Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček, West cup - E2

Datum:
28.08.2021
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
Vysoké jedle 1:10000, 1:15000 , aktualizace 2020
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Newiak Nick - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    

D10 2.27 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 39:45
2. Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 61:48 + 22:03
3. Prinzová Lada MLA1150 C MLOK Mariánské Lázně 67:06 + 27:21
4. Fáberová Hana KRL1153 C Kometa Kralovice 90:08 + 50:23
5. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 91:21 + 51:36
Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov DISK
Fáberová Lucie KRL1351 C Kometa Kralovice DISK
Gelnerová Karolína KRL1350 C Kometa Kralovice DISK
MS Pávková Anna NEK1350 C Nejdek Orienteering 54:51 + 15:06

D12 2.38 km, 60 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 31:03
2. Šafránková Eliška LPM0953 C OK Lokomotiva Plzeň 34:53 + 3:50
3. Hynková Marie ONO1050 C SKOB Ostrov 39:43 + 8:40
4. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 43:17 + 12:14
5. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 49:10 + 18:07
6. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 50:29 + 19:26
7. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 51:56 + 20:53
8. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 53:09 + 22:06
9. Lebedová Veronika 0100001 TJ Radon Vysoká Pec 83:59 + 52:56
10. Bártová Darina SKV1052 C TJ Slovan Karlovy Vary 85:00 + 53:57
Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice DISK

D14 3.30 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 37:45
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 38:23 + 0:38
3. Beránková Hedvika VPM0850 B KOS Slavia Plzeň 46:48 + 9:03
4. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 48:12 + 10:27
5. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 52:08 + 14:23
6. Kadlecová Barbora VPM0750 C KOS Slavia Plzeň 56:18 + 18:33
7. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:18 + 21:33
8. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 69:32 + 31:47
9. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 72:39 + 34:54
10. Hermannová Natálie MLA0851 C MLOK Mariánské Lázně 74:47 + 37:02
11. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 78:47 + 41:02
12. Peřinová Eliška SKV0755 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:42 + 43:57
13. Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 87:39 + 49:54
14. Nejedlá Barbora ONO0750 C SKOB Ostrov 88:08 + 50:23

D16 4.45 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina VPM0652 A KOS Slavia Plzeň 48:17
2. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 52:29 + 4:12
3. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 53:40 + 5:23
4. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:20 + 6:03
5. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 55:15 + 6:58
6. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 55:47 + 7:30
7. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 61:07 + 12:50
8. Gelnerová Anna KRL0653 A Kometa Kralovice 75:28 + 27:11
9. Pekárková Bára ONO0655 B SKOB Ostrov 78:00 + 29:43
10. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 78:11 + 29:54
11. Halámková Jana ONO0657 B SKOB Ostrov 80:23 + 32:06
12. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 90:09 + 41:52
Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice DISK
Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice DISK
Pospíšilová Eliška KPY0651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D18 5.21 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 54:16
2. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 55:41 + 1:25
3. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:15 + 1:59
4. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 68:51 + 14:35
5. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 82:59 + 28:43
6. Křížková Marie MAS0450 B OOB Aš 114:15 + 59:59

D21 7.02 km, 145 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5247

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 C OK 99 Hradec Králové 64:26 6278
2. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 84:00 + 19:34 4998
3. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 92:09 + 27:43 4465
4. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 98:10 + 33:44 4071
5. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 103:17 + 38:51 3736
6. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 107:44 + 43:18 3445
7. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:15 + 43:49 3411
8. Vávrová Sára 0120001 StillAliveCZ 137:36 + 73:10
9. Stohanzlová Kristýna 0020001 LPU 141:20 + 76:54
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DISK
Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0

D35 5.21 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:08
2. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 58:37 + 2:29
3. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 67:50 + 11:42
4. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:54 + 12:46
5. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 71:46 + 15:38
6. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 72:18 + 16:10
7. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 79:06 + 22:58
8. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 83:59 + 27:51
8. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:59 + 27:51
10. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 87:47 + 31:39
11. Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 90:24 + 34:16
12. Bohuňková Veronika 0210001 Veronika.Bohunkova 90:45 + 34:37
13. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 91:10 + 35:02
14. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 91:45 + 35:37
15. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 93:45 + 37:37
16. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 94:41 + 38:33
17. Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 96:07 + 39:59
18. Němcová Klára LPM7752 C OK Lokomotiva Plzeň 103:33 + 47:25
19. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 109:23 + 53:15
20. Prinzová Nikola MLA8150 C MLOK Mariánské Lázně 118:46 + 62:38
21. Bartošová Milena LPM7755 C OK Lokomotiva Plzeň 142:34 + 86:26
Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor DISK
Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Křenková Eva VPM8350 C KOS Slavia Plzeň DISK

D45 4.66 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 73:05
2. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 78:25 + 5:20
3. Jandová Lenka JES7251 C OK Rakovník 83:11 + 10:06
4. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 85:13 + 12:08
5. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 86:02 + 12:57
6. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 89:10 + 16:05
7. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 94:23 + 21:18
8. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 95:05 + 22:00
9. Kadlecová Zuzana 0060001 USK Outdoor Plzeň 95:26 + 22:21
10. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 96:54 + 23:49
11. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 100:28 + 27:23
12. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 103:08 + 30:03
13. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 107:07 + 34:02
14. Döhler Ute 0130003 SV Pechbrunn 109:21 + 36:16
15. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 123:45 + 50:40
16. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 155:03 + 81:58
Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

D55 3.57 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:21
2. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 73:16 + 6:55
3. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:10 + 7:49
4. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 76:51 + 10:30
5. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 80:16 + 13:55
6. Macurová Jana MLA6657 C MLOK Mariánské Lázně 99:10 + 32:49

D65 2.75 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 53:20
2. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 60:06 + 6:46
3. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:58 + 16:38
4. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:25 + 20:05
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 84:38 + 31:18

D75 2.46 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 75:59

H10 2.27 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 44:30
2. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 47:17 + 2:47
3. Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 59:46 + 15:16
4. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 70:29 + 25:59
Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia Plzeň DISK
Lepší Jindřich NEK Nejdek Orienteering DISK
Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice DISK

H12 2.51 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 25:47
2. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 29:25 + 3:38
3. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 31:08 + 5:21
4. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 32:44 + 6:57
5. Materna Josef VPM0902 B KOS Slavia Plzeň 36:01 + 10:14
6. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 39:28 + 13:41
7. Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka 40:16 + 14:29
8. Prinz Mikuláš MLA0901 C MLOK Mariánské Lázně 46:43 + 20:56
9. Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 46:47 + 21:00
10. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 50:36 + 24:49
11. Beneš Jan MLA1000 C MLOK Mariánské Lázně 56:34 + 30:47
12. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 61:08 + 35:21
13. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 64:29 + 38:42
14. Frýdecký Tomáš PGP1004 C SK Praga 64:59 + 39:12
Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš DISK
Andresík Matyáš 0100002 TJ Radon Vysoká Pec DISK
Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun DISK

H14 4.66 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 47:39
2. Turek Jakub SKV0801 B TJ Slovan Karlovy Vary 62:10 + 14:31
3. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 63:08 + 15:29
4. Krs Jakub VPM0801 C KOS Slavia Plzeň 68:24 + 20:45
5. Maglia Šimon ONO0702 C SKOB Ostrov 70:24 + 22:45
6. Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 71:06 + 23:27
7. Herman Ondřej MLA0801 B MLOK Mariánské Lázně 71:54 + 24:15
8. Petruš Ondřej MLA0701 B MLOK Mariánské Lázně 75:33 + 27:54
9. Kváč Miroslav MLA0800 C MLOK Mariánské Lázně 85:58 + 38:19
10. Šnejdar Martin PGP0806 C SK Praga 112:41 + 65:02
11. Tříska Lukáš LPM0800 B OK Lokomotiva Plzeň 113:57 + 66:18
12. Vodrážka Štěpán VPM0802 B KOS Slavia Plzeň 119:04 + 71:25
13. Křížek Ivo MAS0801 B OOB Aš 127:25 + 79:46
14. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 166:16 + 118:37
15. Pjenčák Adam MAS0802 C OOB Aš 172:31 + 124:52
Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Kouřil Vojtěch JEJ0700 C Ještěrky Jesenice DISK
Králíček Jan JEJ0701 C Ještěrky Jesenice DISK
Hlaváček Jakub JEJ0800 C Ještěrky Jesenice DISK
Bartoš Vojtěch LPM0802 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

H16 5.99 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 56:20
2. Bárta Viktor ZVO0601 A OB SK Zvole 61:48 + 5:28
3. Stehlík Jakub LPM0700 A OK Lokomotiva Plzeň 63:41 + 7:21
4. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 77:01 + 20:41
5. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 80:44 + 24:24
6. Spiřík František BSO0603 C KOB Baník Sokolov 84:00 + 27:40
7. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 100:08 + 43:48
8. Kropáč Filip KRL0503 B Kometa Kralovice 100:33 + 44:13
9. Bozděch Tobiáš KPY0504 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:19 + 46:59
10. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 105:20 + 49:00
11. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 112:21 + 56:01
12. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 129:47 + 73:27
13. Kapoun Luděk LBE0501 C TJ Lokomotiva Beroun 135:37 + 79:17
Žebrák Adam KPY0505 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov DISK
Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

H18 7.65 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 58:15
2. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 61:19 + 3:04
3. Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 68:41 + 10:26
4. Němec David LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň 70:01 + 11:46
5. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 77:49 + 19:34
6. Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 110:28 + 52:13
7. Pavlásek Albert LPM0304 B OK Lokomotiva Plzeň 125:24 + 67:09
8. Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 126:41 + 68:26
9. Horák Jáchym NEK0301 C Nejdek Orienteering 127:50 + 69:35
10. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 149:44 + 91:29
11. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 151:52 + 93:37

H21 11.10 km, 250 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6080

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 84:57 6389
2. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 89:26 + 4:29 6085
3. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 94:08 + 9:11 5766
4. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 96:51 + 11:54 5581
5. Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 102:24 + 17:27 5204
6. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 102:59 + 18:02 5164
7. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 112:03 + 27:06 4549
8. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 114:57 + 30:00 4352
9. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 116:25 + 31:28 4252
10. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 116:30 + 31:33 4246
11. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 116:40 + 31:43 4235
12. Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 120:02 + 35:05 4006
13. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 130:08 + 45:11 3320
14. Radim Hartoš 0200001 SSK Vítkovice 147:48 + 62:51
15. Macura Vít MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně 158:54 + 73:57 1366
16. Šulc Marek MAS9302 C OOB Aš 178:49 + 93:52 13
17. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 179:23 + 94:26 0
18. Frank Jiří MAS9600 C OOB Aš 196:01 + 111:04 0
Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Snížek Filip 0050001 Chelsea FC DISK

H35 7.65 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 69:33
2. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 69:59 + 0:26
3. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 74:01 + 4:28
4. Rauch Tomáš VPM8501 C KOS Slavia Plzeň 83:30 + 13:57
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:56 + 14:23
6. Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia Plzeň 84:04 + 14:31
7. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 89:21 + 19:48
8. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 90:48 + 21:15
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:23 + 24:50
10. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 95:15 + 25:42
11. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 97:35 + 28:02
12. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 97:45 + 28:12
13. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 99:18 + 29:45
14. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 99:50 + 30:17
15. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 100:03 + 30:30
16. Křenek Jaroslav VPM7502 C KOS Slavia Plzeň 101:21 + 31:48
17. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 103:08 + 33:35
18. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 105:45 + 36:12
19. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 106:51 + 37:18
20. Fell Tobias 3LD8000 Berliner Turnerschaft 108:53 + 39:20
21. Procházka Vít JEJ8000 C Ještěrky Jesenice 118:27 + 48:54
22. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 119:51 + 50:18
23. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 120:59 + 51:26
24. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 127:10 + 57:37
25. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 136:20 + 66:47
26. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 138:01 + 68:28
27. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 142:32 + 72:59
28. Kubánek Adam DKL8500 C KOB Kladno 147:34 + 78:01
29. Kábrt Filip 0070001 OK Offie 188:22 + 118:49
Houba Petr KRL7801 C Kometa Kralovice DISK
Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice DISK

H45 6.14 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 60:05
2. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 63:34 + 3:29
3. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 66:33 + 6:28
4. Komín David PGP7405 C SK Praga 67:58 + 7:53
5. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 71:43 + 11:38
6. Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov 73:17 + 13:12
7. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 74:36 + 14:31
8. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 75:44 + 15:39
9. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 76:33 + 16:28
10. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 76:51 + 16:46
11. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 77:19 + 17:14
12. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 77:21 + 17:16
13. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 81:56 + 21:51
14. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 84:53 + 24:48
15. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 87:48 + 27:43
16. Petruš Marek MLA7500 C MLOK Mariánské Lázně 88:15 + 28:10
17. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:32 + 31:27
18. Jirásek Jaroslav DCH7105 C Radioelektronika Cheb 92:31 + 32:26
19. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 95:42 + 35:37
20. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 96:21 + 36:16
21. Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 97:54 + 37:49
22. Döhler Thomas 0130001 SV Pechbrunn 98:28 + 38:23
23. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 102:41 + 42:36
24. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 105:57 + 45:52
25. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:34 + 58:29
26. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 124:24 + 64:19
27. Jirásek Pavel DCH7404 Radioelektronika Cheb 126:41 + 66:36
28. Jirásek Petr DCH7403 C Radioelektronika Cheb 128:46 + 68:41
29. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 160:49 + 100:44
30. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 172:07 + 112:02
Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

H55 4.48 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 50:16
2. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 54:30 + 4:14
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 55:09 + 4:53
4. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 58:53 + 8:37
5. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 65:30 + 15:14
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 68:07 + 17:51
7. Kirsch Stefan 0090001 TV Coburg-Neuses 75:05 + 24:49
8. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 88:07 + 37:51
9. Macura Jaroslav MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně 92:47 + 42:31
10. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:04 + 43:48
11. Čech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 99:29 + 49:13
12. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:28 + 51:12
13. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 104:01 + 53:45
14. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 121:54 + 71:38
15. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 159:23 + 109:07
Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor DISK

H65 3.87 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 54:15
2. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 60:49 + 6:34
3. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 63:37 + 9:22
4. Janda Josef JES4701 C OK Rakovník 69:08 + 14:53
5. Novotný Jiří DKL4601 C KOB Kladno 72:06 + 17:51
6. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 75:42 + 21:27
7. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 76:32 + 22:17
8. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 87:35 + 33:20
9. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 93:31 + 39:16
10. Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 95:06 + 40:51
11. Vávra Petr 0120002 StillAliveCZ 107:34 + 53:19
12. Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb 112:41 + 58:26

H75 2.68 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 63:20
2. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 67:55 + 4:35
3. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 71:31 + 8:11
4. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 101:31 + 38:11
Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov DISK
Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov DISK

HD10F 3.42 km, 60 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 40:05
2. Dvořáková Nikol 0150006 LK Slovan K. Vary 42:14 + 2:09
3. Burešová Jůlie 0150001 LK Slovan K. Vary 42:35 + 2:30
4. Nduwimana Ania SKV1152 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:53 + 2:48
5. Benešová Marie MLA1250 C MLOK Mariánské Lázně 46:04 + 5:59
6. Dragoun Jan 0100006 TJ Radon Vysoká Pec 48:59 + 8:54
7. Křenek Martin VPM1301 C KOS Slavia Plzeň 49:15 + 9:10
8. Soukup Ondřej NEK1201 C Nejdek Orienteering 52:13 + 12:08
9. Rauch Tobiáš VPM1300 C KOS Slavia Plzeň 53:24 + 13:19
10. Svitáček Matěj 0100009 TJ Radon Vysoká Pec 58:43 + 18:38
11. Petrušová Anna MLA1550 C MLOK Mariánské Lázně 105:59 + 65:54
Slezák Martin 0100004 TJ Radon Vysoká Pec DISK
Rutrle Michal 0100005 TJ Radon Vysoká Pec DISK
Bartošová Magdalena LPM1251 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Fáberová Zuzana Kometa Kralovice DISK

T3 3.23 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 33:55
2. Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň 43:01 + 9:06
3. Kocur Tomáš ODV8900 C TJ Aero Odolena Voda 50:51 + 16:56
4. Cipris František SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:30 + 19:35
5. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:47 + 25:52
6. Donda Jiří ONO7600 C SKOB Ostrov 63:41 + 29:46
7. Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 63:50 + 29:55
8. Tříska Jiří LPM7400 C OK Lokomotiva Plzeň 70:10 + 36:15
9. Ciprysová Alžběta 0150005 LK Slovan K. Vary 71:43 + 37:48
10. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 73:02 + 39:07
11. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 74:36 + 40:41
12. Nduwimana Lisa SKV0952 C TJ Slovan Karlovy Vary 77:21 + 43:26
13. Váchová Ilona 0140001 Ski klub Karlovy Vary 78:03 + 44:08
14. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 86:20 + 52:25
15. Šnejdar Ondřej 0230001 - 92:12 + 58:17
16. Křížek Filip MAS7800 C OOB Aš 92:36 + 58:41
17. Ciprysová Magdaléna 0150004 LK Slovan K. Vary 95:05 + 61:10
18. Šperlová Iva 0150003 LK Slovan K. Vary 95:07 + 61:12
19. Šperlová Anna 0150002 LK Slovan K. Vary 109:09 + 75:14
20. Píšová Jitka 0180001 Píšovi 158:16 + 124:21
van Dorp Vianne Mirr 0190001 Groningen Orienteers DISK
Kameníková Petra KPY8050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

T4 4.69 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nduwimana Eva SKV8051 C TJ Slovan Karlovy Vary 78:01
2. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 80:15 + 2:14
3. Lhotka Ondřej 0080001 Lhotkovi 97:15 + 19:14
4. Maratová Klára 0120003 StillAliveCZ 113:02 + 35:01
5. Píša Pavel 0180002 Píšovi 119:28 + 41:27
Šunda Marek VSP9200 C USK Praha DISK

TF/HDR 3.49 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hering Antonín 0100007 TJ Radon Vysoká Pec 30:21
2. Rauch David VPM1515 C KOS Slavia Plzeň 44:50 + 14:29
3. Lebeda Lukáš 0100010 TJ Radon Vysoká Pec 49:13 + 18:52
4. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 51:10 + 20:49
5. Rambousek Marek BSO1400 C KOB Baník Sokolov 54:41 + 24:20
6. Kameník Lukáš KPY1700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:15 + 24:54
7. Rambousková Daniela BSO1650 C KOB Baník Sokolov 56:33 + 26:12
8. Rauch Jonáš VPM1500 C KOS Slavia Plzeň 58:04 + 27:43
9. Kameník Matěj KPY1500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:02 + 28:41
10. Bouchal Vít VPM1616 C KOS Slavia Plzeň 60:56 + 30:35
11. Eliáš Vojtěch 0010001 neregistrovani 62:58 + 32:37
12. Děrgel Václav 0100013 TJ Radon Vysoká Pec 63:15 + 32:54
13. Děrgel Antonín 0100003 TJ Radon Vysoká Pec 64:27 + 34:06
14. Svitáčková Johanka 0100008 TJ Radon Vysoká Pec 64:40 + 34:19
15. Procházková Anna JEJ1550 C Ještěrky Jesenice 65:11 + 34:50
16. Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 68:46 + 38:25
17. Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 70:07 + 39:46
18. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 79:22 + 49:01
19. Nedas Jan 0030001 Neregistrovaný 106:39 + 76:18
Lhotková Martina 0080002 Lhotkovi DISK