Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biolik Emil | 0050001 | trackcourse.com | 20:51 | ||
2. | Navrátilová Marie | KYL0950 | SK SP Kylešovice | 31:59 | + 11:08 | |
3. | Zuzanna Jankowska | 0050002 | trackcourse.com | 36:38 | + 15:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:27 | ||
2. | Zítová Kateřina | LDC1150 | KOB Děčín | 22:16 | + 0:49 | |
3. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 30:39 | + 9:12 | |
4. | Tomášková Lucie | STE1350 | SK SKI-OB Šternberk | 37:26 | + 15:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 17:14 | ||
2. | Šimková Lucie | STH0951 | SK Studenec | 21:57 | + 4:43 | |
3. | Málková Karolína | SHK1051 | OK Slavia Hradec Králové | 23:24 | + 6:10 | |
4. | Tomášková Anna | STE1051 | SK SKI-OB Šternberk | 23:33 | + 6:19 | |
5. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 27:04 | + 9:50 | |
6. | Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | 32:11 | + 14:57 | |
Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 23:46 | ||
2. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 26:13 | + 2:27 | |
3. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:24 | + 2:38 | |
4. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 28:31 | + 4:45 | |
5. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 29:55 | + 6:09 | |
6. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 35:22 | + 11:36 | |
7. | Štefková Michaela | PLU0851 | TJ SOKOL Plumlov | 37:52 | + 14:06 | |
8. | Slezáková Vendula | PLU0854 | TJ SOKOL Plumlov | 40:38 | + 16:52 | |
9. | Dosbabová Veronika | TTR0851 | OOB Třebíč | 43:18 | + 19:32 | |
Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 26:43 | ||
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 29:16 | + 2:33 | |
3. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 31:34 | + 4:51 | |
4. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 34:30 | + 7:47 | |
5. | Výchová Veronika | SRK0557 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:26 | + 8:43 | |
6. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:52 | + 11:09 | |
7. | Hovorková Marie | LDC0650 | KOB Děčín | 41:21 | + 14:38 | |
8. | Venusová Anna | STE0554 | SK SKI-OB Šternberk | 73:34 | + 46:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 42:59 | ||
2. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:21 | + 2:22 | |
3. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 45:30 | + 2:31 | |
4. | Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | 45:59 | + 3:00 | |
5. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 54:21 | + 11:22 | |
6. | Janečková Adéla | PLU0452 | TJ SOKOL Plumlov | 57:23 | + 14:24 | |
7. | Brumlichová Kristýna | NPA0351 | SK LOB Nová Paka | 67:10 | + 24:11 | |
8. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 81:17 | + 38:18 | |
Adámková Klára | JIL0452 | OK Jilemnice | DISK | |||
Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Perůtková Jindra | LCE8989 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:51 | 7843 | ||
2. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 44:06 | + 1:15 | 7638 | |
3. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 48:57 | + 6:06 | 6841 | |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 51:52 | + 9:01 | 6362 | |
5. | Pachnik Malgorzata | DOB9399 | KOB Dobruška | 54:27 | + 11:36 | 5938 | |
6. | Chládková Simona | KUO9651 | KOB Ústí nad Orlicí | 55:29 | + 12:38 | 5768 | |
7. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 56:20 | + 13:29 | 5628 | |
8. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 57:46 | + 14:55 | 5393 | |
9. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 57:52 | + 15:01 | 5376 | |
10. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 58:56 | + 16:05 | 5201 | |
11. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 59:03 | + 16:12 | 5182 | |
12. | Neradová Alena | TUR8551 | OOB TJ Turnov | 59:44 | + 16:53 | 5070 | |
13. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 59:45 | + 16:54 | 5067 | |
14. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:46 | + 16:55 | 5064 | |
15. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:30 | + 18:39 | 4780 | |
16. | Valachová Martina | LPU9054 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:33 | + 18:42 | 4771 | |
17. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 62:00 | + 19:09 | 4698 | |
18. | Šmejcová Anna | SJC9552 | Sportcentrum Jičín | 67:29 | + 24:38 | 3797 | |
19. | Bernatíková Hana | SIT0252 | OK SILESIA | 71:30 | + 28:39 | 3137 | |
19. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:30 | + 28:39 | 3137 | |
21. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 72:12 | + 29:21 | 3022 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:37 | 5040 | ||
2. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:27 | + 5:50 | 4521 | |
3. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 54:51 | + 6:14 | 4486 | |
4. | Kundratová Lucie | JZL0051 | TJ Jižní svahy Zlín | 56:26 | + 7:49 | 4345 | |
5. | Křečková Lenka | ASU9271 | Magnus Orienteering | 56:32 | + 7:55 | 4336 | |
6. | Škodová Šárka | LTU8951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:59 | + 9:22 | 4207 | |
7. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 61:19 | + 12:42 | 3910 | |
8. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:53 | + 16:16 | 3593 | |
9. | Klapalová Hana | VAM8850 | OB Vamberk | 81:43 | + 33:06 | 2096 | |
10. | Kastnerová Lucie | 0160001 | OBA | 102:44 | + 54:07 | ||
11. | Kabelková Tereza | 0160003 | OBA | 103:49 | + 55:12 | ||
Trdá Lucie | KPY8651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulichová Zuzana | TTR9151 | OOB Třebíč | 33:48 | 2560 | ||
2. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 36:43 | + 2:55 | 2396 | |
3. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | SK Žabovřesky Brno | 48:14 | + 14:26 | 1746 | |
4. | Dubská Veronika | XXX | XXX | 50:23 | + 16:35 | ||
5. | Peterková Viktorie | LLI7551 | LOK-o Liberec | 61:53 | + 28:05 | 975 | |
6. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 64:37 | + 30:49 | 821 | |
7. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 84:33 | + 50:45 | 0 | |
Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:29 | ||
2. | Ebnerová Eva | KON8277 | KOB Konice | 48:50 | + 4:21 | |
3. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:07 | + 4:38 | |
4. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 49:49 | + 5:20 | |
5. | Biolik Agnieszka | CHC7751 | K.O.B. Choceň | 50:36 | + 6:07 | |
6. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 52:19 | + 7:50 | |
7. | Matoušková Jana | STE7951 | SK SKI-OB Šternberk | 52:33 | + 8:04 | |
8. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 52:46 | + 8:17 | |
9. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 52:47 | + 8:18 | |
10. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:54 | + 9:25 | |
11. | Štáfková Jitka | PGP8056 | SK Praga | 55:05 | + 10:36 | |
12. | Podlipná Veronika | SJC8152 | Sportcentrum Jičín | 55:52 | + 11:23 | |
13. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:40 | + 12:11 | |
14. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 59:26 | + 14:57 | |
15. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:58 | + 16:29 | |
16. | Smutná Pavla | VAM8651 | OB Vamberk | 63:45 | + 19:16 | |
17. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 65:54 | + 21:25 | |
18. | Vaňková Saša | LDC8550 | KOB Děčín | 97:47 | + 53:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:39 | ||
2. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 50:12 | + 1:33 | |
3. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:48 | + 2:09 | |
4. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:10 | + 2:31 | |
5. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB TJ Sokol Žamberk | 51:49 | + 3:10 | |
6. | Smětáková Ivana | HLV8153 | KČT - OB Holešov | 53:14 | + 4:35 | |
7. | Tomandlová Radka | 0310002 | NOK HoRa | 58:14 | + 9:35 | |
8. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 58:28 | + 9:49 | |
9. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 62:31 | + 13:52 | |
10. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:36 | + 13:57 | |
11. | Dosbabová Magda | TTR8152 | OOB Třebíč | 62:46 | + 14:07 | |
12. | Tomášková Petra | STE8250 | SK SKI-OB Šternberk | 63:51 | + 15:12 | |
13. | Urbánková Šárka | SFM7650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 66:35 | + 17:56 | |
14. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 69:34 | + 20:55 | |
15. | Nouzová Alena | SJH7151 | SOS Jindřichův Hradec | 98:07 | + 49:28 | |
16. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | OOB Třebíč | 98:54 | + 50:15 | |
17. | Straková Linda | LME7950 | SK Los Mělník | 106:49 | + 58:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 46:43 | ||
2. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 47:20 | + 0:37 | |
3. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 47:22 | + 0:39 | |
4. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 47:32 | + 0:49 | |
5. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 48:03 | + 1:20 | |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 51:56 | + 5:13 | |
7. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 54:09 | + 7:26 | |
8. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 54:51 | + 8:08 | |
9. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | ŠK VAZKA Bratislava | 56:48 | + 10:05 | |
9. | Šmelíková Hana | ASU6999 | Magnus Orienteering | 56:48 | + 10:05 | |
11. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | KOB Děčín | 57:58 | + 11:15 | |
12. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 58:23 | + 11:40 | |
13. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 59:42 | + 12:59 | |
14. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:08 | + 28:25 | |
15. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:00 | + 33:17 | |
Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Trykozko Urszula | 0030003 | orienteering.waw.pl | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílková Lenka | VIC7055 | OB Vizovice | 42:28 | ||
2. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:15 | + 1:47 | |
3. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:42 | + 3:14 | |
4. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 46:25 | + 3:57 | |
5. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 47:54 | + 5:26 | |
6. | Neumannová Kamila | STE6751 | SK SKI-OB Šternberk | 48:05 | + 5:37 | |
7. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 48:10 | + 5:42 | |
8. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 50:07 | + 7:39 | |
9. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 50:31 | + 8:03 | |
10. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 52:23 | + 9:55 | |
11. | Novotná Hedvika | TUR7454 | OOB TJ Turnov | 54:53 | + 12:25 | |
12. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 55:28 | + 13:00 | |
13. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:05 | + 13:37 | |
14. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 56:24 | + 13:56 | |
15. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:42 | + 14:14 | |
16. | Boháčová Alena | KUN7450 | OB Kunvald | 62:08 | + 19:40 | |
17. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 62:51 | + 20:23 | |
18. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 63:47 | + 21:19 | |
19. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:08 | + 21:40 | |
20. | Netuková Hana | SHK7052 | OK Slavia Hradec Králové | 65:42 | + 23:14 | |
21. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 66:05 | + 23:37 | |
22. | Káňová Hana | SFM7652 | O-RUNNAŘI Beskydy | 83:40 | + 41:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 0080001 | AngyOL | 43:23 | ||
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 44:27 | + 1:04 | |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 46:55 | + 3:32 | |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 48:09 | + 4:46 | |
5. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:12 | + 4:49 | |
6. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 50:45 | + 7:22 | |
7. | Holinková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:03 | + 7:40 | |
8. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 53:09 | + 9:46 | |
9. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 55:39 | + 12:16 | |
10. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 62:34 | + 19:11 | |
Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chroustová Petra | VBM6655 | VSK Mendelu Brno | 32:29 | ||
2. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 37:09 | + 4:40 | |
3. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 37:28 | + 4:59 | |
4. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:23 | + 7:54 | |
5. | Hájková Iveta | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 41:06 | + 8:37 | |
6. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:45 | + 9:16 | |
7. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:49 | + 11:20 | |
8. | Peremská Dana | SRK6351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:48 | + 25:19 | |
Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | |||
Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 46:07 | ||
2. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 51:01 | + 4:54 | |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 64:58 | + 18:51 | |
4. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:39 | + 22:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 86:44 | ||
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 171:33 | + 84:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 15:13 | ||
2. | Šimek Oldřich | STH1104 | SK Studenec | 21:26 | + 6:13 | |
3. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 23:08 | + 7:55 | |
4. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 23:17 | + 8:04 | |
5. | Podlipný Filip | SJC1202 | Sportcentrum Jičín | 29:20 | + 14:07 | |
Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:43 | ||
2. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 19:21 | + 0:38 | |
3. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 19:38 | + 0:55 | |
4. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 20:17 | + 1:34 | |
5. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 20:29 | + 1:46 | |
6. | Šíma Antonín | SRK1001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:18 | + 5:35 | |
7. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 27:01 | + 8:18 | |
8. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 27:22 | + 8:39 | |
9. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:06 | + 22:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 27:31 | ||
1. | Šmelík Daniel | LCE0704 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:31 | ||
3. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 28:26 | + 0:55 | |
4. | Kubeček Antonín | SNA0803 | TJ START Náchod | 28:35 | + 1:04 | |
5. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 29:05 | + 1:34 | |
6. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 29:26 | + 1:55 | |
7. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 30:16 | + 2:45 | |
8. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 30:52 | + 3:21 | |
9. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 32:13 | + 4:42 | |
10. | Veljačík Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 32:38 | + 5:07 | |
11. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 33:18 | + 5:47 | |
12. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 34:14 | + 6:43 | |
13. | Tomášek Josef | STE0808 | SK SKI-OB Šternberk | 56:58 | + 29:27 | |
14. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:40 | + 32:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 34:28 | ||
2. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 36:19 | + 1:51 | |
3. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 36:43 | + 2:15 | |
4. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:12 | + 5:44 | |
5. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 40:25 | + 5:57 | |
6. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | SKOB Ostrava | 42:38 | + 8:10 | |
7. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 42:45 | + 8:17 | |
8. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 46:22 | + 11:54 | |
9. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 49:15 | + 14:47 | |
10. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:01 | + 15:33 | |
11. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 50:56 | + 16:28 | |
12. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 54:29 | + 20:01 | |
13. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 65:35 | + 31:07 | |
14. | Navrátil Sam | KYL0500 | SK SP Kylešovice | 67:33 | + 33:05 | |
Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 37:42 | ||
2. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 40:20 | + 2:38 | |
3. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 41:10 | + 3:28 | |
4. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 41:18 | + 3:36 | |
5. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:36 | + 6:54 | |
6. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:06 | + 8:24 | |
7. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:14 | + 9:32 | |
8. | Kubeček Josef | LIP0400 | SOS Mamuti z Lipovky | 48:16 | + 10:34 | |
9. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 48:34 | + 10:52 | |
10. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 54:43 | + 17:01 | |
11. | Retek David | LTU0402 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:07 | + 17:25 | |
12. | Rajman Filip | UOL0301 | SOB Olomouc | 58:01 | + 20:19 | |
Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 41:54 | 7852 | ||
2. | Pachnik Wojciech | DOB9101 | KOB Dobruška | 43:01 | + 1:07 | 7653 | |
3. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 44:04 | + 2:10 | 7466 | |
4. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 44:09 | + 2:15 | 7451 | |
5. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 45:36 | + 3:42 | 7193 | |
6. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 46:06 | + 4:12 | 7104 | |
7. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 46:45 | + 4:51 | 6988 | |
8. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 47:07 | + 5:13 | 6923 | |
9. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 48:11 | + 6:17 | 6733 | |
10. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 48:45 | + 6:51 | 6632 | |
11. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:22 | + 7:28 | 6522 | |
12. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 50:55 | + 9:01 | 6246 | |
13. | Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | 52:13 | + 10:19 | 6014 | |
14. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 52:19 | + 10:25 | 5997 | |
15. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 52:23 | + 10:29 | 5985 | |
16. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:34 | + 10:40 | 5952 | |
17. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 57:13 | + 15:19 | 5124 | |
18. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 58:19 | + 16:25 | 4928 | |
19. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:47 | + 16:53 | 4845 | |
20. | Ptáček Jiří | SRK9002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:15 | + 17:21 | 4762 | |
21. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 59:39 | + 17:45 | 4691 | |
22. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 61:11 | + 19:17 | 4418 | |
23. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 61:20 | + 19:26 | 4391 | |
24. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 61:21 | + 19:27 | 4388 | |
25. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:09 | + 21:15 | 4067 | |
26. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 64:01 | + 22:07 | 3913 | |
27. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 74:25 | + 32:31 | 2061 | |
28. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:29 | + 37:35 | 1159 | |
29. | Choc Josef | 0160002 | OBA | 81:57 | + 40:03 | ||
Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Toman Viktor | PGP9305 | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 46:37 | 5113 | ||
2. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 49:26 | + 2:49 | 4837 | |
3. | Koleš Jan | LPU8610 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:10 | + 5:33 | 4570 | |
4. | Chaloupka Josef | UOL9801 | SOB Olomouc | 53:29 | + 6:52 | 4441 | |
5. | Klapal Jan | VAM9000 | OB Vamberk | 54:26 | + 7:49 | 4347 | |
6. | Klapal Michal | VAM8802 | OB Vamberk | 54:37 | + 8:00 | 4329 | |
7. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 55:16 | + 8:39 | 4266 | |
8. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:13 | + 9:36 | 4173 | |
9. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 57:13 | + 10:36 | 4075 | |
10. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | SK Severka Šumperk | 62:36 | + 15:59 | 3547 | |
10. | Kulich Martin | ZBM9009 | SK Žabovřesky Brno | 62:36 | + 15:59 | 3547 | |
12. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 64:15 | + 17:38 | 3386 | |
13. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 66:23 | + 19:46 | 3177 | |
14. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 68:23 | + 21:46 | 2981 | |
15. | Bláha David | SRK9510 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:28 | + 21:51 | 2973 | |
16. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 73:54 | + 27:17 | 2440 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duben Jiří Šumík | LDC8800 | KOB Děčín | 45:00 | |||
2. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 48:37 | + 3:37 | ||
3. | Valach Ondřej | LPU9205 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:33 | + 6:33 | ||
4. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 52:08 | + 7:08 | ||
5. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | OK Slavia Hradec Králové | 53:06 | + 8:06 | ||
6. | Knotek Vojtěch | 0150002 | Uragan Zbraslav | 56:40 | + 11:40 | ||
7. | Přibyl Václav | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:12 | + 35:12 | ||
8. | Rusz Vratislav | KUN9801 | OB Kunvald | 89:52 | + 44:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Jiří | STE7504 | SK SKI-OB Šternberk | 50:37 | ||
2. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 52:27 | + 1:50 | |
3. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 52:31 | + 1:54 | |
4. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 54:11 | + 3:34 | |
5. | Travnicek Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 55:33 | + 4:56 | |
6. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 58:14 | + 7:37 | |
7. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:24 | + 8:47 | |
8. | Tomášek Petr | STE8001 | SK SKI-OB Šternberk | 60:29 | + 9:52 | |
8. | Andrš Jiří | VAM8601 | OB Vamberk | 60:29 | + 9:52 | |
10. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 61:54 | + 11:17 | |
11. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 64:44 | + 14:07 | |
12. | Tomášek Tomáš | STE8000 | SK SKI-OB Šternberk | 66:32 | + 15:55 | |
13. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:05 | + 16:28 | |
14. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 73:17 | + 22:40 | |
15. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 85:46 | + 35:09 | |
16. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB Spartak Adamov | 102:11 | + 51:34 | |
17. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 117:30 | + 66:53 | |
Skyva Petr | STE6501 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Veverka Tomáš | VAM8401 | OB Vamberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sebera Josef | SFM8301 | O-RUNNAŘI Beskydy | 38:19 | ||
2. | Šatánek Martin | SFM8201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:02 | + 3:43 | |
3. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 45:51 | + 7:32 | |
4. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:50 | + 17:31 | |
5. | Šíma Jiří | SRK8304 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:06 | + 18:47 | |
6. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 63:18 | + 24:59 | |
7. | Hubík Hubert | PLU8201 | TJ SOKOL Plumlov | 67:20 | + 29:01 | |
8. | Pecka Lukáš | HLV7707 | KČT - OB Holešov | 68:54 | + 30:35 | |
9. | Lutera Michal | PLU8101 | TJ SOKOL Plumlov | 69:17 | + 30:58 | |
10. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 81:12 | + 42:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 36:49 | ||
2. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 39:30 | + 2:41 | |
3. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 39:31 | + 2:42 | |
4. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 40:54 | + 4:05 | |
5. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 41:06 | + 4:17 | |
6. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 41:28 | + 4:39 | |
7. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 43:09 | + 6:20 | |
8. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 43:48 | + 6:59 | |
9. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:22 | + 9:33 | |
10. | Biolik Grzegorz | CHC7608 | K.O.B. Choceň | 47:07 | + 10:18 | |
11. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 47:49 | + 11:00 | |
12. | Krasuski Marcin | 0030001 | orienteering.waw.pl | 50:00 | + 13:11 | |
13. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:07 | + 13:18 | |
14. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 50:54 | + 14:05 | |
15. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 51:18 | + 14:29 | |
16. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 52:07 | + 15:18 | |
17. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 52:15 | + 15:26 | |
18. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:37 | + 15:48 | |
19. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 53:25 | + 16:36 | |
20. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:28 | + 16:39 | |
21. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:37 | + 18:48 | |
22. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 57:10 | + 20:21 | |
23. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 57:17 | + 20:28 | |
24. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 61:15 | + 24:26 | |
25. | Krampla Tomáš | UOL6601 | SOB Olomouc | 61:26 | + 24:37 | |
26. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 62:51 | + 26:02 | |
27. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 64:46 | + 27:57 | |
28. | Krasuski Bartłomiej | 0030002 | orienteering.waw.pl | 70:51 | + 34:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnal Luděk | ADA7400 | OOB Spartak Adamov | 37:18 | ||
2. | Tomandl Jan | 0310001 | NOK HoRa | 39:19 | + 2:01 | |
3. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 45:48 | + 8:30 | |
4. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:40 | + 12:22 | |
5. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 50:47 | + 13:29 | |
6. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:59 | + 14:41 | |
7. | Šimek Oldřich | STH7101 | SK Studenec | 52:06 | + 14:48 | |
8. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB TJ Sokol Žamberk | 53:24 | + 16:06 | |
9. | Hájek Marek | KYL6800 | SK SP Kylešovice | 56:05 | + 18:47 | |
10. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | SKOB Kobra Vsetín | 56:27 | + 19:09 | |
11. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:17 | + 22:59 | |
12. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 62:19 | + 25:01 | |
13. | Rusz Roman | KUN7201 | OB Kunvald | 64:31 | + 27:13 | |
14. | Urbánek Martin | SFM7400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 66:18 | + 29:00 | |
15. | Vých Luboš | SRK7300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:38 | + 31:20 | |
16. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 81:15 | + 43:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:26 | ||
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 50:54 | + 4:28 | |
3. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 52:48 | + 6:22 | |
4. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:04 | + 8:38 | |
5. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:03 | + 9:37 | |
6. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 56:28 | + 10:02 | |
7. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 58:08 | + 11:42 | |
8. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | OB Kunvald | 60:40 | + 14:14 | |
9. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:41 | + 18:15 | |
10. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 68:11 | + 21:45 | |
11. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 72:24 | + 25:58 | |
12. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 73:46 | + 27:20 | |
13. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 74:11 | + 27:45 | |
14. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:54 | + 34:28 | |
15. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 83:29 | + 37:03 | |
Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lux Zdeněk | KUN6201 | OB Kunvald | 34:14 | ||
2. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 35:12 | + 0:58 | |
3. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 35:44 | + 1:30 | |
4. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:34 | + 4:20 | |
5. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 39:18 | + 5:04 | |
6. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 44:52 | + 10:38 | |
7. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 46:30 | + 12:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 36:17 | ||
2. | Kalibán Pavel | SNA5649 | TJ START Náchod | 39:24 | + 3:07 | |
3. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:51 | + 5:34 | |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 43:39 | + 7:22 | |
5. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 44:44 | + 8:27 | |
6. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 45:22 | + 9:05 | |
7. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 48:00 | + 11:43 | |
8. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 48:50 | + 12:33 | |
9. | Genderjahn Ludwig | 0300002 | LOK Berlin | 51:13 | + 14:56 | |
10. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | OB Kunvald | 54:39 | + 18:22 | |
11. | Frenzel Michael | 0300003 | LOK Berlin | 56:05 | + 19:48 | |
12. | Ziesche Juergen | 0300001 | LOK Berlin | 56:14 | + 19:57 | |
13. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:16 | + 20:59 | |
14. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:25 | + 21:08 | |
15. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 57:39 | + 21:22 | |
16. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 63:47 | + 27:30 | |
17. | Ďoubal Jaromír | 0200001 | DOBneregistrovani | 74:10 | + 37:53 | |
18. | Duben Jiří | LDC5601 | KOB Děčín | 75:17 | + 39:00 | |
Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šíma Vojtěch | SRK1203 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:05 | ||
2. | Pecánek Matěj | TEP1300 | Tempo Praha | 20:38 | + 2:33 | |
3. | Podlipná Klára | SJC1451 | Sportcentrum Jičín | 20:59 | + 2:54 | |
4. | Pecánková Barbora | TEP1451 | Tempo Praha | 22:08 | + 4:03 | |
5. | Zít Václav | LDC1300 | KOB Děčín | 23:55 | + 5:50 | |
6. | Sebera Eduard | SFM1400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:59 | + 7:54 | |
7. | Lučan Jakub | LPU1401 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:22 | + 10:17 | |
8. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:31 | + 10:26 | |
9. | Straková Nora | LME1350 | SK Los Mělník | 29:22 | + 11:17 | |
10. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 32:05 | + 14:00 | |
11. | Klapal Tomáš | VAM1600 | OB Vamberk | 33:04 | + 14:59 | |
12. | Tomášek David | STE1500 | SK SKI-OB Šternberk | 34:57 | + 16:52 | |
13. | Palarčík Kryštof | SFM1100 | O-RUNNAŘI Beskydy | 36:22 | + 18:17 | |
14. | Koleš Eduard | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 39:56 | + 21:51 | |
15. | Hubík Hubert | PLU1300 | TJ SOKOL Plumlov | 40:07 | + 22:02 | |
16. | Hubík Radan | PLU1500 | TJ SOKOL Plumlov | 40:16 | + 22:11 | |
17. | Herzingerová Linda | PLU1599 | TJ SOKOL Plumlov | 42:07 | + 24:02 | |
18. | Klapalová Michaela | VAM8450 | OB Vamberk | 43:06 | + 25:01 | |
19. | Schulhof Matěj | TUR2020 | OOB TJ Turnov | 44:15 | + 26:10 | |
20. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:47 | + 28:42 | |
21. | Krunčíková Anna | SRK1752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:17 | + 30:12 | |
22. | Žukov Jiří | LDC | KOB Děčín | 49:05 | + 31:00 | |
23. | Kulichová Anna | 0150001 | Uragan Zbraslav | 57:55 | + 39:50 | |
24. | Klomínská Gabriela | KPY | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:12 | + 41:07 | |
Lukešová Hana | SHK1351 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťál Pavel | 0010002 | Ztracený rodič | 14:58 | ||
2. | Podivínský Tomáš | 0220002 | SK Podivín Šalingrad | 16:06 | + 1:08 | |
3. | Lukešová Klára | 0010001 | Ztracený rodič | 19:41 | + 4:43 | |
4. | Grabmüller Radek | KPY8300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:00 | + 5:02 | |
5. | Nedas Dušan | 0290001 | Neregistrovaný | 20:36 | + 5:38 | |
6. | Hubíková Iva | PLU8350 | TJ SOKOL Plumlov | 23:25 | + 8:27 | |
7. | Luterová Kristýna | PLU7878 | TJ SOKOL Plumlov | 23:36 | + 8:38 | |
8. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 28:13 | + 13:15 | |
9. | Řehák Ladislav | XXX | XXX | 28:50 | + 13:52 | |
10. | Belasová Kristýna | OBA | OBA | 28:58 | + 14:00 | |
11. | Koťátková Barbora | SFM8651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 30:00 | + 15:02 | |
12. | Vrobelová Iveta | LPU2226 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:01 | + 15:03 | |
13. | Ruszová Svatava | KUN0751 | OB Kunvald | 30:10 | + 15:12 | |
14. | Šilarová Barunka | KUN | OB Kunvald | 31:27 | + 16:29 | |
15. | Chmelařová Blanka | 0230001 | Péčkaři | 31:58 | + 17:00 | |
16. | Koťátková Dana | SFM6051 | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:41 | + 17:43 | |
17. | Odehnalová Radka | ADA7656 | OOB Spartak Adamov | 37:48 | + 22:50 | |
18. | Dubnová Daniela | LDC9251 | KOB Děčín | 38:05 | + 23:07 | |
19. | Typovská Anna | SFM9950 | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:38 | + 25:40 | |
Matoušková Hana | XXX | XXX | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajíček Vojtěch | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:53 | ||
2. | Štryncl Pavel | JLI7700 | OB Jizerky | 46:22 | + 2:29 | |
3. | Matějů Kateřina | VLI8054 | Slavia Liberec orienteering | 59:15 | + 15:22 | |
4. | Pešík Michal | JLI7701 | OB Jizerky | 66:08 | + 22:15 | |
5. | Keltner Marek | JLI7600 | OB Jizerky | 68:43 | + 24:50 | |
6. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 78:21 | + 34:28 | |
7. | Güttler Dominik | 0340001 | AC nedoběhnu | 81:27 | + 37:34 | |
8. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 137:01 | + 93:08 | |
9. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 137:19 | + 93:26 | |
10. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 157:38 | + 113:45 | |
Pešík Marek | JLI8301 | OB Jizerky | DISK | |||
Šolc Vítězslav | XXX | XXX | DISK | |||
Šidík Petr | 0320001 | ASTDČSV | DISK |