Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO middle, Český pohár MTBO – 11. kolo

Datum:
18.09.2021
Místo konání:
Velká Kraš, okr. Jeseník tábor Černý Potok
Pořadatel:
ABR - A-team NOVO Bruntál
TSU - LKT 80 Šumperk
Mapa:
Smolný vrch 1 : 10 000
Ředitel závodu:
Kolář Rudolf
Hlavní rozhodčí:
Sedláček Petr
Stavitel tratí:
Jašek Petr
Protokol:
Počet účastníků: Závodu se zúčastnilo 277 závodníků.
Zranění: Závod proběhl bez zranění.
Protesty: Nebyl podán žádný protest
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 3.19 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 18:16
2. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 20:45 + 2:29
3. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 27:30 + 9:14
4. Šafář Martin XHK1100 C MTBO Racing team Hradec Králové 30:22 + 12:06
5. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 36:54 + 18:38

M14 7.18 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Maxmilian SMR0700 C SNS Smržovka 34:04
2. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 38:01 + 3:57
3. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 38:57 + 4:53
4. Petruš Ondřej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 41:12 + 7:08
5. Lesage Radek SPC0807 C SPORTICUS team 41:38 + 7:34
6. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 42:58 + 8:54
7. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 44:22 + 10:18
8. Weber Sebastian SMR0900 C SNS Smržovka 45:01 + 10:57
9. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:03 + 32:59
Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně DISK

M17 8.40 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 A GIGANT Orienteering 40:58
2. Svoboda Antonín VPM0601 A KOS Slavia Plzeň 41:32 + 0:34
3. Černík Adam XHK0400 C MTBO Racing team Hradec Králové 42:40 + 1:42
4. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 8:49
5. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 50:39 + 9:41
6. Wroniak Krzysztof 0010001 Polish MTBO National Team 51:51 + 10:53
7. Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 64:55 + 23:57
Janowski Filip 0010002 Polish MTBO National Team DISK

M20 11.20 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 E Sportcentrum Jičín 54:08
2. Wohanka Richard SLA0100 A SKOB Slaný 60:00 + 5:52
3. Hyla Damian 0010003 Polish MTBO National Team 64:55 + 10:47
4. Svoboda Vojtěch VPM0207 A KOS Slavia Plzeň 69:30 + 15:22
5. Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 71:50 + 17:42
6. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 72:26 + 18:18
7. Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 101:26 + 47:18

M21E 13.61 km, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 56:46
2. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 56:59 + 0:13
3. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 59:09 + 2:23
4. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 60:01 + 3:15
5. Riabinin Petr 0030001 UKS Falenica, Warszawa 60:32 + 3:46
6. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 61:19 + 4:33
7. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 61:58 + 5:12
8. Stránský Jiří STB8100 E TJ Stadion Nový Bor 62:10 + 5:24
9. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 62:19 + 5:33
10. Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové 62:59 + 6:13
11. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 63:30 + 6:44
12. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 64:20 + 7:34
13. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 64:31 + 7:45
14. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 64:40 + 7:54
15. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 66:03 + 9:17
16. Niebielski Bartosz 0010005 Polish MTBO National Team 66:26 + 9:40
17. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 68:54 + 12:08
18. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 70:37 + 13:51
19. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 70:46 + 14:00
20. Grundmann Jan GIG9410 E GIGANT Orienteering 71:12 + 14:26
21. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 71:23 + 14:37
22. Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko 71:45 + 14:59
23. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 72:10 + 15:24
24. Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:13 + 15:27
25. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 74:04 + 17:18
26. Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 74:08 + 17:22
27. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 74:22 + 17:36
28. Marcinkiewicz Grzegorz Henryk 0010006 Polish MTBO National Team 78:02 + 21:16
29. Vedral Martin SPC8306 E SPORTICUS team 79:05 + 22:19
30. Odvody Zdeněk XPU8206 E PARDUBICE BIKERS 80:35 + 23:49
31. Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 81:32 + 24:46
32. Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 81:53 + 25:07
33. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 89:23 + 32:37
Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor DISK
Pucherna Jan TAP7701 E KOB Tretra Praha DISK
Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Hegner Lukáš LPM8104 E OK Lokomotiva Plzeň DISK
MS Šňupárek Václav NNN1995 Neregistrovaní 146:36 + 89:50

M21A 11.14 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jalový Milan RBK8347 A SK Radioklub Blansko 58:35
2. Mišoň Matěj SPC9810 A SPORTICUS team 59:28 + 0:53
3. Suchý Jiří SJI9201 A OK Jihlava 60:37 + 2:02
4. Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 62:39 + 4:04
5. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 62:42 + 4:07
6. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 64:07 + 5:32
7. Drobník Lukáš SJC8500 E Sportcentrum Jičín 66:03 + 7:28
8. Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha 66:34 + 7:59
9. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 66:43 + 8:08
10. David Josef DMS8101 A Dynamo Malá Skála 67:11 + 8:36
11. Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko 68:08 + 9:33
12. Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové 68:42 + 10:07
13. Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 70:22 + 11:47
14. Müller Pavel VSP7901 E USK Praha 70:38 + 12:03
15. Ohera Karel BLI7803 A MTBO Bludný kořen 75:15 + 16:40
16. Urbaník Robert VLI7002 A Slavia Liberec orienteering 78:22 + 19:47
17. Ševčík Matěj XHK7908 A MTBO Racing team Hradec Králové 79:44 + 21:09

M21B 8.78 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof GIG0011 C GIGANT Orienteering 45:16
2. Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 45:18 + 0:02
3. Šafář Jan XHK7700 C MTBO Racing team Hradec Králové 48:52 + 3:36
4. Netuka Martin XHK7302 A MTBO Racing team Hradec Králové 49:00 + 3:44
5. Kaluža Luboš ABR8200 C A-team NOVO Bruntál 49:46 + 4:30
6. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 51:56 + 6:40
7. Jiráček Josef SBK8501 B KOB START Blansko 53:06 + 7:50
8. Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:25 + 11:09
9. Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 56:42 + 11:26
10. Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko 58:38 + 13:22

M40A 11.32 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 60:42
2. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:36 + 0:54
3. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 62:30 + 1:48
4. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 62:31 + 1:49
5. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:08 + 4:26
6. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 67:36 + 6:54
7. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 76:21 + 15:39
8. Petruš Marek MLA7500 C MLOK Mariánské Lázně 76:26 + 15:44
Honner Jaroslav TZL7803 C SKOB Zlín DISK
Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno DISK

M40B 8.78 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 41:45
2. Izdný Pavel SJI7613 A OK Jihlava 44:09 + 2:24
3. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 44:58 + 3:13
4. Weber Roman SMR7701 C SNS Smržovka 46:56 + 5:11
5. Kunart Tomáš XHK7205 C MTBO Racing team Hradec Králové 51:07 + 9:22
6. Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering 52:13 + 10:28
7. Fejk Zbyněk SJC7501 C Sportcentrum Jičín 54:52 + 13:07
8. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 56:09 + 14:24
9. Veruňák Jiří TAP8003 C KOB Tretra Praha 58:43 + 16:58
10. Provazník Dušan TBM7301 C KOS TJ Tesla Brno 63:51 + 22:06
11. Zemko Zdeněk SLA7300 C SKOB Slaný 67:28 + 25:43
12. Čepička Václav SLA7201 C SKOB Slaný 69:38 + 27:53
13. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 73:37 + 31:52
Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno DISK

M50 8.70 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 43:21
2. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 44:21 + 1:00
3. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 46:41 + 3:20
4. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 46:51 + 3:30
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 47:20 + 3:59
6. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 48:40 + 5:19
7. Chaloupský David XHK7103 MTBO Racing team Hradec Králové 48:47 + 5:26
8. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLS ABND RACING TEAM 49:24 + 6:03
9. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 49:49 + 6:28
10. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 50:27 + 7:06
11. Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 51:49 + 8:28
12. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 52:20 + 8:59
13. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia Plzeň 53:17 + 9:56
14. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 53:39 + 10:18
15. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 54:51 + 11:30
16. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 56:57 + 13:36
17. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 57:59 + 14:38
18. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 62:59 + 19:38
19. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 65:15 + 21:54
20. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 65:40 + 22:19
21. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 65:45 + 22:24
22. Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 67:56 + 24:35
23. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 68:39 + 25:18
24. Janeček Jiří 0060001 Sokol Čelechovice na Hané 71:41 + 28:20
25. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 71:49 + 28:28
26. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 72:07 + 28:46
27. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:10 + 43:49

M60 8.00 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 42:04
2. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 42:05 + 0:01
3. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 42:19 + 0:15
4. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 44:07 + 2:03
5. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 45:49 + 3:45
6. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 47:17 + 5:13
7. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 51:42 + 9:38
8. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 52:45 + 10:41
9. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 54:40 + 12:36
10. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 61:43 + 19:39

M70 8.00 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 64:12
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 67:13 + 3:01
3. Skácel Jaroslav KON KOB Konice 77:04 + 12:52
4. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 146:25 + 82:13

MW10 1.67 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 8:43
2. Drobník Tadeáš SJC1301 C Sportcentrum Jičín 10:22 + 1:39
3. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 10:45 + 2:02
4. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 10:47 + 2:04
5. Vozka Ondřej 11:17 + 2:34
6. Jedličková Michaela XHK1350 C MTBO Racing team Hradec Králové 11:22 + 2:39
7. Drobník Kryštof SJC1502 C Sportcentrum Jičín 13:09 + 4:26
8. Honsová Magda SMR1150 C SNS Smržovka 13:46 + 5:03
9. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 13:54 + 5:11
10. Ševčíková Linda EKP1353 C VŠTJ Ekonom Praha 14:05 + 5:22
11. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 14:33 + 5:50
12. Lacigová Antonie SZP1150 C TJ Slovan Praha Zdravotník 14:37 + 5:54
13. Veruňáková Žofie TAP1450 C KOB Tretra Praha 15:49 + 7:06
14. Müllerová Karla VSP1351 C USK Praha 16:08 + 7:25
15. Šafek Jakub SBK1616 C KOB START Blansko 16:19 + 7:36
16. Bartošová Natálie 16:27 + 7:44
17. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:01 + 8:18
18. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 18:07 + 9:24
19. Sedláček Štěpán TSU LKT 80 Šumperk 18:26 + 9:43
20. Sedláček Honzík TSU LKT 80 Šumperk 18:28 + 9:45
21. Bartoš Martin 19:16 + 10:33
22. Michalíková Sofie NNN2017 Neregistrovaní 23:09 + 14:26
23. Jirka Martin SBK1818 KOB START Blansko 30:43 + 22:00

Open 7.90 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lesage Martin 37:07
2. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 41:05 + 3:58
3. Jirková Lenka SBK8383 A KOB START Blansko 55:03 + 17:56
4. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 61:21 + 24:14
5. Kröber Andrea 48D6500 OL-Team Wehrsdorf 62:40 + 25:33
6. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 65:30 + 28:23
7. Knitlová Eva VAM6250 C OB Vamberk 76:15 + 39:08
8. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:00 + 43:53
9. Mackanič Šimon SBK0900 KOB START Blansko 183:35 + 146:28
Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia Plzeň DISK
Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava DISK
Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava DISK
Mackanič Štefan SBK7600 KOB START Blansko DISK

W11 3.19 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 18:35
2. Vozková Veronika BLI1050 C MTBO Bludný kořen 20:20 + 1:45
3. Jedličková Lucie XHK1050 C MTBO Racing team Hradec Králové 23:01 + 4:26
4. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:41 + 6:06
5. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 27:51 + 9:16
6. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 48:48 + 30:13
7. Chamraďa Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 93:00 + 74:25

W14 5.53 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 32:04
2. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 36:51 + 4:47
3. Kunartová Dominika XHK0888 C MTBO Racing team Hradec Králové 40:35 + 8:31
4. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 40:50 + 8:46
5. Nagyová Zuzana TJN0863 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:14 + 9:10
6. Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 46:59 + 14:55
7. Honsová Andrea SMR0850 C SNS Smržovka 82:56 + 50:52

W17 7.60 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 38:29
2. Messnerová Lucie VRL0456 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:27 + 0:58
3. Stránská Sofie STB0851 C TJ Stadion Nový Bor 40:39 + 2:10
4. Chamraďa Natali GIG0450 A GIGANT Orienteering 44:54 + 6:25
5. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 49:41 + 11:12
6. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 55:43 + 17:14

W20 9.24 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nyga Julia 0010004 Polish MTBO National Team 55:39
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 57:19 + 1:40
3. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:10 + 33:31

W21E 11.16 km, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 61:17
2. Christoffersen Cæcilie 0020001 OK ØST Birkerød 62:37 + 1:20
2. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 62:37 + 1:20
4. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 63:18 + 2:01
5. Nedomlelová Lucie XHK0250 E MTBO Racing team Hradec Králové 64:31 + 3:14
6. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 65:53 + 4:36
7. Nováková Lenka EKP8062 E VŠTJ Ekonom Praha 67:37 + 6:20
8. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 67:48 + 6:31
9. Svobodová Alexandra VPM0051 A KOS Slavia Plzeň 69:27 + 8:10
10. Kamererová Valerie STB9450 E TJ Stadion Nový Bor 70:10 + 8:53
11. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 70:40 + 9:23
12. Králová Vilma TBM9950 E KOS TJ Tesla Brno 71:27 + 10:10
13. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 71:31 + 10:14
14. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 72:23 + 11:06
15. Bártíková Zuzana XPU8954 E PARDUBICE BIKERS 73:19 + 12:02
16. Wohanková Gabriela VRL7652 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:12 + 12:55
17. Svobodová Katu SMR8451 E SNS Smržovka 79:43 + 18:26
18. Zrníková Adéla GIG0050 A GIGANT Orienteering 83:45 + 22:28
Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha DISK

W21A 9.24 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnátková Tereza SPC9271 A SPORTICUS team 49:49
2. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB START Blansko 51:24 + 1:35
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 57:02 + 7:13
4. Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 57:14 + 7:25
5. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 57:28 + 7:39
6. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 57:42 + 7:53
7. Barnetová Veronika XPU9952 A PARDUBICE BIKERS 60:18 + 10:29
8. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB START Blansko 65:08 + 15:19
9. Klíchová Jana SSU8151 A SK Severka Šumperk 66:07 + 16:18
10. Vedralová Veronika SPC8853 A SPORTICUS team 67:22 + 17:33
11. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 70:56 + 21:07
12. Tichá Jana KNC9250 A Sokol Kostelec n. Č. l. 73:42 + 23:53

W21B 7.50 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšková Magdalena TBM9150 C KOS TJ Tesla Brno 42:27
2. Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 49:21 + 6:54
3. Matoušková Petra BLI7650 A MTBO Bludný kořen 51:21 + 8:54
4. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 53:09 + 10:42
5. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 55:04 + 12:37
6. Veruňáková Petra TAP8350 C KOB Tretra Praha 121:23 + 78:56

W40 7.60 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Michaela GIG7550 C GIGANT Orienteering 38:14
2. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 38:52 + 0:38
3. La Carbonara Hana TBM7652 A KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 1:38
4. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 41:08 + 2:54
5. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 43:32 + 5:18
6. Honsová Lenka SMR7750 C SNS Smržovka 43:35 + 5:21
7. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 45:16 + 7:02
8. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 45:35 + 7:21
9. Weberová Ivana SMR7650 C SNS Smržovka 48:01 + 9:47
10. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 49:29 + 11:15
11. Valíková Petra GIG7350 C GIGANT Orienteering 50:03 + 11:49
12. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 50:09 + 11:55
13. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 50:33 + 12:19
14. Svobodová Petra VPM7455 C KOS Slavia Plzeň 51:18 + 13:04
15. Itaniemi Janita GIG8051 C GIGANT Orienteering 62:11 + 23:57
16. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 73:29 + 35:15
Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín DISK

W50 7.20 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:12
Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor DISK

W60 7.20 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 53:41
2. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 84:12 + 30:31