Logo

Výsledky závodu: Veteraniáda ČR na krátké trati

Datum:
27.06.2021
Místo konání:
Žďárský Potok - rekreační středisko RELAXA
Pořadatel:
KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
1 : 10 000, 1 : 7 500, E = 5 m
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T4    

D35 4.00 km, 110 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 36:52
2. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 1:19
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 40:37 + 3:45
4. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 44:44 + 7:52
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:51 + 11:59
6. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 60:53 + 24:01
7. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 63:35 + 26:43
8. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 64:12 + 27:20
9. Drábková Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 64:33 + 27:41
10. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:59 + 31:07
11. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 76:02 + 39:10
12. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 77:55 + 41:03
13. Košíková Jana ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno 133:03 + 96:11
Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk DISK

D40 3.90 km, 95 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 34:59
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 43:03 + 8:04
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 44:18 + 9:19
4. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 44:19 + 9:20
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 44:27 + 9:28
6. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 45:39 + 10:40
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 45:57 + 10:58
8. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 47:10 + 12:11
9. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 49:41 + 14:42
10. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 51:10 + 16:11
11. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 52:22 + 17:23
12. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 56:04 + 21:05
13. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 56:10 + 21:11
14. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 57:00 + 22:01
15. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 59:52 + 24:53
16. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 62:09 + 27:10
17. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 77:54 + 42:55
18. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 98:28 + 63:29
Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko DISK

D45 3.60 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 40:13
2. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 40:27 + 0:14
3. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 42:05 + 1:52
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 42:20 + 2:07
5. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 44:45 + 4:32
6. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 46:01 + 5:48
7. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 47:02 + 6:49
8. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:18 + 8:05
9. Hašková Eva VPM7352 C KOS Slavia Plzeň 49:57 + 9:44
10. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 50:01 + 9:48
11. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 50:32 + 10:19
12. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 50:46 + 10:33
13. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia Plzeň 52:07 + 11:54
14. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:39 + 14:26
15. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 54:45 + 14:32
16. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 54:54 + 14:41
17. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 57:18 + 17:05
18. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 58:41 + 18:28
19. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 60:04 + 19:51
20. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 62:23 + 22:10
21. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 63:47 + 23:34
22. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 64:06 + 23:53
23. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 71:55 + 31:42
24. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 72:32 + 32:19
25. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 79:57 + 39:44
26. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 97:01 + 56:48
27. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 109:50 + 69:37
28. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 116:08 + 75:55
Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž DISK
Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno DISK
Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec DISK

D50 3.60 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 40:34
2. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 42:36 + 2:02
3. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:20 + 3:46
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 44:40 + 4:06
5. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 44:51 + 4:17
6. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 5:10
7. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 46:50 + 6:16
8. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 50:52 + 10:18
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 51:56 + 11:22
10. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 53:06 + 12:32
11. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 54:12 + 13:38
12. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 54:42 + 14:08
13. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 69:13 + 28:39
14. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 72:37 + 32:03
15. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 73:00 + 32:26
16. Ženčáková Marie 0060002 C ASPV OA 82:54 + 42:20
17. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 87:05 + 46:31
18. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 141:55 + 101:21
Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno DISK

D55 3.20 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:34
2. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 37:11 + 2:37
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:59 + 3:25
4. Jarošová Petra JPV6666 C Oddíl OS SK Prostějov 38:41 + 4:07
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 39:12 + 4:38
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 40:39 + 6:05
7. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 53:27 + 18:53
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 54:03 + 19:29
9. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 56:03 + 21:29
10. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 60:02 + 25:28
11. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 60:04 + 25:30
12. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 63:58 + 29:24
13. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:07 + 37:33
14. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 77:06 + 42:32
15. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:48 + 46:14
16. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 94:16 + 59:42
17. Tomanová Elena ZBM6666 C SK Žabovřesky Brno 98:32 + 63:58

D60 2.90 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračková Jana CHT6052 C OOB SK Chrast 32:51
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 34:24 + 1:33
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 35:54 + 3:03
4. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 40:28 + 7:37
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:39 + 8:48
6. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 43:50 + 10:59
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 45:22 + 12:31
8. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 47:33 + 14:42
9. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:11 + 15:20
10. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:56 + 20:05
11. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 53:11 + 20:20
12. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:00 + 21:09
13. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:05 + 21:14
14. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 55:35 + 22:44
15. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 56:10 + 23:19
16. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 58:17 + 25:26
17. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:48 + 27:57
18. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:20 + 28:29
19. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 80:56 + 48:05

D65 2.80 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bártová Eva SRK5551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:14
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:20 + 3:06
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 41:17 + 8:03
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 42:37 + 9:23
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 43:14 + 10:00
6. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 44:44 + 11:30
7. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 50:43 + 17:29
8. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 30:48
9. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 66:29 + 33:15
10. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:55 + 36:41
11. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 70:34 + 37:20
12. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 91:27 + 58:13
Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno DISK

D70 2.60 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 39:58
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 44:25 + 4:27
3. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 46:25 + 6:27
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:25 + 11:27
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 54:03 + 14:05
6. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:41 + 14:43
7. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 15:25
8. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:40 + 22:42
9. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 64:14 + 24:16

H35 4.60 km, 120 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:12
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:25 + 1:13
3. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 37:35 + 3:23
4. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:43 + 5:31
5. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 41:37 + 7:25
6. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 9:23
7. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 45:13 + 11:01
8. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 13:35
9. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 49:43 + 15:31
10. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 50:36 + 16:24
11. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 52:11 + 17:59
12. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 53:14 + 19:02
13. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 56:08 + 21:56
14. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 56:34 + 22:22
15. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 59:31 + 25:19
16. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 60:07 + 25:55
17. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 64:17 + 30:05
18. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 66:58 + 32:46
19. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 71:10 + 36:58
20. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 71:45 + 37:33
21. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 75:55 + 41:43
22. Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 101:52 + 67:40
23. Polách David ZBM8003 C SK Žabovřesky Brno 112:01 + 77:49

H40 4.50 km, 135 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 36:01
2. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 37:04 + 1:03
3. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 38:36 + 2:35
4. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 39:27 + 3:26
5. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 39:32 + 3:31
6. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:59 + 3:58
7. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 40:22 + 4:21
8. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 40:27 + 4:26
9. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 40:58 + 4:57
10. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 41:48 + 5:47
11. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 42:20 + 6:19
12. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 42:44 + 6:43
13. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 42:56 + 6:55
14. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 43:02 + 7:01
15. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 45:22 + 9:21
16. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 45:53 + 9:52
17. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 47:22 + 11:21
18. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 47:36 + 11:35
19. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 49:39 + 13:38
20. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 50:20 + 14:19
21. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 15:37
22. Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. brněnská 51:49 + 15:48
23. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 53:41 + 17:40
24. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 60:32 + 24:31
25. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 66:53 + 30:52
26. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 73:46 + 37:45
27. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 75:53 + 39:52
28. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 90:15 + 54:14
29. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 100:36 + 64:35
Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk DISK

H45 4.40 km, 125 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 35:08
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 36:12 + 1:04
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:34 + 1:26
4. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 37:44 + 2:36
5. Schmiedeberg Nils 0010002 C Sonnenschein 38:11 + 3:03
6. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 38:53 + 3:45
7. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 39:30 + 4:22
8. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 40:48 + 5:40
9. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 41:53 + 6:45
10. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:41 + 7:33
11. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 43:09 + 8:01
12. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 44:15 + 9:07
13. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 44:37 + 9:29
14. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 45:53 + 10:45
15. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 46:17 + 11:09
16. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 46:47 + 11:39
17. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 47:32 + 12:24
18. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 48:44 + 13:36
19. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 48:49 + 13:41
20. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 49:19 + 14:11
21. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 50:49 + 15:41
22. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 52:04 + 16:56
23. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 58:30 + 23:22
24. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 58:37 + 23:29
25. Komín David PGP7405 C SK Praga 59:50 + 24:42
26. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 60:36 + 25:28
27. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 60:41 + 25:33
28. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 60:47 + 25:39
29. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 62:19 + 27:11
30. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 64:09 + 29:01
31. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 65:49 + 30:41
32. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 66:10 + 31:02
33. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 66:33 + 31:25
34. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 69:09 + 34:01
35. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 69:19 + 34:11
36. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 70:18 + 35:10
37. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:16 + 39:08
38. Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 76:17 + 41:09
39. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 77:52 + 42:44
40. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 89:07 + 53:59
41. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 101:34 + 66:26
42. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 106:15 + 71:07
Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec DISK
Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz DISK

H50 4.00 km, 115 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 34:57
2. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 36:20 + 1:23
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 37:03 + 2:06
4. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 37:12 + 2:15
5. Cych Piotr 0040002 C WKS Slask Wroclaw 38:40 + 3:43
6. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 39:13 + 4:16
7. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:34 + 4:37
8. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 39:44 + 4:47
9. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:00 + 5:03
10. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 41:05 + 6:08
11. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 44:22 + 9:25
12. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 44:30 + 9:33
13. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 45:20 + 10:23
14. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:42 + 10:45
15. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 47:24 + 12:27
16. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 48:06 + 13:09
17. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 50:19 + 15:22
18. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 51:11 + 16:14
19. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 53:23 + 18:26
20. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 53:33 + 18:36
21. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 54:06 + 19:09
22. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 55:24 + 20:27
23. Tornai Szabolcs 25H7100 C Szabi SE 59:12 + 24:15
24. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 61:29 + 26:32
25. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:29 + 29:32
26. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 65:27 + 30:30
27. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:32 + 32:35
28. Florian Michal TBM6733 C KOS TJ Tesla Brno 68:27 + 33:30
29. Finkenstaedt Björn 0010001 C Sonnenschein 70:48 + 35:51
30. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 71:07 + 36:10
31. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 74:57 + 40:00
32. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 85:52 + 50:55
33. Beňovský Jiří KVS6801 C SKOB Kobra Vsetín 89:26 + 54:29

H55 3.80 km, 105 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 33:23
2. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 34:41 + 1:18
3. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 37:18 + 3:55
4. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 39:21 + 5:58
5. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 41:21 + 7:58
6. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 41:52 + 8:29
7. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 42:42 + 9:19
8. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 43:26 + 10:03
9. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:15 + 11:52
10. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 45:44 + 12:21
11. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 46:34 + 13:11
12. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 46:40 + 13:17
13. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 46:42 + 13:19
14. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 47:23 + 14:00
15. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:25 + 14:02
15. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 47:25 + 14:02
17. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 47:56 + 14:33
18. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 48:49 + 15:26
19. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 48:57 + 15:34
20. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 50:10 + 16:47
21. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 50:20 + 16:57
22. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 51:36 + 18:13
23. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 53:38 + 20:15
24. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 55:28 + 22:05
25. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 56:13 + 22:50
26. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:53 + 25:30
27. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 58:54 + 25:31
28. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 59:57 + 26:34
29. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:05 + 31:42
30. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 67:09 + 33:46
31. Roubalík Radovan 0030001 C ZŠ Těšetice 71:18 + 37:55
32. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 76:33 + 43:10
33. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 76:47 + 43:24
34. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 79:50 + 46:27
35. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 84:55 + 51:32
Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava DISK
Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín DISK
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava DISK

H60 3.60 km, 95 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 33:48
2. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 36:30 + 2:42
3. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 36:59 + 3:11
4. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 39:10 + 5:22
5. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 39:38 + 5:50
6. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:45 + 6:57
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 41:15 + 7:27
7. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 41:15 + 7:27
9. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 42:53 + 9:05
10. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 46:13 + 12:25
11. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 47:26 + 13:38
12. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 47:57 + 14:09
13. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 49:29 + 15:41
14. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 49:57 + 16:09
15. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 50:28 + 16:40
16. Ženčák Jaroslav 0060001 C ASPV OA 53:24 + 19:36
17. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:05 + 20:17
18. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 55:44 + 21:56
19. Trejtnar Pavel KUN5801 C OB Kunvald 57:34 + 23:46
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 68:21 + 34:33
21. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 72:50 + 39:02
Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice DISK
Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava DISK
Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec DISK

H65 3.10 km, 75 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 29:44
2. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 31:56 + 2:12
3. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:05 + 2:21
4. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 33:28 + 3:44
5. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 35:59 + 6:15
6. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 36:23 + 6:39
7. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 36:59 + 7:15
8. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 38:36 + 8:52
9. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 39:37 + 9:53
10. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 41:00 + 11:16
11. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 42:25 + 12:41
12. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:27 + 12:43
13. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 43:11 + 13:27
14. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 44:07 + 14:23
15. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 44:32 + 14:48
16. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 44:43 + 14:59
17. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 44:58 + 15:14
18. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 45:07 + 15:23
19. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 45:26 + 15:42
20. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 46:17 + 16:33
21. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 46:44 + 17:00
22. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 47:16 + 17:32
23. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 48:02 + 18:18
24. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 48:56 + 19:12
25. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 53:35 + 23:51
26. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 55:30 + 25:46
27. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 55:31 + 25:47
28. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 56:34 + 26:50
29. Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:35 + 34:51
30. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 69:11 + 39:27
31. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 76:43 + 46:59
Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha DISK

H70 3.00 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 32:55
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 34:14 + 1:19
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 38:25 + 5:30
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 40:35 + 7:40
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 40:55 + 8:00
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 44:49 + 11:54
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 45:08 + 12:13
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 49:41 + 16:46
9. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 50:57 + 18:02
10. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 51:32 + 18:37
11. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 56:05 + 23:10
12. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 56:13 + 23:18
13. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 59:39 + 26:44
14. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:51 + 33:56
15. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 76:38 + 43:43
Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering DISK

H75 2.60 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:05
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 40:42 + 11:37
3. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 44:35 + 15:30
4. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 46:01 + 16:56
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 47:54 + 18:49
6. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 49:13 + 20:08
7. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 50:38 + 21:33
8. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 57:34 + 28:29
9. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 90:21 + 61:16
10. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 97:43 + 68:38

H80 2.40 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 48:35
2. Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 52:56 + 4:21
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 55:51 + 7:16
4. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 58:02 + 9:27

T3 1.80 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 B KOB Směr Kroměříž 11:02
2. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 11:52 + 0:50
3. Mašláňová Ema TZL0955 B SKOB Zlín 11:55 + 0:53
4. Slováček Ondřej TZL0902 B SKOB Zlín 14:49 + 3:47
5. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 15:28 + 4:26
6. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 15:29 + 4:27
7. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:31 + 4:29
8. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 15:42 + 4:40
9. Hlobilovi Vladimír a Ivana VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:49 + 5:47
10. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 19:49 + 8:47
11. Chmelařová Blanka C 22:57 + 11:55
12. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 23:36 + 12:34
13. Krajcar Patrik OOL C SK Haná orienteering 23:54 + 12:52
14. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 24:55 + 13:53
15. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 26:25 + 15:23
16. Šopík Vítězslav OOL C SK Haná orienteering 27:13 + 16:11
17. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 27:26 + 16:24
18. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:36 + 18:34
19. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 30:21 + 19:19
20. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 37:34 + 26:32
21. Robotková Naďa PBM7950 C TJ Spartak 1. brněnská 46:28 + 35:26
22. Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 46:39 + 35:37
23. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 50:41 + 39:39
Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín DISK

T4 3.70 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 28:36
2. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 29:08 + 0:32
3. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. brněnská 30:44 + 2:08
4. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 31:43 + 3:07
5. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 33:15 + 4:39
6. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 37:03 + 8:27
7. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 38:11 + 9:35
8. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 39:59 + 11:23
9. Procházková Doubravka ADA0651 A OOB Spartak Adamov 43:53 + 15:17
10. Hrabošová Magdalena ASU0099 C Magnus Orienteering 44:37 + 16:01
11. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 45:41 + 17:05
12. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 46:40 + 18:04
13. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 49:35 + 20:59
14. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 54:26 + 25:50
15. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 54:49 + 26:13
16. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 55:52 + 27:16
17. Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:00 + 28:24
18. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 58:02 + 29:26
19. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 58:14 + 29:38
20. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 58:48 + 30:12
21. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 59:19 + 30:43
22. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 59:48 + 31:12
23. Strohalmová Klára KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:15 + 31:39
24. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 61:27 + 32:51
25. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 62:49 + 34:13
25. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 62:49 + 34:13
27. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 63:16 + 34:40
28. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 69:48 + 41:12
29. Šopík Vítězslav OOL C SK Haná orienteering 75:13 + 46:37
30. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl OS SK Prostějov 77:56 + 49:20
31. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 82:40 + 54:04
32. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 105:09 + 76:33
Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov DISK