Logo

Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E1

Kategorie: H21B

Datum:
13.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Jahn Petr - R3
Stavitel tratí:
Hanzl Tomáš - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad za slunečného počasí. Drobná poranění byla ošetřena v cíli.

H21B 5.82 km, 240 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5889

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 49:24 6053
2. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:22 + 1:58 5825
3. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 51:40 + 2:16 5790
4. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 51:50 + 2:26 5771
5. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:13 + 2:49 5726
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:32 + 3:08 5690
7. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 54:40 + 5:16 5442
8. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 54:58 + 5:34 5408
9. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:56 + 7:32 5180
10. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 58:41 + 9:17 4977
11. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 59:03 + 9:39 4934
12. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 61:59 + 12:35 4594
13. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 62:48 + 13:24 4500
14. Mazúr Martin 0330003 63:51 + 14:27
15. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 67:13 + 17:49 3988
16. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 68:20 + 18:56 3858
17. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 69:09 + 19:45 3764
18. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 69:16 + 19:52 3750
19. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:43 + 20:19 3698
20. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 70:29 + 21:05 3609
21. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:20 + 24:56 3163
22. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 74:41 + 25:17 3122
23. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 79:58 + 30:34 2510
24. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 82:28 + 33:04 2220
25. Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno 84:17 + 34:53 2010
26. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 89:54 + 40:30 1359