Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžičková Zuzana | KSU1250 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:58 | ||
2. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 26:46 | + 1:48 | |
3. | Krejčiříková Zuzana | BBM1150 | BETA URSUS Rosice | 27:13 | + 2:15 | |
4. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 28:24 | + 3:26 | |
5. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 31:00 | + 6:02 | |
6. | Šimotová Anna | STA1254 | OK Střelka | 31:49 | + 6:51 | |
7. | Straková Nora | LME1350 | SK Los Mělník | 43:27 | + 18:29 | |
8. | Janečková Eliška | 90004 | PBK | 51:28 | + 26:30 | |
9. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 56:56 | + 31:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 17:33 | ||
2. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 18:54 | + 1:21 | |
3. | Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | 22:34 | + 5:01 | |
4. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 23:34 | + 6:01 | |
5. | Pecklová Laura | DOR1150 | OK Dobříš | 23:51 | + 6:18 | |
6. | Skern Anna | 12A1150 | Naturfreunde Wien | 25:11 | + 7:38 | |
7. | Otrubová Veronika | PLU1277 | TJ SOKOL Plumlov | 25:31 | + 7:58 | |
8. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 30:38 | + 13:05 | |
9. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 33:49 | + 16:16 | |
10. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 34:30 | + 16:57 | |
11. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | 35:49 | + 18:16 | |
12. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 39:37 | + 22:04 | |
13. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 45:16 | + 27:43 | |
14. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 61:46 | + 44:13 | |
15. | Janečková Kristýna | MFP1150 | Matfyz Praha | 82:29 | + 64:56 | |
Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Eva | ZBM0954 | SK Žabovřesky Brno | 25:18 | ||
2. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 29:17 | + 3:59 | |
3. | Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | 30:01 | + 4:43 | |
4. | Paulíčková Adela | UOL0951 | SOB Olomouc | 30:16 | + 4:58 | |
5. | Mašláňová Ema | TZL0955 | SKOB Zlín | 32:06 | + 6:48 | |
6. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 36:10 | + 10:52 | |
7. | Kopecká Tereza | UOL1050 | SOB Olomouc | 37:06 | + 11:48 | |
8. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 39:09 | + 13:51 | |
9. | Coufalová Rea | ZBM0953 | SK Žabovřesky Brno | 39:41 | + 14:23 | |
10. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 41:20 | + 16:02 | |
11. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 41:32 | + 16:14 | |
12. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 42:43 | + 17:25 | |
13. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 42:49 | + 17:31 | |
14. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 43:27 | + 18:09 | |
15. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:29 | + 18:11 | |
16. | Dvorská Veronika | CHC1054 | K.O.B. Choceň | 46:13 | + 20:55 | |
17. | Coufalová Thea | ZBM1050 | SK Žabovřesky Brno | 47:39 | + 22:21 | |
18. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 48:11 | + 22:53 | |
19. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 51:11 | + 25:53 | |
20. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 53:29 | + 28:11 | |
21. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 53:49 | + 28:31 | |
22. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 53:58 | + 28:40 | |
23. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 60:13 | + 34:55 | |
24. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 61:16 | + 35:58 | |
25. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 61:41 | + 36:23 | |
26. | Legátová Alice | VTA0952 | SC vebr-sport | 63:19 | + 38:01 | |
27. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 64:59 | + 39:41 | |
28. | Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | 66:01 | + 40:43 | |
29. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 66:19 | + 41:01 | |
30. | Vaníčková Nikola | STA1051 | OK Střelka | 69:42 | + 44:24 | |
31. | Buschek Matilda | 12A1050 | Naturfreunde Wien | 70:32 | + 45:14 | |
32. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 71:57 | + 46:39 | |
33. | Šimotová Elen | STA0954 | OK Střelka | 85:08 | + 59:50 | |
34. | Beck Maria | 12A0950 | Naturfreunde Wien | 86:10 | + 60:52 | |
35. | Skern Selina | 12A0951 | Naturfreunde Wien | 93:15 | + 67:57 | |
36. | Jelínková Mariana | VCB1051 | OB České Budějovice | 205:37 | + 180:19 | |
Havlová Veronika | KNC0950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 30:00 | ||
2. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 32:30 | + 2:30 | |
3. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:43 | + 4:43 | |
4. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 34:48 | + 4:48 | |
5. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 35:56 | + 5:56 | |
6. | Štětínská Tereza | MOV0751 | SKOB Ostrava | 37:24 | + 7:24 | |
7. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 38:06 | + 8:06 | |
8. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 39:23 | + 9:23 | |
9. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 39:32 | + 9:32 | |
10. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 40:06 | + 10:06 | |
11. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 43:00 | + 13:00 | |
12. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:27 | + 13:27 | |
13. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 43:31 | + 13:31 | |
14. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 44:40 | + 14:40 | |
15. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 46:08 | + 16:08 | |
16. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:19 | + 16:19 | |
17. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 46:39 | + 16:39 | |
18. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 50:43 | + 20:43 | |
19. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 53:15 | + 23:15 | |
20. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 54:36 | + 24:36 | |
21. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:52 | + 26:52 | |
22. | Slezáková Vendula | PLU0854 | TJ SOKOL Plumlov | 58:36 | + 28:36 | |
23. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 63:02 | + 33:02 | |
24. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 64:14 | + 34:14 | |
25. | Zemanová Barbora | KRE0750 | OOB TJ Sokol Křemže | 71:58 | + 41:58 | |
26. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 81:12 | + 51:12 | |
Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 35:13 | ||
2. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 38:00 | + 2:47 | |
3. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 39:19 | + 4:06 | |
4. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 42:35 | + 7:22 | |
5. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 43:01 | + 7:48 | |
6. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | SK Žabovřesky Brno | 43:11 | + 7:58 | |
7. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 44:20 | + 9:07 | |
8. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 45:00 | + 9:47 | |
9. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 46:30 | + 11:17 | |
10. | Pavlová Eliška | MOV0650 | SKOB Ostrava | 47:54 | + 12:41 | |
11. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 48:40 | + 13:27 | |
12. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 51:21 | + 16:08 | |
13. | Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | 52:11 | + 16:58 | |
14. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:44 | + 17:31 | |
15. | Pinkavová Hana | JPV0551 | Oddíl OS SK Prostějov | 58:39 | + 23:26 | |
16. | Kopecká Nela | UOL0650 | SOB Olomouc | 60:04 | + 24:51 | |
17. | Matoušková Jana | MOV0551 | SKOB Ostrava | 64:59 | + 29:46 | |
18. | Plachá Aneta | JPV0555 | Oddíl OS SK Prostějov | 65:30 | + 30:17 | |
19. | Paulová Pavlína | CTB0551 | SK OB Chotěboř | 83:13 | + 48:00 | |
20. | Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | 83:38 | + 48:25 | |
Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 45:23 | ||
2. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 49:34 | + 4:11 | |
3. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 51:24 | + 6:01 | |
4. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 52:13 | + 6:50 | |
5. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 52:29 | + 7:06 | |
6. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 53:09 | + 7:46 | |
7. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 53:50 | + 8:27 | |
8. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 58:48 | + 13:25 | |
9. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | OOB SK Chrast | 60:52 | + 15:29 | |
10. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 68:48 | + 23:25 | |
11. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 72:51 | + 27:28 | |
12. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:05 | + 32:42 | |
13. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 79:27 | + 34:04 | |
14. | Heclová Marie | KSU0454 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:19 | + 40:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 69:07 | 8547 | ||
2. | Kastner Ylvi | 12A0050 | Naturfreunde Wien | 69:25 | + 0:18 | ||
3. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 69:27 | + 0:20 | 8507 | |
4. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 70:03 | + 0:56 | 8433 | |
5. | Luštická Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 70:09 | + 1:02 | 8421 | |
6. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 70:39 | + 1:32 | 8360 | |
7. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 70:45 | + 1:38 | 8348 | |
8. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 71:14 | + 2:07 | 8289 | |
9. | Mádlová Věra | PBM8951 | TJ Spartak 1. brněnská | 73:56 | + 4:49 | 7959 | |
10. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 74:11 | + 5:04 | 7928 | |
11. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 74:20 | + 5:13 | 7910 | |
12. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 75:23 | + 6:16 | 7782 | |
13. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 77:33 | + 8:26 | 7517 | |
14. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 78:11 | + 9:04 | 7440 | |
15. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 78:49 | + 9:42 | 7362 | |
16. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 80:03 | + 10:56 | 7212 | |
17. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 81:57 | + 12:50 | 6979 | |
18. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 83:29 | + 14:22 | 6792 | |
19. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 83:35 | + 14:28 | 6780 | |
20. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 83:58 | + 14:51 | 6733 | |
21. | Knížková Šárka | CHA9850 | OK Chrastava | 84:17 | + 15:10 | 6694 | |
22. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 84:41 | + 15:34 | 6646 | |
23. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 85:22 | + 16:15 | 6562 | |
24. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 89:03 | + 19:56 | 6112 | |
25. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 89:57 | + 20:50 | 6002 | |
26. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 90:50 | + 21:43 | 5894 | |
27. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 93:12 | + 24:05 | 5605 | |
28. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 94:43 | + 25:36 | 5420 | |
29. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 97:01 | + 27:54 | 5139 | |
30. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 98:05 | + 28:58 | 5008 | |
31. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 111:11 | + 42:04 | 3408 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 54:06 | 5594 | ||
2. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:41 | + 2:35 | 5349 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 58:46 | + 4:40 | 5151 | |
4. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:49 | + 13:43 | 4292 | |
5. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:06 | + 14:00 | 4265 | |
6. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 75:35 | + 21:29 | 3555 | |
7. | Turczerová Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:29 | + 22:23 | 3469 | |
8. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 76:46 | + 22:40 | 3443 | |
9. | Hříchová Jana | 200001 | Rokycany | 81:10 | + 27:04 | ||
10. | Habigerová Radka | KSU9559 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:22 | + 28:16 | 2911 | |
11. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 120:40 | + 66:34 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 45:50 | 4636 | ||
2. | Šrámková Hana | RIC0051 | OB Říčany | 50:22 | + 4:32 | 4231 | |
3. | Kutáčová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 50:25 | + 4:35 | 4226 | |
4. | Mazalová Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 55:32 | + 9:42 | 3769 | |
5. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 57:41 | + 11:51 | 3577 | |
6. | Nechutová Aneta | SJI9950 | OK Jihlava | 58:17 | + 12:27 | 3524 | |
7. | Kulichová Zuzana | TTR9151 | OOB Třebíč | 58:31 | + 12:41 | 3503 | |
8. | Handlová Andrea | 290001 | neregistrována | 59:53 | + 14:03 | ||
9. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:09 | + 14:19 | 3357 | |
10. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 61:52 | + 16:02 | 3204 | |
11. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 66:33 | + 20:43 | 2786 | |
12. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | KOB Konice | 68:44 | + 22:54 | 2591 | |
13. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | K.O.B. Choceň | 71:33 | + 25:43 | 2339 | |
14. | Rosenauer Maria | 12A8800 | Naturfreunde Wien | 85:17 | + 39:27 | ||
15. | Ščehovičová Zuzana | 130001 | Ekonóm Banská Bystrica | 91:28 | + 45:38 | ||
16. | Oľhavová Hana | PGP9163 | SK Praga | 95:43 | + 49:53 | 181 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 50:37 | ||
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 52:36 | + 1:59 | |
3. | Vernerová Radka | VBM8558 | VSK Mendelu Brno | 55:17 | + 4:40 | |
4. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 56:45 | + 6:08 | |
5. | Mašláňová Hana | TZL7979 | SKOB Zlín | 56:50 | + 6:13 | |
6. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 56:54 | + 6:17 | |
7. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 59:34 | + 8:57 | |
8. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 59:53 | + 9:16 | |
9. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 61:19 | + 10:42 | |
10. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 62:03 | + 11:26 | |
11. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 62:38 | + 12:01 | |
12. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 63:31 | + 12:54 | |
13. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 64:42 | + 14:05 | |
14. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 65:56 | + 15:19 | |
15. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 67:43 | + 17:06 | |
16. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 68:04 | + 17:27 | |
17. | Rücklová Alena | VCB8150 | OB České Budějovice | 69:54 | + 19:17 | |
18. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 70:39 | + 20:02 | |
19. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 75:22 | + 24:45 | |
20. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 76:07 | + 25:30 | |
21. | Otrubová Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 76:41 | + 26:04 | |
22. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 76:42 | + 26:05 | |
23. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 80:08 | + 29:31 | |
24. | Janečková Markéta | 90003 | PBK | 80:37 | + 30:00 | |
25. | Slováčková Věra | TZL8181 | SKOB Zlín | 81:17 | + 30:40 | |
26. | Martincová Kristýna | CHT8551 | OOB SK Chrast | 82:02 | + 31:25 | |
27. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 82:33 | + 31:56 | |
28. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 82:44 | + 32:07 | |
29. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 86:54 | + 36:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 46:02 | ||
2. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 47:09 | + 1:07 | |
3. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | 49:12 | + 3:10 | |
4. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | OOB TJ Turnov | 51:18 | + 5:16 | |
5. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 51:54 | + 5:52 | |
6. | Roučková Romana | VIM8350 | Ski klub Šumava Vimperk | 52:02 | + 6:00 | |
7. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 52:17 | + 6:15 | |
8. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | SOB Olomouc | 55:22 | + 9:20 | |
9. | Krejčiříková Nikol | BBM7850 | BETA URSUS Rosice | 55:51 | + 9:49 | |
10. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 57:21 | + 11:19 | |
11. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:51 | + 11:49 | |
12. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 60:49 | + 14:47 | |
13. | Sladká Magdalena | PBM8450 | TJ Spartak 1. brněnská | 62:18 | + 16:16 | |
14. | Zýková Martina | 60002 | Špekouni | 65:54 | + 19:52 | |
15. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:17 | + 20:15 | |
16. | Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | 66:19 | + 20:17 | |
17. | Pinkavová Helena | JPV7767 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:59 | + 20:57 | |
18. | Kopecká Jitka | UOL7750 | SOB Olomouc | 68:12 | + 22:10 | |
19. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 68:28 | + 22:26 | |
20. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:09 | + 23:07 | |
21. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 70:17 | + 24:15 | |
22. | Dohnalová Květa | ZBM7954 | SK Žabovřesky Brno | 74:07 | + 28:05 | |
23. | Sychrová Daniela | VBM8458 | VSK Mendelu Brno | 79:06 | + 33:04 | |
24. | Košíková Jana | ZBM8352 | SK Žabovřesky Brno | 82:36 | + 36:34 | |
25. | Hill Radka | SLA8450 | SKOB Slaný | 83:01 | + 36:59 | |
26. | Pecklová Jarmila | DOR7950 | OK Dobříš | 89:24 | + 43:22 | |
27. | Janečková Lenka | MFP8250 | Matfyz Praha | 91:24 | + 45:22 | |
28. | Balvanová Martina | JPV7777 | Oddíl OS SK Prostějov | 104:49 | + 58:47 | |
29. | Jelínková Petra | VCB7854 | OB České Budějovice | 111:46 | + 65:44 | |
30. | Straková Linda | LME7950 | SK Los Mělník | 117:54 | + 71:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 48:00 | ||
2. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 48:52 | + 0:52 | |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:51 | + 2:51 | |
4. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 51:29 | + 3:29 | |
5. | Macháčková Michaela | FYD7299 | Jizerský klub OB Frýdlant | 51:37 | + 3:37 | |
6. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:34 | + 6:34 | |
7. | Skern Marina | 12A7550 | Naturfreunde Wien | 55:18 | + 7:18 | |
8. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 55:49 | + 7:49 | |
9. | Bonek Claudia | 12A6901 | Naturfreunde Wien | 56:09 | + 8:09 | |
10. | Hiršová Marcela | TBM7079 | KOS TJ Tesla Brno | 57:32 | + 9:32 | |
11. | Kastner Barbara | 12A9950 | Naturfreunde Wien | 57:42 | + 9:42 | |
12. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 58:46 | + 10:46 | |
13. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 60:18 | + 12:18 | |
14. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 61:06 | + 13:06 | |
15. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 61:38 | + 13:38 | |
16. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 64:24 | + 16:24 | |
17. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:38 | + 16:38 | |
18. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 64:40 | + 16:40 | |
19. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:12 | + 17:12 | |
20. | Eschlboeck Gudrun | 46A6850 | OL Naturfreunde Linz | 66:35 | + 18:35 | |
21. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 66:53 | + 18:53 | |
22. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 68:32 | + 20:32 | |
23. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 70:37 | + 22:37 | |
24. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:10 | + 29:10 | |
25. | Pavlů Veronika | TAP6952 | KOB Tretra Praha | 80:22 | + 32:22 | |
26. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 89:16 | + 41:16 | |
Vrubelová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | DISK | |||
Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | DISK | |||
Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Firešová Andrea | ZBM7353 | SK Žabovřesky Brno | 49:04 | ||
2. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:51 | + 0:47 | |
3. | Himmelová Marie | KAM6952 | OK Kamenice | 55:02 | + 5:58 | |
4. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 57:06 | + 8:02 | |
5. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:41 | + 8:37 | |
6. | Biel-Pretting Renate | 12A6750 | Naturfreunde Wien | 58:33 | + 9:29 | |
7. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 59:56 | + 10:52 | |
8. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 60:22 | + 11:18 | |
9. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 60:41 | + 11:37 | |
10. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 60:48 | + 11:44 | |
11. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 61:05 | + 12:01 | |
12. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:13 | + 14:09 | |
13. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 63:40 | + 14:36 | |
14. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 66:42 | + 17:38 | |
15. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 66:47 | + 17:43 | |
16. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 66:57 | + 17:53 | |
17. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | KOS TJ Tesla Brno | 68:41 | + 19:37 | |
18. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 68:43 | + 19:39 | |
19. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 70:02 | + 20:58 | |
20. | Zámečníková Jitka | 70001 | NEREG. Zámečníci | 70:06 | + 21:02 | |
21. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 71:02 | + 21:58 | |
22. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:21 | + 22:17 | |
23. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 72:53 | + 23:49 | |
24. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 74:00 | + 24:56 | |
25. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 74:18 | + 25:14 | |
26. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 74:32 | + 25:28 | |
27. | Ferbasová Zdeňka | TUR7361 | OOB TJ Turnov | 74:44 | + 25:40 | |
28. | Přibíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 74:52 | + 25:48 | |
29. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 76:12 | + 27:08 | |
30. | Ždimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 78:24 | + 29:20 | |
31. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 79:11 | + 30:07 | |
32. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:38 | + 30:34 | |
33. | Wolfram Sabine | 12A7000 | Naturfreunde Wien | 80:34 | + 31:30 | |
34. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 81:03 | + 31:59 | |
35. | Pavlová Libuše | MOV7451 | SKOB Ostrava | 82:23 | + 33:19 | |
36. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 84:12 | + 35:08 | |
37. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 84:35 | + 35:31 | |
38. | Plachá Radka | STA7551 | OK Střelka | 86:12 | + 37:08 | |
39. | Hýblová Iveta | JPV7474 | Oddíl OS SK Prostějov | 87:48 | + 38:44 | |
40. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 89:55 | + 40:51 | |
41. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | SC vebr-sport | 91:55 | + 42:51 | |
42. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 98:01 | + 48:57 | |
43. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 104:20 | + 55:16 | |
44. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 105:27 | + 56:23 | |
45. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 106:21 | + 57:17 | |
Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:36 | ||
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:46 | + 2:10 | |
3. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 46:23 | + 4:47 | |
4. | Hájová Jana | TZL6051 | SKOB Zlín | 47:56 | + 6:20 | |
5. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:02 | + 6:26 | |
6. | Galíková Jana | TBM6351 | KOS TJ Tesla Brno | 49:04 | + 7:28 | |
7. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:40 | + 9:04 | |
8. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:01 | + 10:25 | |
9. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 53:33 | + 11:57 | |
10. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 54:33 | + 12:57 | |
11. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:31 | + 13:55 | |
12. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:08 | + 15:32 | |
13. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 60:06 | + 18:30 | |
14. | Vejvodová Mirka | VCB5750 | OB České Budějovice | 60:25 | + 18:49 | |
15. | Holinková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:32 | + 19:56 | |
16. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 63:30 | + 21:54 | |
17. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 66:14 | + 24:38 | |
18. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 66:54 | + 25:18 | |
19. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB Tretra Praha | 66:55 | + 25:19 | |
20. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 68:39 | + 27:03 | |
21. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 68:52 | + 27:16 | |
22. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 70:54 | + 29:18 | |
23. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 71:38 | + 30:02 | |
24. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 71:41 | + 30:05 | |
25. | Vavrušová Helena | TAP6152 | KOB Tretra Praha | 76:27 | + 34:51 | |
26. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 77:35 | + 35:59 | |
27. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 81:00 | + 39:24 | |
Tomanová Elena | ZBM6666 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK | |||
Schäferová Jana | TZL6566 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 45:23 | ||
2. | Lukášová Lenka | TBM6653 | KOS TJ Tesla Brno | 49:45 | + 4:22 | |
3. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 49:58 | + 4:35 | |
4. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 56:19 | + 10:56 | |
5. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 60:46 | + 15:23 | |
6. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 61:56 | + 16:33 | |
7. | Matyášová Lenka | LBM6460 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:36 | + 20:13 | |
8. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 70:57 | + 25:34 | |
9. | Hilbert Sabine | 12A6250 | Naturfreunde Wien | 71:38 | + 26:15 | |
10. | Suchá Helena | ABM6664 | KOB ALFA Brno | 126:16 | + 80:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:56 | ||
2. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | SK Žabovřesky Brno | 49:37 | + 0:41 | |
3. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:56 | + 8:00 | |
4. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 57:23 | + 8:27 | |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 57:33 | + 8:37 | |
6. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 60:29 | + 11:33 | |
7. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 79:58 | + 31:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volencová Ivana | OTK5250 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 49:59 | ||
2. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 60:04 | + 10:05 | |
3. | Tomanová Jana | LBM4955 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 62:12 | + 12:13 | |
4. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:21 | + 19:22 | |
5. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:01 | + 30:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | KOB Děčín | 55:48 | ||
2. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 76:30 | + 20:42 | |
3. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 124:37 | + 68:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Jan | KRN1300 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 19:35 | ||
2. | Zýka Erik | 60004 | Špekouni | 19:45 | + 0:10 | |
3. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 19:52 | + 0:17 | |
4. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 23:09 | + 3:34 | |
5. | Kubíček Ota | VIC1401 | OB Vizovice | 23:28 | + 3:53 | |
6. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 23:32 | + 3:57 | |
7. | Ondráček Lubor | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:35 | + 4:00 | |
8. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 30:37 | + 11:02 | |
9. | Krätzer Vojtěch | STA1203 | OK Střelka | 31:20 | + 11:45 | |
10. | Roučka Tomáš | VIM1100 | Ski klub Šumava Vimperk | 33:01 | + 13:26 | |
11. | Smola Jakub | TZL1111 | SKOB Zlín | 40:17 | + 20:42 | |
12. | Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | 44:42 | + 25:07 | |
13. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:07 | + 33:32 | |
14. | Šimek Přemysl | LME1400 | SK Los Mělník | 69:35 | + 50:00 | |
MS | Vaníček Robin | STA1401 | OK Střelka | 32:03 | + 12:28 | |
MS | Vaníček Štěpán | STA1201 | OK Střelka | 28:28 | + 8:53 | |
Korecký Radan | CHT1401 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 15:38 | ||
2. | Šidla Dalibor | TZL1200 | SKOB Zlín | 17:29 | + 1:51 | |
3. | Zýka Prokop | 60003 | Špekouni | 18:52 | + 3:14 | |
4. | Janeček Tomáš | 90002 | PBK | 19:47 | + 4:09 | |
5. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 20:31 | + 4:53 | |
6. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 22:39 | + 7:01 | |
7. | Posch Jaroslav | RIC1201 | OB Říčany | 26:29 | + 10:51 | |
8. | Martinec Eduard | CHT1202 | OOB SK Chrast | 27:13 | + 11:35 | |
9. | Macka Sebastián | LCE1112 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:44 | + 13:06 | |
10. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 28:55 | + 13:17 | |
11. | Eliášek Jakub | LBM1101 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:19 | + 17:41 | |
12. | Macka Matyáš | LCE1313 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:37 | + 17:59 | |
13. | Španěl Vít | DOR1100 | OK Dobříš | 34:37 | + 18:59 | |
14. | Imriska Adam | 170002 | Naturfreunde Wien | 34:43 | + 19:05 | |
15. | Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | 36:39 | + 21:01 | |
16. | Holzäpfel Jan | STA1202 | OK Střelka | 39:20 | + 23:42 | |
17. | Arnošt Daniel | VSP1200 | USK Praha | 45:30 | + 29:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slováček Ondřej | TZL0902 | SKOB Zlín | 28:16 | ||
2. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 31:14 | + 2:58 | |
3. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 31:48 | + 3:32 | |
4. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 32:07 | + 3:51 | |
5. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:45 | + 4:29 | |
6. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 33:47 | + 5:31 | |
7. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 38:08 | + 9:52 | |
8. | Mašláň Prokop | TZL1005 | SKOB Zlín | 38:42 | + 10:26 | |
9. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 39:21 | + 11:05 | |
10. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 40:21 | + 12:05 | |
11. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 42:13 | + 13:57 | |
12. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 43:01 | + 14:45 | |
13. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 44:15 | + 15:59 | |
14. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 49:57 | + 21:41 | |
15. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 50:17 | + 22:01 | |
16. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:22 | + 26:06 | |
17. | Růžička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:17 | + 27:01 | |
18. | Neškudla Jan | KAM1005 | OK Kamenice | 68:48 | + 40:32 | |
19. | Wierer Antonín | STA0901 | OK Střelka | 69:36 | + 41:20 | |
20. | Španěl Viktor | DOR0901 | OK Dobříš | 71:04 | + 42:48 | |
21. | Dokulil Jiří | PZR0905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:39 | + 51:23 | |
22. | Plachý Matyáš | JPV1010 | Oddíl OS SK Prostějov | 83:11 | + 54:55 | |
23. | Broum Matěj | PZR1002 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 88:07 | + 59:51 | |
24. | Libra Matyáš | PZR0900 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 88:27 | + 60:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 31:31 | ||
2. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 34:19 | + 2:48 | |
3. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 34:45 | + 3:14 | |
4. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 35:10 | + 3:39 | |
5. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 36:39 | + 5:08 | |
6. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 5:31 | |
7. | Bulička Martin | ZBM0807 | SK Žabovřesky Brno | 37:11 | + 5:40 | |
8. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 40:00 | + 8:29 | |
9. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 40:35 | + 9:04 | |
10. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 40:37 | + 9:06 | |
11. | Červinka Adam | OSN0707 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:53 | + 11:22 | |
12. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:31 | + 12:00 | |
13. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 45:08 | + 13:37 | |
14. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 47:31 | + 16:00 | |
15. | Jelínek Vít | SJH0804 | SOS Jindřichův Hradec | 49:18 | + 17:47 | |
16. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 51:00 | + 19:29 | |
17. | Těthal Josef | SJH0805 | SOS Jindřichův Hradec | 54:49 | + 23:18 | |
18. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 57:11 | + 25:40 | |
19. | Wierer Jan | STA0701 | OK Střelka | 57:30 | + 25:59 | |
20. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 58:40 | + 27:09 | |
21. | Plachý Ondřej | JPV0707 | Oddíl OS SK Prostějov | 59:48 | + 28:17 | |
22. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 60:57 | + 29:26 | |
23. | Finstrle Filip | ZBM0702 | SK Žabovřesky Brno | 62:26 | + 30:55 | |
24. | Krätzer Matěj | STA0702 | OK Střelka | 64:59 | + 33:28 | |
25. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 65:43 | + 34:12 | |
26. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 65:48 | + 34:17 | |
26. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 65:48 | + 34:17 | |
28. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 66:17 | + 34:46 | |
29. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:17 | + 38:46 | |
30. | Marek Filip | ZBM0706 | SK Žabovřesky Brno | 72:26 | + 40:55 | |
31. | Kolar Fabian | 12A0800 | Naturfreunde Wien | 83:45 | + 52:14 | |
32. | Hruška Tadeáš | STA0703 | OK Střelka | 108:46 | + 77:15 | |
Jelínek Šimon | VCB0804 | OB České Budějovice | DISK | |||
Eliášek Patrik | LBM0801 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 45:25 | ||
2. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 45:59 | + 0:34 | |
3. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 46:23 | + 0:58 | |
4. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 49:40 | + 4:15 | |
5. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 53:14 | + 7:49 | |
6. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 54:13 | + 8:48 | |
7. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 54:30 | + 9:05 | |
8. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 61:38 | + 16:13 | |
9. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | SKOB Ostrava | 63:49 | + 18:24 | |
10. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 64:59 | + 19:34 | |
11. | Keller Filip | CHT0503 | OOB SK Chrast | 70:48 | + 25:23 | |
12. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 81:54 | + 36:29 | |
13. | Kycl Michal | LBM0500 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 100:41 | + 55:16 | |
14. | Kycl Ondřej | LBM0501 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 104:44 | + 59:19 | |
15. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 111:33 | + 66:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:22 | ||
2. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 55:49 | + 1:27 | |
3. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 56:03 | + 1:41 | |
4. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 57:15 | + 2:53 | |
5. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 58:12 | + 3:50 | |
6. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 64:35 | + 10:13 | |
7. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 75:30 | + 21:08 | |
8. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 75:46 | + 21:24 | |
9. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 76:10 | + 21:48 | |
10. | Šperlich Jan | KSU0403 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 78:25 | + 24:03 | |
11. | Kycl Lukáš | LBM0300 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 104:58 | + 50:36 | |
Buschek Anton | 12A0400 | Naturfreunde Wien | DISK | |||
Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bonek Jannis | 12A1700 | Naturfreunde Wien | 65:18 | |||
2. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 69:02 | + 3:44 | 8770 | |
3. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 70:44 | + 5:26 | 8561 | |
4. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 70:46 | + 5:28 | 8557 | |
5. | Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | 71:37 | + 6:19 | 8452 | |
6. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 73:20 | + 8:02 | 8241 | |
7. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 73:44 | + 8:26 | 8192 | |
8. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 74:09 | + 8:51 | 8141 | |
9. | Smola Michal | TZL8131 | SKOB Zlín | 74:19 | + 9:01 | 8120 | |
10. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 74:36 | + 9:18 | 8085 | |
11. | Müller Jonáš | KSU9906 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:20 | + 10:02 | 7995 | |
12. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 76:16 | + 10:58 | 7881 | |
13. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 76:42 | + 11:24 | 7827 | |
14. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:47 | + 11:29 | 7817 | |
15. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 77:14 | + 11:56 | 7762 | |
16. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 77:18 | + 12:00 | 7753 | |
17. | Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | 77:30 | + 12:12 | 7729 | |
18. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 78:19 | + 13:01 | 7628 | |
19. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 78:42 | + 13:24 | 7581 | |
20. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 79:36 | + 14:18 | 7471 | |
21. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 79:38 | + 14:20 | 7467 | |
22. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 79:43 | + 14:25 | 7456 | |
23. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:46 | + 14:28 | 7450 | |
24. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 79:48 | + 14:30 | 7446 | |
25. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 80:14 | + 14:56 | 7393 | |
26. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 80:27 | + 15:09 | 7366 | |
27. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:39 | + 15:21 | 7342 | |
28. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 80:49 | + 15:31 | 7321 | |
29. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 81:15 | + 15:57 | 7268 | |
30. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 82:06 | + 16:48 | 7163 | |
31. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 82:11 | + 16:53 | 7153 | |
32. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:11 | + 17:53 | 7030 | |
33. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 84:27 | + 19:09 | 6874 | |
34. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB Tretra Praha | 85:12 | + 19:54 | 6782 | |
35. | Beneš Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | 85:14 | + 19:56 | 6778 | |
36. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 86:29 | + 21:11 | 6624 | |
37. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 86:44 | + 21:26 | 6594 | |
38. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 87:10 | + 21:52 | 6540 | |
39. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB ALFA Brno | 87:46 | + 22:28 | 6466 | |
40. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 88:11 | + 22:53 | 6415 | |
41. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:26 | + 24:08 | 6262 | |
42. | Kafka Tomáš | SJI8504 | OK Jihlava | 89:28 | + 24:10 | 6257 | |
43. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 89:39 | + 24:21 | 6235 | |
44. | Trojan Karel | TUR9011 | OOB TJ Turnov | 89:59 | + 24:41 | ||
45. | Oľhava Rastislav | PGP8909 | SK Praga | 90:03 | + 24:45 | 6186 | |
46. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 91:12 | + 25:54 | 6044 | |
47. | Janů Zdeněk | KSU9045 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:56 | + 26:38 | 5954 | |
48. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 92:16 | + 26:58 | 5913 | |
49. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 92:41 | + 27:23 | 5862 | |
50. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 92:53 | + 27:35 | 5837 | |
51. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 92:54 | + 27:36 | 5835 | |
52. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:29 | + 28:11 | 5764 | |
53. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 93:32 | + 28:14 | 5757 | |
54. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 96:38 | + 31:20 | 5376 | |
55. | Gedeon Dominik | KSU9900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 98:03 | + 32:45 | 5202 | |
56. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 99:14 | + 33:56 | 5057 | |
57. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 100:35 | + 35:17 | 4891 | |
58. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 104:26 | + 39:08 | 4417 | |
59. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 107:15 | + 41:57 | 4071 | |
60. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 107:32 | + 42:14 | 4036 | |
61. | Toman Viktor | PGP9305 | SK Praga | 108:04 | + 42:46 | 3970 | |
62. | Koucký Martin | EKP9700 | VŠTJ Ekonom Praha | 119:05 | + 53:47 | 2616 | |
63. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 122:43 | + 57:25 | 2169 | |
Kastner Nicolas | 12A9800 | Naturfreunde Wien | DISK | ||||
Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | |||
Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 65:27 | 5801 | ||
2. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 67:29 | + 2:02 | 5630 | |
3. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 69:09 | + 3:42 | 5491 | |
4. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 71:01 | + 5:34 | 5334 | |
5. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 71:44 | + 6:17 | 5274 | |
6. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 72:24 | + 6:57 | 5219 | |
7. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 73:02 | + 7:35 | 5166 | |
8. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 73:59 | + 8:32 | 5086 | |
9. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 74:52 | + 9:25 | 5012 | |
10. | Stupal František | JHB8603 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 75:34 | + 10:07 | 4953 | |
11. | Sychra Tomáš | VBM8305 | VSK Mendelu Brno | 76:01 | + 10:34 | 4916 | |
12. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 77:40 | + 12:13 | 4778 | |
13. | Dudík Petr | TUR8917 | OOB TJ Turnov | 82:17 | + 16:50 | 4391 | |
14. | Kulich Martin | ZBM9009 | SK Žabovřesky Brno | 82:49 | + 17:22 | 4346 | |
15. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 83:46 | + 18:19 | 4267 | |
16. | Šedivý Jiří | VBM8207 | VSK Mendelu Brno | 84:11 | + 18:44 | 4232 | |
17. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 84:13 | + 18:46 | 4229 | |
18. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 86:09 | + 20:42 | 4067 | |
19. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 87:25 | + 21:58 | 3961 | |
20. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 88:10 | + 22:43 | 3898 | |
21. | Pauschek Karel | PBM8509 | TJ Spartak 1. brněnská | 88:32 | + 23:05 | 3868 | |
22. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 89:06 | + 23:39 | 3820 | |
23. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 90:17 | + 24:50 | 3721 | |
24. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 91:50 | + 26:23 | 3591 | |
25. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 92:45 | + 27:18 | 3515 | |
Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | DISK | 0 | |||
Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 52:17 | 2465 | ||
2. | Kašpar Ludvík | ZAK9800 | OK Netopýr Zákupy | 54:10 | + 1:53 | 2383 | |
3. | Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:58 | + 3:41 | 2303 | |
4. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 56:10 | + 3:53 | 2294 | |
5. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 60:50 | + 8:33 | 2089 | |
6. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 76:45 | + 24:28 | 1388 | |
7. | Lác Jan Ladislav | DOR0103 | OK Dobříš | 103:03 | + 50:46 | 230 | |
MS | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 60:41 | + 8:24 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 61:34 | ||
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 66:24 | + 4:50 | |
3. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | 67:26 | + 5:52 | |
4. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 70:58 | + 9:24 | |
5. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 71:06 | + 9:32 | |
6. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 72:06 | + 10:32 | |
7. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 72:20 | + 10:46 | |
8. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 75:03 | + 13:29 | |
9. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 76:03 | + 14:29 | |
10. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 79:40 | + 18:06 | |
11. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 80:20 | + 18:46 | |
12. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 80:29 | + 18:55 | |
13. | Travnicek Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 82:27 | + 20:53 | |
14. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 85:40 | + 24:06 | |
15. | Imriska Samuel | 170001 | Naturfreunde Wien | 86:30 | + 24:56 | |
16. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 86:59 | + 25:25 | |
17. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 89:04 | + 27:30 | |
18. | Neškudla Jan | KAM8000 | OK Kamenice | 90:22 | + 28:48 | |
19. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 95:05 | + 33:31 | |
20. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 95:09 | + 33:35 | |
21. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 95:11 | + 33:37 | |
22. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 95:19 | + 33:45 | |
23. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 99:16 | + 37:42 | |
24. | Kautský Jiří | SCP8201 | OK Sparta Praha | 103:59 | + 42:25 | |
25. | Čech Viktor | VBM8001 | VSK Mendelu Brno | 106:09 | + 44:35 | |
26. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB Spartak Adamov | 111:03 | + 49:29 | |
27. | Obernberger Michael | 12A7701 | Naturfreunde Wien | 111:48 | + 50:14 | |
28. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 117:41 | + 56:07 | |
Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 58:34 | ||
2. | Bubela Tomáš | ASU8101 | Magnus Orienteering | 62:04 | + 3:30 | |
3. | Doležel Antonín | STA7501 | OK Střelka | 65:42 | + 7:08 | |
4. | Wierer Martin | STA7702 | OK Střelka | 68:21 | + 9:47 | |
5. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 72:07 | + 13:33 | |
6. | Vaníček Ondřej | STA7801 | OK Střelka | 74:43 | + 16:09 | |
7. | Sladký Marek | PBM8604 | TJ Spartak 1. brněnská | 75:55 | + 17:21 | |
8. | Dohnal Pavel | ZBM8005 | SK Žabovřesky Brno | 76:58 | + 18:24 | |
9. | Mašláň Jakub | TZL7801 | SKOB Zlín | 77:35 | + 19:01 | |
10. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 80:20 | + 21:46 | |
11. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 80:22 | + 21:48 | |
12. | Paul Pavel | CTB7601 | SK OB Chotěboř | 81:14 | + 22:40 | |
13. | Kubíček Petr | VIC7801 | OB Vizovice | 85:07 | + 26:33 | |
14. | Peckl Martin | DOR7701 | OK Dobříš | 91:50 | + 33:16 | |
15. | Roučka Martin | VIM8000 | Ski klub Šumava Vimperk | 92:54 | + 34:20 | |
16. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | VSK Mendelu Brno | 95:09 | + 36:35 | |
17. | Rudolf Tomáš | ZBM8402 | SK Žabovřesky Brno | 107:50 | + 49:16 | |
18. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 117:48 | + 59:14 | |
19. | Přichystal Vladimír | 270001 | neregistrovaný | 132:28 | + 73:54 | |
Kozel Jiří | SLA8101 | SKOB Slaný | DISK | |||
Růžička Lukáš | KSU7849 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Jan | TZL6808 | SKOB Zlín | 56:51 | ||
2. | Waldhäusl Wolfgang | 12A7101 | Naturfreunde Wien | 57:31 | + 0:40 | |
3. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 60:18 | + 3:27 | |
4. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 61:18 | + 4:27 | |
5. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 61:24 | + 4:33 | |
6. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 63:30 | + 6:39 | |
7. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 63:56 | + 7:05 | |
8. | Otruba Marek | PLU7417 | TJ SOKOL Plumlov | 65:49 | + 8:58 | |
9. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 66:33 | + 9:42 | |
10. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 67:10 | + 10:19 | |
11. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 67:30 | + 10:39 | |
12. | Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:16 | + 12:25 | |
13. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 69:20 | + 12:29 | |
14. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 69:52 | + 13:01 | |
15. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 70:56 | + 14:05 | |
16. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 71:58 | + 15:07 | |
17. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 72:53 | + 16:02 | |
18. | Vojvodík Martin | MOV7400 | SKOB Ostrava | 75:34 | + 18:43 | |
19. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 75:39 | + 18:48 | |
20. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 76:29 | + 19:38 | |
21. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 76:46 | + 19:55 | |
22. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 77:30 | + 20:39 | |
23. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 78:38 | + 21:47 | |
24. | Tomandl Jan | 10001 | NOK HoRa | 78:53 | + 22:02 | |
25. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 80:14 | + 23:23 | |
26. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 82:27 | + 25:36 | |
27. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 82:28 | + 25:37 | |
28. | Hill Richard | SLA7602 | SKOB Slaný | 83:09 | + 26:18 | |
29. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 84:19 | + 27:28 | |
30. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 86:58 | + 30:07 | |
31. | Kastner Boris | 12A6902 | Naturfreunde Wien | 89:26 | + 32:35 | |
32. | Kroupa Günther | 12A7100 | Naturfreunde Wien | 89:53 | + 33:02 | |
33. | Hilbert Josef | 12A6900 | Naturfreunde Wien | 90:01 | + 33:10 | |
34. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 91:40 | + 34:49 | |
35. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 91:53 | + 35:02 | |
36. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 92:42 | + 35:51 | |
37. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 95:07 | + 38:16 | |
38. | Florian Michal | TBM6733 | KOS TJ Tesla Brno | 96:08 | + 39:17 | |
39. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 102:15 | + 45:24 | |
40. | Vostal Petr | TBM7411 | KOS TJ Tesla Brno | 106:41 | + 49:50 | |
41. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 110:03 | + 53:12 | |
42. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 124:25 | + 67:34 | |
Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 56:46 | ||
2. | Zýka Vít | 60001 | Špekouni | 58:01 | + 1:15 | |
3. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 60:15 | + 3:29 | |
4. | Matoušek Milan | KSU6701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:59 | + 4:13 | |
5. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 64:21 | + 7:35 | |
6. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 65:51 | + 9:05 | |
7. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 66:36 | + 9:50 | |
8. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 67:47 | + 11:01 | |
9. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:32 | + 11:46 | |
10. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:57 | + 12:11 | |
11. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:06 | + 12:20 | |
12. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 70:31 | + 13:45 | |
13. | Vambera Filip | TUR7305 | OOB TJ Turnov | 72:24 | + 15:38 | |
14. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 75:16 | + 18:30 | |
15. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:24 | + 20:38 | |
16. | Kycl Miroslav | LBM7100 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 79:11 | + 22:25 | |
17. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:23 | + 22:37 | |
18. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 80:53 | + 24:07 | |
19. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 82:36 | + 25:50 | |
20. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 82:54 | + 26:08 | |
21. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 85:14 | + 28:28 | |
22. | Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:22 | + 28:36 | |
23. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 87:44 | + 30:58 | |
24. | Hýbl Dušan | JPV7202 | Oddíl OS SK Prostějov | 89:54 | + 33:08 | |
25. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 90:15 | + 33:29 | |
26. | Pinkava Roman | JPV7606 | Oddíl OS SK Prostějov | 92:50 | + 36:04 | |
27. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 97:28 | + 40:42 | |
28. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | SK Los Mělník | 98:25 | + 41:39 | |
29. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 100:05 | + 43:19 | |
30. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 100:22 | + 43:36 | |
31. | Plachý Martin | STA7101 | OK Střelka | 109:06 | + 52:20 | |
32. | Buschek Michael | 12A6700 | Naturfreunde Wien | 114:44 | + 57:58 | |
Pavel Radek | 40001 | MOV | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bonek Peter | 12A6400 | Naturfreunde Wien | 48:36 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 49:51 | + 1:15 | |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 59:41 | + 11:05 | |
4. | Macháček Aleš | FYD6400 | Jizerský klub OB Frýdlant | 60:40 | + 12:04 | |
5. | Hošek Lubomír | PCB6101 | SKP České Budějovice | 60:50 | + 12:14 | |
6. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 60:52 | + 12:16 | |
7. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 61:39 | + 13:03 | |
8. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 61:47 | + 13:11 | |
9. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:37 | + 17:01 | |
10. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 65:47 | + 17:11 | |
11. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:15 | + 17:39 | |
12. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:50 | + 18:14 | |
13. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 67:00 | + 18:24 | |
14. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 68:17 | + 19:41 | |
15. | Kniebügl Anton | 110001 | Kobra Bratislava | 69:06 | + 20:30 | |
16. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 69:18 | + 20:42 | |
17. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 69:47 | + 21:11 | |
18. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 70:31 | + 21:55 | |
19. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 70:53 | + 22:17 | |
20. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 71:51 | + 23:15 | |
21. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 73:25 | + 24:49 | |
22. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 73:33 | + 24:57 | |
23. | Chvojka Zbyšek | DKP6401 | Oddíl OB Kotlářka | 74:10 | + 25:34 | |
24. | Krajča Pavel | OTK5700 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 77:15 | + 28:39 | |
25. | Plachý Martin | JPV6515 | Oddíl OS SK Prostějov | 81:08 | + 32:32 | |
26. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 81:18 | + 32:42 | |
27. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 82:11 | + 33:35 | |
28. | Biel Axel | 12A6401 | Naturfreunde Wien | 82:58 | + 34:22 | |
29. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 83:34 | + 34:58 | |
30. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 84:33 | + 35:57 | |
31. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 111:11 | + 62:35 | |
Grill Michael | 12A6606 | Naturfreunde Wien | DISK | |||
Eschlboeck Rainer | 46A6500 | OL Naturfreunde Linz | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stárek Filip | TUR6602 | OOB TJ Turnov | 43:57 | ||
2. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 52:05 | + 8:08 | |
3. | Ščehovič Roman | 130003 | Ekonóm Banská Bystrica | 53:01 | + 9:04 | |
4. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 58:30 | + 14:33 | |
5. | Pekárek Aleš | RBK6602 | SK Radioklub Blansko | 59:01 | + 15:04 | |
6. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 61:02 | + 17:05 | |
7. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 64:37 | + 20:40 | |
8. | Buráň Zdeněk | 20001 | BzB | 67:31 | + 23:34 | |
9. | Wolfram Arnulf | 12A5901 | Naturfreunde Wien | 77:43 | + 33:46 | |
10. | Himmel Petr | KAM6503 | OK Kamenice | 78:00 | + 34:03 | |
Rohlík Petr | KVS6402 | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 40:14 | ||
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 48:35 | + 8:21 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 50:56 | + 10:42 | |
4. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:34 | + 11:20 | |
5. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 54:05 | + 13:51 | |
6. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 55:02 | + 14:48 | |
7. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 55:38 | + 15:24 | |
8. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 56:55 | + 16:41 | |
9. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. brněnská | 58:59 | + 18:45 | |
10. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 59:44 | + 19:30 | |
11. | Böhm Eduard | 140001 | ASKÖ Salzburg-Henndorf | 63:08 | + 22:54 | |
12. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 64:06 | + 23:52 | |
13. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 66:31 | + 26:17 | |
14. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | KOB Děčín | 66:53 | + 26:39 | |
15. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 69:44 | + 29:30 | |
16. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:54 | + 29:40 | |
17. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 72:34 | + 32:20 | |
18. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 75:39 | + 35:25 | |
19. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:37 | + 36:23 | |
20. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:08 | + 38:54 | |
21. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 127:06 | + 86:52 | |
Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Ivan | VLI5601 | Slavia Liberec orienteering | 41:56 | ||
2. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 48:32 | + 6:36 | |
3. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 50:04 | + 8:08 | |
4. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 55:36 | + 13:40 | |
5. | Khýn Miroslav | VTA5401 | SC vebr-sport | 57:05 | + 15:09 | |
6. | Klimánek Miloslav | UVP4700 | Slovan Praha | 59:25 | + 17:29 | |
7. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Rosice | 59:31 | + 17:35 | |
8. | Skern Tim | 12A5600 | Naturfreunde Wien | 61:20 | + 19:24 | |
9. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 63:53 | + 21:57 | |
10. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 66:53 | + 24:57 | |
11. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 70:56 | + 29:00 | |
12. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 75:20 | + 33:24 | |
13. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Rosice | 83:28 | + 41:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 37:08 | ||
2. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:28 | + 12:20 | |
3. | Bonek Ernst | 12A4250 | Naturfreunde Wien | 52:53 | + 15:45 | |
4. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 57:55 | + 20:47 | |
5. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 66:54 | + 29:46 | |
6. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 70:51 | + 33:43 | |
Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Marek | PGP1400 | SK Praga | 19:14 | ||
2. | Kubáková Laura | JHB1550 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 20:20 | + 1:06 | |
3. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 20:51 | + 1:37 | |
4. | Šidlová Dorota | TZL1450 | SKOB Zlín | 21:14 | + 2:00 | |
5. | Pazderník Jan | 260001 | OPI Písek | 23:19 | + 4:05 | |
6. | Krejčiříková Kamila | BBM1550 | BETA URSUS Rosice | 26:32 | + 7:18 | |
7. | Kaška Jakub | SJH1302 | SOS Jindřichův Hradec | 26:58 | + 7:44 | |
8. | Hájek Jan | BBM1401 | BETA URSUS Rosice | 27:04 | + 7:50 | |
9. | Paulíčková Veronika | UOL1450 | SOB Olomouc | 28:00 | + 8:46 | |
10. | Smola Štěpán | TZL1414 | SKOB Zlín | 28:01 | + 8:47 | |
11. | Berglová Amálie | TJP1450 | TJ Sokol Troja | 28:10 | + 8:56 | |
12. | Matějů Antonín | PGP1501 | SK Praga | 28:47 | + 9:33 | |
13. | Ondráček Viktor | EKP1515 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:00 | + 9:46 | |
14. | Pokluda Filip | 250002 | FreeRun Zlín | 29:17 | + 10:03 | |
15. | Smejkalová Nela | SJH9999 | SOS Jindřichův Hradec | 29:20 | + 10:06 | |
16. | Kozlová Eliška | SLA1350 | SKOB Slaný | 29:58 | + 10:44 | |
17. | Běhal Matěj | SJH1502 | SOS Jindřichův Hradec | 30:23 | + 11:09 | |
18. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 30:28 | + 11:14 | |
19. | Čechová Adéla | VBM1351 | VSK Mendelu Brno | 30:40 | + 11:26 | |
20. | Martinec Otakar | CHT1502 | OOB SK Chrast | 30:44 | + 11:30 | |
21. | Roučková Tereza | VIM1350 | Ski klub Šumava Vimperk | 32:04 | + 12:50 | |
22. | Kaška Šimon | SJH1603 | SOS Jindřichův Hradec | 32:09 | + 12:55 | |
23. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 33:30 | + 14:16 | |
24. | Schulhof Matěj | TUR2020 | OOB TJ Turnov | 33:31 | + 14:17 | |
25. | Hübnerová Johana | CTB1551 | SK OB Chotěboř | 33:57 | + 14:43 | |
26. | Imriska Albert | 170003 | Naturfreunde Wien | 34:19 | + 15:05 | |
27. | Posch Klára | RIC1451 | OB Říčany | 35:30 | + 16:16 | |
28. | Brychtová Lucie | JHB1352 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 35:52 | + 16:38 | |
29. | Sychrová Hana | VBM1352 | VSK Mendelu Brno | 35:58 | + 16:44 | |
30. | Hill Lucy | SLA1550 | SKOB Slaný | 36:25 | + 17:11 | |
31. | Rychlý Jakub | KRN1500 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:38 | + 18:24 | |
32. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SOS Jindřichův Hradec | 38:55 | + 19:41 | |
33. | Matoušek Jan ml. | SJH1604 | SOS Jindřichův Hradec | 40:11 | + 20:57 | |
34. | Dvorský Michal | CHC1401 | K.O.B. Choceň | 41:46 | + 22:32 | |
35. | Forstová Viola | PZR1551 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:55 | + 23:41 | |
36. | Běhalová Matylda | SJH1353 | SOS Jindřichův Hradec | 44:00 | + 24:46 | |
37. | Vobr David | 130004 | Ekonóm Banská Bystrica | 44:45 | + 25:31 | |
38. | Dékány Matěj | LCE1601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:59 | + 25:45 | |
39. | Procházka Adam | DCE1699 | KOB Dobřichovice | 45:37 | + 26:23 | |
40. | Kubíčková Petra | VIC1650 | OB Vizovice | 48:16 | + 29:02 | |
41. | Collis Helena | DKP1450 | Oddíl OB Kotlářka | 53:34 | + 34:20 | |
42. | Srb Dominik | 100001 | KRE | 54:48 | + 35:34 | |
43. | Jelínková Anna | SJH1252 | SOS Jindřichův Hradec | 55:07 | + 35:53 | |
44. | Srb Eliot | 100002 | KRE | 55:11 | + 35:57 | |
45. | Pekarek Ondrej | 280001 | Samici | 55:21 | + 36:07 | |
46. | Sychrová Markéta | VBM1251 | VSK Mendelu Brno | 58:21 | + 39:07 | |
47. | Dokoupilová Simona | VBM1553 | VSK Mendelu Brno | 59:55 | + 40:41 | |
48. | Sadílková Markéta | 120001 | Saďouři | 60:35 | + 41:21 | |
49. | Kačer Jaromír | 62:17 | + 43:03 | |||
50. | Doleželová Leona | STA1551 | OK Střelka | 113:52 | + 94:38 | |
Kulichová Anna | 150001 | Uragan Zbraslav | DISK | |||
Nevrklová Zuzana | RUZ1750 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:50 | ||
2. | Pokluda Ondřej | 250001 | FreeRun Zlín | 20:38 | + 0:48 | |
3. | Běhal Ondřej | SJH7706 | SOS Jindřichův Hradec | 21:17 | + 1:27 | |
4. | Fuchs Jan | TBM7101 | KOS TJ Tesla Brno | 21:43 | + 1:53 | |
5. | Podivínský Tomáš | 220002 | SK Podivín Šalingrad | 22:41 | + 2:51 | |
6. | Bergl Jonáš | TJP1100 | TJ Sokol Troja | 24:15 | + 4:25 | |
7. | Švancárová Helena | KSU7252 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:04 | + 5:14 | |
8. | Kellerová Lenka | CHT8054 | OOB SK Chrast | 25:08 | + 5:18 | |
9. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 25:17 | + 5:27 | |
10. | Mikulič Matěj | JHB0401 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25:50 | + 6:00 | |
11. | Podivínská Ivana | 220001 | SK Podivín Šalingrad | 26:20 | + 6:30 | |
12. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 26:32 | + 6:42 | |
13. | Kršková Lenka | VCB8851 | OB České Budějovice | 26:48 | + 6:58 | |
14. | Pekárková Radka | RBK6767 | SK Radioklub Blansko | 27:02 | + 7:12 | |
15. | Fuchs Marek | TBM0603 | KOS TJ Tesla Brno | 27:54 | + 8:04 | |
16. | Korberová Lenka | JHB8452 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 29:04 | + 9:14 | |
17. | Mikulič Adam | JHB0701 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 29:20 | + 9:30 | |
18. | Murínová Magdaléna | 990001 | Neregistrovaní | 29:34 | + 9:44 | |
19. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 29:38 | + 9:48 | |
20. | Rybáková Radka | VTA7951 | SC vebr-sport | 29:47 | + 9:57 | |
21. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 30:10 | + 10:20 | |
22. | Mikulič Miroslav | JHB7601 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 32:16 | + 12:26 | |
23. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 32:45 | + 12:55 | |
24. | Mikulicova Alena | 190001 | Havlíčkův Brod | 33:15 | + 13:25 | |
25. | Kašparová Jana | STE7351 | SK SKI-OB Šternberk | 33:34 | + 13:44 | |
26. | Bradáč Václav | LLI0600 | LOK-o Liberec | 33:37 | + 13:47 | |
27. | Kvítková Kristýna | UBM0854 | MENISKOS Brno | 33:38 | + 13:48 | |
28. | Hana Buráňová | 20002 | BzB | 33:58 | + 14:08 | |
29. | Eliášková Hana | LBM8051 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:17 | + 14:27 | |
30. | Malec Vladimír | KRN5900 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:35 | + 15:45 | |
31. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 37:00 | + 17:10 | |
32. | Zemanová Petra | 180001 | Žádný oddíl | 37:33 | + 17:43 | |
33. | Buschek Elisabeth | 12A7750 | Naturfreunde Wien | 39:24 | + 19:34 | |
34. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. brněnská | 39:37 | + 19:47 | |
35. | Dvorská Renata | CHC8152 | K.O.B. Choceň | 39:52 | + 20:02 | |
36. | Lubasová Mirka | STA8051 | OK Střelka | 41:16 | + 21:26 | |
37. | Hájková Klára | BBM1050 | BETA URSUS Rosice | 42:27 | + 22:37 | |
38. | Lacková Alexandra | nereg | 43:15 | + 23:25 | ||
39. | Bednářová Eliška | 210001 | Eliška I | 43:29 | + 23:39 | |
40. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 45:54 | + 26:04 | |
41. | Rybáková Ella | VTA0951 | SC vebr-sport | 46:24 | + 26:34 | |
42. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 47:31 | + 27:41 | |
43. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 51:16 | + 31:26 | |
44. | Pekarek Ondrej | 280002 | Samici | 52:17 | + 32:27 | |
45. | Kyclová Jitka | LBM7450 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:30 | + 33:40 | |
46. | Legátová Ivana | VTA7551 | SC vebr-sport | 54:29 | + 34:39 | |
47. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 55:29 | + 35:39 | |
48. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 63:33 | + 43:43 | |
49. | Smudzinska Adriana | 99:05 | + 79:15 | |||
Šenkýřová Jaryna | TUR8758 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | DISK | |||
Hájková Michaela | BBM7750 | BETA URSUS Rosice | DISK | |||
Rohlík Zbyněk | KVS0301 | SKOB Kobra Vsetín | DISK | |||
Fodor Patrik | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lehmann Karsten | 71D7800 | USV TU Dresden | 41:37 | ||
2. | Benešová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 48:06 | + 6:29 | |
3. | Trhalík Tomáš | TJ SOKOL Plumlov | 54:53 | + 13:16 | ||
4. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 62:11 | + 20:34 | |
5. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 62:45 | + 21:08 | |
6. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 64:56 | + 23:19 | |
7. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 76:36 | + 34:59 | |
8. | Havel Josef | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 79:57 | + 38:20 | |
9. | Smejkal Martin | SJH9998 | SOS Jindřichův Hradec | 85:51 | + 44:14 | |
10. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 94:54 | + 53:17 | |
11. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 105:48 | + 64:11 | |
Nolz Fabian | AUT9999 | Žádný oddíl | DISK | |||
Poledna Miroslav | RUZ8001 | TJ Růžená | DISK |