Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati, nominační závod na MS, MSJ, MED, Akademické M ČR

Datum:
31.01.2021
Místo konání:
zámek Janovice a areál Flemda Rýmařov
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
Kategorie:
D17A     D20A     D21E     H17A     H20A     H21E    

D17A 7.20 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 42:42
2. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:54 + 0:12
3. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 43:32 + 0:50
4. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 46:46 + 4:04
5. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 47:32 + 4:50
6. Čechmánková Anna PVP0450 B VSK Přírodní vědy Praha 49:40 + 6:58
7. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 50:42 + 8:00
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 51:09 + 8:27
9. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 51:28 + 8:46
10. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 52:18 + 9:36
11. Skácelová Adéla JJN0454 B Team Jizerky 53:01 + 10:19
12. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 55:24 + 12:42
13. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 55:47 + 13:05
14. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 58:39 + 15:57
15. Skalová Jolana TJN0653 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:15 + 16:33
16. Balejová Julie VSP0555 B USK Praha 59:23 + 16:41
17. Brožková Kateřina JJN0450 B Team Jizerky 59:35 + 16:53
18. Pesničáková Soňa JJN0451 B Team Jizerky 59:37 + 16:55
19. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 59:50 + 17:08
20. Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:24 + 18:42
21. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:51 + 19:09
22. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 66:15 + 23:33
23. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 66:52 + 24:10
24. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 67:06 + 24:24
25. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 68:04 + 25:22
26. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 70:28 + 27:46
27. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 72:03 + 29:21
Bartošová Marie MLA0451 A MLOK Mariánské Lázně DISK
Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha DISK

D20A 8.60 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 E KOS TJ Tesla Brno 52:04
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 58:47 + 6:43
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 60:25 + 8:21
4. Macholdová Tereza VPM0254 B KOS Slavia Plzeň 64:15 + 12:11
5. Mrózek Teresa SIT0251 C OK SILESIA 67:53 + 15:49
6. Pušová Bára STH0357 B SK Studenec 70:41 + 18:37
7. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 82:36 + 30:32

D21E 9.30 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 50:03
2. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:35 + 3:32
3. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 55:36 + 5:33
4. Firešová Markéta DCE9950 E KOB Dobřichovice 57:14 + 7:11
5. Chaloupská Barbora DCE9951 E KOB Dobřichovice 63:14 + 13:11
6. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 63:20 + 13:17
7. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 63:50 + 13:47
8. Procházková Marie DCE9550 C KOB Dobřichovice 70:37 + 20:34
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 93:08 + 43:05
10. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 111:59 + 61:56
11. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 115:33 + 65:30

H17A 8.70 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 41:31
2. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 42:26 + 0:55
3. Blaha Jiří VSP0411 B USK Praha 44:57 + 3:26
4. Blaha Michal VSP0412 B USK Praha 45:39 + 4:08
5. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 47:05 + 5:34
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 A USK Praha 48:15 + 6:44
7. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:36 + 9:05
8. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 51:16 + 9:45
9. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 51:38 + 10:07
10. Habán Oliver VLI0600 A Slavia Liberec orienteering 51:39 + 10:08
11. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 51:43 + 10:12
12. Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 54:11 + 12:40
13. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:25 + 12:54
14. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 55:14 + 13:43
15. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 55:27 + 13:56
16. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 58:02 + 16:31
17. Mrózek Pawel SIT0402 B OK SILESIA 59:02 + 17:31
18. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 59:50 + 18:19
19. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 59:53 + 18:22
20. Srb Vladimír SJI0701 A OK Jihlava 60:05 + 18:34
21. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 60:35 + 19:04
22. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:40 + 20:09
23. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 61:56 + 20:25
24. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 65:48 + 24:17
25. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 68:53 + 27:22
26. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 69:07 + 27:36
27. Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:14 + 30:43
28. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 74:47 + 33:16
29. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:47 + 38:16
30. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 83:57 + 42:26

H20A 10.40 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:15
2. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:30 + 0:15
3. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 57:17 + 4:02
4. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 59:36 + 6:21
5. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 60:22 + 7:07
6. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 63:29 + 10:14
7. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:29 + 12:14
8. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 68:01 + 14:46
9. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:36 + 20:21
10. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS TJ Tesla Brno 74:37 + 21:22
11. Růta Matyáš JJN0102 B Team Jizerky 78:40 + 25:25
12. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:08 + 44:53
Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK

H21E 12.30 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 58:48
2. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 59:03 + 0:15
3. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Praha Zdravotník 59:12 + 0:24
4. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 61:14 + 2:26
5. Hlaváč Ondřej TBM9901 E KOS TJ Tesla Brno 61:54 + 3:06
6. Nagy Josef TJN0006 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:29 + 3:41
7. Bartoš Vojtěch MLA9802 E MLOK Mariánské Lázně 63:03 + 4:15
8. Vystavěl Ondřej JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov 66:24 + 7:36
9. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 69:00 + 10:12
10. Tomanek Daniel KSU7410 E Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:03 + 10:15
11. Fesselhofer Roland 0010001 C 001 - JuraZub Zlín 70:26 + 11:38
12. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia Plzeň 70:31 + 11:43
13. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Praha Zdravotník 71:06 + 12:18
14. Rusý Tomáš DCE9300 E KOB Dobřichovice 71:08 + 12:20
15. Hasman Ondřej VPM0002 B KOS Slavia Plzeň 73:45 + 14:57
16. Šmaus Antonín JJN0001 C Team Jizerky 75:04 + 16:16
17. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 75:12 + 16:24
18. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 77:05 + 18:17
19. Průša Michal VSP7310 A USK Praha 78:34 + 19:46
20. Hradil Jiří TZL8604 C SKOB Zlín 79:54 + 21:06
21. Navrátil Rostislav TRI6601 A TJ TŽ Třinec 82:28 + 23:40
22. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 83:22 + 24:34
23. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 84:24 + 25:36
24. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 89:12 + 30:24
25. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 90:21 + 31:33
26. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 90:45 + 31:57
27. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 91:54 + 33:06
28. Šťastný Jiří TBM7137 C KOS TJ Tesla Brno 93:04 + 34:16
29. Byrczek Jan 0020001 C 002 - :-) 95:01 + 36:13
30. Panovec Kryštof SZP0011 B TJ Slovan Praha Zdravotník 95:21 + 36:33
31. Fiala Petr LPU8701 A OK Lokomotiva Pardubice 96:47 + 37:59
32. Koštejn Vít DOK9800 B OK Doksy 107:14 + 48:26
33. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 128:36 + 69:48