Logo

Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: W21E

Datum:
08.05.2021
Místo konání:
Jihlava
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Jihlava 2021
Ředitel závodu:
Kadlec Jan
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kratochvíl Martin - R2, Čech Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad.

W21E 3.31 km, 60 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9693

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza SSU9953 SK Severka Šumperk 14:45 10328
2. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 14:51 + 0:06 10259
3. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 14:53 + 0:08 10236
4. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:59 + 0:14 10167
5. Indráková Adéla ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 15:14 + 0:29 9994
6. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 15:20 + 0:35 9924
7. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 15:38 + 0:53 9716
8. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 15:41 + 0:56 9682
9. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 15:52 + 1:07 9555
10. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 15:57 + 1:12 9497
11. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 15:58 + 1:13 9485
12. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 15:59 + 1:14 9474
13. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 16:07 + 1:22 9381
14. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 16:10 + 1:25 9347
15. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 16:14 + 1:29 9301
16. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 16:33 + 1:48 9081
17. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 16:35 + 1:50 9058
18. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 16:42 + 1:57 8977
18. Svobodová Barbora JJN8950 Team Jizerky 16:42 + 1:57 8977
20. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 16:45 + 2:00 8943
21. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 16:47 + 2:02 8920
22. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 16:48 + 2:03 8908
23. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 16:49 + 2:04 8896
24. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 16:50 + 2:05 8885
25. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 16:58 + 2:13 8792
26. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 2:18 8735
27. Opálková Martina TBM0056 KOS TJ Tesla Brno 17:04 + 2:19 8723
28. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 17:06 + 2:21 8700
29. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 17:09 + 2:24 8665
30. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 17:12 + 2:27 8631
30. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 17:12 + 2:27 8631
32. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 17:13 + 2:28 8619
33. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 17:18 + 2:33 8562
34. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 17:25 + 2:40 8481
35. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 17:33 + 2:48 8388
36. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 17:49 + 3:04 8203
36. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 17:49 + 3:04 8203
38. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 17:52 + 3:07 8169
39. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 17:54 + 3:09 8146
40. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 17:55 + 3:10 8134
41. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 18:08 + 3:23 7984
42. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:17 + 3:32 7880
42. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 18:17 + 3:32 7880
44. Englmaier Gudrun 11A8950 OLC Wienerwald 19:04 + 4:19
45. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 19:06 + 4:21 7314
46. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 19:10 + 4:25 7268
47. Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 19:51 + 5:06 6795
48. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 19:57 + 5:12 6725
49. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 20:00 + 5:15 6691
50. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 20:04 + 5:19 6644
51. Surkova Polina 0010001 Ukraine 20:20 + 5:35
52. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 20:30 + 5:45 6344
53. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 21:03 + 6:18 5963
54. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 23:25 + 8:40 4323
Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka DISK 0