Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO long, Český pohár MTBO – 12. kolo

Datum:
19.09.2021
Místo konání:
Velká Kraš, okr. Jeseník tábor Černý Potok
Pořadatel:
TSU - LKT 80 Šumperk
ABR - A-team NOVO Bruntál
Mapa:
U dubu 1 : 15 000
Ředitel závodu:
Kolář Rudolf
Hlavní rozhodčí:
Sedláček Petr
Stavitel tratí:
Král Jiří
Protokol:
Počet účastníků: Závodu se zúčastnilo 270 závodníků.
Zranění: Závod proběhl bez zranění.
Protesty: Nebyl podán žádný protest
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 4.05 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 24:57
2. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:47 + 3:50
3. Šafář Martin XHK1100 C MTBO Racing team Hradec Králové 29:40 + 4:43
4. Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 30:54 + 5:57
5. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 31:15 + 6:18
6. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 31:46 + 6:49
Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín DISK

M14 7.94 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Maxmilian SMR0700 C SNS Smržovka 36:37
2. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 38:52 + 2:15
3. Lesage Radek SPC0807 C SPORTICUS team 39:27 + 2:50
4. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 42:55 + 6:18
5. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 45:07 + 8:30
6. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 47:19 + 10:42
7. Weber Sebastian SMR0900 C SNS Smržovka 48:14 + 11:37
8. Petruš Ondřej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 49:38 + 13:01
9. Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 53:39 + 17:02
10. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 57:23 + 20:46
11. Buchta David 90:50 + 54:13

M17 14.09 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 A GIGANT Orienteering 71:43
2. Svoboda Antonín VPM0601 A KOS Slavia Plzeň 78:05 + 6:22
3. Janowski Filip 0010002 88:23 + 16:40
4. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 91:08 + 19:25
5. Wroniak Krzysztof 0010001 94:06 + 22:23
Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál DISK

M20 18.27 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 E Sportcentrum Jičín 90:25
2. Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 95:32 + 5:07
3. Wohanka Richard SLA0100 A SKOB Slaný 101:40 + 11:15
4. Černík Adam XHK0400 C MTBO Racing team Hradec Králové 109:02 + 18:37
5. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 122:22 + 31:57
6. Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 144:32 + 54:07
Hyla Damian 0010003 DISK

M21E 25.96 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 112:26
2. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 114:26 + 2:00
3. Riabinin Petr 0030001 117:26 + 5:00
4. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 118:51 + 6:25
5. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 120:31 + 8:05
6. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 121:48 + 9:22
7. Niebielski Bartosz 0010004 123:04 + 10:38
8. Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 124:34 + 12:08
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 125:30 + 13:04
10. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 126:17 + 13:51
11. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 127:23 + 14:57
12. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 128:34 + 16:08
13. Šňupárek Václav NNN1995 Neregistrovaní 130:26 + 18:00
14. Stránský Jiří STB8100 E TJ Stadion Nový Bor 131:55 + 19:29
15. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 136:28 + 24:02
16. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 138:33 + 26:07
17. Pucherna Jan TAP7701 E KOB Tretra Praha 140:30 + 28:04
18. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 141:14 + 28:48
19. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 143:25 + 30:59
20. Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 143:30 + 31:04
21. Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko 147:23 + 34:57
22. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 153:28 + 41:02
23. Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 155:01 + 42:35
24. Marcinkiewicz Grzegorz Henryk 0010006 156:41 + 44:15
25. Vedral Martin SPC8306 E SPORTICUS team 157:11 + 44:45
26. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 159:36 + 47:10
27. Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 162:06 + 49:40
28. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 162:12 + 49:46
29. Odvody Zdeněk XPU8206 E PARDUBICE BIKERS 168:17 + 55:51
Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Grundmann Jan GIG9410 E GIGANT Orienteering DISK
Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka DISK
Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň DISK
Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava DISK
Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno DISK

M21A 19.87 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jalový Milan RBK8347 A SK Radioklub Blansko 123:49
2. Suchý Jiří SJI9201 A OK Jihlava 133:25 + 9:36
3. Mišoň Matěj SPC9810 A SPORTICUS team 134:24 + 10:35
4. Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 135:52 + 12:03
5. Müller Pavel VSP7901 E USK Praha 136:57 + 13:08
6. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 137:59 + 14:10
7. David Josef DMS8101 A Dynamo Malá Skála 138:50 + 15:01
8. Ohera Karel BLI7803 A MTBO Bludný kořen 141:20 + 17:31
9. Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha 143:29 + 19:40
10. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 145:35 + 21:46
11. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 151:33 + 27:44
12. Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko 152:44 + 28:55
13. Ševčík Matěj XHK7908 A MTBO Racing team Hradec Králové 157:35 + 33:46
14. Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 170:46 + 46:57
15. Urbaník Robert VLI7002 A Slavia Liberec orienteering 184:49 + 61:00
Panovec Kryštof GIG0011 C GIGANT Orienteering DISK
Drobník Lukáš SJC8500 E Sportcentrum Jičín DISK

M21B 12.05 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové 77:55
2. Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 84:09 + 6:14
3. Jiráček Josef SBK8501 B KOB START Blansko 95:04 + 17:09
4. Šafář Jan XHK7700 C MTBO Racing team Hradec Králové 95:51 + 17:56
5. Kaluža Luboš ABR8200 C A-team NOVO Bruntál 102:06 + 24:11
6. Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 104:55 + 27:00
7. Netuka Martin XHK7302 A MTBO Racing team Hradec Králové 110:14 + 32:19
8. Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 122:49 + 44:54
Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko DISK

M40A 20.19 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 109:18
2. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 112:15 + 2:57
3. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 112:37 + 3:19
4. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 113:15 + 3:57
5. Honner Jaroslav TZL7803 C SKOB Zlín 113:53 + 4:35
6. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 115:53 + 6:35
7. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:49 + 15:31
8. Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 133:14 + 23:56
9. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 141:36 + 32:18
10. Buchta Martin 185:34 + 76:16
Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha DISK

M40B 12.05 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izdný Pavel SJI7613 A OK Jihlava 76:51
2. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 78:10 + 1:19
3. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 81:49 + 4:58
4. Lesage Martin 83:12 + 6:21
5. Fejk Zbyněk SJC7501 C Sportcentrum Jičín 87:33 + 10:42
6. Kunart Tomáš XHK7205 C MTBO Racing team Hradec Králové 87:56 + 11:05
7. Petruš Marek MLA7500 C MLOK Mariánské Lázně 88:55 + 12:04
8. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 93:52 + 17:01
9. Provazník Dušan TBM7301 C KOS TJ Tesla Brno 109:07 + 32:16
10. Veruňák Jiří TAP8003 C KOB Tretra Praha 110:02 + 33:11
11. Zemko Zdeněk SLA7300 C SKOB Slaný 128:54 + 52:03
Weber Roman SMR7701 C SNS Smržovka DISK
Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen DISK
Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering DISK

M50 14.91 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 80:33
2. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 81:24 + 0:51
3. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 93:12 + 12:39
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 93:59 + 13:26
5. Chaloupský David XHK7103 MTBO Racing team Hradec Králové 94:15 + 13:42
6. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 97:16 + 16:43
7. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 97:45 + 17:12
8. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 98:02 + 17:29
9. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLS ABND RACING TEAM 99:30 + 18:57
10. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 101:22 + 20:49
11. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 108:46 + 28:13
12. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 108:48 + 28:15
13. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 110:30 + 29:57
14. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 115:01 + 34:28
15. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 117:21 + 36:48
16. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 119:28 + 38:55
17. Nekoranec Petr TZL6700 C SKOB Zlín 124:14 + 43:41
18. Janeček Jiří 0060001 125:56 + 45:23
19. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 133:17 + 52:44
20. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 137:01 + 56:28
21. Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 137:17 + 56:44
22. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 139:00 + 58:27
23. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 140:56 + 60:23
24. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 148:00 + 67:27
Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

M60 12.44 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 92:23
2. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 92:55 + 0:32
3. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 96:16 + 3:53
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 96:31 + 4:08
5. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 100:38 + 8:15
6. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 103:38 + 11:15
7. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 105:11 + 12:48
8. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 112:01 + 19:38
Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava DISK
Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty DISK

M70 9.16 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 101:38
2. Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 118:28 + 16:50
3. Skácel Jaroslav KON KOB Konice 120:33 + 18:55
4. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 175:28 + 73:50

MW10 1.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozka Ondřej 6:46
2. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 7:13 + 0:27
3. Drobník Tadeáš SJC1301 C Sportcentrum Jičín 7:37 + 0:51
4. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 8:02 + 1:16
5. Jedličková Michaela XHK1350 C MTBO Racing team Hradec Králové 8:13 + 1:27
6. Honsová Magda SMR1150 C SNS Smržovka 8:25 + 1:39
7. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 8:49 + 2:03
8. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 8:57 + 2:11
9. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 8:59 + 2:13
10. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 9:09 + 2:23
11. Drobník Kryštof SJC1502 C Sportcentrum Jičín 9:12 + 2:26
12. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 9:26 + 2:40
13. Ševčíková Linda EKP1353 C VŠTJ Ekonom Praha 9:41 + 2:55
14. Tomeček Adam 10:04 + 3:18
15. Bartošová Natálie 10:22 + 3:36
16. Veruňáková Žofie TAP1450 C KOB Tretra Praha 11:18 + 4:32
17. Sedláček Štěpán TSU LKT 80 Šumperk 12:51 + 6:05
18. Sedláček Honzík TSU LKT 80 Šumperk 13:03 + 6:17
19. Šafek Jakub SBK1616 C KOB START Blansko 15:33 + 8:47
20. Mullerová Lída 15:42 + 8:56
21. Bartoš Martin 16:33 + 9:47
22. Jirka Martin SBK1818 KOB START Blansko 26:54 + 20:08
23. Michalíková Sofie 27:54 + 21:08
24. Jirka Václav VPM KOS Slavia Plzeň 56:04 + 49:18

Open 7.58 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 42:01
2. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 46:16 + 4:15
3. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 56:35 + 14:34
4. Kröber Andrea 48D6500 OL-Team Wehrsdorf 58:55 + 16:54
5. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:08 + 21:07
6. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 63:53 + 21:52
7. Vašková Jana 73:53 + 31:52
8. Mackanič Šimon SBK0900 KOB START Blansko 89:15 + 47:14
9. Dudešková Soňa 119:05 + 77:04
10. Mackanič Štefan SBK7600 KOB START Blansko 130:10 + 88:09

W11 4.05 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 22:26
2. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 22:47 + 0:21
3. Vozková Veronika BLI1050 C MTBO Bludný kořen 27:14 + 4:48
4. Jedličková Lucie XHK1050 C MTBO Racing team Hradec Králové 27:52 + 5:26
5. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:04 + 6:38
6. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 30:46 + 8:20
7. Müllerová Karla VSP1351 C USK Praha 44:17 + 21:51
8. Chamraďa Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 48:47 + 26:21

W14 6.58 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 39:35
2. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 47:41 + 8:06
3. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 50:06 + 10:31
4. Honsová Andrea SMR0850 C SNS Smržovka 53:29 + 13:54
5. Kunartová Dominika XHK0888 C MTBO Racing team Hradec Králové 54:27 + 14:52
6. Nagyová Zuzana TJN0863 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:18 + 19:43

W17 9.75 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Messnerová Lucie VRL0456 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:58
2. Stránská Sofie STB0851 C TJ Stadion Nový Bor 60:21 + 0:23
3. Chamraďa Natali GIG0450 A GIGANT Orienteering 64:21 + 4:23
4. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 73:20 + 13:22
5. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 83:42 + 23:44
Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty DISK

W20 13.50 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 88:57
2. Nyga Julia 0010005 89:10 + 0:13
3. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 169:45 + 80:48

W21E 20.97 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Christoffersen Cæcilie 0020001 115:00
2. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 120:53 + 5:53
3. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 122:05 + 7:05
4. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 125:45 + 10:45
5. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 128:14 + 13:14
6. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 128:43 + 13:43
7. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 131:50 + 16:50
8. Nedomlelová Lucie XHK0250 E MTBO Racing team Hradec Králové 134:13 + 19:13
9. Kamererová Valerie STB9450 E TJ Stadion Nový Bor 137:37 + 22:37
10. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 143:55 + 28:55
11. Wohanková Gabriela VRL7652 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 146:52 + 31:52
12. Bártíková Zuzana XPU8954 E PARDUBICE BIKERS 148:31 + 33:31
13. Nováková Lenka EKP8062 E VŠTJ Ekonom Praha 149:00 + 34:00
14. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 155:00 + 40:00
15. Svobodová Katu SMR8451 E SNS Smržovka 159:41 + 44:41
16. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 166:35 + 51:35

W21A 13.50 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB START Blansko 90:50
2. Svobodová Alexandra VPM0051 A KOS Slavia Plzeň 91:48 + 0:58
3. Hnátková Tereza SPC9271 A SPORTICUS team 93:58 + 3:08
4. Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 97:22 + 6:32
5. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 98:21 + 7:31
6. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 100:32 + 9:42
7. Barnetová Veronika XPU9952 A PARDUBICE BIKERS 100:45 + 9:55
8. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB START Blansko 104:35 + 13:45
9. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 111:08 + 20:18
10. Klíchová Jana SSU8151 A SK Severka Šumperk 112:18 + 21:28
11. Vedralová Veronika SPC8853 A SPORTICUS team 113:27 + 22:37
12. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 127:46 + 36:56
13. Tichá Jana KNC9250 A Sokol Kostelec n. Č. l. 129:09 + 38:19
Zrníková Adéla GIG0050 A GIGANT Orienteering DISK
Králová Vilma TBM9950 E KOS TJ Tesla Brno DISK

W21B 10.02 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšková Magdalena TBM9150 C KOS TJ Tesla Brno 79:53
1. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 79:53
3. Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 88:47 + 8:54
4. Matoušková Petra BLI7650 A MTBO Bludný kořen 100:27 + 20:34
5. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 114:08 + 34:15
6. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 124:16 + 44:23
7. Veruňáková Petra TAP8350 C KOB Tretra Praha 145:34 + 65:41

W40 11.99 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 75:29
2. Chmelíková Michaela GIG7550 C GIGANT Orienteering 76:08 + 0:39
3. La Carbonara Hana TBM7652 A KOS TJ Tesla Brno 77:50 + 2:21
4. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 84:08 + 8:39
5. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 86:57 + 11:28
6. Honsová Lenka SMR7750 C SNS Smržovka 88:00 + 12:31
7. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 96:57 + 21:28
8. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 98:58 + 23:29
9. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 106:02 + 30:33
10. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 112:04 + 36:35
11. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 121:15 + 45:46
12. Itaniemi Janita GIG8051 C GIGANT Orienteering 121:25 + 45:56
13. Valíková Petra GIG7350 C GIGANT Orienteering 126:32 + 51:03
14. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 132:07 + 56:38
Weberová Ivana SMR7650 C SNS Smržovka DISK

W50 9.16 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 83:52
2. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 87:00 + 3:08

W60 9.16 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 96:40
2. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 114:40 + 18:00