Logo

Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: M21E

Datum:
08.05.2021
Místo konání:
Jihlava
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Jihlava 2021
Ředitel závodu:
Kadlec Jan
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kratochvíl Martin - R2, Čech Jan - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad.

M21E 3.68 km, 60 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9702

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 13:03 10452
2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:18 + 0:15 10258
3. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 13:27 + 0:24 10141
4. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:29 + 0:26 10116
5. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 13:42 + 0:39 9948
6. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 13:54 + 0:51 9793
7. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 13:56 + 0:53 9767
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:06 + 1:03 9638
9. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 14:14 + 1:11 9534
10. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 14:21 + 1:18 9444
11. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 14:25 + 1:22 9392
12. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 14:32 + 1:29 9302
13. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 14:33 + 1:30 9289
14. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 14:38 + 1:35 9224
15. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 14:48 + 1:45 9095
16. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 14:49 + 1:46 9082
17. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 14:58 + 1:55 8966
18. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 15:03 + 2:00 8901
19. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 15:09 + 2:06 8824
20. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 15:17 + 2:14 8720
21. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 15:18 + 2:15 8707
22. Chloupek Adam LCE9300 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:19 + 2:16 8695
22. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:19 + 2:16 8695
24. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 15:21 + 2:18 8669
25. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 15:24 + 2:21 8630
26. Nilsson Simkovics Erik 11A-000 OLC Wienerwald 15:27 + 2:24
27. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 15:31 + 2:28 8540
27. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 15:31 + 2:28 8540
29. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:32 + 2:29 8527
30. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 15:34 + 2:31 8501
31. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 15:41 + 2:38 8410
31. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 15:41 + 2:38 8410
31. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 15:41 + 2:38 8410
34. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 15:43 + 2:40 8384
35. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 15:48 + 2:45 8320
36. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 15:52 + 2:49 8268
37. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 15:53 + 2:50 8255
38. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 15:56 + 2:53 8217
39. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 15:58 + 2:55 8191
40. Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno 16:01 + 2:58 8152
40. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 16:01 + 2:58 8152
42. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 16:10 + 3:07 8036
43. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 16:18 + 3:15 7932
44. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 16:19 + 3:16 7919
45. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 16:25 + 3:22 7842
45. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 16:25 + 3:22 7842
47. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 16:29 + 3:26 7790
48. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:38 + 3:35 7674
49. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 16:40 + 3:37 7648
50. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 16:45 + 3:42 7584
51. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 16:52 + 3:49 7493
52. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 16:57 + 3:54 7428
53. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 17:02 + 3:59 7364
54. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 17:29 + 4:26 7015
55. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 17:40 + 4:37 6873
56. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 18:04 + 5:01 6563
57. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 18:25 + 5:22 6292
57. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 18:25 + 5:22 6292
59. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 18:26 + 5:23 6279
60. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 18:41 + 5:38 6085
61. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 20:00 + 6:57 5064
62. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 20:15 + 7:12 4870
63. Janas Petr PGP7106 SK Praga 21:15 + 8:12 4095
64. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:29 + 10:26 2364