Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Datum:
22.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Protokol:
Závod proběhl bez protestů. Drobná zranění byla ošetřena v cíli.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    

D10 2.05 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:17
2. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 21:28 + 1:11
3. Hepnerová Tereza PHK1155 OK 99 Hradec Králové 23:22 + 3:05
4. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 24:09 + 3:52
5. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 24:50 + 4:33
6. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 25:57 + 5:40
7. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 27:11 + 6:54
8. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 27:12 + 6:55
9. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 28:28 + 8:11
10. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 29:10 + 8:53
11. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:00 + 10:43
12. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 38:31 + 18:14
13. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 38:51 + 18:34
14. Schwarzová Katarína 17S1150 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 40:34 + 20:17
15. Kitto Klára TUR1156 OOB TJ Turnov 41:03 + 20:46
16. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 44:42 + 24:25
17. Loehning Lisa 33D001 USV TU Dresden 2 53:25 + 33:08

D10L 3.56 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 27:06
2. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 27:45 + 0:39
3. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 31:58 + 4:52
4. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 35:36 + 8:30
5. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 36:38 + 9:32
6. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 40:35 + 13:29
7. Oravcová Amálie JJN1153 Team Jizerky 45:31 + 18:25
8. Dosbabová Magdaléna TTR1151 OOB Třebíč 90:00 + 62:54

D12 2.56 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 23:38
2. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:36 + 0:58
3. Kotecká Marie Anna TBM0989 KOS TJ Tesla Brno 25:18 + 1:40
4. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 26:16 + 2:38
5. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:28 + 2:50
6. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 27:43 + 4:05
7. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 28:46 + 5:08
8. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:03 + 5:25
9. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 29:05 + 5:27
10. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 29:07 + 5:29
11. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 6:57
12. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 31:38 + 8:00
13. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 32:13 + 8:35
14. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 32:22 + 8:44
15. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 34:09 + 10:31
16. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 35:49 + 12:11
17. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 36:43 + 13:05
18. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 39:53 + 16:15
19. Soldánová Pavlína JPV0999 Oddíl OS SK Prostějov 41:23 + 17:45
20. Schwarzová Martina 17S0950 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 44:50 + 21:12
21. Pavlů Marie TJP1051 TJ Sokol Troja 46:47 + 23:09
22. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 + 38:55
23. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 65:32 + 41:54
24. Jiráková Adéla JJN1052 Team Jizerky 73:37 + 49:59
Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín DISK

D14 2.35 km, 205 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 27:41
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 27:52 + 0:11
3. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 28:09 + 0:28
4. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 28:20 + 0:39
5. Lošťáková Ela SK Praga 29:09 + 1:28
6. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:26 + 2:45
7. Nožičková Eva JJN0852 Team Jizerky 31:19 + 3:38
8. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 31:41 + 4:00
9. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:28 + 4:47
10. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 32:31 + 4:50
11. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 33:29 + 5:48
12. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 34:16 + 6:35
13. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 34:37 + 6:56
14. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 40:02 + 12:21
15. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 40:08 + 12:27
16. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:10 + 14:29
17. Vorlíčková Lucia 0070003 Sandberg 42:31 + 14:50
18. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 42:45 + 15:04
19. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 46:55 + 19:14
20. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 47:37 + 19:56
21. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 52:24 + 24:43
22. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 54:21 + 26:40
23. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 58:02 + 30:21
24. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 58:26 + 30:45
25. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 61:20 + 33:39
26. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 64:47 + 37:06
27. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 64:50 + 37:09
28. Drašarová Magdaléna DKL0752 KOB Kladno 69:42 + 42:01
29. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 73:25 + 45:44
30. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 84:50 + 57:09
Pražáková Nella JJN0853 Team Jizerky DISK
Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem DISK

D16 2.70 km, 220 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 34:33
2. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 39:22 + 4:49
3. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 40:40 + 6:07
4. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 42:22 + 7:49
5. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 43:11 + 8:38
6. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 44:40 + 10:07
7. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 47:55 + 13:22
8. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 48:34 + 14:01
9. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 49:33 + 15:00
10. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 50:13 + 15:40
11. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 50:14 + 15:41
12. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 50:47 + 16:14
13. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 52:12 + 17:39
14. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 52:25 + 17:52
15. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 54:04 + 19:31
16. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:53 + 24:20
17. Balcarová Marie LLI0652 LOK-o Liberec 59:07 + 24:34
18. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:24 + 26:51
19. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 67:10 + 32:37
20. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 69:13 + 34:40
21. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 70:48 + 36:15
22. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 71:58 + 37:25
23. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:33 + 45:00
24. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 81:52 + 47:19
25. Vorlíčková Martina 0070002 Sandberg 103:40 + 69:07

D18 2.99 km, 235 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 38:01
2. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 40:23 + 2:22
3. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 40:59 + 2:58
4. Pesničáková Soňa JJN0451 Team Jizerky 41:04 + 3:03
5. Bednaříková Emma PBM0359 TJ Spartak 1. brněnská 41:09 + 3:08
6. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:39 + 3:38
7. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 46:05 + 8:04
8. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 47:15 + 9:14
9. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 49:16 + 11:15
10. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 50:06 + 12:05
11. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 60:29 + 22:28
12. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:23 + 26:22
13. Jankowska Zuzanna 0190002 trackcourse.com 66:34 + 28:33
14. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 69:56 + 31:55
15. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 75:12 + 37:11
16. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:52 + 50:51
17. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 113:55 + 75:54

D20 3.14 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6611

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 38:21 6853
2. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 40:14 + 1:53 6540
3. Dittrichová Michaela LCE0250 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:50 + 2:29 6440
4. Marková Ema SSU0252 SK Severka Šumperk 47:29 + 9:08 5336
5. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 48:45 + 10:24 5125
6. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 49:46 + 11:25 4957
7. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:15 + 11:54 4876
8. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:20 + 11:59 4863
9. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 51:03 + 12:42 4743
10. Leonhardt Charlotte 18D0151 Post SV Dresden 51:28 + 13:07
11. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 52:07 + 13:46 4566
12. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 53:19 + 14:58 4367
13. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 53:57 + 15:36 4262
14. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 54:45 + 16:24 4129
15. Podrábská Marie JJN0251 Team Jizerky 56:32 + 18:11 3833
16. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:22 + 19:01 3694
17. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 58:27 + 20:06 3514
18. Šmelíková Dorota LCE0260 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:25 + 21:04 3354
19. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 60:06 + 21:45 3240
20. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 63:26 + 25:05 2687
21. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:46 + 26:25 2465
22. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 64:49 + 26:28 2457
23. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 66:43 + 28:22 2142
24. Linková Lucie JJN0254 Team Jizerky 70:33 + 32:12 1505
25. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 73:05 + 34:44 1084
26. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 75:40 + 37:19 655
27. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 84:31 + 46:10 0
Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Janečková Lucie TJN0157 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0

D21E 3.56 km, 280 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8854

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 44:30 9103
2. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 45:08 + 0:38 8981
3. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 47:44 + 3:14 8478
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 48:26 + 3:56 8342
5. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 49:06 + 4:36 8214
6. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 49:24 + 4:54 8156
7. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 49:40 + 5:10 8104
8. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 51:35 + 7:05 7733
9. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 51:47 + 7:17 7695
10. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 52:05 + 7:35
11. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 54:07 + 9:37 7243
12. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 54:49 + 10:19 7108
13. Uiboupin Kerstin 33D9250 USV TU Dresden 2 56:14 + 11:44
14. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 56:26 + 11:56 6796
15. Polishchuk Maryia 0050003 UNTS Warszawa 1 57:01 + 12:31
16. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 57:08 + 12:38 6660
17. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 58:44 + 14:14 6351
18. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 59:08 + 14:38 6273
19. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 61:37 + 17:07
20. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 69:19 + 24:49 4304
21. Fortuniak Weronika 0050004 UNTS Warszawa 1 73:10 + 28:40
22. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 75:53 + 31:23 3035

D21A 3.05 km, 255 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7490

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 43:12 7599
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 44:02 + 0:50 7456
3. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 44:17 + 1:05 7414
4. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 46:09 + 2:57 7095
5. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 46:40 + 3:28 7006
6. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 46:57 + 3:45 6958
7. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 47:26 + 4:14 6875
8. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 48:47 + 5:35 6645
9. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 49:17 + 6:05 6559
10. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 50:28 + 7:16 6357
11. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 50:33 + 7:21 6343
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 50:38 + 7:26 6329
13. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 50:40 + 7:28 6323
14. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 51:27 + 8:15 6189
15. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 51:49 + 8:37 6127
16. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 52:11 + 8:59 6064
17. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 52:13 + 9:01 6058
18. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 53:51 + 10:39 5779
19. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:59 + 11:47 5586
20. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 55:48 + 12:36 5446
21. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 57:22 + 14:10 5178
22. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 58:29 + 15:17 4988
23. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 59:04 + 15:52 4888
24. Juklickova Zuzana SOB1 SOBSA 59:12 + 16:00
25. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 59:48 + 16:36 4763
26. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 60:51 + 17:39 4583
26. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 60:51 + 17:39 4583
28. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 63:16 + 20:04 4170
29. Müller Dorothea 18D9750 Post SV Dresden 64:17 + 21:05
30. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:38 + 21:26 3937
31. Fürstová Anna LLI9854 LOK-o Liberec 64:51 + 21:39 3900
32. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 65:53 + 22:41 3723
33. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 67:40 + 24:28 3419
34. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 75:24 + 32:12 2098
35. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 77:30 + 34:18 1739
Miśkiewicz Martyna 1CP8950 UKS Siódemka Rumia DISK
MS Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 59:46 + 16:34 0

D21B 2.80 km, 245 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5153

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 40:22 5509
2. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 43:28 + 3:06 5140
3. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 46:15 + 5:53 4809
4. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 47:41 + 7:19 4639
5. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:04 + 7:42 4594
6. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 49:36 + 9:14 4411
7. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 49:49 + 9:27 4386
8. Hladíková Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 9:41 4358
9. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 50:44 + 10:22 4277
10. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 51:28 + 11:06 4190
11. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 51:40 + 11:18 4166
12. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 52:47 + 12:25 4033
13. Lesia Polishchuk 0050006 UNTS Warszawa 1 53:03 + 12:41
14. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 53:10 + 12:48 3988
15. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 53:14 + 12:52 3980
16. Ondráčková Dana KAM8952 OK Kamenice 53:22 + 13:00 3964
17. Večeřová Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:49 + 17:27 3435
18. Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky 59:53 + 19:31 3189
19. Smutná Kateřina TUV654 SOK TJ Turnov 60:22 + 20:00
20. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:38 + 21:16 2981
21. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 61:42 + 21:20 2973
22. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 62:22 + 22:00 2894
23. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 63:04 + 22:42 2811
24. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 63:37 + 23:15 2746
25. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 69:59 + 29:37 1989
26. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 71:15 + 30:53 1839
27. Horová Klára PGP8455 SK Praga 74:44 + 34:22 1425
28. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 78:38 + 38:16
29. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 91:34 + 51:12 0
30. Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka 105:29 + 65:07 0
Kopecká Johana PGP9956 SK Praga DISK 0

D21C 2.16 km, 230 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3855

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Eva 0310001 --- 34:32
2. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 34:52 + 0:20 3956
3. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 35:00 + 0:28 3942
4. Vejstrková Martina CHA9651 OK Chrastava 37:34 + 3:02 3666
5. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 38:52 + 4:20 3526
6. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 42:59 + 8:27 3083
7. Steblová Veronika 0250001 nereg. 47:33 + 13:01
8. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 47:47 + 13:15 2566
9. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:20 + 13:48 2507
10. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 50:37 + 16:05 2261
11. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 51:47 + 17:15 2135
12. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 52:53 + 18:21 2017
13. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 53:19 + 18:47 1970
14. Ščehovičová Zuzana 17S9250 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 54:19 + 19:47
15. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 56:26 + 21:54 1635
16. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 56:53 + 22:21 1587
17. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 57:52 + 23:20 1481
18. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 58:21 + 23:49 1429
19. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 58:26 + 23:54 1420
20. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 59:14 + 24:42 1334
21. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 61:09 + 26:37 1127
22. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 61:49 + 27:17 1055
23. Štěrbová Veronika 0230001 Agel 63:21 + 28:49
24. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 64:11 + 29:39 801
25. Kožíšková Jana EKP7 VŠTJ Ekonom Praha 64:28 + 29:56
26. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 69:40 + 35:08 210
27. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 75:23 + 40:51 0
28. Kotyšanová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 80:56 + 46:24 0
29. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 88:04 + 53:32 0
30. Vyziblová Martina NNN1 Neregistrovaní 89:08 + 54:36
31. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 94:30 + 59:58 0
32. Horoszkiewicz Ewelina 23P9350 OK!Sport Warszawa 156:11 + 121:39
Hlavničková Vendula LTU9650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Barvíková Dana SVS8250 Orientklub Vsetín DISK 0
Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Miturová Barbora 0170001 Bára DISK

D35 2.69 km, 210 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 44:10
2. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:37 + 0:27
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 44:53 + 0:43
4. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 50:41 + 6:31
5. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 50:47 + 6:37
6. Kopecká Magdaléna TJN8251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:15 + 7:05
7. Bozděchova Lenka PGP8254 SK Praga 51:42 + 7:32
8. Tomíčková Dana TBM8062 KOS TJ Tesla Brno 53:28 + 9:18
9. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 54:24 + 10:14
10. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 61:50 + 17:40
11. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 67:52 + 23:42
12. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:41 + 25:31
13. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 71:11 + 27:01
14. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 71:34 + 27:24
15. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 72:07 + 27:57
16. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:21 + 33:11
17. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 81:31 + 37:21
18. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 82:17 + 38:07
19. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 83:24 + 39:14

D40 2.67 km, 195 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 36:09
2. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 38:00 + 1:51
3. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 38:19 + 2:10
4. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 38:29 + 2:20
5. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 39:49 + 3:40
6. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:15 + 5:06
7. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:48 + 8:39
8. Eckardt Cornelia 33D9751 USV TU Dresden 2 45:25 + 9:16
9. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 45:39 + 9:30
10. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 46:40 + 10:31
11. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 47:57 + 11:48
12. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 48:01 + 11:52
13. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 50:06 + 13:57
14. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 52:47 + 16:38
15. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 54:09 + 18:00
16. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 55:43 + 19:34
17. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 56:55 + 20:46
18. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 57:37 + 21:28
19. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 57:54 + 21:45
20. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 58:03 + 21:54
21. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:48 + 23:39
22. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 60:17 + 24:08
23. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:11 + 26:02
24. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 63:05 + 26:56
25. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 65:13 + 29:04
26. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 66:26 + 30:17
27. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 67:12 + 31:03
28. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 69:03 + 32:54
29. Vokušová Dana JJN7750 Team Jizerky 69:35 + 33:26
30. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 70:37 + 34:28
31. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 71:31 + 35:22
32. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:12 + 37:03
33. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:26 + 37:17
34. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 73:41 + 37:32
35. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 75:11 + 39:02
36. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 79:48 + 43:39
37. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:55 + 47:46
38. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 84:14 + 48:05
39. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 91:33 + 55:24
40. Löhning Susanne 33D7850 USV TU Dresden 2 95:53 + 59:44
41. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 103:43 + 67:34
42. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 104:12 + 68:03
43. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 105:50 + 69:41
44. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 109:58 + 73:49
45. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 133:11 + 97:02
Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering DISK
Pavlů Lenka MFP7753 Matfyz Praha DISK

D45 2.50 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 37:12
2. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 37:22 + 0:10
3. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 38:15 + 1:03
4. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 38:24 + 1:12
5. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 38:47 + 1:35
6. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 39:49 + 2:37
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 3:40
8. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 41:02 + 3:50
9. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 41:32 + 4:20
10. Bialekova Martina 17S1402 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 42:02 + 4:50
11. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 43:21 + 6:09
12. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 44:36 + 7:24
13. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:11 + 7:59
14. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 46:12 + 9:00
15. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 46:43 + 9:31
16. Vorlíčková Barbora 0070001 Sandberg 46:59 + 9:47
17. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 47:29 + 10:17
18. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 47:59 + 10:47
19. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 48:50 + 11:38
20. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 49:22 + 12:10
21. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 49:33 + 12:21
22. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 49:38 + 12:26
23. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 50:10 + 12:58
24. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 50:33 + 13:21
25. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:08 + 13:56
26. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 52:27 + 15:15
27. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 53:17 + 16:05
28. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 54:27 + 17:15
29. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 55:46 + 18:34
30. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 56:21 + 19:09
31. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:11 + 19:59
31. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 57:11 + 19:59
33. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 57:20 + 20:08
34. Zámečníková Jitka 0040001 NEREG. Zámečníci 57:59 + 20:47
35. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 58:45 + 21:33
36. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:28 + 22:16
37. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:32 + 22:20
38. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 59:47 + 22:35
39. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 60:45 + 23:33
40. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 61:13 + 24:01
41. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 62:17 + 25:05
42. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 62:28 + 25:16
43. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 62:34 + 25:22
44. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 62:39 + 25:27
45. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 67:51 + 30:39
46. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 69:08 + 31:56
47. Mašatova Zora 0220001 nereg 71:18 + 34:06
48. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 74:30 + 37:18
49. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 75:29 + 38:17
50. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 76:05 + 38:53
51. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 80:33 + 43:21
52. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 83:54 + 46:42
53. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 85:54 + 48:42
54. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:39 + 53:27
55. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 96:26 + 59:14
56. Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec 98:59 + 61:47
Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK
Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové DISK
Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč DISK
Nová Martina VRL7656 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice DISK
MS Košťálová Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:03 + 38:51

D50 2.20 km, 165 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 31:50
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 32:29 + 0:39
3. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 40:19 + 8:29
4. Rýdlová Magda JJN6850 Team Jizerky 40:48 + 8:58
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 41:17 + 9:27
6. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 43:00 + 11:10
7. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 45:51 + 14:01
8. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 45:53 + 14:03
9. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 46:50 + 15:00
10. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:56 + 16:06
11. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 49:50 + 18:00
12. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 50:04 + 18:14
13. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 50:33 + 18:43
14. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 50:50 + 19:00
15. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 51:11 + 19:21
16. Wolek Ewa 0130001 UNTS 51:34 + 19:44
17. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 51:48 + 19:58
18. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 53:54 + 22:04
19. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 55:59 + 24:09
20. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:12 + 25:22
21. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 57:28 + 25:38
22. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 57:48 + 25:58
23. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 58:34 + 26:44
24. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 59:52 + 28:02
25. Balcarová Alena LLI7150 LOK-o Liberec 60:09 + 28:19
26. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 61:39 + 29:49
27. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 62:52 + 31:02
28. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 64:38 + 32:48
29. Vidmuchová Martina JPV7171 Oddíl OS SK Prostějov 64:42 + 32:52
30. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 64:59 + 33:09
31. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 66:50 + 35:00
32. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:53 + 38:03
33. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 71:29 + 39:39
34. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 71:55 + 40:05
35. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 72:53 + 41:03
36. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 72:58 + 41:08
37. Nožičková Renata JJN6950 Team Jizerky 74:05 + 42:15
38. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 74:41 + 42:51
39. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 74:53 + 43:03
40. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno 82:31 + 50:41
41. Varhaníčková Jana 0320001 xxxxxKM 82:54 + 51:04
42. Pokorná Hana JJN6951 Team Jizerky 84:23 + 52:33
43. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 90:48 + 58:58
44. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 96:13 + 64:23
45. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 99:39 + 67:49
46. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 107:14 + 75:24
47. Hrubá Veronika 0210001 6YC 128:42 + 96:52
48. Drábková Jitka TTR6951 OOB Třebíč 135:20 + 103:30
Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov DISK
Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin DISK
Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové DISK
Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem DISK

D55 2.12 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 38:59
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 40:14 + 1:15
3. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 42:32 + 3:33
4. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 44:53 + 5:54
5. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 46:09 + 7:10
6. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 47:15 + 8:16
7. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:16 + 12:17
8. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 51:53 + 12:54
9. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 53:14 + 14:15
10. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 54:12 + 15:13
11. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 55:13 + 16:14
12. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 55:43 + 16:44
13. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 55:51 + 16:52
14. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 57:25 + 18:26
15. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 57:33 + 18:34
16. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 59:03 + 20:04
17. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 61:18 + 22:19
18. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 62:57 + 23:58
19. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 68:05 + 29:06
20. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 98:37 + 59:38
Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK

D60 2.10 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 35:51
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 40:26 + 4:35
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 40:43 + 4:52
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 41:26 + 5:35
5. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:03 + 8:12
6. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 45:53 + 10:02
7. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 46:50 + 10:59
8. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:40 + 12:49
9. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 59:25 + 23:34
10. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:28 + 23:37
11. Kretzschmar Ute 18D5950 Post SV Dresden 60:55 + 25:04
12. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 62:24 + 26:33
13. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 65:19 + 29:28
14. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 65:51 + 30:00
15. Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 78:07 + 42:16

D65 2.13 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 44:16
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 45:04 + 0:48
3. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 47:17 + 3:01
4. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 48:04 + 3:48
5. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 50:42 + 6:26
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:55 + 10:39
7. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 56:22 + 12:06
8. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 56:28 + 12:12
9. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 58:12 + 13:56
10. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 58:58 + 14:42
11. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 78:44 + 34:28
12. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 96:20 + 52:04
13. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 120:11 + 75:55

D70 2.10 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 28:39
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 37:08 + 8:29
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 37:23 + 8:44
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:18 + 11:39
5. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:56 + 14:17
6. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 45:24 + 16:45
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 46:33 + 17:54
8. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 50:08 + 21:29
9. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 106:05 + 77:26
Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering DISK
MS Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 52:16 + 23:37

H10L 3.56 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:03
2. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 25:42 + 0:39
3. Fanta Michal TJN1304 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:43 + 9:40
4. Kotecký Jonáš TBM1402 KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 10:12
5. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 35:32 + 10:29
6. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:38 + 12:35
7. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:24 + 15:21
8. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 43:09 + 18:06

H10 2.01 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 19:38
2. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 22:58 + 3:20
3. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 24:18 + 4:40
4. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:19 + 5:41
5. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 25:49 + 6:11
6. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 28:37 + 8:59
7. Bahník Václav JJN1102 Team Jizerky 33:02 + 13:24
8. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 15:56
9. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 35:45 + 16:07
10. Chudoba Jiří DKL1102 KOB Kladno 37:13 + 17:35
11. Nezveda David 0150001 Malí draci 38:09 + 18:31
12. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 40:53 + 21:15
13. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:43 + 23:05
14. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 45:53 + 26:15
15. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 48:52 + 29:14

H12 2.61 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 19:23
2. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 20:00 + 0:37
3. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 20:28 + 1:05
4. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:35 + 1:12
5. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 20:43 + 1:20
6. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 21:23 + 2:00
7. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 21:38 + 2:15
8. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:03 + 2:40
9. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 23:06 + 3:43
10. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 23:57 + 4:34
11. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:05 + 4:42
12. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 24:13 + 4:50
13. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 24:41 + 5:18
14. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 28:04 + 8:41
15. Kotecký Jáchym TBM1124 KOS TJ Tesla Brno 28:06 + 8:43
16. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 29:07 + 9:44
17. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 29:21 + 9:58
18. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 30:11 + 10:48
19. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 31:43 + 12:20
20. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 32:11 + 12:48
21. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:16 + 12:53
22. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 33:23 + 14:00
23. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 33:34 + 14:11
24. Pouchlý Matěj SHK1009 OK Slavia Hradec Králové 34:02 + 14:39
25. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 34:41 + 15:18
26. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 35:57 + 16:34
27. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 39:05 + 19:42
28. Tkáč Jakub JJN1001 Team Jizerky 39:17 + 19:54
29. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 41:10 + 21:47
30. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 43:27 + 24:04
31. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 44:36 + 25:13
32. Wiedeman Nicolas TUR0907 OOB TJ Turnov 45:06 + 25:43
33. Louda Matyáš TUR0912 OOB TJ Turnov 48:48 + 29:25
34. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:48 + 30:25
35. Tempír Lukáš UOL1001 SOB Olomouc 52:46 + 33:23
MS Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 27:19 + 7:56
MS Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 33:06 + 13:43
MS Lukešová Klára SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 39:27 + 20:04

H14 2.60 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 23:24
2. Tomášek Prokop TUR0711 OOB TJ Turnov 24:10 + 0:46
3. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 26:15 + 2:51
4. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 26:34 + 3:10
5. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 26:46 + 3:22
6. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 26:50 + 3:26
7. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 26:52 + 3:28
8. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 29:49 + 6:25
9. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:42 + 7:18
10. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 34:29 + 11:05
11. Nožička Jan JJN0800 Team Jizerky 35:01 + 11:37
12. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 35:47 + 12:23
13. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 36:24 + 13:00
14. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 13:40
15. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 37:24 + 14:00
16. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 37:54 + 14:30
17. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:59 + 15:35
18. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 40:39 + 17:15
19. Oravec Viktor JJN0802 Team Jizerky 40:44 + 17:20
20. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 45:06 + 21:42
21. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 51:04 + 27:40
22. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 53:49 + 30:25
23. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 55:33 + 32:09
24. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 56:45 + 33:21
25. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 57:23 + 33:59
26. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 60:00 + 36:36
27. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:53 + 38:29
28. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 63:39 + 40:15
29. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 63:43 + 40:19
30. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:33 + 41:09
31. Řehoř Hynek JJN0700 Team Jizerky 64:45 + 41:21
32. Král Matyáš JJN0803 Team Jizerky 65:37 + 42:13
33. Pavlů Jakub MFP0700 Matfyz Praha 78:35 + 55:11
34. Hejcman Jaroslav 0140002 ROU 78:41 + 55:17
35. Pavlů Matěj MFP0701 Matfyz Praha 88:23 + 64:59
36. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 110:24 + 87:00
Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice DISK

H16 3.17 km, 195 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 36:00
2. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 38:04 + 2:04
3. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 42:26 + 6:26
4. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 44:49 + 8:49
5. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 45:25 + 9:25
6. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 47:53 + 11:53
7. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:26 + 13:26
8. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 54:37 + 18:37
9. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 55:34 + 19:34
10. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:58 + 20:58
11. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:16 + 22:16
12. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:05 + 23:05
13. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 66:03 + 30:03
14. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 67:20 + 31:20
15. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 68:33 + 32:33
16. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 77:09 + 41:09
17. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 80:10 + 44:10
18. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 83:36 + 47:36
19. Hejcman Jan 0140001 ROU 84:48 + 48:48
Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka DISK
Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK

H18 3.31 km, 215 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 36:17
2. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 39:23 + 3:06
3. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 39:36 + 3:19
4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 41:44 + 5:27
5. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 42:49 + 6:32
6. Novota Lukáš AKE0300 Klub OB ATU Košice 43:35 + 7:18
7. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 45:06 + 8:49
8. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 46:31 + 10:14
9. Rajman Filip UOL0301 SOB Olomouc 48:14 + 11:57
10. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 48:17 + 12:00
11. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:47 + 12:30
12. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:20 + 14:03
13. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 50:46 + 14:29
14. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 51:27 + 15:10
15. Janas Adam PGP0404 SK Praga 52:08 + 15:51
16. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 53:20 + 17:03
17. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 56:11 + 19:54
18. Pokorný Jan JJN0400 Team Jizerky 56:46 + 20:29
19. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:45 + 21:28
20. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 62:50 + 26:33
21. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:11 + 31:54
22. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 68:55 + 32:38
23. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 71:45 + 35:28
24. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno 79:18 + 43:01
25. Biolik Emil 0190001 trackcourse.com 105:22 + 69:05
Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga DISK
Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň DISK

H20 3.97 km, 250 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5275

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 42:09 5876
2. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 48:43 + 6:34 5148
3. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 51:52 + 9:43 4799
4. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 52:27 + 10:18 4734
5. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 53:13 + 11:04 4649
6. Pompura Daniel TBM0108 KOS TJ Tesla Brno 54:13 + 12:04 4539
7. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 62:31 + 20:22 3618
8. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 64:20 + 22:11 3417
9. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 64:31 + 22:22 3397
10. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 64:46 + 22:37 3369
11. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 65:26 + 23:17 3295
12. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 65:35 + 23:26 3278
13. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 67:57 + 25:48 3016
14. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 76:29 + 34:20 2070
15. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:26 + 35:17 1965
16. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 80:21 + 38:12 1641
17. Hewitt Kryštof 0290001 Hewittovi 134:16 + 92:07
Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný DISK 0

H21E 4.45 km, 320 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8631

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 47:15 8871
2. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 1:56 8527
3. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 49:22 + 2:07 8495
4. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:33 + 2:18 8462
5. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 50:51 + 3:36 8231
6. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 51:24 + 4:09
7. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 51:45 + 4:30 8072
8. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 53:12 + 5:57 7814
9. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 54:24 + 7:09 7601
10. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 54:41 + 7:26 7551
11. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 56:26 + 9:11
12. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 56:43 + 9:28 7190
13. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 57:38 + 10:23 7027
14. Müller Philipp 18D8800 Post SV Dresden 57:46 + 10:31
15. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 58:22 + 11:07 6897
16. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 59:32 + 12:17 6689
17. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 59:55 + 12:40 6621
18. Niewiedziała Robert 1CP9300 UKS Siódemka Rumia 59:57 + 12:42
19. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 60:23 + 13:08 6538
20. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 61:14 + 13:59 6387
21. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 61:45 + 14:30 6296
22. Wolowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:53 + 14:38 6272
23. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 63:08 + 15:53 6050
24. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 64:03 + 16:48 5887
25. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 65:08 + 17:53 5695
26. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 66:16 + 19:01 5494
27. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 67:39 + 20:24 5248
28. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 68:43 + 21:28 5058
29. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 70:23 + 23:08 4762
30. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 71:09 + 23:54 4626
31. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 72:01 + 24:46 4472
32. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 KOS TJ Tesla Brno 72:13 + 24:58 4437
33. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 73:05 + 25:50 4283
34. Leideck Karsten 33D8600 USV TU Dresden 2 73:53 + 26:38
35. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 76:55 + 29:40 3602
36. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 82:35 + 35:20 2596
37. Mossakowski Wojciech 0050005 UNTS Warszawa 1 86:48 + 39:33
Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov DISK 0
Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga DISK 0
Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín DISK 0
Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň DISK 0
Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H21A 3.90 km, 275 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7453

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 45:38 7575
2. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 45:45 + 0:07 7557
3. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 47:48 + 2:10 7227
4. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 48:17 + 2:39 7150
5. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:03 + 3:25 7026
6. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 49:59 + 4:21 6876
7. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 50:36 + 4:58 6777
8. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 50:47 + 5:09 6748
9. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 50:52 + 5:14 6735
10. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 51:39 + 6:01 6609
11. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:48 + 6:10 6585
12. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 52:13 + 6:35 6518
13. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 53:06 + 7:28 6376
14. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:15 + 7:37 6352
15. Neumann Vojtěch PVP9400 VSK Přírodní vědy Praha 53:38 + 8:00 6290
16. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 54:26 + 8:48 6162
17. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 54:42 + 9:04 6119
18. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 54:47 + 9:09 6105
19. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 54:55 + 9:17 6084
20. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:15 + 9:37 6030
21. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 55:20 + 9:42 6017
22. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 55:28 + 9:50 5996
23. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:59 + 11:21 5752
24. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 57:04 + 11:26 5739
25. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 57:30 + 11:52 5669
26. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 57:39 + 12:01 5645
27. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 58:30 + 12:52 5508
28. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 58:51 + 13:13 5452
29. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 59:00 + 13:22 5428
30. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 59:26 + 13:48 5358
31. Švihovský Jaromír JJN8000 Team Jizerky 60:04 + 14:26 5257
32. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 60:27 + 14:49 5195
33. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:11 + 17:33 4756
34. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 64:48 + 19:10 4496
35. Richter Friedmar 33D8100 USV TU Dresden 2 65:35 + 19:57
36. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 66:11 + 20:33 4274
37. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 68:46 + 23:08 3859
38. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 68:50 + 23:12 3848
39. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:00 + 23:22 3822
40. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 70:42 + 25:04 3548
41. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 71:06 + 25:28 3484
42. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 71:45 + 26:07 3380
43. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 72:05 + 26:27 3326
44. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:34 + 27:56 3088
45. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:53 + 31:15 2555
46. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 77:07 + 31:29 2518
47. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 77:31 + 31:53 2453
48. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 80:42 + 35:04 1942
49. Danowski Mateusz 4HP9800 UNTS Warszawa 81:15 + 35:37
50. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 81:44 + 36:06 1776
51. Janas Petr PGP7106 SK Praga 81:52 + 36:14 1755
52. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 88:21 + 42:43
53. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 91:23 + 45:45
54. Toman Viktor PGP9305 SK Praga 94:56 + 49:18 0
Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec DISK 0

H21B 3.16 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5873

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:32 6012
2. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:01 + 1:29 5821
3. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 46:17 + 1:45 5786
4. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 46:18 + 1:46 5784
5. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 47:53 + 3:21 5580
6. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 48:11 + 3:39 5542
7. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 50:48 + 6:16 5205
8. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 51:24 + 6:52 5128
9. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 52:13 + 7:41 5022
10. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:54 + 8:22 4934
11. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 53:17 + 8:45 4885
12. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 53:39 + 9:07 4838
13. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 53:47 + 9:15 4821
14. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 54:43 + 10:11 4701
15. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 55:08 + 10:36 4647
16. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 55:20 + 10:48 4621
17. Hoidekr Jan LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 56:00 + 11:28
18. Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice 56:20 + 11:48 4492
19. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 57:05 + 12:33 4396
20. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 57:08 + 12:36 4389
21. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:29 + 13:57 4216
22. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 59:08 + 14:36 4132
23. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 59:25 + 14:53 4095
24. Sokolář Ondřej TUV9601 SOK TJ Turnov 59:49 + 15:17 4044
25. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 60:02 + 15:30 4016
26. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 60:11 + 15:39 3997
27. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 62:44 + 18:12 3668
28. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 63:19 + 18:47 3593
29. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 64:19 + 19:47 3464
30. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 64:57 + 20:25 3383
31. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:43 + 22:11 3155
32. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 66:45 + 22:13 3151
33. Birnstock Jan 33D7301 USV TU Dresden 2 69:30 + 24:58
34. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:18 + 29:46 2179
35. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 76:30 + 31:58 1896
36. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 76:51 + 32:19 1851
37. Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno 88:22 + 43:50 368
38. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 88:51 + 44:19 305
39. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 98:37 + 54:05 0
Hladík Jiří LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Havelík Jaroslav PVP9000 VSK Přírodní vědy Praha DISK 0
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK 0

H21C 2.28 km, 180 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3142

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 32:48 3371
2. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 36:21 + 3:33 3056
3. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 37:00 + 4:12 2998
4. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 41:39 + 8:51 2585
5. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 45:01 + 12:13 2286
6. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 48:01 + 15:13 2020
7. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 48:30 + 15:42 1977
8. Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno 50:40 + 17:52 1785
9. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 53:01 + 20:13 1576
10. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 56:23 + 23:35 1277
11. Řehoř Filip JJN9200 Team Jizerky 59:26 + 26:38 1006
12. Gajdoš Martin 17S8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 59:51 + 27:03
13. Kalousek Zdeněk 0270001 Kalouskovi 66:36 + 33:48
14. Neumann Jindřich PVP9900 VSK Přírodní vědy Praha 68:18 + 35:30 219
15. Smékal Aleš 0030001 Pro Radost 75:57 + 43:09
16. Pluške Zbyněk 0250002 nereg. 78:42 + 45:54
17. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:40 + 46:52 0
18. Hrubý František 0210002 6YC 94:22 + 61:34
Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno DISK 0

H35 3.62 km, 260 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:33
2. Lesisz Kamil 0050001 UNTS Warszawa 1 44:43 + 1:10
3. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 46:20 + 2:47
4. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 46:54 + 3:21
5. Rožek David RIC7403 OB Říčany 48:34 + 5:01
6. Průša Michal VSP7310 USK Praha 48:42 + 5:09
7. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 49:33 + 6:00
8. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 49:48 + 6:15
9. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:14 + 7:41
10. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:04 + 9:31
11. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 54:03 + 10:30
12. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 54:54 + 11:21
13. Lehmann Karsten 0300002 USV TU Dresden 56:48 + 13:15
14. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 57:24 + 13:51
15. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 60:44 + 17:11
16. Kočárek Michal CHA7400 OK Chrastava 61:21 + 17:48
17. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:41 + 18:08
18. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 62:41 + 19:08
19. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 62:57 + 19:24
20. Fiala Jakub SLA8500 SKOB Slaný 65:27 + 21:54
21. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 66:11 + 22:38
22. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 69:08 + 25:35
23. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 73:53 + 30:20
24. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 75:04 + 31:31
25. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 119:58 + 76:25
Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno DISK
Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno DISK
Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava DISK

H40 3.33 km, 250 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 42:01
2. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 42:08 + 0:07
3. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:47 + 2:46
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 47:57 + 5:56
5. Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 48:49 + 6:48
6. Löhning Michael 33D7300 USV TU Dresden 2 49:03 + 7:02
7. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:01 + 8:00
8. Viskup Peter 0260001 Slávia ŽU Žilina 50:56 + 8:55
9. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:32 + 9:31
10. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 51:35 + 9:34
11. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 55:19 + 13:18
12. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 56:34 + 14:33
13. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 56:43 + 14:42
14. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 60:51 + 18:50
15. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 61:51 + 19:50
16. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 62:48 + 20:47
17. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 62:49 + 20:48
18. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 62:59 + 20:58
19. Pavlů Jiří MFP7704 Matfyz Praha 63:52 + 21:51
20. Pražák Michal TJN7900 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:44 + 22:43
21. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 65:01 + 23:00
22. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 67:06 + 25:05
23. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 68:20 + 26:19
24. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 68:44 + 26:43
25. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 68:48 + 26:47
26. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 68:55 + 26:54
27. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:54 + 30:53
28. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 74:39 + 32:38
29. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 74:44 + 32:43
30. Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav 77:37 + 35:36
31. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 85:03 + 43:02
32. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 85:30 + 43:29
33. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:31 + 46:30
34. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 91:04 + 49:03
35. Lukavský Jiří DKL7800 KOB Kladno 92:20 + 50:19
36. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 94:49 + 52:48
37. Dosbaba Marek TTR8101 OOB Třebíč 98:47 + 56:46
38. Tempir Tomas 0350002 neregistrovani 100:49 + 58:48
39. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 101:57 + 59:56
40. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 105:18 + 63:17
41. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 115:46 + 73:45
42. Stefaniak Marcin 23P7900 OK!Sport Warszawa 118:15 + 76:14
Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy DISK
Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava DISK
Srpa Jakub SJC9 Sportcentrum Jičín DISK
Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H45 2.93 km, 195 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 34:34
2. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 39:51 + 5:17
3. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 5:43
4. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 40:49 + 6:15
5. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 40:50 + 6:16
6. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 41:23 + 6:49
7. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 41:55 + 7:21
8. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 43:00 + 8:26
9. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 44:20 + 9:46
10. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 44:21 + 9:47
11. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 44:47 + 10:13
12. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 47:00 + 12:26
13. Porubský Július TBM7302 KOS TJ Tesla Brno 47:30 + 12:56
14. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 47:57 + 13:23
15. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:43 + 14:09
16. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 49:12 + 14:38
17. Rýdl Jiří JJN7000 Team Jizerky 49:17 + 14:43
18. Hain Jan SJC7502 Sportcentrum Jičín 49:21 + 14:47
19. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 50:32 + 15:58
20. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 51:23 + 16:49
21. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 52:18 + 17:44
22. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 53:16 + 18:42
23. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:00 + 19:26
24. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 54:24 + 19:50
25. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:44 + 21:10
26. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:12 + 21:38
27. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 56:33 + 21:59
28. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:34 + 22:00
29. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 58:09 + 23:35
30. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 58:14 + 23:40
31. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 59:39 + 25:05
32. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 60:07 + 25:33
33. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 60:30 + 25:56
34. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 61:08 + 26:34
35. Zámečník Pavel 0040002 NEREG. Zámečníci 63:19 + 28:45
36. Vorlíček Peter 0070004 Sandberg 63:29 + 28:55
37. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 63:31 + 28:57
38. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 65:04 + 30:30
39. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:30 + 30:56
40. Nedvídek Martin RUM7501 ZOOB Rumburk 66:12 + 31:38
41. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 66:52 + 32:18
42. Sykorka Ivan 0360001 ATU Košice 2 71:47 + 37:13
43. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 72:45 + 38:11
44. Puš Roman STH7501 SK Studenec 73:44 + 39:10
45. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 74:21 + 39:47
46. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 76:40 + 42:06
47. Novotný Vít TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:46 + 42:12
48. Štefanyuk Luboš JJN6600 Team Jizerky 77:40 + 43:06
49. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 78:20 + 43:46
50. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:56 + 44:22
51. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 79:53 + 45:19
52. Kosobud Dušan VTA7201