Logo
Datum:
22.07.2021
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10P     T10    

D10 1.84 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 17:45
2. Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 17:56 + 0:11
3. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 18:07 + 0:22
4. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 18:08 + 0:23
5. Komárková Radka SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec 18:55 + 1:10
6. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 20:00 + 2:15
7. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 20:37 + 2:52
8. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 21:42 + 3:57
9. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 24:02 + 6:17
10. Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 24:03 + 6:18
11. Kottíková Anežka JJN1155 C Team Jizerky 27:31 + 9:46
12. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 27:43 + 9:58
13. Valentová Ela KRL1253 C Kometa Kralovice 30:37 + 12:52
14. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:21 + 13:36
15. Gelnerová Karolína KRL1350 C Kometa Kralovice 46:01 + 28:16
16. Fáberová Lucie KRL1351 C Kometa Kralovice 51:50 + 34:05
17. Fáberová Hana KRL1153 C Kometa Kralovice 57:50 + 40:05
Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun DISK

D12A 2.40 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 20:29
2. Marková Eva ZBM0954 B SK Žabovřesky Brno 21:44 + 1:15
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 22:15 + 1:46
4. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:28 + 3:59
5. Kutlvašrová Pavla VRL0951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:33 + 4:04
6. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 30:41 + 10:12
7. Volkova Maja 6510003 651 VZA Slávia ŽU Žilina 37:16 + 16:47
8. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 38:36 + 18:07
9. Růtová Amálka JJN0951 C Team Jizerky 39:04 + 18:35
10. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 39:09 + 18:40
11. Tomíčková Eliška TBM1054 C KOS TJ Tesla Brno 39:39 + 19:10
12. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 43:34 + 23:05
13. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 53:32 + 33:03
14. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 91:07 + 70:38

D12B 2.15 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 26:32
2. Janíková Klára ZBM1057 C SK Žabovřesky Brno 29:10 + 2:38
3. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 29:17 + 2:45
4. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 31:46 + 5:14
5. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:30 + 5:58
6. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 35:01 + 8:29
7. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 38:35 + 12:03
8. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 40:27 + 13:55
9. Mačinskaite Méta 5220026 522 ORIENS 55:01 + 28:29
Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov DISK

D14A 2.79 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 25:20
2. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 25:41 + 0:21
3. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 26:00 + 0:40
4. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:11 + 0:51
5. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 26:31 + 1:11
6. Lošťáková Ela PGP0957 B SK Praga 27:09 + 1:49
7. Mišeková Kateřina KAM0756 A OK Kamenice 27:42 + 2:22
8. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 27:51 + 2:31
9. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 28:43 + 3:23
10. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 29:04 + 3:44
11. Běloušková Kateřina CTB0752 A SK OB Chotěboř 29:07 + 3:47
12. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 29:31 + 4:11
13. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 32:17 + 6:57
14. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 33:20 + 8:00
15. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 34:17 + 8:57
16. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:25 + 12:05
17. Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 38:31 + 13:11

D14B 2.35 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 21:07
2. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:18 + 0:11
3. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 21:29 + 0:22
4. Janíková Anna ZBM0862 B SK Žabovřesky Brno 22:34 + 1:27
5. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 25:02 + 3:55
6. Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 25:20 + 4:13
7. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 27:14 + 6:07
8. Janulyte Aida 5220017 522 ORIENS 27:22 + 6:15
9. Vokušová Veronika JJN0752 C Team Jizerky 27:25 + 6:18
10. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 28:47 + 7:40
11. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 29:13 + 8:06
12. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 29:46 + 8:39
13. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:13 + 10:06
14. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 33:16 + 12:09
15. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 33:20 + 12:13
16. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 39:26 + 18:19
17. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 40:54 + 19:47
18. Valyavka Viktoriya 6510004 651 VZA Slávia ŽU Žilina 44:54 + 23:47
19. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Rosice 52:42 + 31:35
20. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 52:50 + 31:43
21. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 53:20 + 32:13
22. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 81:37 + 60:30

D16A 2.52 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 21:28
2. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 23:23 + 1:55
3. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 24:13 + 2:45
4. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 25:41 + 4:13
5. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 26:02 + 4:34
6. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 27:19 + 5:51
7. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 27:50 + 6:22
8. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 30:12 + 8:44
9. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 30:51 + 9:23
10. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:04 + 9:36
11. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:31 + 10:03
12. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 31:46 + 10:18
13. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 31:59 + 10:31
14. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 32:15 + 10:47
15. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 32:28 + 11:00
16. Činčikaite Migle 5220014 522 ORIENS 32:58 + 11:30
17. Výchová Veronika SRK0557 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:15 + 11:47
18. Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 35:02 + 13:34
19. Gelnerová Anna KRL0653 A Kometa Kralovice 36:51 + 15:23
20. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 37:19 + 15:51
21. Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 37:33 + 16:05
22. Neumann Johanna 3990004 399 SV Lengefeld 37:58 + 16:30
23. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 40:30 + 19:02
24. Pekárková Bára ONO0655 B SKOB Ostrov 40:59 + 19:31
25. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 63:23 + 41:55
Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka DISK

D16B 2.60 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 29:10
2. Kevenaite Agile 5220015 522 ORIENS 30:51 + 1:41
3. Gabreliunaite Ugné 5220023 522 ORIENS 31:33 + 2:23
4. Uksaaite Ugne 5220013 522 ORIENS 34:39 + 5:29
5. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 35:31 + 6:21
6. Kupryte Gabriele 5220016 522 ORIENS 37:08 + 7:58
7. Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 44:25 + 15:15
8. Gaižiunaite Toma 5220020 522 ORIENS 45:08 + 15:58
9. Žiuraite Simona 5220011 522 ORIENS 47:29 + 18:19
10. Přibylová Anežka OSN0551 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:31 + 33:21
11. Batalova VIKTORIJA 5220018 522 ORIENS 69:40 + 40:30
Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

D18A 2.78 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 24:40
2. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 29:27 + 4:47
3. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 29:34 + 4:54
4. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 29:50 + 5:10
5. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 30:41 + 6:01
6. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:31 + 7:51
7. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 32:47 + 8:07
8. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 33:07 + 8:27
9. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 34:00 + 9:20
10. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 34:06 + 9:26
11. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 37:27 + 12:47
12. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 37:53 + 13:13
13. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 38:25 + 13:45
14. Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga 39:09 + 14:29
15. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 39:47 + 15:07
16. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 44:03 + 19:23
17. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 50:45 + 26:05
18. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:32 + 43:52

D20A 3.07 km, 125 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6216

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 33:47 6530
2. Rýdlová Adéla JJN0151 R Team Jizerky 36:05 + 2:18 6128
3. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 3:05 5991
4. Rýdlová Magdaléna JJN0252 A Team Jizerky 40:37 + 6:50 5336
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 42:13 + 8:26 5056
6. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 A OK Dobříš 45:45 + 11:58 4439
7. Girinskaite Malvina 5220019 522 ORIENS 45:57 + 12:10
8. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 47:31 + 13:44 4130
9. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 48:01 + 14:14 4043
10. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 48:31 + 14:44
11. Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady 57:56 + 24:09 2310
12. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 58:14 + 24:27 2258
13. Patassiová Michaela 6550001 655 ŠK Sandberg 86:22 + 52:35

D21E 3.48 km, 190 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9023

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 31:34 9854
2. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 35:09 + 3:35 8924
3. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 37:35 + 6:01 8292
4. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 37:39 + 6:05 8275
5. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 38:43 + 7:09 7998
6. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 38:52 + 7:18 7959
7. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 40:38 + 9:04 7501
8. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 42:35 + 11:01 6995
9. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 43:12 + 11:38 6834
10. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 43:45 + 12:11 6692
11. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 44:01 + 12:27 6623
12. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 46:04 + 14:30 6090
13. Surkova Polina PGP0157 A SK Praga 51:08 + 19:34 4775
14. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 53:42 + 22:08 4109
15. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 56:42 + 25:08 3331

D21A 3.23 km, 170 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7124

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:46 7422
2. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 41:02 + 2:16 7023
3. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 41:35 + 2:49 6926
4. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 41:48 + 3:02 6888
5. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 42:22 + 3:36 6788
6. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 42:32 + 3:46 6759
7. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 42:49 + 4:03 6709
8. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Žabovřesky Brno 43:56 + 5:10 6512
9. Jansová Doubravka LPU9750 C OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 5:18 6489
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 45:10 + 6:24 6295
11. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 45:42 + 6:56 6201
12. Pavlíková Markéta DOK0053 R OK Doksy 46:28 + 7:42 6066
13. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:16 + 8:30 5925
14. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 47:44 + 8:58 5843
15. Bernatíková Hana SIT0252 A OK SILESIA 49:06 + 10:20 5603
16. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 49:12 + 10:26 5585
17. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 49:16 + 10:30 5573
18. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 49:25 + 10:39 5547
19. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 50:35 + 11:49 5341
20. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 51:08 + 12:22 5245
21. Kosíková Eliška TUR0052 C OOB TJ Turnov 51:52 + 13:06 5115
22. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 52:01 + 13:15 5089
23. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 52:08 + 13:22 5069
24. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 52:23 + 13:37 5024
25. Kundratová Lucie JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín 52:43 + 13:57 4966
26. Šmejcová Anna SJC9552 C Sportcentrum Jičín 54:24 + 15:38 4669
27. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 54:28 + 15:42 4658
28. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 55:35 + 16:49 4461
29. Chládková Simona KUO9651 C KOB Ústí nad Orlicí 58:23 + 19:37 3968
30. Valatkaite Julija 5230028 523 Medeina OK 58:37 + 19:51
31. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 60:00 + 21:14 3684
32. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 64:00 + 25:14 2979
33. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:58 + 28:12 2457
34. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 80:11 + 41:25 130
Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga DISK 0

D21B 2.76 km, 125 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5579

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pangrácová Anna DKL9150 C KOB Kladno 34:03 5635
2. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:16 + 0:13 5600
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 34:52 + 0:49 5503
4. Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 35:47 + 1:44 5354
5. Boros Kitti 1330002 133 ASKÖ Henndorf 36:02 + 1:59
6. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 37:20 + 3:17 5103
7. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 37:49 + 3:46 5024
8. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 38:23 + 4:20 4932
9. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 38:47 + 4:44 4867
10. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 38:53 + 4:50 4851
11. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga 40:19 + 6:16 4619
12. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 40:35 + 6:32 4575
13. Heraschenko Dianora 4010003 401 OC Muenchen 40:56 + 6:53
14. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:57 + 6:54 4516
15. Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice 41:37 + 7:34 4408
16. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 42:51 + 8:48 4208
17. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 43:27 + 9:24 4110
18. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 43:58 + 9:55 4027
19. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 44:10 + 10:07 3994
20. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 44:20 + 10:17 3967
21. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 45:30 + 11:27 3778
22. Jaugelaite Ona 5230030 523 Medeina OK 45:41 + 11:38
23. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:22 + 12:19 3637
24. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:03 + 14:00 3364
25. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:53 + 18:50 2580
26. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 53:52 + 19:49 2421
27. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 54:00 + 19:57 2399
28. Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 55:29 + 21:26 2158
29. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 56:27 + 22:24 2002
30. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:15 + 23:12 1872
31. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:47 + 23:44 1785
32. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 58:01 + 23:58 1747
33. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:24 + 24:21 1685
34. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:04 + 25:01 1577
35. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:27 + 27:24 1190
36. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 76:54 + 42:51 0

D21C 2.43 km, 90 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2496

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 30:13 3051
2. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 38:06 + 7:53 2545
3. Šperlová Zuzana 8080001 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 44:17 + 14:04
4. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 48:16 + 18:03 1892
5. Kotyšanová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 56:03 + 25:50 1392
6. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 56:35 + 26:22 1358
7. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 61:18 + 31:05 1055
8. Mačiukuniene Daina 5230025 523 Medeina OK 104:14 + 74:01
9. Markevičiene Inga 5230026 523 Medeina OK 120:11 + 89:58

D35A 3.06 km, 115 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 36:27
2. Straube Hanka 3990002 399 SV Lengefeld 39:21 + 2:54
3. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 43:16 + 6:49
4. Tomíčková Dana 8170003 817 NEREG. ESOX ODEI 44:46 + 8:19
5. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 45:57 + 9:30
6. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 52:40 + 16:13
7. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 52:46 + 16:19
8. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 58:51 + 22:24
9. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 66:20 + 29:53
10. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 70:11 + 33:44
11. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 77:52 + 41:25
12. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 82:46 + 46:19
13. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 85:02 + 48:35

D35B 2.88 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 35:19
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 35:46 + 0:27
3. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 37:18 + 1:59
4. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 41:13 + 5:54
5. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 47:45 + 12:26
6. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 47:50 + 12:31
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 48:56 + 13:37
8. Mureniene Agne 5230021 523 Medeina OK 54:11 + 18:52
9. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 56:52 + 21:33
10. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 69:39 + 34:20
11. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 101:25 + 66:06

D40A 2.90 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 29:34
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 30:22 + 0:48
3. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 33:13 + 3:39
4. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 33:21 + 3:47
5. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:07 + 4:33
6. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 34:23 + 4:49
7. Baláková Andrea 6720001 672 NYKOPING OK 34:28 + 4:54
8. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 36:09 + 6:35
9. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 36:49 + 7:15
10. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 37:20 + 7:46
11. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 39:33 + 9:59
12. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:45 + 10:11
13. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 40:00 + 10:26
14. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 40:12 + 10:38
15. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 40:47 + 11:13
16. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 42:07 + 12:33
17. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 43:26 + 13:52
18. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 44:27 + 14:53
19. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 45:00 + 15:26
20. Ziv Keren 4710003 471 Emek Hefer Israel 47:43 + 18:09
21. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 54:45 + 25:11
22. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 54:58 + 25:24
23. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 82:59 + 53:25
24. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:23 + 53:49
MS Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:10 + 4:36

D40B 2.64 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 36:38
2. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:43 + 4:05
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 42:05 + 5:27
4. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:53 + 7:15
5. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 44:02 + 7:24
6. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 44:18 + 7:40
7. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 47:26 + 10:48
8. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 51:12 + 14:34
9. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 51:32 + 14:54
10. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 51:59 + 15:21
11. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 53:01 + 16:23
12. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 57:52 + 21:14
13. Kottíková Pavlína JJN7751 C Team Jizerky 59:40 + 23:02
14. Přibylová Jana OSN7853 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:50 + 23:12
15. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:52 + 23:14
16. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 60:32 + 23:54
17. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 61:27 + 24:49
18. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:29 + 24:51
19. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 62:36 + 25:58
20. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 64:13 + 27:35
21. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 67:06 + 30:28
22. Vacíková Jana TEP7950 C Tempo Praha 68:36 + 31:58
23. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 82:21 + 45:43
24. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 95:17 + 58:39
25. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 96:22 + 59:44
26. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 98:33 + 61:55

D45A 2.70 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 28:31
2. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 30:54 + 2:23
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 33:21 + 4:50
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 33:40 + 5:09
5. Schneider-Schiess Silvia 6310002 631 LG Stettlen 33:44 + 5:13
6. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 34:12 + 5:41
7. Katlapa Linda 5050002 505 Ozons 34:34 + 6:03
8. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 37:58 + 9:27
9. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 38:04 + 9:33
10. Frenzel Friederike 4050001 405 OK Mark Brandenburg 38:43 + 10:12
11. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 38:53 + 10:22
12. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 41:07 + 12:36
13. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:10 + 12:39
14. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 41:22 + 12:51
15. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 41:42 + 13:11
16. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 41:58 + 13:27
17. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 44:18 + 15:47
18. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:08 + 16:37
19. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 46:56 + 18:25
20. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 49:12 + 20:41
21. Rasmussen Angelique 2310002 231 Allerod OK 49:37 + 21:06
22. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 50:00 + 21:29
23. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:16 + 22:45
24. Zámečníková Jitka 8120001 812 NEREG. Zámečníci 59:09 + 30:38
25. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 86:18 + 57:47

D45B 2.50 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 29:22
2. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:09 + 2:47
3. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 35:43 + 6:21
4. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 38:12 + 8:50
5. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 38:15 + 8:53
6. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 41:00 + 11:38
7. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 42:12 + 12:50
8. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 45:20 + 15:58
9. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 45:46 + 16:24
10. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 46:52 + 17:30
11. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 47:02 + 17:40
12. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 47:47 + 18:25
13. Mašatová Zora PHK7599 OK 99 Hradec Králové 55:45 + 26:23
14. Hallikma Maret 2710002 271 Myracarud 56:26 + 27:04
15. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 56:57 + 27:35
16. Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 76:24 + 47:02
17. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 84:24 + 55:02

D50A 2.61 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wengrin Ágnes 4340002 434 TIPO OC 29:45
2. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 31:37 + 1:52
3. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 31:41 + 1:56
4. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 32:54 + 3:09
5. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 34:13 + 4:28
6. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 34:50 + 5:05
7. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 35:28 + 5:43
8. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 35:35 + 5:50
9. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 37:10 + 7:25
10. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 38:24 + 8:39
11. Joonas Erika 2710012 271 Myracarud 38:25 + 8:40
12. Kubald Katrin 3840001 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 39:14 + 9:29
13. Leonhardt Annette 3850001 385 SV IHW Alex Berlin 39:25 + 9:40
14. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 40:31 + 10:46
15. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 40:35 + 10:50
16. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 40:57 + 11:12
17. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 11:58
18. Mare Parve 2710014 271 Myracarud 42:27 + 12:42
19. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 44:00 + 14:15
20. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 47:31 + 17:46
21. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 48:22 + 18:37
22. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 56:17 + 26:32
23. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 57:35 + 27:50
24. Nadera Agata 5910001 591 CX80 KALISZ 57:48 + 28:03
25. Pánková Martina 6580002 658 TJ Rapid Bratislava, oddie 58:03 + 28:18
26. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 58:41 + 28:56
27. Asboltné Kerekes Ágnes 4390001 439 Honvéd Bottyán 60:32 + 30:47
28. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 64:23 + 34:38
29. Trykozko Urszula 5840003 584 orienteering.waw.pl 69:59 + 40:14

D50B 2.39 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 28:25
2. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 30:17 + 1:52
3. Viksviene Renata 5220002 522 ORIENS 31:43 + 3:18
4. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:39 + 4:14
5. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 34:10 + 5:45
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 35:30 + 7:05
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 37:15 + 8:50
8. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 37:48 + 9:23
9. Jaugeliene Rasa 5230011 523 Medeina OK 38:44 + 10:19
10. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:09 + 10:44
11. Gabryšová Tereza LME6850 C SK Los Mělník 43:17 + 14:52
12. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 43:35 + 15:10
13. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 50:16 + 21:51
14. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:33 + 22:08
15. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 52:42 + 24:17
16. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 56:46 + 28:21
17. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:21 + 28:56
18. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:57 + 29:32
19. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:44 + 30:19
20. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 59:50 + 31:25
21. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 62:11 + 33:46
22. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 63:41 + 35:16
23. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 75:30 + 47:05
Wylenmann Jeanette 6330002 633 OLG Pfäffikon DISK

D55A 2.44 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Anke 3890004 389 Post Dresden 30:35
2. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 32:46 + 2:11
3. Bruvere Iveta 5050001 505 Ozons 35:19 + 4:44
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:06 + 5:31
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 37:21 + 6:46
6. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 38:34 + 7:59
7. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 40:53 + 10:18
8. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 45:34 + 14:59
9. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 45:37 + 15:02
10. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 48:43 + 18:08
11. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 49:01 + 18:26
12. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 53:44 + 23:09
13. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 57:00 + 26:25
14. Bikeliene Ema 5210009 521 OK Labirintas 58:02 + 27:27
15. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 58:12 + 27:37
16. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 59:56 + 29:21
17. Zvaigzne Mudite 5020002 502 A2 62:38 + 32:03
18. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 68:46 + 38:11
19. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:40 + 44:05
20. Feldmann Gudrun 3840007 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 83:18 + 52:43

D55B 2.35 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 31:40
2. Misiuniene Irina 5230004 523 Medeina OK 34:04 + 2:24
3. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 45:11 + 13:31
4. Mikalauskiene Daiva 5250003 525 Saule OK 47:44 + 16:04
5. Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 51:47 + 20:07
6. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:59 + 21:19
7. Bueschemann Evelyn 3860002 386 CTG Koblenz 54:01 + 22:21
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:04 + 23:24
9. Marečková Iva ADA6551 C OOB Spartak Adamov 62:30 + 30:50
10. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 65:30 + 33:50

D60 2.28 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 3810001 381 AngyOL 26:05
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 26:57 + 0:52
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 29:38 + 3:33
4. Denysenko Tamara 6510005 651 VZA Slávia ŽU Žilina 30:15 + 4:10
5. Kutkiene Violeta 5230016 523 Medeina OK 31:58 + 5:53
6. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 34:46 + 8:41
7. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 34:56 + 8:51
8. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:52 + 9:47
9. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 36:17 + 10:12
10. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:41 + 12:36
11. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 40:16 + 14:11
12. Žiaukiene Daiva 5230010 523 Medeina OK 40:52 + 14:47
13. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 41:12 + 15:07
14. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:18 + 16:13
15. Cerjaka Maija 5070002 507 Kapa OK 42:35 + 16:30
16. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 43:12 + 17:07
17. Jenövári Gabriella 4320003 432 HSE Budapest 46:10 + 20:05
18. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 48:01 + 21:56
19. Garriga Sala Anna 2610003 261 Club Orientació Bergueda 53:50 + 27:45
20. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 53:59 + 27:54
21. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 54:31 + 28:26
22. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 58:39 + 32:34
23. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 58:52 + 32:47
24. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 59:01 + 32:56
25. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 59:24 + 33:19
26. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 62:49 + 36:44
27. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 68:27 + 42:22

D65 2.22 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gvildiene Virginija 5230002 523 Medeina OK 28:40
2. Staneviciene Ruta 5210008 521 OK Labirintas 30:47 + 2:07
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 33:22 + 4:42
3. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 33:22 + 4:42
5. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 34:17 + 5:37
6. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 34:46 + 6:06
7. Krasuckiene Egle 5210005 521 OK Labirintas 34:50 + 6:10
8. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 35:30 + 6:50
9. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 35:55 + 7:15
10. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 37:03 + 8:23
11. Abola Alida 5050003 505 Ozons 37:34 + 8:54
12. Wysocka Jolanta 5820001 582 Slask-OTeam 38:13 + 9:33
13. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 38:58 + 10:18
14. Jenei Margit 4320002 432 HSE Budapest 39:40 + 11:00
15. Baleisiene Roma 5210003 521 OK Labirintas 41:47 + 13:07
16. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:00 + 15:20
17. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:54 + 17:14
18. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 46:38 + 17:58
19. Dudiene Violeta 5240002 524 OK Rudamina 47:21 + 18:41
20. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 48:03 + 19:23
21. Blommen Paulette 1510001 151 OMEGA 50:37 + 21:57
22. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 55:49 + 27:09
23. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 58:02 + 29:22
24. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:13 + 32:33
25. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 66:54 + 38:14
26. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 69:57 + 41:17
27. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:46 + 48:06
Stanioniene Angele 5220022 522 ORIENS DISK

D70 2.15 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 32:51
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 36:56 + 4:05
3. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 41:13 + 8:22
4. Bumeliene Skaidra 5210002 521 OK Labirintas 42:42 + 9:51
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 43:44 + 10:53
6. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 46:38 + 13:47
7. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 48:20 + 15:29
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:11 + 17:20

D75 2.13 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eulitz Ilse 3980001 398 OLV WEIMAR 46:32
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 52:42 + 6:10
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 97:24 + 50:52
4. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 129:33 + 83:01

F3 2.38 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zaoral Jiří 8160002 816 NEREG. TJ Stěbořice 28:37
2. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 28:42 + 0:05
3. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 29:24 + 0:47
4. Cherniavsky Inessa 4010002 401 OC Muenchen 33:32 + 4:55
5. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 33:48 + 5:11
6. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 34:31 + 5:54
7. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 35:54 + 7:17
8. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 36:21 + 7:44
8. Eensaar Ethel 2710015 271 Myracarud 36:21 + 7:44
10. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:40 + 9:03
11. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 38:19 + 9:42
12. Mazzarese Kenneth TRT9999 KOS Třešť 38:39 + 10:02
13. Fejlek Vojtěch SHK OK Slavia Hradec Králové 39:19 + 10:42
14. Křížová Darina 8080007 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 39:44 + 11:07
15. Paurová Lenka 8040001 804 NEREG. PRAHA 40:33 + 11:56
16. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 41:59 + 13:22
17. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 42:09 + 13:32
18. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 42:27 + 13:50
19. Retka Jiří LTU8200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:35 + 18:58
20. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 48:02 + 19:25
21. Richterová Ilona TAP6953 C KOB Tretra Praha 48:12 + 19:35
22. Brettschneider Gudrun 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 49:18 + 20:41
23. Francke Karel DOK9999 OK Doksy 49:19 + 20:42
24. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 49:42 + 21:05
25. Varga János 4330001 433 Vacuum SC 50:08 + 21:31
26. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 50:25 + 21:48
27. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 50:29 + 21:52
28. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:39 + 22:02
29. Korbelová Petra 8070001 807 NEREG. NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ 51:12 + 22:35
30. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:20 + 28:43
31. Hernandez Vanessa 385 SV IHW Alex Berlin 58:46 + 30:09
32. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 58:52 + 30:15
33. Beatrix Szebeniné Orsány 4380002 438 Budapest none club 60:26 + 31:49
34. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 62:16 + 33:39
35. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 65:20 + 36:43
36. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 65:52 + 37:15
37. Zaoral Jan 8160001 816 NEREG. TJ Stěbořice 67:34 + 38:57
38. GÖSSWEIN Judit 4350004 435 MAFC 68:04 + 39:27
39. Keszthelyi Ildikó 4370001 437 MAKE 68:12 + 39:35
40. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 68:27 + 39:50
41. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 68:52 + 40:15
42. Chwiejczak Dorota 5840004 584 orienteering.waw.pl 73:05 + 44:28
43. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 73:38 + 45:01
44. Průšová Johanka DLT0651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:00 + 45:23
45. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:52 + 46:15
46. Vilz Marion 4020002 402 TV Eitelborn 82:32 + 53:55
47. Kuhl Bettina 3830002 383 VS Berlin 89:57 + 61:20
48. Hlavničková Anna 8300001 830 - NEREG. KUNRATICE 91:56 + 63:19
49. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 125:55 + 97:18
Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál DISK
Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Olbrycht Anna 5830002 583 OLBnO1 DISK
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DISK
Skuhrovcová Helena SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Javůrková Eva 8170004 817 NEREG. ESOX ODEI DISK

F5 3.54 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 38:08
2. Pataki Gabor 4420001 442 PVS 43:17 + 5:09
3. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 43:35 + 5:27
4. Venev Kiril OLAND Team 45:53 + 7:45
5. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 49:39 + 11:31
6. Juklíček Jakub 8050001 805 NEREG. ZuKuŠiJo 50:56 + 12:48
7. Venev Simeon OLAND Team 51:29 + 13:21
8. Pohořalý Hugo NNN - neregistrovaní 55:21 + 17:13
9. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 63:56 + 25:48
10. Pataki Virag 4420002 442 PVS 64:50 + 26:42
11. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 70:00 + 31:52
12. Janeček Jiří SOB0001 C SOBSA 71:33 + 33:25
13. Juklíčková Zuzana 8050002 805 NEREG. ZuKuŠiJo 71:36 + 33:28
14. Neumann Lena 3990005 399 SV Lengefeld 73:15 + 35:07
15. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 73:21 + 35:13
16. Horký Milan NNN - neregistrovaní 75:28 + 37:20
17. Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 75:53 + 37:45
18. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 78:08 + 40:00
19. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 78:11 + 40:03
20. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 81:47 + 43:39
21. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 82:46 + 44:38
22. Ludvig István 4350002 435 MAFC 87:47 + 49:39
23. Piroska Bacsó 4350003 435 MAFC 95:11 + 57:03
24. Ludvig Agnes 4350001 435 MAFC 97:56 + 59:48
25. Dittrtová Lucia LME6852 C SK Los Mělník 99:33 + 61:25
26. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 99:38 + 61:30
27. Herter Laszlo 4360001 436 MAFC BUD 100:04 + 61:56
28. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 104:41 + 66:33
29. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 112:26 + 74:18
30. Zsolt Szebeni 4380001 438 Budapest none club 115:08 + 77:00
31. Schejbal Vladimír 8180002 818 NEREG. OSTRAVA 117:18 + 79:10
32. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 129:07 + 90:59
33. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 138:15 + 100:07
34. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 142:13 + 104:05
35. Pavel Jiří JJN7100 C Team Jizerky 150:17 + 112:09
36. Pavlova Lenka JJN0850 C Team Jizerky 150:57 + 112:49
37. Kundrátová Anna NNN - neregistrovaní 151:03 + 112:55
38. Pavlova Irena JJN7650 C Team Jizerky 151:37 + 113:29
39. Schejbalová Kristina 8180001 818 NEREG. OSTRAVA 160:48 + 122:40

H10 2.04 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 10:45
2. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 11:49 + 1:04
3. Hikl Martin ZBM1104 C SK Žabovřesky Brno 13:24 + 2:39
4. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 13:49 + 3:04
5. Haller Maxmilián KRL1102 C Kometa Kralovice 14:43 + 3:58
6. Čihák Matěj HOR1100 C TJ Jiskra Hořice 15:08 + 4:23
7. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 15:33 + 4:48
8. Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 15:50 + 5:05
9. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 16:54 + 6:09
10. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 20:34 + 9:49
11. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 21:11 + 10:26
12. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 21:59 + 11:14
13. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:19 + 13:34
14. Forst Matouš PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:41 + 14:56
15. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 31:14 + 20:29
16. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 40:04 + 29:19
17. Švihovský Daniel JJN1101 C Team Jizerky 40:51 + 30:06
Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno DISK
Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

H12A 2.66 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 22:31
2. Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice 22:34 + 0:03
3. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:39 + 0:08
4. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 26:09 + 3:38
5. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 27:03 + 4:32
6. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:38 + 6:07
7. Junek Šimon DKP1011 C Oddíl OB Kotlářka 29:44 + 7:13
8. Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:37 + 9:06
9. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 33:28 + 10:57
10. Murenas Aleksas 5230019 523 Medeina OK 36:23 + 13:52
11. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 36:36 + 14:05
12. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 14:49
13. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 39:42 + 17:11
14. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 42:20 + 19:49
15. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 50:03 + 27:32
16. Drulia Tauras 5230008 523 Medeina OK 58:18 + 35:47

H12B 2.28 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 24:04
2. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 26:02 + 1:58
3. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 26:10 + 2:06
4. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 26:39 + 2:35
5. Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 26:45 + 2:41
6. Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:36 + 4:32
7. Švihovský Matyáš JJN1000 C Team Jizerky 34:49 + 10:45
8. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 34:55 + 10:51
9. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 41:23 + 17:19
10. Bejvančický Jan KRL1003 C Kometa Kralovice 41:26 + 17:22
11. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 47:20 + 23:16
12. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 47:36 + 23:32
Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun DISK

H14A 2.99 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 24:18
2. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 25:23 + 1:05
3. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 28:01 + 3:43
4. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 28:39 + 4:21
5. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 29:27 + 5:09
6. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 31:18 + 7:00
7. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 31:52 + 7:34
8. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 32:35 + 8:17
9. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 34:11 + 9:53
10. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 34:39 + 10:21
11. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 34:51 + 10:33
12. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 35:45 + 11:27
13. Drulia Aras 5230009 523 Medeina OK 36:57 + 12:39
14. Kumbier Lionel 4040002 404 Berliner Turnerschaft 37:15 + 12:57
15. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 38:43 + 14:25
16. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 38:58 + 14:40
17. Turek Jakub SKV0801 B TJ Slovan Karlovy Vary 39:24 + 15:06
18. Linhart Adam TZL0814 B SKOB Zlín 41:53 + 17:35
19. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 43:30 + 19:12
20. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 43:49 + 19:31
21. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 49:54 + 25:36
22. Volkov Maksym 6510002 651 VZA Slávia ŽU Žilina 55:00 + 30:42
23. Neumann Rasmus 3990003 399 SV Lengefeld 65:41 + 41:23
24. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 74:06 + 49:48

H14B 2.74 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wylenmann Lorenz 6330003 633 OLG Pfäffikon 23:37
2. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 28:30 + 4:53
3. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Žabovřesky Brno 28:58 + 5:21
4. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 34:59 + 11:22
5. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:04 + 12:27
6. Tarela Eimantas 5230023 523 Medeina OK 56:40 + 33:03
7. Jankas Jakubas 5220024 522 ORIENS 59:24 + 35:47
8. Přibyl Daniel OSN0808 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:28 + 36:51
9. Bogužinskas Kasparas 5230022 523 Medeina OK 61:14 + 37:37
10. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 68:28 + 44:51

H16A 2.81 km, 115 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Murenas Kasparas 5230020 523 Medeina OK 19:12
2. Koliáš Štěpán DKP0610 A Oddíl OB Kotlářka 19:16 + 0:04
3. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 19:59 + 0:47
4. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 22:01 + 2:49
5. Wylenmann Leander 6330004 633 OLG Pfäffikon 22:03 + 2:51
6. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 22:41 + 3:29
7. Nielsen Erik Groenborg 2310004 231 Allerod OK 22:45 + 3:33
8. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:06 + 3:54
9. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 24:18 + 5:06
10. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 24:19 + 5:07
11. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 24:35 + 5:23
11. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 24:35 + 5:23
13. Strolia Salvijus 5220009 522 ORIENS 24:39 + 5:27
14. Zrník Tomáš OSN0606 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:54 + 5:42
15. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 26:36 + 7:24
16. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 27:23 + 8:11
17. Šolmanis Uvis 5060002 506 Auseklis IK 29:41 + 10:29
18. Heller Jiří ROU0501 A SKOB Roudnice nad Labem 29:54 + 10:42
19. Bozděch Tobiáš KPY0504 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:02 + 10:50
20. Mackevičius Tadas 5220008 522 ORIENS 35:09 + 15:57
21. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 36:37 + 17:25
22. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 36:45 + 17:33
23. Eshel Sahar 4710002 471 Emek Hefer Israel 37:49 + 18:37
24. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 37:52 + 18:40
25. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 51:20 + 32:08

H16B 2.64 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 23:05
1. Karvelis Džiugas 5220007 522 ORIENS 23:05
3. Kropáč Filip KRL0503 B Kometa Kralovice 24:58 + 1:53
4. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:35 + 3:30
5. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 28:24 + 5:19
6. Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:55 + 14:50
7. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice 45:07 + 22:02
8. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 45:22 + 22:17

H18A 3.18 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 27:34
2. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 28:34 + 1:00
2. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 28:34 + 1:00
4. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 30:59 + 3:25
5. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 32:15 + 4:41
6. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 32:45 + 5:11
7. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 32:58 + 5:24
8. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 33:58 + 6:24
9. Procinger Jakub VRL0305 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:33 + 6:59
10. Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš 35:14 + 7:40
11. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 35:39 + 8:05
12. Wylenmann Aurel 6330005 633 OLG Pfäffikon 35:49 + 8:15
13. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 39:00 + 11:26
14. Novota Lukáš Mário 6540002 654 ATU Košice 39:35 + 12:01
15. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 40:51 + 13:17
16. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 41:09 + 13:35
17. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 41:58 + 14:24
18. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 44:34 + 17:00
19. Nielsen Hans Groenborg 2310003 231 Allerod OK 46:29 + 18:55
20. Dundáček Karel SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec 46:37 + 19:03
21. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 52:26 + 24:52
22. Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 54:32 + 26:58
23. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 56:55 + 29:21
24. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 59:53 + 32:19
25. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 60:03 + 32:29
26. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:45 + 36:11

H18B 3.02 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:47
2. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:34 + 5:47
3. Spundzevičius Gytis 5220021 522 ORIENS 43:43 + 11:56
4. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 71:36 + 39:49

H20A 3.37 km, 210 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5184

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Paleček Ondřej STH0105 R SK Studenec 40:16 5540
2. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 44:19 + 4:03 5055
3. Zalaba Tomáš SHK0105 A OK Slavia Hradec Králové 45:08 + 4:52 4957
4. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 46:33 + 6:17 4787
5. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 46:43 + 6:27 4767
6. Jirka Matyáš UOL0203 A SOB Olomouc 49:38 + 9:22 4417
7. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 54:48 + 14:32 3798
8. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 58:12 + 17:56 3390

H20B 3.03 km, 140 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 35:10
2. Růta Matyáš JJN0102 B Team Jizerky 43:35 + 8:25

H21E 4.40 km, 275 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8756

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 34:02 9347
2. Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 37:02 + 3:00 8627
3. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 4:23 8295
4. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 38:27 + 4:25 8287
5. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 38:40 + 4:38 8235
6. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 40:04 + 6:02 7899
7. Nakvosas Gytis TBM9508 C KOS TJ Tesla Brno 40:13 + 6:11 7863
8. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 42:11 + 8:09 7391
9. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 42:12 + 8:10 7387
10. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 42:23 + 8:21 7343
11. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 42:29 + 8:27 7319
12. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 42:40 + 8:38 7275
13. Barany Tamas 1330001 133 ASKÖ Henndorf 43:28 + 9:26
14. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:46 + 9:44 7011
15. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 44:25 + 10:23 6855
16. Kretzschmar Matthias 3870005 387 USV TU Dresden 44:43 + 10:41
17. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 45:28 + 11:26 6604
18. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:36 + 11:34 6572
19. Gipas Marijonas 5230012 523 Medeina OK 46:08 + 12:06
20. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 46:28 + 12:26 6364
21. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:39 + 12:37 6320
22. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 46:49 + 12:47 6280
23. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 47:20 + 13:18 6156
24. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 49:48 + 15:46 5564
25. Dulius Dominykas 5270001 527 OSK Arboro 50:11 + 16:09
26. Mockaitis Rejus 5230029 523 Medeina OK 54:33 + 20:31
27. Mitrikas Darius 5270002 527 OSK Arboro 60:42 + 26:40
28. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 68:43 + 34:41 1025
29. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:03 + 38:01 225
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
Bořil Jan TB9700 TBM KOS TJ Tesla Brno DISK

H21A 4.11 km, 240 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7076

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 37:43 7286
2. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 38:26 + 0:43 7156
3. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 40:28 + 2:45 6786
4. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 42:46 + 5:03 6367
5. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 42:55 + 5:12 6340
6. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 45:24 + 7:41 5888
7. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 46:16 + 8:33 5730
8. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 48:10 + 10:27 5384
9. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 48:31 + 10:48 5320
10. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 49:00 + 11:17 5232
10. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 49:00 + 11:17 5232
12. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 49:05 + 11:22 5217
13. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 52:04 + 14:21 4674
14. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 52:13 + 14:30 4647
15. Richter Friedmar 3870001 387 USV TU Dresden 53:28 + 15:45
16. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 53:47 + 16:04 4362
17. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 54:10 + 16:27 4292
18. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 54:45 + 17:02 4186
19. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 55:28 + 17:45 4055
20. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 55:59 + 18:16 3961
21. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 56:16 + 18:33 3910
22. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 56:39 + 18:56 3840
23. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 58:14 + 20:31 3552
24. Karásek Matěj SJC0001 R Sportcentrum Jičín 59:49 + 22:06 3263
25. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:09 + 22:26 3203
26. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 60:18 + 22:35 3175
27. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 62:01 + 24:18 2863
28. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 64:47 + 27:04 2359
29. Kříž Jan 8080006 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 68:21 + 30:38
30. Gipas Augustinas 5230013 523 Medeina OK 68:26 + 30:43
31. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 69:44 + 32:01 1458
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK 0
Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0

H21B 3.31 km, 200 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5779

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 30:42 6012
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 31:23 + 0:41 5888
3. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:53 + 3:11 5437
4. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:33 + 3:51 5316
5. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 34:34 + 3:52 5313
6. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 36:34 + 5:52 4952
7. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 37:14 + 6:32 4831
8. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 37:29 + 6:47 4786
9. Pešík Marek JLI8301 C OB Jizerky 37:32 + 6:50 4777
10. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 38:32 + 7:50 4597
11. Roudný Václav LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice 38:34 + 7:52 4590
12. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:52 + 8:10 4536
13. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:16 + 9:34 4283
14. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 42:04 + 11:22 3958
15. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:23 + 11:41 3901
16. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 42:47 + 12:05 3829
17. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 43:31 + 12:49 3696
18. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 44:29 + 13:47 3522
19. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 45:07 + 14:25 3407
20. Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 47:06 + 16:24 3049
21. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 48:46 + 18:04 2748
22. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 18:40 2639
23. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 50:37 + 19:55 2414
24. Bugár Gergely 4320004 432 HSE Budapest 70:29 + 39:47
Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0

H21C 2.76 km, 160 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2836

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hasman Ondřej VPM0002 C KOS Slavia Plzeň 27:16 3138
2. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 28:52 + 1:36 2990
3. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 35:25 + 8:09 2381
4. Pavel Martin JJN0004 C Team Jizerky 41:41 + 14:25 1798
5. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 44:06 + 16:50 1574
6. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 44:52 + 17:36 1503
7. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:37 + 19:21 1340
8. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 53:35 + 26:19 692
9. Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno 60:34 + 33:18 43
10. Brettschneider Max 3840005 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 64:16 + 37:00
11. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 109:32 + 82:16 0

H35A 3.54 km, 190 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 35:06
2. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:23 + 5:17
3. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 41:10 + 6:04
4. Marchenko Alexey 4710001 471 Emek Hefer Israel 42:18 + 7:12
5. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 42:36 + 7:30
6. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 45:18 + 10:12
7. Yakir Goldner 4710004 471 Emek Hefer Israel 47:46 + 12:40
8. Viles Lleí 2610002 261 Club Orientació Bergueda 49:07 + 14:01
9. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 50:00 + 14:54
10. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 50:49 + 15:43
11. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 52:35 + 17:29
12. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 55:14 + 20:08
13. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 55:24 + 20:18
14. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 58:30 + 23:24
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 63:34 + 28:28
16. Drulia Mantas 5230007 523 Medeina OK 65:03 + 29:57
17. Schwartz Matthias 4040001 404 Berliner Turnerschaft 67:20 + 32:14
18. Valenčík Radim ZPV7901 C KOB ZPV Prostějov 108:51 + 73:45
Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha DISK
Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka DISK

H35B 3.12 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem 40:52
2. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 54:36 + 13:44
3. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 57:15 + 16:23
4. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 62:26 + 21:34
5. Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 75:09 + 34:17

H40A 3.34 km, 200 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 34:23
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 35:38 + 1:15
3. Murenas Aurimas 5230018 523 Medeina OK 37:32 + 3:09
4. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:40 + 4:17
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 4:34
6. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 39:13 + 4:50
7. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 40:08 + 5:45
8. Aubets Ramon 2610006 261 Club Orientació Bergueda 41:12 + 6:49
9. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 41:30 + 7:07
10. Lehmann Karsten 3870004 387 USV TU Dresden 43:03 + 8:40
11. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 43:22 + 8:59
12. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 44:23 + 10:00
13. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 45:39 + 11:16
14. Neškudla Jan KAM8000 C OK Kamenice 46:25 + 12:02
15. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 47:09 + 12:46
16. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:46 + 13:23
17. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 49:20 + 14:57
18. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 50:11 + 15:48
19. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 50:56 + 16:33
20. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 51:38 + 17:15
21. Rohner Uwe 3850003 385 SV IHW Alex Berlin 52:32 + 18:09
22. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 52:36 + 18:13
23. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 55:36 + 21:13
24. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 60:04 + 25:41
25. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 62:03 + 27:40
26. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 66:10 + 31:47
27. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 67:40 + 33:17
28. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 71:25 + 37:02
29. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 73:43 + 39:20
30. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 75:23 + 41:00

H40B 3.18 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 29:51
2. Volkov Alexander 6510001 651 VZA Slávia ŽU Žilina 35:16 + 5:25
3. Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 35:47 + 5:56
4. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 38:33 + 8:42
5. Šperl Milan 8080002 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 41:14 + 11:23
6. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:44 + 15:53
7. Přibyl Jan OSN7801 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:48 + 19:57
7. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 49:48 + 19:57
9. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 64:07 + 34:16
10. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 65:18 + 35:27
11. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 70:33 + 40:42

H45A 3.39 km, 150 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eansaar Rain 2710016 271 Myracarud 31:43
2. Fjodorov Ain 2710003 271 Myracarud 32:05 + 0:22
3. Ahtiainen Akseli 3020001 302 Kalevan Rasti 33:44 + 2:01
4. SCHMIEDEBERG Nils 3920001 392 OK Ost 33:58 + 2:15
5. Cerjaks Kaspars 5070001 507 Kapa OK 34:30 + 2:47
6. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 36:31 + 4:48
7. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 37:06 + 5:23
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 37:10 + 5:27
9. Johansson Magnus 6720004 672 NYKOPING OK 37:30 + 5:47
10. Krasuski Marcin 5840001 584 orienteering.waw.pl 37:42 + 5:59
11. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 6:08
12. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 39:03 + 7:20
13. Nielsen Niels-Peter Vest 2310001 231 Allerod OK 39:04 + 7:21
14. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 40:40 + 8:57
15. Bleidorn Stefan 3850004 385 SV IHW Alex Berlin 42:44 + 11:01
16. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 44:08 + 12:25
17. Schwarzenberger Stefan 6310001 631 LG Stettlen 44:11 + 12:28
18. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 44:35 + 12:52
19. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 45:48 + 14:05
20. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 46:38 + 14:55
21. Cherniavsky Sergey 4010001 401 OC Muenchen 48:35 + 16:52
22. Bernatík Aleš SFM7201