Logo
Datum:
07.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    

BEGINNERS 1.14 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 30:12
2. Biolik Emil 0050001 trackcourse.com 34:19 + 4:07
3. Zuzanna Jankowska 0050002 trackcourse.com 38:15 + 8:03

D10 1.60 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zítová Kateřina LDC1150 KOB Děčín 15:48
2. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 16:23 + 0:35
3. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 19:27 + 3:39
4. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 21:19 + 5:31
5. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 31:58 + 16:10

D12 1.70 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 11:25
2. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 16:20 + 4:55
3. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 16:38 + 5:13
4. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 17:47 + 6:22
5. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 17:55 + 6:30
6. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 20:05 + 8:40
7. Tejkalová Aneta KDZ1052 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 22:35 + 11:10

D14 1.27 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:57
2. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 18:46 + 0:49
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 18:52 + 0:55
4. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 21:55 + 3:58
5. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 22:52 + 4:55
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 24:52 + 6:55
7. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 26:25 + 8:28
8. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 26:32 + 8:35
9. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 43:44 + 25:47
10. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 46:33 + 28:36
11. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 65:25 + 47:28

D16 1.46 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 20:30
2. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:02 + 6:32
3. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 27:41 + 7:11
4. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 31:27 + 10:57
5. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 33:28 + 12:58
6. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 34:36 + 14:06
7. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 37:45 + 17:15
8. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 40:37 + 20:07
9. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 84:12 + 63:42
Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

D18 1.57 km, 65 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 27:51
2. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 30:52 + 3:01
3. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 32:16 + 4:25
4. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:37 + 4:46
5. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 34:26 + 6:35
6. Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky 35:57 + 8:06
7. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 36:41 + 8:50
8. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 37:58 + 10:07
9. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 41:23 + 13:32
10. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 47:12 + 19:21
11. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 50:49 + 22:58
12. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 56:22 + 28:31
13. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 58:03 + 30:12

D21A 1.81 km, 40 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7481

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 30:04 8094
2. Pachnik Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 33:45 + 3:41 7253
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 34:26 + 4:22 7096
4. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 34:30 + 4:26 7081
5. Chládková Simona KUO9651 KOB Ústí nad Orlicí 35:22 + 5:18 6883
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 37:36 + 7:32 6373
7. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 38:38 + 8:34 6137
8. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 39:09 + 9:05 6019
9. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 39:58 + 9:54 5833
10. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 41:22 + 11:18 5513
11. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 42:38 + 12:34 5223
12. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 42:39 + 12:35 5220
13. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 44:06 + 14:02 4888
14. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 44:39 + 14:35 4763
15. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 46:55 + 16:51 4245
16. Bernatíková Hana SIT0252 OK SILESIA 47:48 + 17:44 4043
17. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 47:53 + 17:49 4024
18. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 52:08 + 22:04 3053
19. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:02 + 22:58 2848
20. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:03 + 24:59 2387
21. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 55:17 + 25:13 2334
22. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 59:57 + 29:53 1268

D21B 1.67 km, 45 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4682

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 31:41 5435
2. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 37:47 + 6:06 4678
3. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 43:47 + 12:06 3934
4. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 44:03 + 12:22 3901
5. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:08 + 12:27 3891
5. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 44:08 + 12:27 3891
7. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:36 + 16:55 3336
8. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:22 + 21:41 2745
9. Kabelková Tereza 0160003 OBA 59:49 + 28:08
10. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 61:05 + 29:24 1788
11. Kastnerová Lucie 0160001 OBA 66:19 + 34:38

D21C 1.47 km, 60 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2234

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kulichová Zuzana TTR9151 OOB Třebíč 34:32 2797
2. Dubská Veronika XXX XXX 46:10 + 11:38
3. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 48:59 + 14:27 2098
4. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 55:00 + 20:28 1807
5. Fikarstránská Linda VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:16 + 20:44
6. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 56:26 + 21:54 1737
7. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 60:48 + 26:16 1526
8. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 66:17 + 31:45 1261
9. Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 78:40 + 44:08 662
10. Kufel Agata TUR8857 OOB TJ Turnov 80:47 + 46:15
11. Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec 80:52 + 46:20 555

D35A 1.76 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:45
2. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:26 + 1:41
3. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 39:46 + 3:01
4. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 40:30 + 3:45
5. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 41:40 + 4:55
6. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 42:34 + 5:49
7. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 46:27 + 9:42
8. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 47:12 + 10:27
9. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 48:13 + 11:28
10. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 51:41 + 14:56
11. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 53:11 + 16:26
12. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 55:02 + 18:17
13. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:03 + 22:18
14. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 63:08 + 26:23
15. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 72:40 + 35:55
16. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:37 + 37:52
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 75:32 + 38:47
Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D35B 1.56 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 32:10
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 41:51 + 9:41
3. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:46 + 11:36
4. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 47:15 + 15:05
5. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 50:43 + 18:33
6. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 53:23 + 21:13
7. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 59:42 + 27:32
8. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 59:45 + 27:35
9. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:21 + 33:11
10. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 68:26 + 36:16
11. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 70:23 + 38:13
12. Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 72:34 + 40:24
13. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 73:52 + 41:42
14. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 79:48 + 47:38
15. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 83:25 + 51:15
Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec DISK
Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk DISK

D45A 1.56 km, 75 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 33:57
2. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 35:56 + 1:59
3. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 36:00 + 2:03
4. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 36:26 + 2:29
5. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 39:11 + 5:14
6. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 39:17 + 5:20
7. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 40:01 + 6:04
8. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 41:09 + 7:12
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 43:11 + 9:14
10. Kašparová Ivana JPV6951 Oddíl OS SK Prostějov 44:20 + 10:23
11. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 45:13 + 11:16
12. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 45:36 + 11:39
13. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:58 + 13:01
14. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 59:01 + 25:04
15. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:34 + 31:37
16. Trykozko Urszula 0030003 orienteering.waw.pl 69:10 + 35:13
Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering DISK
Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK

D45B 1.45 km, 45 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 37:31
2. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 40:17 + 2:46
3. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 42:36 + 5:05
4. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 43:49 + 6:18
5. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 44:18 + 6:47
6. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 46:46 + 9:15
7. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 47:20 + 9:49
8. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 50:36 + 13:05
8. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:36 + 13:05
10. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 50:52 + 13:21
11. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 51:56 + 14:25
12. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 52:38 + 15:07
13. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 54:06 + 16:35
14. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 54:35 + 17:04
15. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:17 + 18:46
16. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 59:26 + 21:55
17. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 62:26 + 24:55
18. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 62:58 + 25:27
19. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 84:48 + 47:17
20. Káňová Hana SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 110:43 + 73:12
Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec DISK
Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Boháčová Alena KUN7450 OB Kunvald DISK
Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D55A 1.55 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 0080001 AngyOL 34:05
2. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:32 + 3:27
3. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 43:54 + 9:49
4. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:05 + 12:00
5. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:20 + 14:15
6. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 52:27 + 18:22
7. Marzena Dragowska 0330002 OK!Sport 53:48 + 19:43
8. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 56:18 + 22:13
9. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:13 + 24:08
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 86:29 + 52:24
Zelená Markéta PGP5850 SK Praga DISK

D55B 1.30 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 33:42
2. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 35:20 + 1:38
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 35:51 + 2:09
4. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 37:49 + 4:07
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 39:37 + 5:55
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:18 + 9:36
7. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:59 + 19:17
8. Kosikova Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 54:38 + 20:56
9. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 58:26 + 24:44
10. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:03 + 39:21
Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

D65 1.42 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 42:49
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 44:37 + 1:48
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 46:14 + 3:25
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 46:46 + 3:57
5. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:38 + 9:49
Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D75 1.42 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 126:00
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK

H10 1.60 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 12:43
2. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 12:58 + 0:15
3. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 14:07 + 1:24
4. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 17:15 + 4:32
5. Tomášek Matěj STE1202 SK SKI-OB Šternberk 17:27 + 4:44
6. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 22:28 + 9:45
7. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 26:04 + 13:21

H12 1.70 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 11:06
2. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 11:27 + 0:21
3. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:36 + 0:30
4. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 12:05 + 0:59
5. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 12:19 + 1:13
6. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 13:06 + 2:00
7. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:44 + 2:38
8. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 15:24 + 4:18
9. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 15:40 + 4:34
10. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 15:44 + 4:38
11. Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 18:47 + 7:41

H14 1.28 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:22
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 14:41 + 0:19
3. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 14:42 + 0:20
4. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 15:16 + 0:54
5. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 15:57 + 1:35
6. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 16:05 + 1:43
7. Veljačík Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 16:59 + 2:37
8. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 17:16 + 2:54
9. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 17:27 + 3:05
10. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 18:00 + 3:38
11. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 20:30 + 6:08
12. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 28:08 + 13:46
13. Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk 30:14 + 15:52

H16 1.60 km, 55 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 17:05
2. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 19:55 + 2:50
3. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 20:53 + 3:48
4. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 23:09 + 6:04
5. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 24:13 + 7:08
6. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:26 + 7:21
7. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 27:16 + 10:11
8. Zádrapa Marian Petr MOV0503 SKOB Ostrava 28:31 + 11:26
9. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 30:59 + 13:54
10. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 32:54 + 15:49
11. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:20 + 17:15
12. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 34:44 + 17:39
13. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 35:36 + 18:31
14. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 41:27 + 24:22
15. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:38 + 25:33
16. David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 79:11 + 62:06
Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč DISK

H18 1.82 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 26:36
2. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 27:52 + 1:16
3. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 27:55 + 1:19
4. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 28:24 + 1:48
5. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 29:45 + 3:09
6. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:41 + 4:05
7. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 31:49 + 5:13
8. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 33:21 + 6:45
9. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 33:57 + 7:21
10. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 36:07 + 9:31
11. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 36:40 + 10:04
12. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 37:25 + 10:49
13. Rajman Filip UOL0301 SOB Olomouc 45:43 + 19:07
14. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:18 + 20:42
15. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:25 + 28:49
Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha DISK
Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H21A 2.07 km, 90 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7841

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov 23:43 8054
2. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 24:21 + 0:38 7850
3. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 25:04 + 1:21 7620
4. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 26:09 + 2:26 7271
5. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 26:26 + 2:43 7180
6. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 26:58 + 3:15 7009
7. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 27:00 + 3:17 6998
8. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 28:42 + 4:59 6451
9. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 29:01 + 5:18 6349
10. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 29:03 + 5:20 6338
11. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 29:42 + 5:59 6129
12. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 29:57 + 6:14 6049
13. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 30:08 + 6:25 5990
14. Pachnik Wojciech DOB9101 KOB Dobruška 30:10 + 6:27 5979
15. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 30:22 + 6:39 5915
16. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 31:50 + 8:07 5443
17. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 33:09 + 9:26 5020
18. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 33:47 + 10:04 4816
19. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 34:07 + 10:24 4709
20. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 34:15 + 10:32 4666
21. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 34:20 + 10:37 4639
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 34:44 + 11:01 4510
23. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:01 + 13:18 3776
24. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 37:19 + 13:36 3679
25. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 39:53 + 16:10 2854
26. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:24 + 17:41 2366
27. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 42:23 + 18:40 2050
28. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 43:20 + 19:37 1744
29. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:22 + 19:39 1733
30. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 43:46 + 20:03 1605
31. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:57 + 21:14 1224
32. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:37 + 23:54 366
33. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 48:08 + 24:25 200
34. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 48:09 + 24:26 195
35. Choc Josef 0160002 OBA 58:09 + 34:26
36. Toman Viktor PGP9305 SK Praga 59:36 + 35:53 0
37. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:52 + 36:09 0

H21B 1.85 km, 95 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5351

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 25:55 5730
2. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 27:26 + 1:31 5439
3. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 30:20 + 4:25 4883
4. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 30:44 + 4:49 4806
5. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 7:31 4288
6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 35:10 + 9:15 3956
7. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 35:53 + 9:58 3818
8. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 36:30 + 10:35 3700
9. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 38:02 + 12:07 3406
10. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 38:28 + 12:33 3323
11. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 38:35 + 12:40 3301
12. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 39:48 + 13:53 3067
13. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 43:00 + 17:05 2453
14. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 43:35 + 17:40 2341
15. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 44:08 + 18:13 2236
16. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 44:31 + 18:36 2162
17. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 52:04 + 26:09 714
18. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:58 + 27:03 541
19. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:16 + 41:21 0

H21C 1.61 km, 90 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1486

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 30:08 1758
2. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 39:46 + 9:38 1370
3. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 40:46 + 10:38 1329
4. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 40:50 + 10:42 1327
5. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 48:07 + 17:59 1033
6. Knotek Vojtěch 0150002 Uragan Zbraslav 58:40 + 28:32
7. Valach Ondřej LPU9205 OK Lokomotiva Pardubice 63:24 + 33:16
8. Rusz Vratislav KUN9801 OB Kunvald 73:08 + 43:00
Přibyl Václav LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H35A 1.75 km, 75 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 26:25
2. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 28:10 + 1:45
3. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 28:30 + 2:05
4. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 30:55 + 4:30
5. Andrš Jiří VAM8601 OB Vamberk 31:17 + 4:52
6. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 34:32 + 8:07
7. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 37:03 + 10:38
8. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:36 + 12:11
9. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 40:41 + 14:16
10. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 41:32 + 15:07
11. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:59 + 16:34
12. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 46:46 + 20:21
13. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 48:10 + 21:45
14. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 48:15 + 21:50
15. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 49:02 + 22:37
16. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 49:14 + 22:49
17. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 52:15 + 25:50
18. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 59:27 + 33:02
19. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 65:54 + 39:29
Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk DISK
Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov DISK
Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov DISK
Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk DISK

H35B 1.61 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 26:15
2. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:47 + 6:32
3. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 34:03 + 7:48
4. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 41:32 + 15:17
5. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 43:21 + 17:06
6. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 56:46 + 30:31
7. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 66:02 + 39:47
8. Šíma Jiří SRK8304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:24 + 42:09
9. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:42 + 48:27
10. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 77:31 + 51:16

H45A 1.68 km, 70 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 23:58
2. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 24:25 + 0:27
3. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 25:06 + 1:08
4. Krasuski Marcin 0030001 orienteering.waw.pl 25:38 + 1:40
5. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 26:30 + 2:32
6. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 26:40 + 2:42
7. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 29:01 + 5:03
8. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 30:06 + 6:08
9. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 30:41 + 6:43
10. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 30:48 + 6:50
11. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 32:12 + 8:14
12. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 32:20 + 8:22
13. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:24 + 8:26
14. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 32:41 + 8:43
15. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 32:44 + 8:46
16. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 32:53 + 8:55
17. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 33:21 + 9:23
18. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 34:29 + 10:31
19. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 35:02 + 11:04
20. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:52 + 11:54
21. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 36:07 + 12:09
22. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 38:23 + 14:25
23. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 38:58 + 15:00
24. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:47 + 17:49
25. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:41 + 18:43
26. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 43:11 + 19:13
27. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 44:37 + 20:39
28. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 45:45 + 21:47
29. Krasuski Bartłomiej 0030002 orienteering.waw.pl 47:13 + 23:15
30. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 49:29 + 25:31
31. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:41 + 27:43
Baldrian Petr PGP7203 SK Praga DISK
Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha DISK

H45B 1.63 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 38:53
2. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 6:46
3. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 47:55 + 9:02
4. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:36 + 9:43
5. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 49:34 + 10:41
6. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 53:46 + 14:53
7. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:23 + 18:30
8. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 58:28 + 19:35
9. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 60:16 + 21:23
10. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:49 + 21:56
11. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:05 + 22:12
12. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:31 + 22:38
13. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:21 + 25:28
14. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 64:30 + 25:37
15. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 67:04 + 28:11
16. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 67:39 + 28:46
17. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:34 + 38:41
18. Rusz Roman KUN7201 OB Kunvald 80:09 + 41:16

H55A 1.57 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 33:07
2. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 0:41
3. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 34:46 + 1:39
4. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 41:51 + 8:44
5. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 43:00 + 9:53
6. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 44:04 + 10:57
7. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 45:03 + 11:56
8. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 45:19 + 12:12
9. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 49:34 + 16:27
10. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 50:06 + 16:59
11. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 64:05 + 30:58
12. Trejtnar Pavel KUN5801 OB Kunvald 64:41 + 31:34
13. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 70:00 + 36:53
14. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 72:22 + 39:15
15. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:36 + 43:29
Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové DISK
Dragowski Robert 0330001 OK!Sport DISK

H55B 1.30 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lux Zdeněk KUN6201 OB Kunvald 27:55
2. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 29:50 + 1:55
3. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:36 + 7:41
4. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 36:41 + 8:46
5. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 39:04 + 11:09
6. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 41:24 + 13:29
7. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 51:52 + 23:57
8. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 66:02 + 38:07
Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod DISK

H65 1.54 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 27:10
2. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 31:07 + 3:57
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 31:55 + 4:45
4. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 33:50 + 6:40
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 34:17 + 7:07
6. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 35:40 + 8:30
7. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 36:38 + 9:28
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:00 + 10:50
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 44:51 + 17:41
10. Genderjahn Ludwig 0300002 LOK Berlin 45:19 + 18:09
11. Šroler Zdeněk KUN5201 OB Kunvald 51:32 + 24:22
12. Ziesche Juergen 0300001 LOK Berlin 51:46 + 24:36
13. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 72:08 + 44:58
14. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 77:26 + 50:16
15. Frenzel Michael 0300003 LOK Berlin 92:54 + 65:44
16. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:02 + 73:52
17. Ďoubal Jaromír 0200001 DOBneregistrovani 107:54 + 80:44
Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice DISK
Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H75 1.54 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 59:58

HDR 1.50 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Eduard SFM1400 O-RUNNAŘI Beskydy 14:23
2. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 14:37 + 0:14
3. Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha 14:41 + 0:18
4. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 18:28 + 4:05
5. Šíma Vojtěch SRK1203 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:12 + 4:49
6. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 19:41 + 5:18
7. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 20:45 + 6:22
8. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 24:04 + 9:41
9. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:28 + 10:05
10. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:49 + 10:26
11. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 25:55 + 11:32
12. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 28:24 + 14:01
13. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 28:40 + 14:17
14. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 28:52 + 14:29
15. Baldrian František VSP1600 USK Praha 31:31 + 17:08
16. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:41 + 17:18
17. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 33:23 + 19:00
18. Žukov Jiří LDC KOB Děčín 37:11 + 22:48
19. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 42:17 + 27:54
20. Kulichová Anna 0150001 Uragan Zbraslav 47:18 + 32:55
Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov DISK

P 1.60 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podivínský Tomáš 0220002 SK Podivín Šalingrad 13:22
2. Košťál Pavel 0010002 Ztracený rodič 13:27 + 0:05
3. Lukešová Klára 0010001 Ztracený rodič 15:19 + 1:57
4. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 16:52 + 3:30
5. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:17 + 3:55
6. Vrobelová Iveta LPU2226 OK Lokomotiva Pardubice 17:43 + 4:21
7. Hanousek Vít XXX XXX 18:06 + 4:44
8. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 20:19 + 6:57
9. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 21:16 + 7:54
10. Matoušková Hana XXX XXX 21:33 + 8:11
11. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:36 + 8:14
12. Nedas Dušan 0290001 Neregistrovaný 22:41 + 9:19
13. Dubnová Daniela LDC9251 KOB Děčín 23:14 + 9:52
14. Typovská Anna SFM9950 O-RUNNAŘI Beskydy 23:23 + 10:01
15. Podivínská Ivana 0220001 SK Podivín Šalingrad 23:57 + 10:35
16. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 25:32 + 12:10
17. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 28:10 + 14:48
18. Chmelařová Blanka 0230001 Péčkaři 29:36 + 16:14
19. Řehák Ladislav XXX XXX 30:38 + 17:16
20. Walder Jiří 0350002 Walderovi - neregistrovaní 39:01 + 25:39
21. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 40:46 + 27:24

T 1.69 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:39
2. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 27:13 + 0:34
3. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 37:10 + 10:31
4. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 38:15 + 11:36
5. Lučanová Marta LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:33 + 11:54
6. Pešík Marek JLI8301 OB Jizerky 39:59 + 13:20
7. Šklíba Michal STE9900 SK SKI-OB Šternberk 40:50 + 14:11
8. Keltner Marek JLI7600 OB Jizerky 43:35 + 16:56
9. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 44:15 + 17:36
10. Volák Pavel XXX XXX 47:44 + 21:05
11. Kochová Teodora 0280001 Kochovi 48:10 + 21:31
12. Walder Michal 0350001 Walderovi - neregistrovaní 58:44 + 32:05
13. Černíková Barbora xxx SK Podivín Šalingrad 61:00 + 34:21
14. Šidík Petr 0320001 ASTDČSV 62:35 + 35:56
15. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:13 + 38:34
16. Güttler Dominik 0340001 AC nedoběhnu 66:16 + 39:37
17. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 80:14 + 53:35