Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček, West cup - E3

Datum:
29.08.2021
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
Vysoké jedle 1:10000, aktualizace 2020
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    

D10 2.07 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 23:11
2. Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 37:34 + 14:23
3. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 39:13 + 16:02
4. Cikhardtová Adéla NEK1150 C Nejdek Orienteering 49:44 + 26:33
5. Pávková Anna NEK1350 C Nejdek Orienteering 50:11 + 27:00
6. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 52:44 + 29:33
7. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 64:22 + 41:11

D12 2.28 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 23:36
2. Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 26:51 + 3:15
3. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 26:53 + 3:17
4. Hynková Marie ONO1050 C SKOB Ostrov 26:55 + 3:19
5. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 30:21 + 6:45
6. Šafránková Eliška LPM0953 C OK Lokomotiva Plzeň 30:32 + 6:56
7. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 34:44 + 11:08
8. Beránková Julie VPM1051 C KOS Slavia Plzeň 51:41 + 28:05
9. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 55:03 + 31:27
10. Lebedová Veronika 0100001 TJ Radon Vysoká Pec 79:38 + 56:02

D14 3.12 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 28:28
2. Beránková Hedvika VPM0850 B KOS Slavia Plzeň 38:05 + 9:37
3. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 38:06 + 9:38
4. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:53 + 11:25
5. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 39:55 + 11:27
6. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 47:40 + 19:12
7. Nejedlá Barbora ONO0750 C SKOB Ostrov 51:21 + 22:53
8. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 52:27 + 23:59
9. Kadlecová Barbora VPM0750 C KOS Slavia Plzeň 59:50 + 31:22
10. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 60:16 + 31:48
11. Hermannová Natálie MLA0851 C MLOK Mariánské Lázně 60:17 + 31:49
12. Peřinová Eliška SKV0755 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:01 + 45:33

D16 3.88 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina VPM0652 A KOS Slavia Plzeň 42:04
2. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 43:56 + 1:52
3. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:07 + 4:03
4. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 46:17 + 4:13
5. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 46:23 + 4:19
6. Halámková Jana ONO0657 B SKOB Ostrov 47:18 + 5:14
7. Pekárková Bára ONO0655 B SKOB Ostrov 47:22 + 5:18
8. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 48:55 + 6:51
9. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 55:04 + 13:00
10. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 61:44 + 19:40
11. Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 62:43 + 20:39
12. Medunová Bára ONO0555 C SKOB Ostrov 101:37 + 59:33
Pospíšilová Eliška KPY0651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D18 4.91 km, 160 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:16
2. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 64:59 + 8:43
3. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 91:30 + 35:14
4. Křížková Marie MAS0450 B OOB Aš 91:36 + 35:20

D21 6.46 km, 200 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 5079

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 C OK 99 Hradec Králové 61:18 5645
2. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 72:01 + 10:43 4710
3. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:40 + 12:22 4451
4. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:01 + 15:43 4084
5. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 84:12 + 22:54 3484
6. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 89:47 + 28:29 3016
7. Vávrová Sára 0120001 StillAliveCZ 95:50 + 34:32
8. Stohanzlová Kristýna 0020001 LPU 112:07 + 50:49
Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0

D35 4.91 km, 160 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 51:08
2. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 52:00 + 0:52
3. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:01 + 0:53
4. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 62:03 + 10:55
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 64:17 + 13:09
6. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:56 + 13:48
7. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 69:00 + 17:52
8. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 69:37 + 18:29
9. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 69:44 + 18:36
10. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:39 + 20:31
11. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 72:19 + 21:11
12. Bohuňková Veronika 0210001 Veronika.Bohunkova 79:21 + 28:13
13. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 81:40 + 30:32
14. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 82:32 + 31:24
15. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 82:35 + 31:27
16. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 83:39 + 32:31
17. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 84:54 + 33:46
18. Bartošová Milena LPM7755 C OK Lokomotiva Plzeň 100:34 + 49:26
Křenková Eva VPM8350 C KOS Slavia Plzeň DISK
Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Prinzová Nikola MLA8150 C MLOK Mariánské Lázně DISK

D45 3.88 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 53:56
2. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 55:33 + 1:37
3. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 60:18 + 6:22
4. Döhler Ute 0130003 SV Pechbrunn 61:26 + 7:30
5. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 63:11 + 9:15
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:28 + 10:32
7. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 67:02 + 13:06
8. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 75:26 + 21:30
9. Kadlecová Zuzana 0060001 USK Outdoor Plzeň 79:25 + 25:29
10. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 82:11 + 28:15
11. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 90:10 + 36:14
12. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 96:05 + 42:09
13. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 105:54 + 51:58

D55 3.30 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:49
2. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 68:43 + 16:54
3. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 72:03 + 20:14
4. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:11 + 20:22

D65 2.74 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 42:25
2. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 52:51 + 10:26
3. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 52:59 + 10:34
4. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:31 + 19:06
5. Nyklová Helena 0160001 Rudné 69:16 + 26:51

H10 2.09 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 28:37
2. Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 30:09 + 1:32
3. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 35:55 + 7:18
4. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 43:43 + 15:06
5. Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 44:11 + 15:34
6. Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia Plzeň 46:10 + 17:33
MS Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 103:07 + 74:30
MS Lepší Jindřich NEK Nejdek Orienteering 105:37 + 77:00

H12 2.87 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 25:00
2. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 26:22 + 1:22
3. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 32:55 + 7:55
4. Beneš Jan MLA1000 C MLOK Mariánské Lázně 32:56 + 7:56
5. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 32:59 + 7:59
6. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 33:03 + 8:03
7. Haller Maxmilián KRL1102 C Kometa Kralovice 38:50 + 13:50
8. Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka 39:24 + 14:24
9. Materna Josef VPM0902 B KOS Slavia Plzeň 39:49 + 14:49
10. Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 39:51 + 14:51
11. Prinz Mikuláš MLA0901 C MLOK Mariánské Lázně 44:12 + 19:12
12. Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 44:54 + 19:54
13. Fišer Adam SKV TJ Slovan Karlovy Vary 46:30 + 21:30
14. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 48:45 + 23:45
15. Andresík Matyáš 0100002 TJ Radon Vysoká Pec 72:19 + 47:19
16. Frýdecký Tomáš PGP1004 C SK Praga 72:24 + 47:24
MS Halámková Emma ONO SKOB Ostrov 54:44 + 29:44

H14 3.88 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 37:00
2. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 41:59 + 4:59
3. Turek Jakub SKV0801 B TJ Slovan Karlovy Vary 44:27 + 7:27
4. Maglia Šimon ONO0702 C SKOB Ostrov 44:28 + 7:28
5. Kváč Miroslav MLA0800 C MLOK Mariánské Lázně 52:42 + 15:42
6. Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 53:29 + 16:29
7. Herman Ondřej MLA0801 B MLOK Mariánské Lázně 76:08 + 39:08
8. Tříska Lukáš LPM0800 B OK Lokomotiva Plzeň 78:40 + 41:40
9. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 92:27 + 55:27
10. Křížek Ivo MAS0801 B OOB Aš 92:31 + 55:31
11. Pjenčák Adam MAS0802 C OOB Aš 96:00 + 59:00
12. Kouřil Vojtěch JEJ0700 C Ještěrky Jesenice 103:42 + 66:42
Bartoš Vojtěch LPM0802 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Hlaváček Jakub JEJ0800 C Ještěrky Jesenice DISK
Králíček Jan JEJ0701 C Ještěrky Jesenice DISK

H16 5.53 km, 190 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 50:31
2. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 50:54 + 0:23
3. Bárta Viktor ZVO0601 A OB SK Zvole 56:08 + 5:37
4. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 59:00 + 8:29
5. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 65:48 + 15:17
6. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 66:21 + 15:50
7. Spiřík František BSO0603 C KOB Baník Sokolov 67:50 + 17:19
8. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 68:32 + 18:01
9. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 69:02 + 18:31
10. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:01 + 20:30
11. Bozděch Tobiáš KPY0504 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:58 + 26:27
12. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:00 + 26:29
13. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:03 + 26:32
14. Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 91:19 + 40:48
15. Žebrák Adam KPY0505 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:02 + 73:31
16. Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:05 + 73:34

H18 7.15 km, 210 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 52:01
2. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 57:40 + 5:39
3. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 62:27 + 10:26
4. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 85:41 + 33:40
5. Horák Jáchym NEK0301 C Nejdek Orienteering 90:16 + 38:15
6. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 146:16 + 94:15

H21 8.89 km, 275 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 5946

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 73:26 6192
2. Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 77:05 + 3:39 5850
3. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 79:19 + 5:53 5621
4. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 81:43 + 8:17 5383
5. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:12 + 11:46 5068
6. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 85:21 + 11:55 5004
7. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 85:58 + 12:32 4906
8. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 86:22 + 12:56 4825
9. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:28 + 14:02 4695
10. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 95:08 + 21:42 4103
11. Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 101:56 + 28:30 3582
12. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 105:32 + 32:06 3294
13. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 107:12 + 33:46 3143
14. Šulc Marek MAS9302 C OOB Aš 110:46 + 37:20 2867
15. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 125:58 + 52:32 1819
16. Frank Jiří MAS9600 C OOB Aš 135:00 + 61:34 1202

H35 7.15 km, 210 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 60:53
2. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 65:35 + 4:42
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:20 + 8:27
4. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 70:33 + 9:40
5. Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 74:55 + 14:02
6. Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia Plzeň 74:59 + 14:06
7. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 75:09 + 14:16
8. Kubánek Adam DKL8500 C KOB Kladno 75:19 + 14:26
9. Rauch Tomáš VPM8501 C KOS Slavia Plzeň 78:16 + 17:23
10. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:49 + 17:56
11. Fišer Pavel SKV7200 C TJ Slovan Karlovy Vary 82:50 + 21:57
12. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 82:58 + 22:05
13. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 83:15 + 22:22
14. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 84:10 + 23:17
15. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 85:13 + 24:20
16. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 88:50 + 27:57
17. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 89:34 + 28:41
18. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 92:48 + 31:55
19. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 93:57 + 33:04
20. Fell Tobias 3LD8000 Berliner Turnerschaft 98:37 + 37:44
21. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 99:02 + 38:09
22. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 100:17 + 39:24
23. Křenek Jaroslav VPM7502 C KOS Slavia Plzeň 102:49 + 41:56
24. Procházka Vít JEJ8000 C Ještěrky Jesenice 103:37 + 42:44
25. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 110:47 + 49:54
26. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 127:45 + 66:52
27. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 129:30 + 68:37
28. Kábrt Filip 0070001 OK Offie 145:04 + 84:11

H45 6.34 km, 220 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 64:24
2. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 64:26 + 0:02
3. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 64:46 + 0:22
4. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 70:24 + 6:00
5. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 70:57 + 6:33
6. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 70:59 + 6:35
7. Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov 71:55 + 7:31
8. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 74:20 + 9:56
9. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 74:36 + 10:12
10. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 75:39 + 11:15
11. Komín David PGP7405 C SK Praga 75:42 + 11:18
12. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 78:33 + 14:09
13. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 94:52 + 30:28
14. Hynek Petr ONO7000 C SKOB Ostrov 100:58 + 36:34
15. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 103:58 + 39:34
16. Döhler Thomas 0130001 SV Pechbrunn 106:30 + 42:06
17. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 107:09 + 42:45
18. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 108:05 + 43:41
19. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 112:22 + 47:58
20. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 123:33 + 59:09
21. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 136:48 + 72:24
22. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 141:41 + 77:17

H55 4.47 km, 160 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 44:50
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 46:39 + 1:49
3. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 46:48 + 1:58
4. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 46:53 + 2:03
5. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 60:33 + 15:43
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 62:25 + 17:35
7. Kirsch Stefan 0090001 TV Coburg-Neuses 64:21 + 19:31
8. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 67:51 + 23:01
9. Hnyk Michal SKV6002 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:52 + 23:02
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:34 + 26:44
11. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:58 + 27:08
12. Čech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 86:32 + 41:42
13. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 89:43 + 44:53
14. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:38 + 55:48
15. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 110:15 + 65:25

H65 3.30 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 41:51
2. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 44:43 + 2:52
3. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 45:22 + 3:31
4. Novotný Jiří DKL4601 C KOB Kladno 50:39 + 8:48
5. Janda Josef JES4701 C OK Rakovník 52:20 + 10:29
6. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 54:51 + 13:00
7. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 67:49 + 25:58
8. Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 89:04 + 47:13
Vávra Petr 0120002 StillAliveCZ DISK
Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb DISK

H75 2.74 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 47:14
2. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 48:19 + 1:05
3. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 60:00 + 12:46

HD10F 2.83 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rauch Tobiáš VPM1300 C KOS Slavia Plzeň 25:29
2. Rutrle Michal 0100005 TJ Radon Vysoká Pec 27:57 + 2:28
3. Benešová Marie MLA1250 C MLOK Mariánské Lázně 28:27 + 2:58
4. Křenek Martin VPM1301 C KOS Slavia Plzeň 32:39 + 7:10
5. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 35:27 + 9:58
6. Pelikán Vít KAM1203 C OK Kamenice 40:24 + 14:55
7. Slezák Martin 0100004 TJ Radon Vysoká Pec 44:07 + 18:38
8. Soukup Ondřej NEK1201 C Nejdek Orienteering 49:48 + 24:19
9. Bartošová Magdalena LPM1251 C OK Lokomotiva Plzeň 56:07 + 30:38

T3 3.01 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 29:32
2. Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 44:51 + 15:19
3. Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň 46:30 + 16:58
4. Křížek Filip MAS7800 C OOB Aš 48:41 + 19:09
5. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 54:45 + 25:13
6. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 60:50 + 31:18
7. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:11 + 31:39
8. Plánička Jiří VES Kolemjdoucí 61:36 + 32:04
9. Váchová Ilona 0140001 Ski klub Karlovy Vary 61:57 + 32:25
10. Snížek Filip 0050001 Chelsea FC 69:16 + 39:44
11. Pláničková Libuše VES Kolemjdoucí 71:17 + 41:45
12. Vacíková Jana TEP7950 C Tempo Praha 77:30 + 47:58
13. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 80:17 + 50:45
14. Kameníková Petra KPY8050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:10 + 56:38
15. Frűhauf Ladislav SKV4201 C TJ Slovan Karlovy Vary 86:54 + 57:22
16. Kutová Jana Kolemjdoucí 99:03 + 69:31
17. Píšová Jitka 0180001 Píšovi 175:33 + 146:01
Kuta Jan Kolemjdoucí DISK

T4 4.77 km, 185 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lhotka Ondřej 0080001 Lhotkovi 77:07
2. Pelikán Tomáš KAM8200 C OK Kamenice 86:08 + 9:01
3. Houba Petr KRL7801 C Kometa Kralovice 88:25 + 11:18
4. Píša Pavel 0180002 Píšovi 89:40 + 12:33
5. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 91:05 + 13:58
6. Pelikánová Lenka KAM8350 C OK Kamenice 97:58 + 20:51
7. Maratová Klára 0120003 StillAliveCZ 110:57 + 33:50

TF/HDR 2.85 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lebeda Lukáš 0100010 TJ Radon Vysoká Pec 20:19
2. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 20:24 + 0:05
3. Hering Antonín 0100007 TJ Radon Vysoká Pec 22:10 + 1:51
4. Rauch David VPM1515 C KOS Slavia Plzeň 25:43 + 5:24
5. Rauch Jonáš VPM1500 C KOS Slavia Plzeň 25:44 + 5:25
6. Procházková Anna JEJ1550 C Ještěrky Jesenice 27:00 + 6:41
7. Němcová Rozárie TEP1450 C Tempo Praha 28:12 + 7:53
7. Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 28:12 + 7:53
9. Stehlíková Kateřina LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 29:59 + 9:40
10. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 31:13 + 10:54
11. Kameník Matěj KPY1500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:35 + 14:16
12. Pelikánová Jitka KAM1451 C OK Kamenice 40:25 + 20:06
13. Kameník Lukáš KPY1700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:37 + 20:18
14. Jaušová Justýnka NEK Nejdek Orienteering 55:07 + 34:48
Lhotková Martina 0080002 Lhotkovi DISK