Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 10. kolo

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Vsetín, Semetín, Hájenka Na novém světě
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Nový svět 1:15 000,E5m
Ředitel závodu:
Maliňák Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Žemlík Radim
Stavitel tratí:
Bogar Kryštof
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 3.10 km, 5 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 4008

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín 21:21 4098
2. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 21:24 + 0:03 4089
3. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 22:46 + 1:25 3838
4. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:02 + 8:41 2504
5. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:08 + 8:47 2486
6. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 33:53 + 12:32 1798
7. Graclík Daniel KVS SKOB Kobra Vsetín 36:23 + 15:02
Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

M14 4.40 km, 7 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 5088

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 29:09 5421
2. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 29:48 + 0:39 5315
3. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 34:38 + 5:29 4527
4. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:41 + 5:32 4519
5. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 35:34 + 6:25 4375
6. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 39:12 + 10:03 3782
7. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 39:29 + 10:20 3736
8. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 50:01 + 20:52 2018
9. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 58:20 + 29:11 661
Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0

M17 8.80 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 73:11
2. Wroniak Krzysztof 0010001 88:13 + 15:02
3. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 92:35 + 19:24
4. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 105:40 + 32:29

M20 13.20 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 100:56
2. Hyla Damian 0010003 106:16 + 5:20
3. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 106:51 + 5:55
Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín DISK

M21E 18.00 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 9846

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 115:28 10364
2. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 123:54 + 8:26 9683
3. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 126:18 + 10:50 9489
4. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 128:56 + 13:28 9276
5. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 132:25 + 16:57 8995
6. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 134:31 + 19:03 8825
7. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 138:15 + 22:47 8524
8. Kielak Hubert 0010005 138:35 + 23:07
9. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 138:58 + 23:30 8466
10. Niebielski Bartosz 0010004 140:03 + 24:35
11. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 140:50 + 25:22 8315
12. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 150:14 + 34:46 7556
13. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 152:26 + 36:58 7378
14. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 161:25 + 45:57 6653
15. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 161:34 + 46:06 6641
16. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 165:16 + 49:48 6342
17. Jaroszek Radosław 42P9400 Team360 166:17 + 50:49
18. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 172:34 + 57:06 5752
Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS DISK 0
Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno DISK 0
Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
MS Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 150:15 + 34:47

M21A 12.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 0.97, KS koef.: 1, PB: 6653

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Perůtka Jan LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 108:15
2. Mišoň Matěj SPC9810 SPORTICUS team 125:23 + 17:08 6570
3. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 127:14 + 18:59 6477
4. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 130:30 + 22:15 6312
5. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 141:35 + 33:20 5752
6. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 142:13 + 33:58 5720
7. Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 144:33 + 36:18 5602
8. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 146:32 + 38:17 5502
9. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 173:14 + 64:59 4152
10. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 200:36 + 92:21 2770

M21B 10.20 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 0.95, KS koef.: 1, PB: 6084

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Březina Vojtěch TSU8600 LKT 80 Šumperk 82:10 6484
2. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 88:16 + 6:06 6107
3. Vlažný Jan LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 93:01 + 10:51
4. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 110:18 + 28:08 4747
5. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 116:10 + 34:00 4384
6. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 117:29 + 35:19
7. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 119:59 + 37:49 4149
Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
MS Panovec Kryštof GIG GIGANT Orienteering 90:37 + 8:27

M40A 13.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 8074

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 92:29 8611
2. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 100:21 + 7:52 7970
3. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 104:23 + 11:54 7641
4. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 111:43 + 19:14 7043
5. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 112:14 + 19:45 7001
6. Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín 114:46 + 22:17 6795
7. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 128:36 + 36:07 5667
8. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 166:34 + 74:05 2573
Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0

M40B 8.20 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 0.97, KS koef.: 1, PB: 5535

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 65:19 5432
2. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 66:07 + 0:48 5367
3. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 66:52 + 1:33 5306
4. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 70:17 + 4:58 5029
5. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 72:26 + 7:07 4854
6. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 74:51 + 9:32 4658
7. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 75:34 + 10:15 4600
8. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 94:08 + 28:49 3092
9. Ouhrabka Jakub SPC8003 SPORTICUS team 96:34 + 31:15 2894
10. König Lukáš SBK8001 KOB START Blansko 120:13 + 54:54 973
Humlíček Aleš SBK7539 KOB START Blansko DISK 0
Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha DISK 0

M50 10.00 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 7067

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 71:04 7786
2. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 80:19 + 9:15 6960
3. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 86:00 + 14:56 6453
4. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 88:46 + 17:42 6206
5. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 92:31 + 21:27 5871
6. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 95:36 + 24:32 5595
7. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 96:48 + 25:44 5488
8. Nekoranec Petr TZL6700 SKOB Zlín 98:52 + 27:48 5304
9. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 101:38 + 30:34 5057
10. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 101:39 + 30:35 5055
11. Wroniak Adam 0010006 108:10 + 37:06
12. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 110:53 + 39:49 4231
13. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 113:49 + 42:45 3969
14. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 119:44 + 48:40 3440
15. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 125:07 + 54:03 2959
Horák Kryštof VSP1400 USK Praha DISK 0

M60 7.40 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 5553

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 76:07 5792
2. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 79:20 + 3:13 5567
3. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 83:09 + 7:02 5300
4. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 85:54 + 9:47 5108
5. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 90:10 + 14:03 4811
6. Novák Miroslav SBK5400 KOB START Blansko 121:47 + 45:40 2603
Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín DISK 0
Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor DISK 0

MW10 3.40 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 32:11
2. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 46:48 + 14:37
3. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 46:58 + 14:47
4. Hegnerová Viktorie LPM1350 OK Lokomotiva Plzeň 50:00 + 17:49
5. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 55:14 + 23:03
6. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 61:36 + 29:25
7. Konig Teodor SBK KOB START Blansko 92:21 + 60:10
Jirka Martin SBK1818 KOB START Blansko DISK
Jakub Šafek SBK1616 KOB START Blansko DISK

Open 6.40 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raška Lumír XXX 58:33
2. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:59 + 21:26
Raška Filip XXX DISK

W11 3.30 km, 6 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 3896

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 29:29 4521
2. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 36:59 + 7:30 3689
3. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 38:54 + 9:25 3476
4. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 49:34 + 20:05 2293
5. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 65:20 + 35:51 545
Vráželová Šárka 0040001 DISK

W14 4.40 km, 6 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 5565

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 40:36 5739
2. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 40:42 + 0:06 5725
3. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 44:25 + 3:49 5232
4. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:43 + 7:07 4794
5. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 53:52 + 13:16 3977
6. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:36 + 14:00 3879

W17 7.10 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 6920

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burešová Veronika XBM0550 PELLS ABND RACING TEAM 63:42 7006
2. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 64:39 + 0:57 6904
3. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 65:10 + 1:28 6849
4. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:38 + 9:56 5940
5. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 81:17 + 17:35 5120

W20 9.60 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 85:35
2. Nyga Julia 0010007 86:11 + 0:36
3. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 150:18 + 64:43

W21E 14.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 9726

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 133:37 9806
2. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 133:42 + 0:05 9800
3. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 136:52 + 3:15 9571
4. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 137:44 + 4:07 9509
5. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 139:09 + 5:32 9407
6. Nedomlelová Lucie XHK0250 MTBO Racing team Hradec Králové 142:30 + 8:53 9165
7. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 153:38 + 20:01 8361
8. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 159:37 + 26:00 7929
Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor DISK 0

W21A 10.00 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 0.97, KS koef.: 1, PB: 7157

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 98:50 7082
2. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 101:39 + 2:49 6888
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 102:05 + 3:15 6858
4. Lisewska Agnieszka 42P1750 Team360 109:54 + 11:04
5. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 113:33 + 14:43 6069
6. Honnerová Blanka TZL8052 SKOB Zlín 115:54 + 17:04 5907
7. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 119:37 + 20:47 5651
8. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 134:03 + 35:13 4658
9. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 136:57 + 38:07 4458
10. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 147:58 + 49:08 3700

W21B 7.40 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 0.95, KS koef.: 1, PB: 3470

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kastnerova Katka KVS SKOB Kobra Vsetín 91:51
2. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 97:38 + 5:47 3784
3. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 105:46 + 13:55 3551
4. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 140:27 + 48:36 2553
5. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 154:42 + 62:51 2143

W40 9.50 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 6953

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 119:28 7383
2. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 124:52 + 5:24 7088
3. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 137:42 + 18:14 6387
4. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 154:37 + 35:09 5464
5. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 160:26 + 40:58 5146
Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB START Blansko DISK 0

W50 7.50 km, 7 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 72:27
2. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 87:11 + 14:44

W60 7.50 km, 7 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 75:27
2. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 90:00 + 14:33
3. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 103:43 + 28:16