 11:29
11. Argalášová Kateřina TRI9750 B TJ TŽ Třinec 36:48 + 14:19
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 40:34 + 18:05
13. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 48:31 + 26:02
14. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 67:44 + 45:15
H17
4.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Matyáš VSP0400 A USK Praha 18:46
2. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 19:17 + 0:31
3. Blaha Jiří VSP0411 B USK Praha 19:33 + 0:47
4. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 20:38 + 1:52
5. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 20:45 + 1:59
6. Blaha Michal VSP0412 B USK Praha 20:58 + 2:12
7. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 21:16 + 2:30
8. Habán Oliver VLI0600 A Slavia Liberec orienteering 21:31 + 2:45
9. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:39 + 2:53
10. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 23:08 + 4:22
11. Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:36 + 4:50
12. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 23:44 + 4:58
13. Srb Vladimír SJI0701 A OK Jihlava 24:37 + 5:51
14. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 24:57 + 6:11
15. Mrózek Pawel SIT0402 B OK SILESIA 26:03 + 7:17
16. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 26:45 + 7:59
17. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 27:12 + 8:26
18. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 27:24 + 8:38
19. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:29 + 8:43
20. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 28:53 + 10:07
21. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 29:44 + 10:58
22. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 29:49 + 11:03
23. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:53 + 11:07
24. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 30:20 + 11:34
25. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:56 + 13:10
26. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 32:11 + 13:25
27. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 34:40 + 15:54
28. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 35:07 + 16:21
29. Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:49 + 19:03
30. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 45:18 + 26:32
31. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 53:55 + 35:09
H20
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:49
2. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:17 + 0:28
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 23:21 + 0:32
4. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 24:08 + 1:19
5. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 24:13 + 1:24
6. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:55 + 5:06
7. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 29:03 + 6:14
8. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:10 + 7:21
9. Růta Matyáš JJN0102 B Team Jizerky 30:39 + 7:50
10. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS TJ Tesla Brno 32:13 + 9:24
11. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:37 + 9:48
12. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:21 + 20:32
Štefan Vít STH0202 A SK Studenec DISK
H21
4.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 20:55
2. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 21:00 + 0:05
3. Nagy Josef TJN0006 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:02 + 0:07
4. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Praha Zdravotník 21:35 + 0:40
5. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:31 + 1:36
6. Hlaváč Ondřej TBM9901 E KOS TJ Tesla Brno 22:35 + 1:40
7. Bartoš Vojtěch MLA9802 E MLOK Mariánské Lázně 22:38 + 1:43
8. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia Plzeň 23:36 + 2:41
9. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 23:53 + 2:58
10. Vystavěl Ondřej JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov 24:22 + 3:27
11. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Praha Zdravotník 24:56 + 4:01
12. Tomanek Daniel KSU7410 E Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:02 + 4:07
13. Rusý Tomáš DCE9300 E KOB Dobřichovice 25:05 + 4:10
14. Šmaus Antonín JJN0001 C Team Jizerky 26:11 + 5:16
15. Fesselhofer Roland 0010001 C 001 - JuraZub Zlín 28:03 + 7:08
16. Hradil Jiří TZL8604 C SKOB Zlín 28:30 + 7:35
17. Hasman Ondřej VPM0002 B KOS Slavia Plzeň 28:34 + 7:39
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 29:00 + 8:05
19. Průša Michal VSP7310 A USK Praha 29:49 + 8:54
20. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 29:50 + 8:55
21. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 30:59 + 10:04
22. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 31:07 + 10:12
23. Navrátil Rostislav TRI6601 A TJ TŽ Třinec 31:10 + 10:15
24. Rýdl Jiří JJN7000 B Team Jizerky 31:25 + 10:30
25. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 31:37 + 10:42
26. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 32:17 + 11:22
27. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 32:23 + 11:28
28. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 32:31 + 11:36
29. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 32:40 + 11:45
30. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 32:51 + 11:56
31. Panovec Kryštof SZP0011 B TJ Slovan Praha Zdravotník 33:57 + 13:02
32. Fiala Petr LPU8701 A OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 13:07
33. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 44:05 + 23:10
34. Koštejn Vít DOK9800 B OK Doksy 44:35 + 23:40
Byrczek Jan 0020001 C 002 - :-) DISK
Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering DISK