Logo
Datum:
08.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     HDR     P     T    

BEGINNERS 1.91 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Emil 0050001 trackcourse.com 20:51
2. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 31:59 + 11:08
3. Zuzanna Jankowska 0050002 trackcourse.com 36:38 + 15:47

D10 1.90 km, 65 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 21:27
2. Zítová Kateřina LDC1150 KOB Děčín 22:16 + 0:49
3. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 30:39 + 9:12
4. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 37:26 + 15:59

D12 2.33 km, 85 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 17:14
2. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 21:57 + 4:43
3. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 23:24 + 6:10
4. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 23:33 + 6:19
5. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 27:04 + 9:50
6. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 32:11 + 14:57
Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov DISK

D14 2.64 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 23:46
2. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 26:13 + 2:27
3. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:24 + 2:38
4. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 28:31 + 4:45
5. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 29:55 + 6:09
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 35:22 + 11:36
7. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 37:52 + 14:06
8. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 40:38 + 16:52
9. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 43:18 + 19:32
Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha DISK

D16 3.17 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 26:43
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 29:16 + 2:33
3. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 31:34 + 4:51
4. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 34:30 + 7:47
5. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:26 + 8:43
6. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:52 + 11:09
7. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 41:21 + 14:38
8. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 73:34 + 46:51

D18 3.98 km, 125 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 42:59
2. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:21 + 2:22
3. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 45:30 + 2:31
4. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 45:59 + 3:00
5. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 54:21 + 11:22
6. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 57:23 + 14:24
7. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 67:10 + 24:11
8. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 81:17 + 38:18
Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice DISK
Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk DISK

D21A 4.87 km, 140 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7441

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Perůtková Jindra LCE8989 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:51 7843
2. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 44:06 + 1:15 7638
3. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 48:57 + 6:06 6841
4. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 51:52 + 9:01 6362
5. Pachnik Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 54:27 + 11:36 5938
6. Chládková Simona KUO9651 KOB Ústí nad Orlicí 55:29 + 12:38 5768
7. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 56:20 + 13:29 5628
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 57:46 + 14:55 5393
9. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 57:52 + 15:01 5376
10. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 58:56 + 16:05 5201
11. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 59:03 + 16:12 5182
12. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 59:44 + 16:53 5070
13. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 59:45 + 16:54 5067
14. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:46 + 16:55 5064
15. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:30 + 18:39 4780
16. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 18:42 4771
17. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 62:00 + 19:09 4698
18. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 67:29 + 24:38 3797
19. Bernatíková Hana SIT0252 OK SILESIA 71:30 + 28:39 3137
19. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 71:30 + 28:39 3137
21. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 72:12 + 29:21 3022

D21B 4.31 km, 120 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4682

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 48:37 5040
2. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:27 + 5:50 4521
3. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 54:51 + 6:14 4486
4. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 56:26 + 7:49 4345
5. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 56:32 + 7:55 4336
6. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:59 + 9:22 4207
7. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 61:19 + 12:42 3910
8. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:53 + 16:16 3593
9. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 81:43 + 33:06 2096
10. Kastnerová Lucie 0160001 OBA 102:44 + 54:07
11. Kabelková Tereza 0160003 OBA 103:49 + 55:12
Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0

D21C 3.32 km, 115 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2234

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kulichová Zuzana TTR9151 OOB Třebíč 33:48 2560
2. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 36:43 + 2:55 2396
3. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 48:14 + 14:26 1746
4. Dubská Veronika XXX XXX 50:23 + 16:35
5. Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec 61:53 + 28:05 975
6. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 64:37 + 30:49 821
7. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 84:33 + 50:45 0
Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov DISK 0

D35A 4.31 km, 120 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:29
2. Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice 48:50 + 4:21
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:07 + 4:38
4. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 49:49 + 5:20
5. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 50:36 + 6:07
6. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 52:19 + 7:50
7. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 52:33 + 8:04
8. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 52:46 + 8:17
9. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 52:47 + 8:18
10. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:54 + 9:25
11. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 55:05 + 10:36
12. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 55:52 + 11:23
13. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:40 + 12:11
14. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 59:26 + 14:57
15. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:58 + 16:29
16. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 63:45 + 19:16
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 65:54 + 21:25
18. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 97:47 + 53:18

D35B 3.48 km, 105 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 48:39
2. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 50:12 + 1:33
3. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:48 + 2:09
4. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 51:10 + 2:31
5. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 51:49 + 3:10
6. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 53:14 + 4:35
7. Tomandlová Radka 0310002 NOK HoRa 58:14 + 9:35
8. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 58:28 + 9:49
9. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 62:31 + 13:52
10. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:36 + 13:57
11. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 62:46 + 14:07
12. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 63:51 + 15:12
13. Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 66:35 + 17:56
14. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 69:34 + 20:55
15. Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec 98:07 + 49:28
16. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 98:54 + 50:15
17. Straková Linda LME7950 SK Los Mělník 106:49 + 58:10

D45A 3.98 km, 125 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 46:43
2. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 47:20 + 0:37
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 47:22 + 0:39
4. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 47:32 + 0:49
5. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 48:03 + 1:20
6. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 51:56 + 5:13
7. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 54:09 + 7:26
8. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 54:51 + 8:08
9. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 56:48 + 10:05
9. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 56:48 + 10:05
11. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 57:58 + 11:15
12. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 58:23 + 11:40
13. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 59:42 + 12:59
14. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:08 + 28:25
15. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:00 + 33:17
Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Trykozko Urszula 0030003 orienteering.waw.pl DISK

D45B 3.32 km, 115 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 42:28
2. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 44:15 + 1:47
3. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 3:14
4. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 46:25 + 3:57
5. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 47:54 + 5:26
6. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 48:05 + 5:37
7. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 48:10 + 5:42
8. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 50:07 + 7:39
9. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 50:31 + 8:03
10. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 52:23 + 9:55
11. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 54:53 + 12:25
12. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 55:28 + 13:00
13. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:05 + 13:37
14. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 56:24 + 13:56
15. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:42 + 14:14
16. Boháčová Alena KUN7450 OB Kunvald 62:08 + 19:40
17. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 62:51 + 20:23
18. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 63:47 + 21:19
19. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:08 + 21:40
20. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 65:42 + 23:14
21. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 66:05 + 23:37
22. Káňová Hana SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 83:40 + 41:12

D55A 3.49 km, 110 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 0080001 AngyOL 43:23
2. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 44:27 + 1:04
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:55 + 3:32
4. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 48:09 + 4:46
5. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:12 + 4:49
6. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 50:45 + 7:22
7. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:03 + 7:40
8. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 53:09 + 9:46
9. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 55:39 + 12:16
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 62:34 + 19:11
Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK

D55B 2.69 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 32:29
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 37:09 + 4:40
3. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 37:28 + 4:59
4. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:23 + 7:54
5. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 41:06 + 8:37
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:45 + 9:16
7. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 43:49 + 11:20
8. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:48 + 25:19
Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice DISK

D65 2.94 km, 85 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 46:07
2. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 51:01 + 4:54
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 64:58 + 18:51
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:39 + 22:32

D75 2.94 km, 85 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 86:44
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 171:33 + 84:49

H10 1.90 km, 65 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 15:13
2. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 21:26 + 6:13
3. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 23:08 + 7:55
4. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 23:17 + 8:04
5. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 29:20 + 14:07
Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec DISK

H12 2.33 km, 85 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:43
2. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 19:21 + 0:38
3. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 19:38 + 0:55
4. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 20:17 + 1:34
5. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 20:29 + 1:46
6. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:18 + 5:35
7. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 27:01 + 8:18
8. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 27:22 + 8:39
9. Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 41:06 + 22:23

H14 2.96 km, 115 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 27:31
1. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:31
3. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 28:26 + 0:55
4. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 28:35 + 1:04
5. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 29:05 + 1:34
6. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 29:26 + 1:55
7. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 30:16 + 2:45
8. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 30:52 + 3:21
9. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 32:13 + 4:42
10. Veljačík Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 32:38 + 5:07
11. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 33:18 + 5:47
12. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 34:14 + 6:43
13. Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk 56:58 + 29:27
14. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:40 + 32:09

H16 4.13 km, 125 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 34:28
2. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 36:19 + 1:51
3. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 36:43 + 2:15
4. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:12 + 5:44
5. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 40:25 + 5:57
6. Zádrapa Marian Petr MOV0503 SKOB Ostrava 42:38 + 8:10
7. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 42:45 + 8:17
8. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 46:22 + 11:54
9. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 49:15 + 14:47
10. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:01 + 15:33
11. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 50:56 + 16:28
12. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 54:29 + 20:01
13. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 65:35 + 31:07
14. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 67:33 + 33:05
Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

H18 4.83 km, 120 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 37:42
2. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 40:20 + 2:38
3. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 41:10 + 3:28
4. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 41:18 + 3:36
5. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 6:54
6. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 8:24
7. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:14 + 9:32
8. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 48:16 + 10:34
9. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 48:34 + 10:52
10. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 54:43 + 17:01
11. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:07 + 17:25
12. Rajman Filip UOL0301 SOB Olomouc 58:01 + 20:19
Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H21A 5.76 km, 155 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7657

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 41:54 7852
2. Pachnik Wojciech DOB9101 KOB Dobruška 43:01 + 1:07 7653
3. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 44:04 + 2:10 7466
4. Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov 44:09 + 2:15 7451
5. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 45:36 + 3:42 7193
6. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 46:06 + 4:12 7104
7. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 46:45 + 4:51 6988
8. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 47:07 + 5:13 6923
9. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 48:11 + 6:17 6733
10. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 48:45 + 6:51 6632
11. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 7:28 6522
12. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 50:55 + 9:01 6246
13. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 52:13 + 10:19 6014
14. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 52:19 + 10:25 5997
15. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 52:23 + 10:29 5985
16. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 52:34 + 10:40 5952
17. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 57:13 + 15:19 5124
18. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 58:19 + 16:25 4928
19. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:47 + 16:53 4845
20. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:15 + 17:21 4762
21. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 59:39 + 17:45 4691
22. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 61:11 + 19:17 4418
23. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 61:20 + 19:26 4391
24. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 61:21 + 19:27 4388
25. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:09 + 21:15 4067
26. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 64:01 + 22:07 3913
27. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 74:25 + 32:31 2061
28. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:29 + 37:35 1159
29. Choc Josef 0160002 OBA 81:57 + 40:03
Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška DISK 0
Toman Viktor PGP9305 SK Praga DISK 0

H21B 5.22 km, 150 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4840

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 46:37 5113
2. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 49:26 + 2:49 4837
3. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 52:10 + 5:33 4570
4. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 53:29 + 6:52 4441
5. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 54:26 + 7:49 4347
6. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 54:37 + 8:00 4329
7. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 55:16 + 8:39 4266
8. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:13 + 9:36 4173
9. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 57:13 + 10:36 4075
10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 62:36 + 15:59 3547
10. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 62:36 + 15:59 3547
12. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 64:15 + 17:38 3386
13. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 66:23 + 19:46 3177
14. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 68:23 + 21:46 2981
15. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:28 + 21:51 2973
16. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 73:54 + 27:17 2440

H21C 4.30 km, 110 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 45:00
2. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 48:37 + 3:37
3. Valach Ondřej LPU9205 OK Lokomotiva Pardubice 51:33 + 6:33
4. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 52:08 + 7:08
5. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 53:06 + 8:06
6. Knotek Vojtěch 0150002 Uragan Zbraslav 56:40 + 11:40
7. Přibyl Václav LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 80:12 + 35:12
8. Rusz Vratislav KUN9801 OB Kunvald 89:52 + 44:52

H35A 5.49 km, 150 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 50:37
2. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 52:27 + 1:50
3. Junek Petr STH7801 SK Studenec 52:31 + 1:54
4. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 54:11 + 3:34
5. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 55:33 + 4:56
6. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 58:14 + 7:37
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:24 + 8:47
8. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 60:29 + 9:52
8. Andrš Jiří VAM8601 OB Vamberk 60:29 + 9:52
10. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 61:54 + 11:17
11. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 64:44 + 14:07
12. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 66:32 + 15:55
13. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 67:05 + 16:28
14. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 73:17 + 22:40
15. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 85:46 + 35:09
16. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 102:11 + 51:34
17. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 117:30 + 66:53
Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk DISK
Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk DISK

H35B 4.24 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 38:19
2. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 42:02 + 3:43
3. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 45:51 + 7:32
4. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:50 + 17:31
5. Šíma Jiří SRK8304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:06 + 18:47
6. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 63:18 + 24:59
7. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 67:20 + 29:01
8. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 68:54 + 30:35
9. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 69:17 + 30:58
10. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:12 + 42:53

H45A 4.83 km, 120 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 36:49
2. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 39:30 + 2:41
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 39:31 + 2:42
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 40:54 + 4:05
5. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 41:06 + 4:17
6. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 41:28 + 4:39
7. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 43:09 + 6:20
8. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 43:48 + 6:59
9. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:22 + 9:33
10. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 47:07 + 10:18
11. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 47:49 + 11:00
12. Krasuski Marcin 0030001 orienteering.waw.pl 50:00 + 13:11
13. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 50:07 + 13:18
14. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 50:54 + 14:05
15. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 51:18 + 14:29
16. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 52:07 + 15:18
17. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 52:15 + 15:26
18. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:37 + 15:48
19. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 53:25 + 16:36
20. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 53:28 + 16:39
21. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:37 + 18:48
22. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 57:10 + 20:21
23. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 57:17 + 20:28
24. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 61:15 + 24:26
25. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 61:26 + 24:37
26. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 62:51 + 26:02
27. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 64:46 + 27:57
28. Krasuski Bartłomiej 0030002 orienteering.waw.pl 70:51 + 34:02

H45B 3.70 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 37:18
2. Tomandl Jan 0310001 NOK HoRa 39:19 + 2:01
3. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 45:48 + 8:30
4. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:40 + 12:22
5. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:47 + 13:29
6. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 51:59 + 14:41
7. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 52:06 + 14:48
8. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 53:24 + 16:06
9. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 56:05 + 18:47
10. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 56:27 + 19:09
11. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:17 + 22:59
12. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 62:19 + 25:01
13. Rusz Roman KUN7201 OB Kunvald 64:31 + 27:13
14. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 66:18 + 29:00
15. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:38 + 31:20
16. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:15 + 43:57

H55A 4.33 km, 85 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 46:26
2. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 50:54 + 4:28
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 52:48 + 6:22
4. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 55:04 + 8:38
5. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 56:03 + 9:37
6. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 56:28 + 10:02
7. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 58:08 + 11:42
8. Trejtnar Pavel KUN5801 OB Kunvald 60:40 + 14:14
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 64:41 + 18:15
10. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 68:11 + 21:45
11. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 72:24 + 25:58
12. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 73:46 + 27:20
13. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 74:11 + 27:45
14. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:54 + 34:28
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 83:29 + 37:03
Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál DISK

H55B 2.94 km, 85 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lux Zdeněk KUN6201 OB Kunvald 34:14
2. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 35:12 + 0:58
3. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 35:44 + 1:30
4. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:34 + 4:20
5. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 39:18 + 5:04
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 44:52 + 10:38
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 46:30 + 12:16

H65 3.57 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 36:17
2. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 39:24 + 3:07
3. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 41:51 + 5:34
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 43:39 + 7:22
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 44:44 + 8:27
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 45:22 + 9:05
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 48:00 + 11:43
8. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 48:50 + 12:33
9. Genderjahn Ludwig 0300002 LOK Berlin 51:13 + 14:56
10. Šroler Zdeněk KUN5201 OB Kunvald 54:39 + 18:22
11. Frenzel Michael 0300003 LOK Berlin 56:05 + 19:48
12. Ziesche Juergen 0300001 LOK Berlin 56:14 + 19:57
13. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:16 + 20:59
14. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:25 + 21:08
15. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 57:39 + 21:22
16. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 63:47 + 27:30
17. Ďoubal Jaromír 0200001 DOBneregistrovani 74:10 + 37:53
18. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 75:17 + 39:00
Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

HDR 1.62 km, 65 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šíma Vojtěch SRK1203 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:05
2. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 20:38 + 2:33
3. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 20:59 + 2:54
4. Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha 22:08 + 4:03
5. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 23:55 + 5:50
6. Sebera Eduard SFM1400 O-RUNNAŘI Beskydy 25:59 + 7:54
7. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 28:22 + 10:17
8. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:31 + 10:26
9. Straková Nora LME1350 SK Los Mělník 29:22 + 11:17
10. Baldrian František VSP1600 USK Praha 32:05 + 14:00
11. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 33:04 + 14:59
12. Tomášek David STE1500 SK SKI-OB Šternberk 34:57 + 16:52
13. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 36:22 + 18:17
14. Koleš Eduard LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 21:51
15. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 40:07 + 22:02
16. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 40:16 + 22:11
17. Herzingerová Linda PLU1599 TJ SOKOL Plumlov 42:07 + 24:02
18. Klapalová Michaela VAM8450 OB Vamberk 43:06 + 25:01
19. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 44:15 + 26:10
20. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:47 + 28:42
21. Krunčíková Anna SRK1752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:17 + 30:12
22. Žukov Jiří LDC KOB Děčín 49:05 + 31:00
23. Kulichová Anna 0150001 Uragan Zbraslav 57:55 + 39:50
24. Klomínská Gabriela KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:12 + 41:07
Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové DISK
Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové DISK

P 1.90 km, 65 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košťál Pavel 0010002 Ztracený rodič 14:58
2. Podivínský Tomáš 0220002 SK Podivín Šalingrad 16:06 + 1:08
3. Lukešová Klára 0010001 Ztracený rodič 19:41 + 4:43
4. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:00 + 5:02
5. Nedas Dušan 0290001 Neregistrovaný 20:36 + 5:38
6. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 23:25 + 8:27
7. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 23:36 + 8:38
8. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 28:13 + 13:15
9. Řehák Ladislav XXX XXX 28:50 + 13:52
10. Belasová Kristýna OBA OBA 28:58 + 14:00
11. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 30:00 + 15:02
12. Vrobelová Iveta LPU2226 OK Lokomotiva Pardubice 30:01 + 15:03
13. Ruszová Svatava KUN0751 OB Kunvald 30:10 + 15:12
14. Šilarová Barunka KUN OB Kunvald 31:27 + 16:29
15. Chmelařová Blanka 0230001 Péčkaři 31:58 + 17:00
16. Koťátková Dana SFM6051 O-RUNNAŘI Beskydy 32:41 + 17:43
17. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 37:48 + 22:50
18. Dubnová Daniela LDC9251 KOB Děčín 38:05 + 23:07
19. Typovská Anna SFM9950 O-RUNNAŘI Beskydy 40:38 + 25:40
Matoušková Hana XXX XXX DISK

T 4.97 km, 130 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajíček Vojtěch VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:53
2. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 46:22 + 2:29
3. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 59:15 + 15:22
4. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 66:08 + 22:15
5. Keltner Marek JLI7600 OB Jizerky 68:43 + 24:50
6. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 78:21 + 34:28
7. Güttler Dominik 0340001 AC nedoběhnu 81:27 + 37:34
8. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 137:01 + 93:08
9. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 137:19 + 93:26
10. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 157:38 + 113:45
Pešík Marek JLI8301 OB Jizerky DISK
Šolc Vítězslav XXX XXX DISK
Šidík Petr 0320001 ASTDČSV DISK