Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním

Datum:
18.12.2020
Místo konání:
Sezimovo Ústí
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Mapa:
Kozí hrádek
Ředitel závodu:
Hudeček Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Hudečková Helena - R3
Protokol:
Závod proběhl s anti-covid opatřeními. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D16     D18     D21     D35     D45     H16     H18     H21     H35     H45     P    
D16
3.61 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna 26881 SC vebr-sport 31:05
2. Pekařová Nela 31739 SC vebr-sport 34:55 + 3:50
3. Čápová Eliška 44547 OK Střelka 42:18 + 11:13
4. Plachá Zita 37290 OK Střelka 61:05 + 30:00
5. Komárková Jindra 5564 SOS Jindřichův Hradec 105:26 + 74:21
Přílepková Radka 34862 SC vebr-sport DISK
D18
4.47 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina 26258 SC vebr-sport 54:29
2. Šafaříková Lucie 672 Orientační sporty Písek 56:07 + 1:38
D21
4.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla 2082 OB Kašperské Hory 45:28
2. Veselá Eva 30729 OB České Budějovice 50:17 + 4:49
3. Míková Lenka 2108 OB České Budějovice 51:57 + 6:29
4. Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec 56:04 + 10:36
D35
4.47 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybáková Radka 51563 SC vebr-sport 61:47
2. Kosobudová Lenka 26880 SC vebr-sport 70:18 + 8:31
3. Tichá Jana 5568 SOS Jindřichův Hradec 110:55 + 49:08
D45
3.61 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vorlíčková Lenka 47738 SC vebr-sport 86:57
2. Nováková Alena 22304 OOB TJ Sokol Křemže 93:54 + 6:57
H16
4.47 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal 36418 SC vebr-sport 44:52
2. Mengler Vojtěch 45345 SC vebr-sport 71:54 + 27:02
3. Khýn Hubert 45343 SC vebr-sport 115:51 + 70:59
H18
5.67 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub 14517 OOB TJ Sokol Křemže 58:08
2. Pobuda Vojtěch 4554 SOS Jindřichův Hradec 66:01 + 7:53
3. Novotný Jan 41294 SC vebr-sport 103:06 + 44:58
H21
6.48 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal 37919 SOS Jindřichův Hradec 52:53
2. Hulec Filip 3523 SKP České Budějovice 68:01 + 15:08
3. Šmahel Lukáš 36013 Orientační sporty Písek 69:14 + 16:21
4. Šafařík Ivo 677 Orientační sporty Písek 78:41 + 25:48
5. Hulec Jakub 2084 OB Kašperské Hory 81:13 + 28:20
Beneš Jan 4580 SOS Jindřichův Hradec DISK
H35
5.67 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležel Tomáš 2146 OK Střelka 62:45
2. Komárek Arnošt 5572 SOS Jindřichův Hradec 64:28 + 1:43
3. Tichý Martin 5567 SOS Jindřichův Hradec 67:47 + 5:02
4. Potužník Martin 36376 SOS Jindřichův Hradec 68:03 + 5:18
5. Deim Karel 37178 SC vebr-sport 70:58 + 8:13
6. Pešta Jiří 3054 Tesil Milevsko 73:20 + 10:35
7. Nouza Petr 26673 SOS Jindřichův Hradec 75:34 + 12:49
8. Kosobud Dušan 26879 SC vebr-sport 79:54 + 17:09
H45
4.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágr Zdeněk 51481 OB České Budějovice 56:52
2. Blabla Zdeněk 3519 SKP České Budějovice 76:03 + 19:11
3. Pobuda Michal 21217 SOS Jindřichův Hradec 87:10 + 30:18
4. Rychtecký Josef 6345 OB České Budějovice 108:01 + 51:09
P
2.45 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Legátová Alice 39108 SC vebr-sport 31:48
1. Novotná Barbora 41295 SC vebr-sport 31:48
3. Rybáková Ella 39107 SC vebr-sport 31:49 + 0:01
4. Lubasová Nela 45947 OK Střelka 39:07 + 7:19
5. Doleželová Jolana 26176 OK Střelka 39:11 + 7:23
6. Lubasová Aneta 45946 OK Střelka 39:31 + 7:43
7. Novák Milan 49400 OOB TJ Sokol Křemže 41:41 + 9:53
8. Plachý Martin 37283 OK Střelka 52:59 + 21:11
Plachá Nora 37288 OK Střelka DNS