Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 9. kolo

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Vsetín, Semetín, Hájenka na Novém Světě
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Mraznice 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Maliňák Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Žemlík Radim
Stavitel tratí:
Bogar Kryštof
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 3.39 km, 110 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 30:33
2. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 36:43 + 6:10
3. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 69:30 + 38:57
Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

M14 4.13 km, 150 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 24:52
2. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 29:48 + 4:56
3. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 31:58 + 7:06
4. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 32:47 + 7:55
5. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 33:09 + 8:17
6. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 33:53 + 9:01
7. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 40:40 + 15:48
8. Honner Jaroslav TZL0701 SKOB Zlín 41:50 + 16:58
9. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 46:01 + 21:09
10. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:55 + 30:03
Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín DISK

M17 5.26 km, 195 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 43:20
2. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 60:12 + 16:52
3. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 65:09 + 21:49
4. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 90:23 + 47:03
Wroniak Krzysztof 0010001 Polish MTBO National Team DISK

M20 7.16 km, 300 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 59:37
2. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 60:15 + 0:38
3. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 61:50 + 2:13
4. Hyla Damian 0010003 Polish MTBO National Team 63:46 + 4:09

M21E 9.47 km, 515 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 61:59
2. Niebielski Bartosz 0010005 Polish MTBO National Team 64:34 + 2:35
3. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 66:56 + 4:57
4. Riabinin Petr 0030001 UKS Falenica, Warszawa 67:16 + 5:17
5. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 68:23 + 6:24
6. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 70:56 + 8:57
7. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 72:43 + 10:44
8. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 73:39 + 11:40
9. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 73:52 + 11:53
10. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 74:39 + 12:40
11. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 75:46 + 13:47
12. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 77:03 + 15:04
13. Jaroszek Radosław 42P9400 Team360 77:27 + 15:28
14. Kielak Hubert 0010006 Polish MTBO National Team 82:09 + 20:10
15. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 82:14 + 20:15
16. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 86:32 + 24:33
17. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:16 + 25:17
18. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 88:26 + 26:27
19. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 88:53 + 26:54
20. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 100:26 + 38:27
21. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 100:44 + 38:45
Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín DISK
MS Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 88:36 + 26:37

M21A 7.32 km, 365 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoň Matěj SPC9810 SPORTICUS team 78:24
2. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:58 + 2:34
3. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 88:28 + 10:04
4. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 89:57 + 11:33
5. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 90:21 + 11:57
6. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 92:09 + 13:45
7. Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 97:18 + 18:54
8. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 99:29 + 21:05
9. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 100:44 + 22:20
10. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 125:23 + 46:59
Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno DISK

M21B 6.14 km, 300 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perůtka Jan LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 55:45
2. Březina Vojtěch TSU8600 LKT 80 Šumperk 62:54 + 7:09
3. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 65:08 + 9:23
4. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 68:14 + 12:29
5. Vlažný Jan LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 70:39 + 14:54
6. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 71:19 + 15:34
7. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 78:51 + 23:06
8. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 81:31 + 25:46
9. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 86:17 + 30:32
10. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 100:49 + 45:04
11. König Lukáš SBK8001 KOB START Blansko 103:03 + 47:18
Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering DISK

M40A 7.14 km, 365 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 54:57
2. Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín 56:40 + 1:43
3. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 57:17 + 2:20
4. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 61:56 + 6:59
5. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:31 + 24:34
6. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 80:17 + 25:20
7. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 80:23 + 25:26
8. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 87:49 + 32:52
Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering DISK

M40B 6.14 km, 395 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 49:21
2. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 56:28 + 7:07
3. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 58:12 + 8:51
4. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 62:36 + 13:15
5. Humlíček Aleš SBK7539 KOB START Blansko 66:17 + 16:56
6. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 67:19 + 17:58
7. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 69:24 + 20:03
8. Ouhrabka Jakub SPC8003 SPORTICUS team 80:10 + 30:49
9. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 82:47 + 33:26
10. Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha 96:01 + 46:40
Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko DISK

M50 5.84 km, 305 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 50:07
2. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 51:47 + 1:40
3. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 61:01 + 10:54
4. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 61:08 + 11:01
5. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 62:33 + 12:26
6. Nekoranec Petr TZL6700 SKOB Zlín 63:02 + 12:55
7. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 63:07 + 13:00
8. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 71:36 + 21:29
9. Wroniak Adam 0010007 Polish MTBO National Team 73:46 + 23:39
10. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 78:19 + 28:12
11. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 85:40 + 35:33
Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín DISK
Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS DISK

M60 5.07 km, 275 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 55:03
2. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 58:41 + 3:38
3. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 63:11 + 8:08
4. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 63:34 + 8:31
5. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 67:33 + 12:30
6. Nejedly TZL568 SKOB Zlín 67:44 + 12:41
7. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 69:18 + 14:15
8. Novák Miroslav SBK5400 KOB START Blansko 109:25 + 54:22
Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty DISK

MW10 2.86 km, 50 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 17:31
2. Vozka Ondřej BLI1818 MTBO Bludný kořen 24:30 + 6:59
3. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 26:24 + 8:53
4. Hegnerová Viktorie LPM1350 OK Lokomotiva Plzeň 26:34 + 9:03
5. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 27:55 + 10:24
6. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 28:15 + 10:44
7. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:06 + 24:35
8. Maliňáková Hedvika KVS SKOB Kobra Vsetín 50:10 + 32:39
9. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 60:43 + 43:12

Open 4.23 km, 175 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spitzerova Petra KVS SKOB Kobra Vsetín 49:44
2. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:13 + 0:29
3. Knitlová Eva VAM6250 OB Vamberk 84:02 + 34:18
Lumír Raška xxx DISK
Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko DISK

W11 3.43 km, 100 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 24:49
2. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 25:56 + 1:07
3. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 35:55 + 11:06
4. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 38:08 + 13:19
5. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 50:10 + 25:21

W14 4.07 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 34:17
2. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 38:49 + 4:32
3. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 39:00 + 4:43
4. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 40:19 + 6:02
5. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:58 + 13:41
6. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 61:27 + 27:10
Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

W17 4.98 km, 175 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 45:13
2. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:01 + 1:48
3. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 50:03 + 4:50
4. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 53:16 + 8:03
5. Burešová Veronika XBM0550 PELLS ABND RACING TEAM 56:42 + 11:29

W20 6.67 km, 225 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nyga Julia 0010004 Polish MTBO National Team 63:12
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 65:13 + 2:01
Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

W21E 7.73 km, 430 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 66:40
2. Nedomlelová Lucie XHK0250 MTBO Racing team Hradec Králové 68:52 + 2:12
3. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 71:40 + 5:00
4. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 72:34 + 5:54
5. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 73:19 + 6:39
6. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:39 + 12:59
7. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 80:11 + 13:31
8. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 81:24 + 14:44
9. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 86:15 + 19:35
10. Lisewska Agnieszka 42P1750 Team360 92:16 + 25:36
11. Alesia Riabinina 0030002 UKS Falenica, Warszawa 110:16 + 43:36

W21A 7.05 km, 250 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 69:51
2. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 73:01 + 3:10
3. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 74:47 + 4:56
4. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 77:33 + 7:42
5. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 83:04 + 13:13
6. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 83:45 + 13:54
7. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 85:39 + 15:48
8. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 90:18 + 20:27
9. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 92:23 + 22:32
10. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 107:18 + 37:27

W21B 6.20 km, 300 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráčová Naďa TSU LKT 80 Šumperk 63:15
2. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 89:37 + 26:22
3. Königová Jana SBK8661 KOB START Blansko 96:51 + 33:36
4. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 107:22 + 44:07
5. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 112:37 + 49:22
Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen DISK

W40 6.19 km, 250 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 69:05
2. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 72:40 + 3:35
3. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 86:59 + 17:54
4. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB START Blansko 92:09 + 23:04
5. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 101:20 + 32:15
6. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 102:46 + 33:41
7. Kastnerová Katka KVS SKOB Kobra Vsetín 106:13 + 37:08
Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno DISK

W50 5.18 km, 200 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 54:22
2. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 70:07 + 15:45
3. Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 Team360 110:25 + 56:03

W60 5.18 km, 200 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 67:52
2. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 69:18 + 1:26
3. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 69:52 + 2:00