Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : CHC (16)

Datum:
05.06.2021
Místo konání:
Češov
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Češovské Valy, 1:10000/15000, ISOM 2017, stav jaro 2021
Ředitel závodu:
Hanzl Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Palas Jan - R3
Stavitel tratí:
Špicar Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad za horkého slunečného počasí. Nikdo nevyhledal lékařskou pomoc. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D12D     D14D     D16C     D21C     D35C     D45D     H12C     H16C     H18C     H21C     H35D     H45D     H55C    

D12D 2.96 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 60:57 + 7:21
6. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 75:41 + 22:05

D14D 3.48 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 82:09 + 17:35

D16C 5.25 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 92:30 + 41:43

D21C 8.69 km, 105 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 87:53 + 24:25

D35C 6.50 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 87:34 + 27:11

D45D 4.94 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 75:06 + 14:21

H12C 3.83 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 56:24 + 23:02

H16C 6.87 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 76:01 + 22:44
20. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 92:03 + 38:46

H18C 8.69 km, 105 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 76:10 + 10:30

H21C 12.29 km, 180 m, 28 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň DISK

H35D 6.77 km, 120 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 83:59 + 5:10

H45D 5.97 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 71:49 + 4:56

H55C 7.01 km, 110 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 67:02 + 8:28
11. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 90:47 + 32:13