Výsledky závodu: STM 2020 - stav po 3 závodech

Datum:
01.09.2020
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu PHK Ano Ano
2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati ZBM Ano Ano
2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati BOR Ano Ano
Kategorie:
D16     D18     D20     H16     H18     H20    
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
ZBM 2
BOR 3
1 Metelková Michaela PHK0550 212.58 1. 103.53( 1)109.05( 1) 93.55( 6)
2 Černá Ema ROU0451 201.17 2. 99.96( 2)101.21( 2) 92.44( 9)
3 Batani Valentina TZL0551 192.84 2. 92.27( 9) 100.57( 2)
4 Matyášová Kristýna CHA0555 191.75 3. 94.52( 6) 89.19( 6) 97.23( 3)
5 Srbová Michaela SJI0551 191.05 3. 96.51( 3) 89.74( 3) 94.54( 5)
6 Kubecová Magdalena STB0550 186.06 4. 96.25( 4) 89.81(11)
7 Martanová Lea TUR0555 184.89 4. 95.19( 5) 89.70( 4) 79.52(22)
8 Bulířová Ema TAP0452 182.43 8. 93.73( 8) 81.42(14) 88.70(13)
9 Pesničáková Soňa TJN0451 181.82 1. 70.94(47) 79.62(16)102.20( 1)
10 Balejová Julie KAM0551 181.42 8. 88.16(17) 54.04(38) 93.26( 8)
11 Janovská Vendula JIL0453 179.96 4. 83.66(30) 83.37(11) 96.30( 4)
12 Dittrichová Lucie SKM0551 179.29 5. 89.62(15) 89.67( 5) 83.67(20)
13 Hanušová Kateřina VRL0455 177.72 10. 86.57(23) 80.23(15) 91.15(10)
14 Štraitová Jolana VSP0456 177.64 7. 87.77(19) 88.24( 7) 89.40(12)
15 Mellanová Judita TUR0559 177.37 7. 83.94(10) 93.43( 7)
16 Pračková Ema RIC0451 174.70 15. 88.16(17) 71.44(22) 86.54(15)
17 Gottsteinová Ema JIL0451 174.17 14. 90.15(14) 69.81(25) 84.02(18)
18 Holasová Barbora AOP0651 173.47 11. 92.01(11) 81.46(13)
19 Rotková Markéta ZBM0455 170.23 16. 84.45(28) 70.32(24) 85.78(16)
20 Šimšová Pavla PGP0557 168.34 13. 90.81(13) 77.53(24)
21 Brožková Tereza LPU0457 167.51 7. 94.13( 7) 73.38(19) 71.86(32)
22 Randáková Adéla VRL0452 167.28 12. 91.48(12) 75.80(17) 73.62(31)
23 Kosobudová Anna VTA0551 167.02 8. 81.27(34) 85.75( 8) 59.00(44)
24 Doušková Kateřina TBM0679 166.61 17. 81.54(33) 85.07(17)
25 Binarová Adéla UOL0452 165.60 21. 84.85(27) 45.11(41) 80.75(21)
26 Morávková Zuzana SRK0551 163.97 8. 78.22(38) 85.75( 8) 74.61(29)
27 Chrástová Magdaléna STH0551 161.86 18. 85.38(26) 73.86(18) 76.48(26)
28 Škáchová Viktorie DKP0655 160.67 10. 92.14(10) 68.53(37)
29 Štemberová Bára TJN0650 159.71 14. 71.95(20) 87.76(14)
30 Chvátilová Johana PHK0450 159.05 28. 84.32(29) 60.68(32) 74.73(28)
31 Cejpková Karolína SRK0552 157.98 16. 89.22(16) 59.55(34) 68.76(36)
32 Finstrlová Julie ZBM0552 157.88 12. 75.84(41) 82.04(12)
33 Šestáková Marie VLI0452 157.57 19. 73.72(43) 71.55(21) 83.85(19)
34 Matěásková Šárka JIL0551 153.83 30. 79.28(36) 74.55(30)
35 Blažková Veronika SJH0551 152.92 27. 82.99(31) 65.01(27) 69.93(34)
36 Mrkvičková Ema TZL0451 151.83 25. 85.64(25) 62.11(31) 66.19(39)
37 Krejčová Lucie ROU0453 150.75 24. 85.78(24) 64.97(28) 56.96(47)
38 Pavlíčková Hana KPY0450 150.32 24. 72.79(46) 59.38(35) 77.53(24)
39 Dušková Tereza TBM0554 150.24 22. 86.97(22) 41.33(45) 63.27(43)
40 Ondrová Anna ZBM0553 145.18 23. 66.30(53) 54.79(37) 78.88(23)
41 Smékalová Viktorie UOL0450 143.57 30. 75.04(42) 63.20(30) 68.53(37)
42 Štěpová Kateřina PGP0657 140.84 23. 70.01(48) 70.83(23)
43 Malečková Hana VSP0553 140.65 19. 87.77(19) 52.88(39)
44 Neumannová Alžběta PHK0650 139.18 33. 68.95(51) 70.23(33)
45 Aschermannová Klára VSP0454 139.03 33. 78.62(37) 60.41(33) 46.73(50)
46 Ehlová Martina TBM0655 135.52 27. 60.73(55) 74.79(27)
47 Skácelová Adéla VLI0454 135.38 29. 69.48(50) 64.53(29) 65.90(41)
48 Pelantová Martina RIC0550 134.37 40. 68.29(52) 66.08(40)
49 Teringlová Vendula VCB0451 134.34 26. 69.43(26) 64.91(42)
50 Jílková Lenka UOL0654 131.50 45. 73.32(45) 58.18(45)
51 Cetlová Magdaléna AOP0552 124.54 43. 73.72(43) 40.38(46) 50.82(49)
52 Novotná Barbora TUR0552 123.72 39. 77.96(39) 45.76(40) 41.47(51)
53 Čapková Lucie KAM0459 123.68 42. 69.88(49) 43.68(42) 53.80(48)
54 Pecková Tereza VLI0551 112.71 35. 42.83(43) 69.88(35)
55 Bruková Petra TRI0450 102.83 44. 61.26(54) 41.57(44)
56 Richtrová Kamila VPM0451 87.63 21. 87.63(21)
57 Procházková Doubravka ADA0651 82.60 32. 82.60(32)
58 Košková Martina SHK0652 80.48 35. 80.48(35)
59 Stoklasová Zuzana OSN0454 76.90 40. 76.90(40)
60 Kopecká Anna JIL0552 58.96 47. 37.55(47) 21.41(53)
61 Kubáková Nela SJH0451 57.19 46. 57.19(46)
62 Holíková Simona ONO0553 54.96 36. 54.96(36)
63 Kožíšková Kateřina LPM0652 43.51 56. 43.51(56)
64 Doudová Alžběta PHK0554 31.06 52. 31.06(52)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
ZBM 2
BOR 3
1 Karlová Anna JIL0352 208.97 1. 95.81( 6) 100.62( 2)108.35( 1)
2 Mulíčková Markéta ABM0362 206.93 1. 102.95( 1)103.98( 1) 89.16( 6)
3 Semíková Lucie KAM0250 198.35 2. 99.38( 2) 82.89(12) 98.97( 2)
4 Dittrichová Michaela SKM0251 190.31 4. 95.96( 5) 94.35( 4) 91.32( 4)
5 Smolková Barbora TAP0356 189.25 3. 97.67( 3) 91.58( 5) 60.95(24)
6 Vandasová Adéla PHK0255 187.20 4. 96.38( 4) 88.02( 8) 90.82( 5)
7 Martanová Elin TUR0253 185.92 3. 93.24( 9) 84.91(10) 92.68( 3)
8 Pekařová Jana TUR0252 184.08 3. 88.68(17) 95.40( 3) 65.09(20)
9 Bednaříková Sára LCE0252 183.14 6. 92.53(10) 90.61( 6)
10 Chrástová Tereza STH0251 182.86 7. 93.39( 8) 89.47( 7) 85.33( 8)
11 Tichá Dorotea DKP0351 178.35 9. 90.68(15) 87.67( 9) 81.26(13)
12 Holečková Petra SHK0250 175.46 7. 89.39(16) 77.04(13) 86.07( 7)
13 Blažková Kateřina SJH0252 174.56 11. 91.82(12) 70.51(20) 82.74(11)
14 Raclavská Vlaďka UOL0253 174.30 11. 91.10(13) 83.20(11) 59.04(25)
15 Vávrová Vanda HOR0350 168.46 11. 91.96(11) 76.50(15) 74.04(15)
16 Thýnová Martina SHK0350 166.49 12. 84.68(19) 74.13(16) 81.81(12)
17 Aschermannová Tereza VSP0253 166.25 9. 82.83(22) 83.42( 9)
18 Mrózek Teresa TRI0251 165.15 13. 88.11(18) 77.04(13) 45.53(32)
19 Marková Ema STE0252 164.44 14. 90.96(14) 59.59(28) 73.48(16)
20 Poborská Eliška DKP0358 156.53 10. 73.42(19) 83.11(10)
21 Zamouřilová Anežka PHK0354 152.20 17. 78.12(30) 74.08(17)
22 Bejvlová Karolína KAM0258 151.59 19. 83.54(20) 68.05(19)
23 Fejfarová Tereza LPU0360 150.94 7. 94.24( 7) 56.70(27)
24 Bednaříková Emma PBM0359 150.38 18. 80.54(25) 69.43(21) 69.84(18)
25 Chrzová Eliška PGP0353 149.66 21. 80.26(27) 69.40(22) 63.79(21)
26 Rýdlová Magdaléna TJN0251 147.94 17. 76.12(33) 63.96(24) 71.82(17)
27 Růžičková Vendula CHA0252 142.59 21. 83.11(21) 59.48(29)
28 Fišarová Eliška KRL0351 141.17 14. 66.27(35) 74.90(14)
29 Kosobudová Kateřina VTA0253 140.95 23. 79.69(29) 55.37(30) 61.26(23)
30 Koberová Kateřina LPU0352 136.70 18. 73.59(18) 63.11(22)
31 Nevěřilová Kateřina LCE0254 133.74 26. 76.55(32) 31.06(36) 57.19(26)
32 Barnatová Klára ZBM0352 130.36 24. 81.40(24) 48.96(32) 39.42(36)
33 Bernatíková Hana TRI0253 129.36 31. 77.69(31) 51.67(31) 43.67(34)
34 Smutná Anna Marie DKP0359 126.94 23. 81.54(23) 45.40(33)
35 Bídová Markéta UOL0352 118.60 23. 66.41(23) 52.19(28)
36 Pachmannová Bára AOP0351 117.92 25. 80.54(25) 32.48(35) 37.38(37)
37 Hovořáková Karolína PBM0351 115.76 27. 54.00(37) 61.76(27) 48.98(30)
38 Kinštová Tereza SJH0251 113.54 26. 62.27(26) 51.27(29)
39 Sanna Karin DKP0250 110.90 34. 72.69(34) 38.21(34)
40 Kočová Halina TZL0255 109.75 25. 36.87(38) 62.93(25) 46.82(31)
41 Podrábská Marie TJN0259 107.30 33. 65.27(36) 42.03(33) 28.55(38)
42 Černá Kateřina VPM0250 80.11 28. 80.11(28)
43 Pušová Bára LPU0357 43.00 35. 43.00(35)
44 Tymešová Anna BOR0253 17.88 39. 17.88(39)
45 Linková Lucie TJN0257 3.56 40. 3.56(40)
D20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
ZBM 2
BOR 3
1 Peterová Jana LPU0057 204.14 1. 100.13( 1) 100.24( 2)103.90( 1)
2 Nechanická Klára TBM0055 199.22 1. 98.44( 4)100.78( 1) 92.34( 4)
3 Kosová Tereza PHK0151 195.26 2. 72.95(21) 96.83( 4) 98.43( 2)
4 Šafková Sofie KAM0153 195.19 1. 100.13( 1) 95.06( 5) 89.81( 5)
5 Grycová Kateřina TBM0058 192.54 3. 94.41( 6) 94.87( 6) 97.67( 3)
6 Opálková Martina BBM0050 190.64 3. 99.74( 3) 90.90(10) 75.13(13)
7 Thýnová Nikola SHK0051 186.68 5. 94.80( 5) 91.88( 7) 82.72( 9)
8 Škáchová Magdalena DKP0156 183.14 7. 92.85( 7) 90.29(11) 69.31(14)
9 Matějková Barbora TUR0156 183.12 3. 84.14(15) 98.98( 3) 56.98(21)
10 Vejražková Rozárka TUR0151 182.71 8. 90.90( 8) 91.81( 8) 78.38(11)
11 Nešporová Alžběta TZL0051 181.10 8. 90.90( 8) 90.20(12)
12 Mašínová Anna TJN0152 177.34 8. 85.83(12) 91.51( 9) 83.13( 8)
13 Hlaváčová Anežka TBM0199 176.91 10. 87.13(11) 89.78(13) 80.82(10)
14 Pavlíková Markéta CHA0050 170.86 7. 85.57(13) 68.03(21) 85.29( 7)
15 Špringlová Kamila TBM0050 170.08 12. 85.44(14) 84.64(14) 75.45(12)
16 Horáková Barbora VSP0150 161.29 10. 88.17(10) 73.12(18) 61.54(17)
17 Šklíbová Veronika SRK0153 159.47 16. 80.88(17) 78.59(16)
18 Šklíbová Míša TJN0153 158.67 15. 79.19(18) 79.48(15) 3.10(30)
19 Rýdlová Adéla TJN0151 157.99 6. 70.35(23) 68.08(20) 87.64( 6)
20 Kejmarová Jana STH0152 144.75 17. 69.83(24) 74.92(17) 52.24(24)
21 Auerműllerová Anna ZBM0060 142.09 16. 71.65(22) 70.44(19) 63.34(16)
22 Vyhnálková Marie RIC0151 140.21 15. 73.34(20) 64.95(23) 66.87(15)
23 Shánělová Štěpánka CHC0152 135.76 16. 81.40(16) 49.46(25) 54.36(22)
24 Kundratová Lucie JZL0051 120.00 23. 67.49(25) 46.59(26) 52.51(23)
25 Hovorková Tereza KAM0154 118.50 19. 77.37(19) 41.13(27)
26 Korpasová Lucie TBM0151 115.01 25. 64.76(26) 50.25(25)
27 Hrnčířová Magda STH0051 112.27 24. 61.64(28) 50.63(24) 46.73(26)
28 Golová Tereza VIC0162 106.23 22. 65.65(22) 40.58(28)
29 Karbusová Kateřina VTA0055 105.52 27. 63.98(27) 41.54(28) 0.00(31)
30 Riby Rose LTP0051 105.42 18. 45.82(27) 59.60(18)
31 Ressová Tereza LCE0052 98.18 20. 40.80(29) 57.38(20)
32 Aschermannová Karolína KAM0051 57.97 19. 57.97(19)
33 Skoupá Vendula STE0152 51.62 29. 17.86(30) 33.76(29)
34 Sedláčková Linda ROZ0050 29.52 29. 29.52(29) 0.00(32)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
ZBM 2
BOR 3
1 Gajda Martin KAM0405 199.63 1. 91.73(14) 95.31( 5)104.32( 1)
2 Donda Jiří ONO0403 198.54 1. 87.62(23) 103.20( 1) 95.34( 7)
3 Strýček Jan PBM0503 194.41 4. 96.69( 4) 97.72( 4) 96.56( 5)
4 Kabát Martin PGP0408 193.98 3. 92.30(11) 98.28( 3) 95.70( 6)
5 Tkáč Matěj TJN0401 191.32 2. 99.53( 2) 91.79(12)
6 Dohnálek Tomáš SHK0403 190.68 2. 92.16(12) 98.52( 2)
7 Bolehovský Daniel VSP0508 190.27 1. 101.65( 1) 88.62(13)
8 Stehlík Šimon LPM0501 190.05 4. 91.45(16) 92.64( 6) 97.41( 4)
9 Waldhauser Štěpán TUR0409 189.75 3. 98.82( 3) 90.93( 8) 89.84(13)
10 Hoetzel Hugo TUR0505 186.76 2. 83.94(31) 88.86(12) 97.90( 2)
11 Zřídkaveselý Adam PBM0505 186.50 5. 96.41( 5) 90.09(10) 84.64(16)
12 Račanský Jakub TBM0503 185.47 3. 82.95(35) 87.69(14) 97.78( 3)
13 Průša Dominik VSP0406 185.21 8. 94.71( 8) 90.50( 9) 77.43(24)
14 Kolář Šimon SHK0405 184.08 8. 90.03(20) 70.27(28) 94.05( 8)
15 Štěrbák Josef ZBM0409 182.69 10. 92.73(10) 89.96(11)
16 Haas Filip LPU0401 180.81 6. 95.56( 6) 85.25(15)
17 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 178.85 11. 86.63(26) 92.22(11)
18 Němec David LPM0504 176.69 10. 83.37(33) 81.60(21) 93.32(10)
19 Prášil Tomáš TTR0501 176.66 9. 79.55(41) 82.91(18) 93.75( 9)
20 Marek Vojtěch ZBM0410 176.25 7. 94.85( 7) 81.40(22) 71.20(28)
21 Štěrba Marek SKV0401 174.74 9. 93.58( 9) 81.16(19)
22 Štábl Adam KSU0401 174.47 16. 89.89(21) 84.58(16) 81.47(18)
23 Blaha Jiří VSP0411 173.64 17. 90.60(19) 83.04(17) 60.14(36)
24 Gryc Ondřej TBM0406 173.39 14. 87.34(25) 55.20(36) 86.05(14)
25 Pekárek Tobias TZL0502 173.28 7. 80.68(37) 92.60( 7) 60.63(34)
26 Elleder David TAP0615 169.69 19. 87.62(23) 82.07(19) 61.73(33)
27 Melišík Jan TAP0502 165.42 15. 80.54(38) 84.88(15)
28 Štichhauer Daniel LPU0405 164.38 22. 88.47(22) 52.29(39) 75.91(25)
29 Beneš Jindřich KON0404 162.57 22. 84.22(30) 78.35(22)
30 Štěpánek Jan TBM0607 160.04 17. 78.27(42) 81.77(17)
30 Bednařík Vilém PBM0509 160.04 13. 92.02(13) 68.02(30)
32 Brosch Ondřej RBK0606 158.71 26. 83.23(34) 75.48(26)
33 Bejvl Marek LME0400 156.71 27. 83.80(32) 72.91(27) 55.01(37)
34 Mairich Filip TJN0603 154.57 24. 77.85(44) 76.72(24) 50.92(38)
35 Odehnal Tomáš PBM0500 153.49 20. 70.48(51) 73.98(26) 79.51(20)
36 Neumann Matěj PHK0400 151.69 27. 85.50(27) 63.35(31) 66.19(31)
37 Otruba František PLU0501 151.42 17. 91.03(17) 44.67(42) 60.39(35)
38 Fousek Vojtěch RBK0403 151.40 20. 71.89(49) 56.13(35) 79.51(20)
39 Dundáček Karel SJH0401 145.95 27. 85.50(27) 60.45(33)
40 Jelínek Filip LPU0514 145.90 30. 79.97(39) 65.93(30) 46.46(40)
41 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 145.31 25. 70.19(53) 75.12(25)
42 Štábl Patrik KSU0606 141.74 29. 71.33(50) 68.43(29) 70.41(29)
43 Janda Jakub DOR0403 141.72 27. 70.34(52) 49.28(40) 71.38(27)
44 Heller Jiří ROU0501 141.13 32. 77.99(43) 53.26(38) 63.14(32)
45 Smolka Jakub TAP0500 134.13 37. 79.83(40) 54.30(37)
46 Kurz Ondřej VPM0503 130.90 29. 85.36(29) 45.54(42)
47 Mrózek Pawel TRI0401 130.22 34. 74.02(46) 56.20(34)
48 Nouza Michal SJH0505 127.93 23. 50.07(56) 77.56(23) 50.37(39)
49 Vítek Matěj SJI0500 126.64 36. 81.53(36) 45.11(43)
50 Byrtus Jakub SIT0502 112.52 41. 67.08(54) 45.44(41) 41.63(45)
51 Vaněk Bořek TZL0505 105.10 45. 74.16(45) 30.94(46)
52 Šípek Ondřej LPU0505 99.86 45. 72.04(48) 15.52(45) 27.82(49)
53 Dlouhý Aleš PGP0502 93.59 44. 59.85(55) 33.74(44) 27.94(48)
54 Černoch Martin PLU0500 91.93 32. 62.15(32) 29.78(47)
55 Urbánek Tomáš ZBM0604 91.59 15. 91.59(15)
56 Hanuš Filip VRL0604 91.03 17. 91.03(17)
57 Vališ Vojtěch LPU0512 84.90 41. 39.12(43) 45.78(41)
58 Peterka Jakub LLI0404 82.07 19. 82.07(19)
59 Šeps Daniel SRK0504 77.86 23. 77.86(23)
60 Kučera Tomáš ZBM0605 73.74 47. 73.74(47)
61 Nemšovský Filip VSP0500 43.58 44. 43.58(44)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
ZBM 2
BOR 3
1 Chaloupský Jakub PHK0302 202.91 1. 101.67( 1)101.24( 1) 96.29( 3)
2 Vitebský Lukáš TJN0302 202.29 1. 93.60( 6) 98.93( 3)103.36( 1)
3 Čech Vít AOP0302 196.98 2. 100.00( 2) 96.98( 5)
4 Valík Adam AOP0301 195.85 3. 98.33( 3) 97.52( 4) 92.85( 6)
5 Šimša Martin PGP0309 193.40 2. 93.05( 8) 92.95( 9) 100.35( 2)
6 Richtr Lukáš VPM0204 193.24 2. 92.91( 9) 99.83( 2) 93.41( 5)
7 Mareček Šimon LPU0222 189.14 4. 98.05( 4) 91.09(12) 90.33(12)
8 Malačka Milan DKP0210 186.38 4. 91.93(10) 94.45( 4)
9 Rücker Jan HOR0201 186.33 6. 90.68(12) 93.97( 6) 92.36( 8)
10 Tokár Radim VPM0300 185.65 7. 76.22(29) 93.23( 7) 92.42( 7)
11 Melišík Martin TAP0200 184.93 5. 94.99( 5) 89.94(14) 82.65(16)
12 Nechanický Jan OSN0200 182.13 9. 89.57(13) 90.51(13) 91.62( 9)
13 Hájek Kryštof TUR0212 181.80 8. 88.73(14) 93.07( 8) 77.98(21)
14 Kostka Jiří AOP0201 176.72 6. 93.60( 6) 83.12(23)
15 Pipek Ondřej LPU0203 176.56 13. 88.62(15) 87.94(13)
16 Coufal Jáchym ZBM0200 176.32 10. 75.38(33) 84.94(20) 91.38(10)
17 Světnický František STE0204 175.55 10. 83.31(23) 92.24(10) 72.46(26)
18 Macek Ondřej LPU0209 173.32 14. 70.51(41) 85.94(18) 87.38(14)
19 Janas Petr PGP0200 170.97 11. 90.96(11) 78.83(28) 80.01(19)
20 Mareš Albert DKP0308 170.13 18. 85.54(18) 84.59(21) 62.13(31)
21 Urbánek Adam ZBM0302 168.77 15. 88.60(15) 80.17(25) 69.32(28)
22 Škácha Vít DKP0310 167.33 17. 86.23(17) 81.10(24) 77.68(22)
23 Kohoutek Oldřich BSO0301 167.02 19. 81.50(24) 85.52(19) 39.95(36)
24 Fejfar Lukáš LPU0310 166.81 11. 75.80(31) 41.88(43) 91.01(11)
25 Švarc Antonín DKP0203 166.35 18. 85.54(18) 72.78(34) 80.81(18)
26 Šauli Filip VPM0301 165.69 11. 74.41(37) 91.28(11)
27 Jelínek Kryštof LPU0314 165.33 22. 81.22(25) 84.11(22) 76.08(23)
28 Škvor Adam KAM0202 165.03 16. 87.90(16) 77.13(31) 73.99(25)
29 Lukašák Šimon STE0202 163.66 20. 84.42(20) 79.24(27) 71.04(27)
30 Synek Petr DOK0200 163.59 15. 72.46(39) 80.14(26) 83.45(15)
31 Kučera Jáchym DOR0301 163.28 17. 76.22(29) 87.06(17) 24.10(38)
32 Čepička Ladislav LPM0303 163.07 16. 74.41(37) 87.79(16) 75.28(24)
33 Procinger Jakub STH0302 160.56 17. 78.03(27) 77.77(29) 82.53(17)
34 Sedláček Jaroslav DKP0309 158.23 21. 84.14(21) 74.09(32) 66.37(29)
35 Lesák Ondřej TJN0306 156.76 20. 68.57(43) 77.61(30) 79.15(20)
36 Štefan Vít STH0202 150.99 25. 81.22(25) 69.77(36)
37 Bartík Filip TZL0202 147.57 28. 76.91(28) 70.66(35) 55.74(33)
38 Bolehovský Michal VSP0202 143.13 32. 69.68(42) 73.45(33) 58.08(32)
39 Fábera David SHK0305 139.96 36. 74.55(36) 65.41(39)
40 Stryk Štěpán KSU0306 137.02 30. 71.63(40) 65.39(30)
41 Šišma Vojtěch LPU0204 135.07 34. 74.97(34) 60.10(41) 34.79(37)
42 Vlastník Matouš JIL0201 133.85 34. 68.15(44) 65.70(38) 48.99(34)
43 Svoboda Radek STE0207 128.69 37. 60.78(45) 67.91(37) 22.14(39)
44 Dostál František UOL0201 121.86 35. 58.97(46) 62.89(40) 40.02(35)
45 Lička Adam TBM0326 97.63 31. 75.80(31) 21.83(40)
46 Tichý Lubomír SHK0303 84.14 21. 84.14(21)
47 Kurz Šimon VPM0208 74.97 34. 74.97(34)
48 Haltof Marek TRI0200 54.34 42. 54.34(42)
H20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
ZBM 2
BOR 3
1 Roudný Martin LPU0002 213.24 1. 104.97( 1) 107.25( 1)105.99( 1)
2 Šafka Sebastian KAM0101 193.10 2. 100.09( 2) 93.01( 5) 91.02( 5)
3 Janovský Tomáš PGP0101 192.65 2. 94.94( 3) 97.71( 2) 87.91( 6)
4 Metelka Ondřej PHK0101 191.88 3. 91.86( 7) 95.04( 3) 96.84( 3)
5 Nagy Josef TJN0006 190.77 4. 87.10(14) 94.35( 4) 96.42( 4)
6 Adámek Filip TBM0101 188.77 2. 91.60( 8) 89.26( 9) 97.17( 2)
7 Féder Medard LCE0111 183.96 5. 92.24( 5) 91.72( 6) 75.29(15)
8 Tichý Radomír SHK0000 176.21 4. 92.63( 4) 81.38(14) 83.58(10)
9 Čech Petr SJI0001 175.72 5. 92.24( 5) 83.48(11) 72.03(17)
10 Bílý Jakub DOK0104 173.16 7. 85.30(15) 77.96(15) 87.86( 7)
11 Měšťan Ondřej TAP0100 172.60 11. 90.44(11) 82.16(13) 75.99(14)
12 Volák Ondřej LPU0010 170.82 7. 79.77(21) 91.05( 7)
13 Kligl Radim TBM0103 170.02 8. 80.67(20) 89.35( 8)
14 Pavlovec Dan BOR0001 166.70 12. 83.75(16) 82.95(12) 62.14(19)
15 Rusin Jan LPU0008 165.10 10. 86.01(10) 79.09(11)
16 Gottstein Jonáš JIL0107 160.90 12. 82.34(18) 78.56(12)
17 Gryc Vojtěch TBM0106 160.69 13. 89.16(13) 71.53(17) 59.20(21)
18 Zabořil Vojtěch TUR0110 155.70 16. 82.60(17) 70.05(18) 73.10(16)
19 Karásek Matěj SJC0001 155.38 9. 91.47( 9) 63.91(23) 47.06(26)
20 Panovec Kryštof LCE0011 154.29 13. 77.71(22) 76.58(13)
21 Švadlena Michal CHC0101 150.75 8. 65.78(22) 84.97( 8)
22 Paleček Ondřej STH0105 150.40 9. 66.28(21) 84.12( 9)
23 Novák Přemysl DKP0107 143.12 20. 76.43(23) 66.69(20) 36.79(28)
24 Roudný Václav LPU0001 142.65 19. 81.05(19) 58.06(25) 61.60(20)
25 Janda Ondřej KAM0113 134.24 24. 70.64(24) 63.60(24) 43.21(27)
26 Buk Petr ROU0001 132.85 16. 57.14(28) 75.71(16) 47.43(25)
27 Cícha Matěj TTR0102 124.39 22. 70.38(25) 54.01(22)
28 Samek Tomáš PHK0001 123.31 18. 54.43(27) 68.88(18)
29 Filipek Sebastian TRI0002 116.36 10. 90.96(10) 25.40(29)
30 Vavřík Tomáš MOV0004 113.94 26. 65.62(26) 48.32(28)
31 Mühlbach Aleš STH0104 107.31 23. 55.65(26) 51.66(23)
32 Gajda Jan KAM0105 90.06 12. 90.06(12)
33 Zentrich Dušan LCE0012 67.55 19. 67.55(19)
34 Synek Antonín DOK0001 65.37 27. 65.37(27) 0.00(30)
35 Melichar Petr LLI0001 49.89 24. 49.89(24)