Logo
Datum:
25.06.2021
Místo konání:
Rýmařov - sportovní areál Flemda
Pořadatel:
KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Rýmařov , 1 : 4000, E = 2 m
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Binar Robert - R2
Stavitel tratí:
Hlava Miroslav - R1
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T    

D35 2.40 km, 34 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 12:53
2. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 13:14 + 0:21
3. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 14:13 + 1:20
4. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:19 + 2:26
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:37 + 2:44
6. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 16:29 + 3:36
7. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 16:37 + 3:44
8. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 16:53 + 4:00
9. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 17:26 + 4:33
10. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 17:35 + 4:42
11. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 17:59 + 5:06
12. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:28 + 5:35
13. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 18:38 + 5:45
14. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 20:37 + 7:44
15. Košíková Jana ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno 34:31 + 21:38

D40 2.10 km, 28 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 12:44
2. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 12:50 + 0:06
3. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 14:43 + 1:59
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 14:53 + 2:09
5. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 14:54 + 2:10
6. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 15:03 + 2:19
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 15:18 + 2:34
8. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 15:37 + 2:53
9. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 15:49 + 3:05
10. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 17:25 + 4:41
11. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 17:56 + 5:12
12. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 18:33 + 5:49
13. Pinďáková Veronika KVS7850 C SKOB Kobra Vsetín 27:26 + 14:42

D45 2.10 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 12:01
2. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 12:41 + 0:40
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 12:43 + 0:42
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 13:13 + 1:12
5. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 14:03 + 2:02
6. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 14:20 + 2:19
7. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:36 + 2:35
8. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 14:40 + 2:39
9. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:30 + 3:29
10. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 15:39 + 3:38
11. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 15:45 + 3:44
12. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia Plzeň 15:56 + 3:55
13. Hašková Eva VPM7352 C KOS Slavia Plzeň 15:58 + 3:57
14. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 16:48 + 4:47
15. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:22 + 5:21
16. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 17:31 + 5:30
17. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 17:38 + 5:37
18. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 17:43 + 5:42
19. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 17:56 + 5:55
20. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 21:12 + 9:11
21. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 21:56 + 9:55
22. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 22:46 + 10:45
23. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 23:42 + 11:41
24. Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 23:50 + 11:49

D50 1.90 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 12:39
2. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 12:49 + 0:10
3. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 13:18 + 0:39
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 13:39 + 1:00
5. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 13:41 + 1:02
6. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 14:12 + 1:33
7. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 14:21 + 1:42
8. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:31 + 1:52
9. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 14:41 + 2:02
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 14:48 + 2:09
11. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 15:34 + 2:55
12. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 15:42 + 3:03
13. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 15:44 + 3:05
14. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:12 + 3:33
15. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 16:42 + 4:03
16. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 17:26 + 4:47
17. Ženčáková Marie 0060002 C ASPV OA 17:47 + 5:08
18. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 24:24 + 11:45

D55 1.80 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:01
2. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 11:07 + 0:06
3. Jarošová Petra JPV6666 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41 + 0:40
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:47 + 0:46
5. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 12:26 + 1:25
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 12:34 + 1:33
7. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 12:54 + 1:53
8. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 13:41 + 2:40
9. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 14:12 + 3:11
10. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:35 + 3:34
11. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 15:02 + 4:01
12. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 15:07 + 4:06
13. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 15:55 + 4:54
14. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 16:55 + 5:54
15. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 18:52 + 7:51
16. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:43 + 14:42
17. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 26:46 + 15:45

D60 1.70 km, 28 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 11:19
2. Juračková Jana CHT6052 C OOB SK Chrast 11:24 + 0:05
3. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 12:17 + 0:58
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 13:03 + 1:44
5. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:48 + 2:29
6. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 14:29 + 3:10
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 14:48 + 3:29
8. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:49 + 3:30
9. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:44 + 4:25
10. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 16:35 + 5:16
11. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 16:38 + 5:19
12. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:41 + 5:22
13. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 21:41 + 10:22
14. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 28:47 + 17:28

D65 1.50 km, 24 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:28
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 12:42 + 2:14
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 13:25 + 2:57
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 13:49 + 3:21
5. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 14:51 + 4:23
6. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 15:54 + 5:26
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 16:06 + 5:38
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:06 + 8:38
9. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:27 + 8:59
10. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 26:08 + 15:40

D70 1.50 km, 24 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:28
2. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 15:38 + 1:10
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 16:17 + 1:49
4. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:03 + 3:35
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 18:53 + 4:25
6. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 19:24 + 4:56
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 22:33 + 8:05

H35 2.60 km, 42 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:16
2. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 12:24 + 0:08
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 12:55 + 0:39
4. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 13:05 + 0:49
5. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:20 + 1:04
6. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 13:24 + 1:08
7. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 13:28 + 1:12
8. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 13:36 + 1:20
9. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 13:43 + 1:27
10. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 14:06 + 1:50
11. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 15:14 + 2:58
12. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 15:34 + 3:18
13. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 15:46 + 3:30
14. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 15:52 + 3:36
15. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 16:07 + 3:51
16. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 16:38 + 4:22
17. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 16:48 + 4:32
18. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 18:13 + 5:57
19. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 18:31 + 6:15
20. Polách David ZBM8003 C SK Žabovřesky Brno 24:18 + 12:02
21. Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 25:13 + 12:57
Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín DISK
MS Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 13:35 + 1:19

H40 2.30 km, 32 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 10:34
2. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:46 + 0:12
3. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 11:24 + 0:50
4. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 11:39 + 1:05
5. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:43 + 1:09
6. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 11:56 + 1:22
7. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 12:10 + 1:36
8. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 12:15 + 1:41
9. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 12:27 + 1:53
10. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 12:36 + 2:02
11. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 12:38 + 2:04
12. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 12:54 + 2:20
13. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 13:07 + 2:33
14. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:28 + 2:54
15. Komín David PGP7405 C SK Praga 14:39 + 4:05
16. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 15:07 + 4:33
17. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 16:32 + 5:58
18. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 16:47 + 6:13
19. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 18:44 + 8:10
Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno DISK
Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering DISK

H45 2.10 km, 28 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 9:48
2. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 9:59 + 0:11
3. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 10:24 + 0:36
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 10:54 + 1:06
5. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 11:39 + 1:51
6. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 11:45 + 1:57
7. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 11:46 + 1:58
8. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 11:55 + 2:07
9. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 12:15 + 2:27
9. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 12:15 + 2:27
11. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 12:21 + 2:33
12. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 12:24 + 2:36
13. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 12:40 + 2:52
14. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 12:58 + 3:10
15. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 13:00 + 3:12
16. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 13:07 + 3:19
17. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 13:09 + 3:21
18. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 13:15 + 3:27
19. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 13:16 + 3:28
20. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 13:19 + 3:31
21. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 13:33 + 3:45
21. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 13:33 + 3:45
23. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 13:43 + 3:55
24. Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 14:39 + 4:51
25. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 14:52 + 5:04
26. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 15:36 + 5:48
27. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 16:49 + 7:01
28. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 17:03 + 7:15
29. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 17:09 + 7:21
30. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 17:37 + 7:49
31. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:51 + 11:03
Schmiedeberg Nils 0010002 C Sonnenschein DISK

H50 2.10 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9:56
2. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 10:17 + 0:21
3. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 10:23 + 0:27
4. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 10:42 + 0:46
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 10:45 + 0:49
6. Cych Piotr 0040001 C WKS Slask Wroclaw 10:58 + 1:02
7. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 11:00 + 1:04
8. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 11:33 + 1:37
9. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 11:36 + 1:40
10. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:58 + 2:02
11. Finkenstaedt Björn 0010001 C Sonnenschein 12:08 + 2:12
12. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 12:16 + 2:20
13. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 12:20 + 2:24
13. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 12:20 + 2:24
15. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 12:23 + 2:27
16. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 12:31 + 2:35
17. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 12:37 + 2:41
18. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 12:54 + 2:58
19. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 13:06 + 3:10
20. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 13:21 + 3:25
21. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 13:36 + 3:40
22. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 13:43 + 3:47
23. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 14:03 + 4:07
24. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 15:32 + 5:36
25. Beňovský Jiří KVS6801 C SKOB Kobra Vsetín 16:11 + 6:15
26. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:17 + 6:21
27. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 16:46 + 6:50
28. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 17:25 + 7:29
29. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 18:14 + 8:18

H55 1.90 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 10:15
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 10:25 + 0:10
3. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:29 + 0:14
4. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 10:35 + 0:20
5. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 10:40 + 0:25
6. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 10:54 + 0:39
7. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 11:08 + 0:53
8. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 12:04 + 1:49
9. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 12:16 + 2:01
10. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 12:24 + 2:09
11. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 12:40 + 2:25
12. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 12:45 + 2:30
13. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:47 + 2:32
14. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 13:04 + 2:49
15. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 13:08 + 2:53
16. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 13:09 + 2:54
17. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 13:14 + 2:59
18. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 13:37 + 3:22
19. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 13:59 + 3:44
20. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 14:03 + 3:48
21. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 14:29 + 4:14
21. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 14:29 + 4:14
23. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 14:32 + 4:17
24. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 14:42 + 4:27
25. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:59 + 4:44
26. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 15:02 + 4:47
27. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 15:03 + 4:48
28. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 16:50 + 6:35
29. Roubalík Radovan 0030001 C ZŠ Těšetice 17:40 + 7:25
30. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 18:40 + 8:25
Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc DISK

H60 1.80 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 9:58
2. Ženčák Jaroslav 0060001 C ASPV OA 10:13 + 0:15
3. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 10:31 + 0:33
4. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 10:33 + 0:35
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:10 + 1:12
6. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 11:28 + 1:30
7. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 11:49 + 1:51
8. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:50 + 1:52
9. Trejtnar Pavel KUN5801 C OB Kunvald 12:19 + 2:21
10. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 12:31 + 2:33
11. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 12:53 + 2:55
12. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 13:04 + 3:06
13. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:17 + 3:19
14. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 13:20 + 3:22
15. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 14:00 + 4:02
16. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 14:44 + 4:46
17. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 15:02 + 5:04
18. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 15:56 + 5:58
19. Gawel Jiří JBM5700 C JG Sport 18:00 + 8:02
20. Jaroš Vojtěch JPV5706 C Oddíl OS SK Prostějov 19:47 + 9:49

H65 1.70 km, 28 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 9:47
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 10:38 + 0:51
3. Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava 10:48 + 1:01
4. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 11:00 + 1:13
5. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 11:28 + 1:41
6. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 11:41 + 1:54
7. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 11:47 + 2:00
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 12:37 + 2:50
9. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 12:50 + 3:03
10. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 12:57 + 3:10
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 13:30 + 3:43
12. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 13:32 + 3:45
13. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 14:26 + 4:39
14. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 14:51 + 5:04
15. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 15:39 + 5:52
16. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 15:55 + 6:08
17. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 16:07 + 6:20
18. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:29 + 6:42
19. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 16:59 + 7:12
20. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 17:15 + 7:28
21. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 17:37 + 7:50
22. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 23:37 + 13:50
Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov DISK
Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš DISK

H70 1.50 km, 24 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 10:36
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 10:44 + 0:08
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 11:33 + 0:57
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 11:47 + 1:11
5. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:50 + 1:14
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 12:00 + 1:24
7. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 12:22 + 1:46
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:39 + 2:03
9. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 13:51 + 3:15
10. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 14:01 + 3:25
11. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 14:14 + 3:38
12. Klech Josef HOB4701 C SK OB Horní Benešov 14:37 + 4:01
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 15:23 + 4:47
14. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 20:52 + 10:16
Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering DISK

H75 1.50 km, 24 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:22
2. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 13:38 + 1:16
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 16:29 + 4:07
4. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 16:45 + 4:23
5. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 19:19 + 6:57
6. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 27:12 + 14:50
Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk DISK

H80 1.40 km, 24 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 12:45
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 17:50 + 5:05
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 20:21 + 7:36
Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov DISK

T 2.10 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. brněnská 10:04
2. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 10:40 + 0:36
3. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 11:07 + 1:03
4. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 11:24 + 1:20
5. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 12:04 + 2:00
6. Kovalčíková Anna AOP0453 A Orientační Běh Opava 12:15 + 2:11
7. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 12:21 + 2:17
8. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 12:46 + 2:42
9. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 13:07 + 3:03
10. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 13:10 + 3:06
11. Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk 13:14 + 3:10
12. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 14:39 + 4:35
13. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 15:05 + 5:01
14. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 15:59 + 5:55
15. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 16:05 + 6:01
16. Šopík Vítězslav OOL C SK Haná orienteering 17:35 + 7:31
17. Šimko Luděk C 18:26 + 8:22
18. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 19:13 + 9:09
19. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 22:15 + 12:11
20. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 22:41 + 12:37
21. Hrouza Jakub KRN0006 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:20 + 24:16
Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina DISK
Matoušek Jan STE0909 B SK SKI-OB Šternberk DISK
Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk DISK