Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Libín
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Sluneční lázně
Ředitel závodu:
Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí:
Vávra Martin - R3
Stavitel tratí:
Rückerová Šárka - R3

H21C 5.50 km, 180 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8554

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 32:38 8774
2. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 1:15 8454
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 33:58 + 1:20 8433
4. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 34:55 + 2:17 8191
5. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 37:43 + 5:05 7475
6. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 37:58 + 5:20 7412
7. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 39:21 + 6:43 7058
8. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 39:44 + 7:06 6960
9. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 7:09 6948
10. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 39:52 + 7:14 6926
11. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 40:06 + 7:28 6867
12. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:08 + 7:30 6858
13. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 8:05 6709
14. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:46 + 8:08 6697
15. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 41:03 + 8:25 6624
16. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 41:46 + 9:08 6441
17. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 42:41 + 10:03 6207
18. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 43:04 + 10:26 6109
19. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 43:28 + 10:50 6007
20. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 43:55 + 11:17 5892
21. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:06 + 11:28 5845
22. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 12:01 5705
23. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 45:00 + 12:22 5615
24. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:17 + 13:39 5288
25. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 46:58 + 14:20 5113
26. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 47:26 + 14:48 4994
27. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:37 + 14:59 4947
28. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 49:14 + 16:36 4534
29. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:25 + 16:47 4488
30. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 49:39 + 17:01 4428
31. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 50:29 + 17:51 4215
32. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:07 + 18:29 4053
33. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 51:30 + 18:52 3956
34. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 53:44 + 21:06 3385
35. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:33 + 25:55 2155
36. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:55 + 27:17 1806