Logo

Event results: Rumcajsovy míle - E1

Date:
2021/08/13
Place:
Organiser:
SJC - Sportcentrum Jičín
Used map:
Director:
Referee:
Jahn Petr - R3
Course setter:
Hanzl Tomáš - R2
Protocol:
Závod proběhl bez závad za slunečného počasí. Drobná poranění byla ošetřena v cíli.
Classes:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10N 3.75 km, 50 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Brožíková Johanka JIL1351 OK Jilemnice 14:50
2. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 23:44 + 8:54
3. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:09 + 11:19
4. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:30 + 11:40
5. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 28:12 + 13:22
6. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:39 + 13:49
7. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 34:57 + 20:07
8. Kalousková Aneta JEN1350 OB Jenišovice 35:50 + 21:00

D10 2.62 km, 75 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 26:30
2. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 27:39 + 1:09
3. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 28:57 + 2:27
4. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 31:09 + 4:39
5. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 31:29 + 4:59
6. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 33:40 + 7:10
7. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 34:41 + 8:11
8. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 35:36 + 9:06
9. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 35:51 + 9:21
10. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 37:15 + 10:45
11. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 38:17 + 11:47
12. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 38:54 + 12:24
13. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 51:39 + 25:09
14. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 53:08 + 26:38
15. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 57:35 + 31:05
MS Nechvátalová Eva 0020002 39:58 + 13:28

D12 2.99 km, 50 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 29:35
2. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:55 + 0:20
3. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 31:25 + 1:50
4. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 32:37 + 3:02
5. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 33:15 + 3:40
6. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 34:02 + 4:27
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 34:11 + 4:36
8. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 34:25 + 4:50
9. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 37:43 + 8:08
10. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 37:50 + 8:15
11. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 37:55 + 8:20
12. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:04 + 8:29
13. Brožíková Barbora JIL0955 OK Jilemnice 38:08 + 8:33
14. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 41:37 + 12:02
15. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 42:21 + 12:46
16. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 43:12 + 13:37
17. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:54 + 16:19
18. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 50:14 + 20:39
19. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 52:00 + 22:25
20. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 52:20 + 22:45
21. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:01 + 24:26
22. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 77:30 + 47:55
23. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 92:25 + 62:50
Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor DISK

D14 3.08 km, 75 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 22:27
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:54 + 0:27
3. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:19 + 2:52
4. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 25:35 + 3:08
5. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 26:36 + 4:09
6. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 27:10 + 4:43
7. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 27:41 + 5:14
8. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 27:58 + 5:31
9. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:14 + 6:47
10. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 29:32 + 7:05
11. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:40 + 7:13
12. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 29:45 + 7:18
13. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 38:23 + 15:56
14. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 40:08 + 17:41
15. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 48:43 + 26:16
16. Stará Žofie FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:01 + 26:34
17. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 52:50 + 30:23
18. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 54:49 + 32:22
19. Wolniewicz Agata 3IP0850 Wolniewicz 97:29 + 75:02
Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

D16 3.53 km, 125 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 33:03
2. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:33 + 0:30
3. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 34:03 + 1:00
4. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 34:11 + 1:08
5. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 34:49 + 1:46
6. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 39:01 + 5:58
7. Pulczynski Hanna 39:38 + 6:35
8. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 41:43 + 8:40
9. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 42:44 + 9:41
10. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 46:24 + 13:21
11. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 48:25 + 15:22
12. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 49:53 + 16:50
13. Dráčová Barbora UOL0652 SOB Olomouc 50:00 + 16:57
14. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 57:42 + 24:39
15. Svobodová Julie FSP0651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:38 + 30:35

D18 3.81 km, 130 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 31:52
2. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 37:31 + 5:39
3. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 39:17 + 7:25
4. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 41:18 + 9:26
5. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 43:10 + 11:18
6. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:12 + 12:20
7. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 44:37 + 12:45
8. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 47:16 + 15:24
9. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:34 + 15:42
Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering DISK
Wolniewicz Natalia 3IP0450 Wolniewicz DISK

D21A 5.34 km, 180 m, 20 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8686

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 43:35 9075
2. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 46:24 + 2:49 8539
3. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 46:54 + 3:19 8444
4. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 47:40 + 4:05 8298
5. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 48:19 + 4:44 8174
6. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 48:34 + 4:59 8127
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 48:50 + 5:15 8076
8. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 50:02 + 6:27 7848
9. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 51:56 + 8:21 7486
10. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 54:06 + 10:31
11. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 54:27 + 10:52 7007
12. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 12:55 6616
13. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 56:45 + 13:10 6569
14. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 58:53 + 15:18 6163
15. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 59:00 + 15:25 6141
16. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 59:14 + 15:39 6096
17. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 60:22 + 16:47 5880
18. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 60:37 + 17:02 5833
19. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 61:04 + 17:29 5747
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 62:41 + 19:06 5439
21. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 71:35 + 28:00 3745
22. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 81:09 + 37:34 1924
23. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 96:54 + 53:19 0
Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga DISK 0

D21B 4.33 km, 175 m, 15 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 5646

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 44:33 5738
2. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 45:05 + 0:32 5672
3. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 46:14 + 1:41 5528
4. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 47:35 + 3:02 5360
5. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 47:46 + 3:13 5337
6. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:16 + 3:43 5275
7. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:17 + 3:44 5273
8. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 50:11 + 5:38 5036
9. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 51:01 + 6:28 4932
10. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 51:04 + 6:31 4926
11. Losmanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 51:25 + 6:52 4882
12. Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky 52:44 + 8:11 4718
13. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 53:07 + 8:34 4670
14. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 54:12 + 9:39 4535
15. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 54:45 + 10:12 4467
16. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 54:48 + 10:15 4460
17. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 55:42 + 11:09 4348
17. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 55:42 + 11:09 4348
19. Zlámalová Jana LTU8651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:37 + 15:04 3860
20. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 59:47 + 15:14 3839
21. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 63:05 + 18:32 3428
22. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 63:07 + 18:34 3423
23. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:10 + 21:37 3043
24. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:00 + 38:27 945

D21C 3.04 km, 100 m, 12 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 3241

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 36:00 3506
2. Pidrmanová Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 40:12 + 4:12 3159
3. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 5:27 3056
4. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 42:46 + 6:46 2947
5. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 44:15 + 8:15 2825
6. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 45:31 + 9:31 2720
7. Linková Lucie JJN0254 Team Jizerky 45:42 + 9:42 2705
8. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 48:11 + 12:11 2500
9. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 53:40 + 17:40 2046
10. Makaloušová Hana 0260001 54:24 + 18:24
11. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 54:50 + 18:50 1950
12. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 59:51 + 23:51 1536
13. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 60:04 + 24:04 1518
14. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 66:28 + 30:28 989
15. Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice 69:52 + 33:52 708
16. Hlavničková Vendula LTU9650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:28 + 39:28 245
Vaňková Martina 0090001 DISK

D35 3.83 km, 150 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 38:41
2. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 40:33 + 1:52
3. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 40:57 + 2:16
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:31 + 3:50
5. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 43:55 + 5:14
6. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 46:19 + 7:38
7. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 47:20 + 8:39
8. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 48:45 + 10:04
9. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 10:29
10. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 51:21 + 12:40
11. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 52:35 + 13:54
12. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:12 + 14:31
13. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 53:39 + 14:58
14. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:35 + 15:54
15. Kopecká Magdaléna TJN8251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:16 + 17:35
16. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 57:31 + 18:50
17. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 58:23 + 19:42
18. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 60:07 + 21:26
19. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 62:10 + 23:29
20. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 64:24 + 25:43
21. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:16 + 29:35
22. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 69:21 + 30:40
23. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:02 + 44:21

D40 3.41 km, 95 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 30:18
2. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 30:36 + 0:18
3. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 32:19 + 2:01
4. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 33:57 + 3:39
5. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 34:23 + 4:05
6. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 34:50 + 4:32
7. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:56 + 5:38
8. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 36:37 + 6:19
9. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 37:41 + 7:23
10. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:35 + 11:17
11. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 41:42 + 11:24
12. Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:07 + 12:49
13. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:11 + 12:53
14. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 45:34 + 15:16
15. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:39 + 15:21
16. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 47:04 + 16:46
17. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 47:18 + 17:00
18. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 47:35 + 17:17
19. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 50:33 + 20:15
20. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:33 + 26:15
21. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 56:43 + 26:25
22. Basistová Darina DOR7856 OK Dobříš 60:22 + 30:04
23. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 64:30 + 34:12
24. Merhulíková Lenka BOR7857 OK Jiskra Nový Bor 65:24 + 35:06
25. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 68:40 + 38:22
26. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:49 + 39:31
27. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 73:37 + 43:19
28. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:34 + 53:16
Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D45A 3.04 km, 100 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:51
2. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 35:13 + 2:22
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 36:56 + 4:05
4. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 4:13
5. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 37:21 + 4:30
6. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 38:51 + 6:00
7. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 39:02 + 6:11
8. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 39:25 + 6:34
9. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 45:25 + 12:34
10. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 46:52 + 14:01
11. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 47:01 + 14:10
12. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:46 + 14:55
13. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 52:08 + 19:17
14. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 53:04 + 20:13
15. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 54:07 + 21:16
16. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 56:40 + 23:49
17. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 67:49 + 34:58

D45B 2.86 km, 110 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 33:06
2. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 33:08 + 0:02
3. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 0:46
4. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 34:42 + 1:36
5. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 35:20 + 2:14
6. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 39:26 + 6:20
7. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 40:08 + 7:02
8. Junková Petra STH7451 SK Studenec 40:28 + 7:22
9. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:09 + 8:03
10. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 42:20 + 9:14
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 42:50 + 9:44
12. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 10:29
13. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 45:17 + 12:11
14. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 46:43 + 13:37
15. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:37 + 17:31
16. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 51:44 + 18:38
17. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:41 + 21:35
18. Brossaud Petra VCB7450 OB České Budějovice 56:45 + 23:39
19. Procingerová Inka VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:37 + 34:31
20. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 73:09 + 40:03

D50 2.70 km, 90 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 28:25
2. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 28:28 + 0:03
3. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:29 + 2:04
4. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 30:35 + 2:10
5. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 30:44 + 2:19
6. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 31:25 + 3:00
7. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 31:57 + 3:32
8. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 32:46 + 4:21
9. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 33:00 + 4:35
10. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:48 + 7:23
11. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 7:58
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 38:40 + 10:15
13. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 41:25 + 13:00
14. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 41:29 + 13:04
15. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 41:55 + 13:30
16. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 42:47 + 14:22
17. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 44:54 + 16:29
18. Varhaníčková Jana 0510001 44:56 + 16:31
19. Pánková Martina 0220002 45:01 + 16:36
20. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 46:58 + 18:33
21. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:27 + 20:02
22. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 49:25 + 21:00
23. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 54:55 + 26:30
24. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 55:09 + 26:44
25. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 64:43 + 36:18
26. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 72:26 + 44:01
27. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:38 + 44:13
Pulczynski Agnieszka DISK

D55 2.67 km, 65 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 27:47
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 27:55 + 0:08
3. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:09 + 1:22
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 29:54 + 2:07
5. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:16 + 4:29
6. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 32:31 + 4:44
7. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 33:55 + 6:08
8. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 35:19 + 7:32
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 35:41 + 7:54
10. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 36:01 + 8:14
11. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 38:08 + 10:21
12. Mazúrová Soňa 0330002 43:27 + 15:40
13. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 43:43 + 15:56
14. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 44:44 + 16:57
15. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 102:56 + 75:09

D60 2.17 km, 70 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 20:45
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 25:49 + 5:04
3. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 26:40 + 5:55
4. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 27:30 + 6:45
5. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 28:57 + 8:12
6. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 28:58 + 8:13
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 29:11 + 8:26
8. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 29:49 + 9:04
9. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 32:43 + 11:58
10. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 33:23 + 12:38
11. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 33:34 + 12:49
12. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 33:54 + 13:09
13. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 36:55 + 16:10
14. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 44:21 + 23:36
15. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 45:39 + 24:54
16. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 52:29 + 31:44
17. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 56:03 + 35:18

D65 2.07 km, 65 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 23:20
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 23:47 + 0:27
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 24:14 + 0:54
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 25:30 + 2:10
5. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 25:42 + 2:22
6. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 25:44 + 2:24
7. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 28:37 + 5:17
8. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 28:45 + 5:25
8. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 28:45 + 5:25
10. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:56 + 5:36
11. Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 29:20 + 6:00
12. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:12 + 9:52
13. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 33:23 + 10:03
14. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:55 + 11:35
15. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 39:44 + 16:24
16. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 51:04 + 27:44

D70 1.99 km, 55 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 45:22
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:31 + 1:09

D75 1.99 km, 55 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 38:59
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 58:54 + 19:55
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK

H10N 3.75 km, 50 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 13:49
2. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:14 + 2:25
3. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:21 + 2:32
4. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 18:18 + 4:29
5. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 25:54 + 12:05
6. Satur Jakub VRL1204 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:31 + 24:42
7. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 45:43 + 31:54

H10 2.52 km, 55 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 19:48
2. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:36 + 1:48
3. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 25:22 + 5:34
4. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 26:14 + 6:26
5. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 26:17 + 6:29
6. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 26:33 + 6:45
7. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 27:16 + 7:28
8. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 28:16 + 8:28
9. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 44:18 + 24:30
10. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 45:09 + 25:21
11. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 53:14 + 33:26
12. Basista Tobiáš DOR1109 OK Dobříš 64:00 + 44:12
13. Brossaud Thomas VCB1101 OB České Budějovice 100:28 + 80:40
Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk DISK
Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín DISK

H12 2.99 km, 50 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 21:34
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:36 + 0:02
3. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 23:53 + 2:19
4. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 24:05 + 2:31
5. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 24:15 + 2:41
6. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 25:20 + 3:46
7. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 25:53 + 4:19
8. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 27:20 + 5:46
9. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 31:11 + 9:37
10. Pulczynski Jeremi 31:17 + 9:43
11. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 32:14 + 10:40
12. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 35:43 + 14:09
13. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 38:09 + 16:35
14. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:03 + 20:29
15. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 44:04 + 22:30
16. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 44:35 + 23:01
17. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 46:30 + 24:56
18. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 47:17 + 25:43
19. Knop Matěj FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:32 + 26:58
20. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 52:32 + 30:58
21. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 53:11 + 31:37
22. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:42 + 34:08
23. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 71:39 + 50:05
Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín DISK

H14 3.39 km, 70 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 23:24
2. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 24:37 + 1:13
3. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 25:01 + 1:37
4. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 25:04 + 1:40
5. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:12 + 2:48
6. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:18 + 2:54
7. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 27:42 + 4:18
8. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 29:28 + 6:04
9. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 29:40 + 6:16
10. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 30:56 + 7:32
11. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 31:38 + 8:14
12. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 32:16 + 8:52
13. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 32:19 + 8:55
14. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 33:14 + 9:50
15. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:24 + 12:00
16. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 35:36 + 12:12
17. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 38:33 + 15:09
18. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 38:48 + 15:24
19. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 39:27 + 16:03
20. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 40:23 + 16:59
21. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:32 + 18:08
22. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 44:07 + 20:43
23. Řehoř Hynek JJN0700 Team Jizerky 47:12 + 23:48
24. Šmíd František DKP0821 Oddíl OB Kotlářka 51:43 + 28:19
25. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:04 + 29:40
26. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:11 + 30:47
27. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 54:13 + 30:49
28. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:47 + 38:23
29. Brdička Tomáš FSP0710 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:46 + 39:22
30. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 65:39 + 42:15
Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H16 3.81 km, 130 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 25:32
2. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 30:30 + 4:58
3. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 31:28 + 5:56
4. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 31:45 + 6:13
5. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 32:08 + 6:36
6. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:38 + 7:06
7. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:29 + 7:57
8. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:33 + 8:01
9. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 33:39 + 8:07
10. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 34:21 + 8:49
11. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 36:42 + 11:10
12. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 38:11 + 12:39
13. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:23 + 14:51
14. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:56 + 17:24
15. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 43:20 + 17:48
16. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:48 + 20:16
17. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 46:30 + 20:58
18. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 46:35 + 21:03
19. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 46:39 + 21:07
20. Řepka Michal MOV0504 SKOB Ostrava 84:09 + 58:37

H18 5.29 km, 190 m, 21 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 39:13
2. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 40:35 + 1:22
3. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 42:06 + 2:53
4. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 43:06 + 3:53
5. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 43:32 + 4:19
6. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:34 + 4:21
7. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:38 + 4:25
8. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 43:47 + 4:34
9. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 44:08 + 4:55
10. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 45:34 + 6:21
11. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno 45:35 + 6:22
12. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 46:16 + 7:03
13. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 46:22 + 7:09
14. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:36 + 7:23
15. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 50:01 + 10:48
16. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 50:03 + 10:50
17. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 52:44 + 13:31
18. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:42 + 14:29
19. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 54:36 + 15:23
20. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 54:46 + 15:33
21. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 60:17 + 21:04
22. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:47 + 36:34
23. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:44 + 41:31
24. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:43 + 42:30
25. Biolik Emil 0060001 82:49 + 43:36

H21A 6.66 km, 245 m, 27 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8712

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 42:58 8822
2. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 43:40 + 0:42 8682
3. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 43:55 + 0:57 8632
4. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 44:08 + 1:10 8588
5. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 45:21 + 2:23 8345
6. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 45:27 + 2:29 8325
7. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 46:11 + 3:13 8178
8. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 46:12 + 3:14 8175
9. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 46:19 + 3:21 8151
10. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 48:04 + 5:06 7801
11. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 48:23 + 5:25 7737
12. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 48:37 + 5:39 7691
13. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:04 + 6:06 7601
14. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 49:24 + 6:26 7534
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 49:32 + 6:34 7507
16. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 49:37 + 6:39 7491
17. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 49:41 + 6:43 7477
18. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 49:53 + 6:55 7437
18. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 49:53 + 6:55 7437
20. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 50:02 + 7:04 7407
21. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 50:54 + 7:56 7234
22. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 51:24 + 8:26 7134
23. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 52:10 + 9:12 6980
24. Švihovský Jaromír JJN8000 Team Jizerky 52:11 + 9:13 6977
25. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:25 + 9:27 6930
26. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 52:36 + 9:38 6893
27. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 52:41 + 9:43 6877
28. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 53:00 + 10:02 6813
29. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 53:05 + 10:07 6797
30. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 54:27 + 11:29 6523
31. Janas Petr PGP0200 SK Praga 55:24 + 12:26 6333
32. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 56:09 + 13:11 6183
33. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 57:53 + 14:55 5836
34. Daněk Jáchym VRL8901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:57 + 14:59 5822
35. Herman Jan 0040001 58:03 + 15:05
36. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 58:11 + 15:13 5776
37. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 58:23 + 15:25 5736
38. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 58:51 + 15:53 5642
39. Šafránek Michal VRL8801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:02 + 16:04 5605
40. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 59:03 + 16:05 5602
41. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 59:09 + 16:11 5582
42. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 59:49 + 16:51 5449
43. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 60:23 + 17:25 5335
44. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 60:58 + 18:00 5218
45. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 61:33 + 18:35 5102
46. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 62:20 + 19:22 4945
47. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 63:40 + 20:42 4678
48. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 65:37 + 22:39 4287
49. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:42 + 22:44 4271
50. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 65:51 + 22:53 4241
51. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 72:37 + 29:39 2886
52. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 75:48 + 32:50 2249
53. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 83:45 + 40:47 657
Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec DISK 0
Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0

H21B 5.82 km, 240 m, 23 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 5889

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 49:24 6053
2. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:22 + 1:58 5825
3. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 51:40 + 2:16 5790
4. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 51:50 + 2:26 5771
5. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:13 + 2:49 5726
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:32 + 3:08 5690
7. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 54:40 + 5:16 5442
8. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 54:58 + 5:34 5408
9. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:56 + 7:32 5180
10. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 58:41 + 9:17 4977
11. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 59:03 + 9:39 4934
12. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 61:59 + 12:35 4594
13. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 62:48 + 13:24 4500
14. Mazúr Martin 0330003 63:51 + 14:27
15. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 67:13 + 17:49 3988
16. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 68:20 + 18:56 3858
17. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 69:09 + 19:45 3764
18. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 69:16 + 19:52 3750
19. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:43 + 20:19 3698
20. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 70:29 + 21:05 3609
21. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:20 + 24:56 3163
22. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 74:41 + 25:17 3122
23. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 79:58 + 30:34 2510
24. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 82:28 + 33:04 2220
25. Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno 84:17 + 34:53 2010
26. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 89:54 + 40:30 1359

H21C 5.29 km, 190 m, 21 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 3270

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 55:23 3330
2. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 56:25 + 1:02 3271
3. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 57:28 + 2:05 3210
4. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 67:36 + 12:13 2622
5. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 68:16 + 12:53 2584
6. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 70:30 + 15:07 2454
7. Jahoda Jiří 0190001 76:43 + 21:20
8. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 76:52 + 21:29 2085
9. Hartoš Radim 0100001 80:10 + 24:47
10. Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno 89:38 + 34:15 1345
11. Kalousek Zdeněk 0450001 93:22 + 37:59
12. Kroupa Jan 0030001 95:47 + 40:24
13. Sommer Jaroslav 0190002 101:31 + 46:08
14. Güttler Dominik 0520001 106:07 + 50:44
15. Markoš Martin 0190003 109:05 + 53:42
16. Kovařovic Vojtěch 0240001 114:12 + 58:49
Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka DISK 0
Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja DISK 0
Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha DISK 0
Brossaud Yan VCB0000 OB České Budějovice DISK 0
Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice DISK 0
Řehoř Filip JJN9200 Team Jizerky DISK 0
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK 0

H35 5.05 km, 175 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 36:22
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:44 + 1:22
3. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:38 + 2:16
4. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 39:30 + 3:08
5. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 42:50 + 6:28
6. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 44:08 + 7:46
7. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 44:11 + 7:49
8. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 44:54 + 8:32
9. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 44:56 + 8:34
10. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:21 + 8:59
11. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 45:22 + 9:00
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 46:15 + 9:53
13. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:21 + 9:59
14. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 49:13 + 12:51
15. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:45 + 13:23
16. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 50:41 + 14:19
17. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 51:12 + 14:50
18. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 52:19 + 15:57
19. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 52:50 + 16:28
20. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:07 + 16:45
21. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 53:16 + 16:54
22. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:37 + 17:15
23. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 53:43 + 17:21
24. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:29 + 21:07
25. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 62:13 + 25:51
26. Franz Jakub 0280001 64:55 + 28:33
27. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 67:03 + 30:41
28. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 79:10 + 42:48
29. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 82:54 + 46:32

H40 4.08 km, 110 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 28:06
2. Junek Petr STH7801 SK Studenec 28:35 + 0:29
3. Šrůta Milan BOR7703 OK Jiskra Nový Bor 30:25 + 2:19
4. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 32:00 + 3:54
5. Rod Jan VSP7423 USK Praha 33:09 + 5:03
6. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 33:21 + 5:15
7. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 34:57 + 6:51
8. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:32 + 7:26
9. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 36:31 + 8:25
10. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 37:10 + 9:04
11. Dneboský František 0290001 37:20 + 9:14
12. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 38:53 + 10:47
13. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 42:08 + 14:02
14. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 43:44 + 15:38
15. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:49 + 15:43
16. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 46:28 + 18:22
17. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 46:44 + 18:38
18. Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:48 + 18:42
19. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 46:57 + 18:51
20. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 47:03 + 18:57
21. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 48:09 + 20:03
22. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 49:19 + 21:13
23. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 53:50 + 25:44
24. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 55:15 + 27:09
25. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:28 + 32:22
26. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 60:40 + 32:34
27. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 72:01 + 43:55
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK

H45A 3.53 km, 125 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 27:35
2. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 27:40 + 0:05
3. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 28:13 + 0:38
4. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 29:23 + 1:48
5. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 29:39 + 2:04
6. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 30:37 + 3:02
7. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 32:04 + 4:29
8. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 32:28 + 4:53
9. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 33:16 + 5:41
10. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 33:21 + 5:46
11. Dunka Štěpán 0260002 33:50 + 6:15
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 34:29 + 6:54
13. Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 34:54 + 7:19
14. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 35:52 + 8:17
15. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 36:50 + 9:15
16. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 37:02 + 9:27
17. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 37:10 + 9:35
18. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 38:27 + 10:52
19. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 38:53 + 11:18
20. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 39:45 + 12:10
21. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 40:29 + 12:54
22. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 40:47 + 13:12
23. Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 41:02 + 13:27
24. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 41:46 + 14:11
25. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 44:31 + 16:56
26. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 49:38 + 22:03
27. Skácel Dalibor 55:27 + 27:52

H45B 3.31 km, 125 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 35:19
2. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 36:22 + 1:03
3. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 37:05 + 1:46
4. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 38:56 + 3:37
5. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 38:59 + 3:40
6. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:57 + 5:38
7. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 41:23 + 6:04
8. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:47 + 6:28
9. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:14 + 6:55
10. Puš Roman STH7501 SK Studenec 43:59 + 8:40
11. Hanuš Karel STH6701 SK Studenec 44:42 + 9:23
12. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 44:52 + 9:33
13. Juračák Miroslav BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 45:28 + 10:09
14. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 50:56 + 15:37
15. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 51:14 + 15:55
16. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 54:03 + 18:44
17. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 56:40 + 21:21
18. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:36 + 40:17
Vaníček Jan SJC Sportcentrum Jičín DISK

H50 3.32 km, 110 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 28:02
2. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:48 + 1:46
3. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 29:53 + 1:51
4. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 29:58 + 1:56
5. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 30:09 + 2:07
6. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 31:20 + 3:18
7. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 31:32 + 3:30
8. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 32:07 + 4:05
9. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:21 + 4:19
10. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 33:07 + 5:05
11. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:15 + 5:13
12. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 33:22 + 5:20
13. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 33:48 + 5:46
14. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 36:09 + 8:07
15. Randák Karel 36:50 + 8:48
16. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 41:14 + 13:12
17. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 41:55 + 13:53
18. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 43:48 + 15:46
19. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 44:18 + 16:16
20. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:58 + 16:56
21. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 46:35 + 18:33
22. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 47:13 + 19:11
23. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 49:26 + 21:24
24. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 54:27 + 26:25
25. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 59:54 + 31:52
26. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 61:46 + 33:44
27. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:43 + 37:41
28. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 124:24 + 96:22
Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H55 3.04 km, 100 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 32:51
2. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 35:09 + 2:18
3. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 37:16 + 4:25
4. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 37:57 + 5:06
5. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 41:17 + 8:26
6. Kniebügl Anton 0230001 41:31 + 8:40
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 43:20 + 10:29
8. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:37 + 10:46
9. Mazúr Milan 0330001 46:13 + 13:22
10. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 49:22 + 16:31
11. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 53:06 + 20:15
12. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:00 + 22:09
13. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 58:02 + 25:11
14. Šafka Jan 60:17 + 27:26

H60 2.70 km, 90 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 23:30
2. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 24:07 + 0:37
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 27:43 + 4:13
4. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 27:48 + 4:18
5. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 28:06 + 4:36
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 29:35 + 6:05
7. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 32:16 + 8:46
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 32:20 + 8:50
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 33:58 + 10:28
10. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 34:05 + 10:35
11. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 34:10 + 10:40
12. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 35:24 + 11:54
13. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 35:59 + 12:29
14. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 36:23 + 12:53
15. Král Martin JIL6101 OK Jilemnice 40:18 + 16:48
16. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 42:14 + 18:44
17. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:52 + 19:22
18. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 46:19 + 22:49
19. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 49:38 + 26:08
20. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 51:06 + 27:36
21. Formanko Dušan 0220001 52:11 + 28:41
22. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 53:34 + 30:04
23. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:27 + 34:57
24. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 105:05 + 81:35

H65 2.67 km, 65 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 23:21
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 26:31 + 3:10
3. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:34 + 6:13
4. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 30:25 + 7:04
5. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 31:06 + 7:45
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 31:29 + 8:08
7. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 32:09 + 8:48
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 32:20 + 8:59
9. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 33:13 + 9:52
10. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 37:16 + 13:55
11. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 37:23 + 14:02
12. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 39:51 + 16:30
13. Junek Petr STH5501 SK Studenec 40:04 + 16:43
14. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 40:40 + 17:19

H70 2.07 km, 65 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 17:23
2. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 23:02 + 5:39
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 23:41 + 6:18
4. Uher Petr VSP5001 USK Praha 24:27 + 7:04
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 25:10 + 7:47
6. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:17 + 7:54
7. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 26:14 + 8:51
8. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:17 + 11:54
9. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 30:01 + 12:38
10. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:26 + 13:03
11. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 30:45 + 13:22
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 31:38 + 14:15
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 32:06 + 14:43
14. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 33:37 + 16:14
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 35:59 + 18:36
16. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 38:29 + 21:06
Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha DISK

H75 1.99 km, 55 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 28:27
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 30:22 + 1:55
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 37:39 + 9:12
4. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:52 + 9:25
5. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 40:43 + 12:16
6. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 41:05 + 12:38
7. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 42:55 + 14:28
8. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 63:52 + 35:25

H80 1.86 km, 50 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 39:17
2. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 42:11 + 2:54
3. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 3:01

HDR 3.76 km, 50 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Brožík Adam 0140001 13:46
2. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 17:40 + 3:54
3. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:01 + 6:15
4. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 22:14 + 8:28
5. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 22:20 + 8:34
6. Žídková Anna 23:32 + 9:46
7. Žídková Adéla 23:55 + 10:09
8. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 24:28 + 10:42
9. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 27:18 + 13:32
10. Vondrová Eliška FSP0850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:28 + 13:42
11. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 27:40 + 13:54
12. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 29:24 + 15:38
13. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 29:27 + 15:41
14. Rambousková Daniela BSO1650 KOB Baník Sokolov 30:20 + 16:34
15. Drobník Kryštof SJC1502 Sportcentrum Jičín 30:34 + 16:48
16. Erlebachová Evelína 30:58 + 17:12
17. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:21 + 17:35
18. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:49 + 18:03
19. Puchernová Adéla TAP1650 KOB Tretra Praha 32:27 + 18:41
20. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 32:38 + 18:52
21. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 33:31 + 19:45
22. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 33:33 + 19:47
23. Michalíková Sofie 0010001 33:36 + 19:50
24. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 33:44 + 19:58
25. Čech Jan FSP1401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:01 + 21:15
26. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 35:41 + 21:55
27. Martin Rychlý 0460002 36:33 + 22:47
28. Mirek Rychlý 0460001 36:39 + 22:53
29. Hrušková Tereza Dor1451 36:58 + 23:12
30. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 37:02 + 23:16
31. Jiřišta Vladimír JIL1502 OK Jilemnice 37:27 + 23:41
32. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:29 + 23:43
33. Matějů Antonín PGP1501 SK Praga 38:05 + 24:19
34. Ouzký Martin 0130001 39:02 + 25:16
35. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 40:23 + 26:37
36. Johanka Herman 0040002 41:28 + 27:42
37. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 42:13 + 28:27
38. Rejman Adam BOR1500 OK Jiskra Nový Bor 43:01 + 29:15
39. Zlámalová Barbora 0170001 43:24 + 29:38
40. Patka Jonáš BOR1600 OK Jiskra Nový Bor 44:06 + 30:20
41. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 45:51 + 32:05
42. Dneboský Erik 0290002 48:26 + 34:40
43. Vojta Franz 0280002 48:57 + 35:11
44. Macháček Jakub 0430001 49:18 + 35:32
45. Musilová Alžběta SJC Sportcentrum Jičín 51:57 + 38:11
46. Balcarová Klára PHK1650 OK 99 Hradec Králové 54:31 + 40:45
47. Anita Bejrová 0250001 65:20 + 51:34
48. Balcarová Anna PHK1850 OK 99 Hradec Králové 68:51 + 55:05
49. Bogar Jonáš 0200001 72:23 + 58:37
50. Junek Martin 77:42 + 63:56
51. Vágner Filip SJC1900 Sportcentrum Jičín 78:22 + 64:36
52. Bořil Jáchym 98:54 + 85:08
Lukavec Tomáš SMR1700 SNS Smržovka DISK
Lukavcová Zuzana SMR1850 SNS Smržovka DISK
Losmanová Linda PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice DISK
Vinopal Vilém 0180002 DISK

P 3.35 km, 90 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubák Martin 0400001 28:17
2. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 36:21 + 8:04
3. Nechvátal Adam 0020001 39:31 + 11:14
4. Vinopal Vilém 0180001 42:27 + 14:10
5. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 47:07 + 18:50
6. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 48:04 + 19:47
7. Loudová Svatava LTU0050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:24 + 20:07
8. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 49:10 + 20:53
9. Kazdová Dana 0290003 49:50 + 21:33
10. Zenková Pavla BOR8450 OK Jiskra Nový Bor 50:16 + 21:59
11. Kocmanová Kateřina BOR8050 OK Jiskra Nový Bor 50:17 + 22:00
12. Kerhátová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:39 + 23:22
13. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 51:40 + 23:23
14. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:10 + 24:53
15. Basista Tomáš DOR7803 OK Dobříš 54:06 + 25:49
16. Cichra Pavel TAP7401 KOB Tretra Praha 54:10 + 25:53
17. Szturc Jan TRI9101 TJ TŽ Třinec 54:53 + 26:36
18. Cymorková Kateřina TRI7152 TJ TŽ Třinec 55:00 + 26:43
19. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 55:56 + 27:39
20. Valušiak Cyril 0500001 59:44 + 31:27
21. Hořejší Jan 0340001 63:04 + 34:47
22. Nechvátal Štěpán 0020003 64:14 + 35:57
23. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:37 + 36:20
24. Jankowska Zuzanna 0060002 66:03 + 37:46
25. Vyziblová Martina 66:39 + 38:22
26. Zapletalová Adéla Agnes MLA0753 MLOK Mariánské Lázně 69:48 + 41:31
27. Jurkiewicz Patrik 0420001 76:30 + 48:13
28. Berková Jahodová Andrea 0190004 85:49 + 57:32
29. Dráč Pavel UOL7201 SOB Olomouc 91:02 + 62:45
30. Ryppelová Monika TAP7850 KOB Tretra Praha 105:49 + 77:32
31. Etrychová Pavla 138:05 + 109:48
Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team DISK