Logo
Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Zadní Mostek
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Yperit- stav léto 2021
Ředitel závodu:
Novák Karel
Hlavní rozhodčí:
Novák Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3, Nováková Zuzana
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 25:14
2. Brožíková Johanka JIL1351 OK Jilemnice 28:36 + 3:22
3. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 13:17
4. Hakenová Kateřina STH1451 SK Studenec 39:40 + 14:26
5. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:50 + 20:36
6. Křížová Magdalena LPU1257 OK Lokomotiva Pardubice 47:21 + 22:07
7. Cyrany Magdalena SJC1453 Sportcentrum Jičín 50:33 + 25:19
8. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 53:48 + 28:34
9. Vondroušová Laura JIL1251 OK Jilemnice 53:57 + 28:43
10. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 58:27 + 33:13
Mayerová Anna SHK1450 OK Slavia Hradec Králové DISK

D10C 2.10 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 19:09
2. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:11 + 1:02
3. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 22:29 + 3:20
4. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 22:47 + 3:38
5. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 24:36 + 5:27
6. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 25:50 + 6:41
7. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 26:08 + 6:59
8. Hakenová Petra STH1251 SK Studenec 26:27 + 7:18
9. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 26:50 + 7:41
10. Hanousková Michaela SJC1351 Sportcentrum Jičín 26:58 + 7:49
11. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:59 + 7:50
12. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 27:38 + 8:29
13. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 29:05 + 9:56
14. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 29:58 + 10:49
15. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 30:38 + 11:29
16. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 12:06
17. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 31:22 + 12:13
18. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 31:40 + 12:31
19. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 32:58 + 13:49
20. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 36:03 + 16:54
21. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 37:27 + 18:18
22. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 18:48
23. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 21:25
24. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:45 + 21:36
25. Cyrany Anežka SJC1253 Sportcentrum Jičín 42:55 + 23:46
26. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 48:19 + 29:10
27. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 56:06 + 36:57
28. Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod 57:16 + 38:07

D12C 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:28
2. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 20:16 + 1:48
3. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:58 + 3:30
4. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 22:37 + 4:09
5. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 22:40 + 4:12
6. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 24:01 + 5:33
7. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 24:07 + 5:39
8. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 24:12 + 5:44
9. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 25:40 + 7:12
10. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 26:44 + 8:16
11. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 29:21 + 10:53
12. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 29:44 + 11:16
13. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 29:49 + 11:21
14. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 30:19 + 11:51
15. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 12:03
16. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 32:35 + 14:07
17. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 33:01 + 14:33
18. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 33:02 + 14:34
19. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 34:08 + 15:40
20. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:24 + 15:56
21. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 16:26
22. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 35:23 + 16:55
23. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:36 + 17:08
24. Nováková Dita VRL0957 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:26 + 18:58
25. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 38:25 + 19:57
26. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 38:59 + 20:31
26. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 38:59 + 20:31
28. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 40:50 + 22:22
29. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:03 + 23:35
30. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:00 + 24:32
31. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 44:51 + 26:23
32. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 49:08 + 30:40
33. Řadová Ráchel SHK0961 OK Slavia Hradec Králové 50:56 + 32:28
34. Kolmanová Anna JIL0953 OK Jilemnice 64:09 + 45:41
35. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 84:41 + 66:13

D12D 2.30 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 27:11
2. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 35:20 + 8:09
3. Kopecká Cecilie ZAM0951 OB TJ Sokol Žamberk 37:19 + 10:08
4. Valentová Adriana STH1057 SK Studenec 42:11 + 15:00
5. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 43:19 + 16:08
6. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 48:26 + 21:15
7. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:07 + 24:56
8. Vrbatová Karolína VRL0953 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:03 + 38:52

D14C 2.70 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 20:50
2. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 22:25 + 1:35
3. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 22:38 + 1:48
4. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 22:52 + 2:02
5. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 24:26 + 3:36
6. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:43 + 3:53
7. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 26:38 + 5:48
8. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 28:09 + 7:19
9. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 28:12 + 7:22
10. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 28:22 + 7:32
11. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 29:17 + 8:27
12. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 29:33 + 8:43
13. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 9:09
14. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 9:45
15. Selixová Mariana SHK0752 OK Slavia Hradec Králové 30:51 + 10:01
16. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 33:00 + 12:10
17. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 33:03 + 12:13
18. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 33:34 + 12:44
19. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:03 + 15:13
20. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 37:14 + 16:24
21. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 38:04 + 17:14
22. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:29 + 17:39
23. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 38:39 + 17:49
24. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 40:44 + 19:54
25. Bryscejnová Marieta ZAM0752 OB TJ Sokol Žamberk 42:01 + 21:11
26. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 43:24 + 22:34
27. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 45:04 + 24:14
28. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 51:30 + 30:40
29. Selixová Anežka SHK0852 OK Slavia Hradec Králové 52:13 + 31:23
30. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 57:43 + 36:53

D14D 2.50 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 28:56
2. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 32:49 + 3:53
3. Valentová Kateřina LPU0852 OK Lokomotiva Pardubice 33:57 + 5:01
4. Kaláčová Anna LPU0763 OK Lokomotiva Pardubice 39:53 + 10:57
5. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 43:17 + 14:21
6. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 48:47 + 19:51
7. Panáčková Alžběta SHK0859 OK Slavia Hradec Králové 49:16 + 20:20
8. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 51:54 + 22:58

D16C 3.30 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:40
2. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 32:58 + 1:18
3. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 34:15 + 2:35
4. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 34:44 + 3:04
5. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:58 + 6:18
6. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 39:44 + 8:04
7. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:33 + 9:53
8. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 42:23 + 10:43
9. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 43:35 + 11:55
10. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 43:46 + 12:06
11. Bílková Karolína SJC0653 Sportcentrum Jičín 43:53 + 12:13
12. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 45:38 + 13:58
13. Šmídová Terezie LPU0659 OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 14:04
14. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 47:24 + 15:44
15. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 47:42 + 16:02
16. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 49:10 + 17:30
17. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 23:52
18. Vohníková Anna VRL0654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:00 + 36:20

D18C 3.60 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana LPU0456 OK Lokomotiva Pardubice 38:02
2. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 38:14 + 0:12
3. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 40:46 + 2:44
4. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 41:53 + 3:51
5. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 43:21 + 5:19
6. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 43:24 + 5:22
7. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:29 + 14:27

D21C 5.50 km, 85 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7334

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 41:41 7770
2. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 45:13 + 3:32 7186
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 46:04 + 4:23 7045
4. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 46:33 + 4:52 6965
5. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 47:01 + 5:20 6888
6. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 47:09 + 5:28 6866
7. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 48:16 + 6:35 6681
8. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:46 + 10:05 6102
9. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 53:37 + 11:56 5796
10. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:27 + 13:46 5492
11. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 56:43 + 15:02 5283
12. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:27 + 16:46 4996
13. Doležalová Libuše SNA8851 TJ START Náchod 65:33 + 23:52 3821
14. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 66:41 + 25:00 3634
15. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 69:08 + 27:27 3228
16. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 75:52 + 34:11 2114
17. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 88:04 + 46:23 96
18. Goňová Nikola ZAM9752 OB TJ Sokol Žamberk 99:39 + 57:58 0
Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice DISK 0

D21D 4.00 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2079

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 43:32 2303
2. Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň 49:05 + 5:33 2066
3. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 53:44 + 10:12 1868
4. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 53:49 + 10:17 1864
5. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 59:36 + 16:04 1618
6. Vojtěchová Eva HOR8851 TJ Jiskra Hořice 81:00 + 37:28 706

D35C 4.50 km, 50 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 40:12
2. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 44:12 + 4:00
3. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 44:14 + 4:02
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:05 + 4:53
5. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 45:15 + 5:03
6. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 45:25 + 5:13
7. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 46:15 + 6:03
8. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:34 + 6:22
9. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 46:53 + 6:41
10. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 47:22 + 7:10
11. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 47:35 + 7:23
12. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 48:35 + 8:23
13. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 49:29 + 9:17
14. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:48 + 9:36
15. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 50:49 + 10:37
16. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 54:12 + 14:00
17. Lišková Kateřina PHK8151 OK 99 Hradec Králové 54:47 + 14:35
18. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 55:13 + 15:01
18. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 55:13 + 15:01
20. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:18 + 15:06
21. Sršňová Kateřina VAM8150 OB Vamberk 56:01 + 15:49
22. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 56:09 + 15:57
23. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 56:45 + 16:33
24. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 57:08 + 16:56
25. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 57:21 + 17:09
26. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 59:41 + 19:29
27. Zlámalová Jana LTU8651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:23 + 24:11
28. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 67:36 + 27:24
29. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 67:55 + 27:43
30. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:26 + 29:14
31. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:41 + 33:29
32. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 78:34 + 38:22
33. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 80:46 + 40:34

D35D 3.60 km, 50 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 37:58
2. Mrázková Jana DKP7857 Oddíl OB Kotlářka 38:07 + 0:09
3. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 40:25 + 2:27
4. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 42:01 + 4:03
5. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 44:00 + 6:02
6. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 44:59 + 7:01
7. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 47:01 + 9:03
8. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 51:45 + 13:47
9. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 52:56 + 14:58
10. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:57 + 17:59
11. Šumpíková Katka 0040001 Slavia HK 58:06 + 20:08
12. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:46 + 20:48
13. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 62:45 + 24:47
14. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:55 + 24:57
15. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 68:20 + 30:22
16. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 68:33 + 30:35
17. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 70:03 + 32:05
18. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:16 + 32:18
19. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 70:55 + 32:57
20. Kučerová Petra 0140001 Jičín 81:50 + 43:52
21. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:26 + 48:28
22. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:19 + 52:21
23. Věříšová Lenka LPU7761 OK Lokomotiva Pardubice 120:29 + 82:31
Gallová Helena STH7750 SK Studenec DISK
Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk DISK

D45C 3.80 km, 50 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 36:40
2. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 39:58 + 3:18
3. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:59 + 4:19
4. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 43:34 + 6:54
5. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 44:18 + 7:38
6. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:52 + 8:12
7. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 8:32
8. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 46:20 + 9:40
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 47:02 + 10:22
10. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 47:09 + 10:29
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 49:18 + 12:38
12. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 49:38 + 12:58
13. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:54 + 13:14
14. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 52:45 + 16:05
15. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 52:50 + 16:10
16. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 53:43 + 17:03
17. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 54:13 + 17:33
18. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:02 + 18:22
19. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:07 + 22:27
20. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 59:10 + 22:30
21. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:47 + 23:07
22. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 63:08 + 26:28
23. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 73:46 + 37:06
24. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 74:06 + 37:26
25. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:06 + 40:26
26. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 78:11 + 41:31
27. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 83:03 + 46:23

D45D 3.30 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 46:08
2. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 47:00 + 0:52
3. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 47:50 + 1:42
4. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 49:28 + 3:20
5. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 50:49 + 4:41
6. Westin Lenka 0130002 Porsgrunn OL 50:57 + 4:49
7. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:55 + 7:47
8. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 53:56 + 7:48
9. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 55:17 + 9:09
10. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 59:06 + 12:58
11. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:43 + 17:35
12. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 64:21 + 18:13
13. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 64:42 + 18:34
14. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:14 + 21:06
15. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 84:09 + 38:01
16. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 91:10 + 45:02
17. Kerhátová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:51 + 55:43
Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK

D55C 3.30 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 38:50
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 41:21 + 2:31
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:58 + 4:08
4. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 43:24 + 4:34
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 44:45 + 5:55
6. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 47:20 + 8:30
7. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 47:55 + 9:05
8. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 52:51 + 14:01
9. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 53:56 + 15:06
10. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 56:02 + 17:12
11. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 56:23 + 17:33
12. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 58:28 + 19:38
13. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 59:23 + 20:33
14. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 59:33 + 20:43
15. Koblížková Hana ZAM5851 OB TJ Sokol Žamberk 64:29 + 25:39
16. Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 68:02 + 29:12
17. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 72:30 + 33:40
18. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 77:41 + 38:51
19. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 90:26 + 51:36
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK

D55D 3.00 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 47:56
2. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 50:53 + 2:57
3. Filipová Dagmar LTU5650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:13 + 8:17
4. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 60:42 + 12:46
5. Remešová Alena SRK6150 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:59 + 29:03
6. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 99:11 + 51:15

D65C 3.00 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 44:39
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 44:50 + 0:11
3. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:47 + 12:08
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 60:01 + 15:22
5. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 62:37 + 17:58
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 64:49 + 20:10
7. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 64:52 + 20:13
8. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 79:53 + 35:14

H10N 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 25:29
2. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 28:26 + 2:57
3. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 29:52 + 4:23
4. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 30:27 + 4:58
5. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 31:35 + 6:06
6. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 31:36 + 6:07
7. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 32:57 + 7:28
8. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 37:01 + 11:32
9. Ticháček Jonáš SJC1302 Sportcentrum Jičín 45:35 + 20:06
10. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 46:51 + 21:22
11. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 56:32 + 31:03
12. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 59:39 + 34:10
13. Kubíček Jonáš JIL1301 OK Jilemnice 62:59 + 37:30
14. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 91:20 + 65:51
Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín DISK
Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H10C 2.10 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 18:43
2. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 19:47 + 1:04
3. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 23:13 + 4:30
4. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 23:19 + 4:36
5. Mayer Antonín SHK1206 OK Slavia Hradec Králové 23:46 + 5:03
5. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 23:46 + 5:03
7. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 25:02 + 6:19
8. Šumpík Filip SHK1109 OK Slavia Hradec Králové 26:42 + 7:59
9. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 29:15 + 10:32
10. Hanslík Jaroslav SHK1107 OK Slavia Hradec Králové 29:50 + 11:07
11. Šatínský Jan SHK1103 OK Slavia Hradec Králové 30:08 + 11:25
12. Šafář Martin PHK1102 OK 99 Hradec Králové 30:19 + 11:36
13. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:11 + 13:28
14. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 32:49 + 14:06
15. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 33:25 + 14:42
16. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 34:01 + 15:18
17. Hrdinka Josef SHK1205 OK Slavia Hradec Králové 38:10 + 19:27
18. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 38:16 + 19:33
19. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 39:29 + 20:46
20. Klabzuba Jan SRK1207 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:39 + 20:56
21. Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice 47:17 + 28:34
22. Jičínský Antonín SRK1101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:06 + 30:23
23. Votroubek Jan SRK1206 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:06 + 31:23
24. Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín 50:42 + 31:59
25. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 51:46 + 33:03
26. Satur Jakub VRL1204 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:31 + 47:48
Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vejvoda Martin SJC1102 Sportcentrum Jičín DISK
Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice DISK

H12C 2.60 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 16:29
2. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 17:09 + 0:40
3. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 19:15 + 2:46
4. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 20:15 + 3:46
5. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 21:34 + 5:05
6. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 22:03 + 5:34
7. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:36 + 6:07
8. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 23:06 + 6:37
9. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 23:54 + 7:25
10. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 24:25 + 7:56
11. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:36 + 11:07
12. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 27:48 + 11:19
13. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 28:39 + 12:10
14. John Martin VRL0902 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:48 + 15:19
15. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 32:03 + 15:34
16. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 32:08 + 15:39
17. Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín 32:30 + 16:01
18. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 32:51 + 16:22
19. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:38 + 18:09
20. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 35:41 + 19:12
20. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 35:41 + 19:12
22. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:09 + 19:40
23. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 19:55
24. Pouchlý Matěj SHK1009 OK Slavia Hradec Králové 36:32 + 20:03
25. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 37:45 + 21:16
26. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 23:14
27. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 40:06 + 23:37
28. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 40:20 + 23:51
29. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 42:31 + 26:02
30. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 43:42 + 27:13
31. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 46:47 + 30:18
32. Kuklík Tobiáš JIL0904 OK Jilemnice 50:56 + 34:27
33. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 53:38 + 37:09

H12D 2.30 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 23:37
2. Matějec Jonáš VRL1004 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:58 + 11:21
3. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 42:00 + 18:23
4. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:06 + 22:29
5. Juliš Josef ZAM1010 OB TJ Sokol Žamberk 62:49 + 39:12
Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H14C 3.00 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 21:28
2. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 21:44 + 0:16
3. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 22:31 + 1:03
4. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 22:44 + 1:16
5. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 23:34 + 2:06
6. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 23:52 + 2:24
7. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 24:22 + 2:54
8. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 25:11 + 3:43
9. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 26:16 + 4:48
10. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 26:22 + 4:54
11. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 26:36 + 5:08
12. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 29:21 + 7:53
13. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:54 + 8:26
14. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 30:25 + 8:57
15. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 31:24 + 9:56
16. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 31:33 + 10:05
17. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:08 + 11:40
18. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 34:27 + 12:59
19. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 34:32 + 13:04
20. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 34:53 + 13:25
21. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 35:06 + 13:38
22. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 16:41
23. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 39:55 + 18:27
24. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 41:00 + 19:32
25. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:14 + 19:46
26. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 43:03 + 21:35
27. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 45:08 + 23:40
28. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 47:49 + 26:21
29. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:34 + 29:06
30. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 50:53 + 29:25
31. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 52:03 + 30:35
32. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 52:40 + 31:12
33. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:35 + 35:07
34. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:35 + 36:07
35. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:52 + 36:24
Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín DISK
Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín DISK

H14D 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Ondřej STH0707 SK Studenec 29:58
2. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 35:44 + 5:46
3. Tejkl Ondřej SHK0810 OK Slavia Hradec Králové 45:00 + 15:02
4. Kolátor Štěpán HOR0801 TJ Jiskra Hořice 46:03 + 16:05
5. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 47:14 + 17:16

H16C 3.80 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 25:59
2. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:21 + 3:22
3. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 29:29 + 3:30
4. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 32:27 + 6:28
5. Pekárek Tomáš LPU0515 OK Lokomotiva Pardubice 34:05 + 8:06
6. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 34:24 + 8:25
7. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:34 + 8:35
8. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 36:51 + 10:52
9. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 37:27 + 11:28
10. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:03 + 12:04
11. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 40:05 + 14:06
12. Dolejší Matouš SJC0606 Sportcentrum Jičín 40:43 + 14:44
13. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:00 + 15:01
14. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:09 + 18:10
15. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 45:05 + 19:06
16. Setunský Jan VRL0608 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:58 + 20:59
17. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:01 + 23:02
18. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:03 + 24:04
19. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 50:20 + 24:21
20. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:00 + 26:01
21. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 52:04 + 26:05
22. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:11 + 37:12
23. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 67:36 + 41:37
24. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:02 + 42:03

H18C 4.40 km, 60 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 31:11
2. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 37:29 + 6:18
3. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:11 + 9:00
4. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:19 + 12:08
5. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 47:29 + 16:18
6. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:44 + 17:33
7. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 49:29 + 18:18
8. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 50:07 + 18:56
9. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 51:54 + 20:43
10. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 24:59
11. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 59:35 + 28:24
12. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:31 + 42:20
Čičovský Daniel SRK0406 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H21C 6.50 km, 115 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7697

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 39:30 7878
2. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 40:51 + 1:21 7621
3. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 41:00 + 1:30 7592
4. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 42:00 + 2:30 7402
5. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 42:18 + 2:48 7345
6. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 42:34 + 3:04 7294
7. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 44:05 + 4:35 7006
8. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:50 + 5:20 6863
9. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 45:29 + 5:59 6739
10. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 46:14 + 6:44 6597
11. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 46:15 + 6:45 6593
12. Zalaba Tomáš SHK0105 OK Slavia Hradec Králové 47:40 + 8:10 6324
13. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 47:59 + 8:29 6264
14. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 48:39 + 9:09 6137
15. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:30 + 11:00 5785
16. Dvořáček Radek 0230001 Doudleby nad Orlicí 51:13 + 11:43
17. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:01 + 14:31 5115
18. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 56:00 + 16:30 4738
19. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:10 + 18:40 4326
20. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 58:33 + 19:03 4253
21. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 59:18 + 19:48 4110
22. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 61:09 + 21:39 3758
23. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 61:44 + 22:14 3647
24. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 61:57 + 22:27 3606
25. Smutný Šimon VAM9301 OB Vamberk 62:47 + 23:17 3447
26. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 63:22 + 23:52 3336
27. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 65:35 + 26:05 2915
28. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:13 + 29:43 2223
29. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:14 + 29:44 2220
30. Záveský Jan CET9501 TJ Loko Česká Třebová 129:53 + 90:23 0

H21D 5.00 km, 80 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2379

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 44:42 2523
2. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 3:51 2331
3. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:29 + 4:47 2284
4. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 55:56 + 11:14 1961
5. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 59:09 + 14:27 1801
6. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 64:10 + 19:28 1550

H35C 5.50 km, 100 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 33:12
2. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 40:29 + 7:17
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:44 + 8:32
4. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 42:38 + 9:26
5. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 43:24 + 10:12
6. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 11:05
7. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 44:24 + 11:12
8. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 11:57
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:42 + 12:30
10. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 46:43 + 13:31
11. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 47:50 + 14:38
12. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 48:07 + 14:55
13. Albrecht David 0150001 HO Skol 48:37 + 15:25
14. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 49:22 + 16:10
15. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 50:48 + 17:36
16. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 50:49 + 17:37
17. Korbel Michal PHK7703 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 18:17
18. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 51:43 + 18:31
19. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 56:31 + 23:19
20. Vrbata Michal VRL7507 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:16 + 27:04
21. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:39 + 28:27
22. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 62:34 + 29:22
23. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:05 + 30:53
24. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 68:13 + 35:01
25. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 76:03 + 42:51
26. Novák Tomáš VRL7902 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:44 + 44:32
27. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 94:33 + 61:21

H35D 4.50 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 42:20
2. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 42:32 + 0:12
3. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 43:44 + 1:24
4. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 5:31
5. Šafář Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 48:00 + 5:40
6. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 50:20 + 8:00
7. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 50:54 + 8:34
8. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 8:48
9. Sršeň Tomáš VAM8001 OB Vamberk 52:29 + 10:09
10. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:42 + 10:22
11. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 53:33 + 11:13
12. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 53:40 + 11:20
13. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 54:19 + 11:59
14. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 58:30 + 16:10
14. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 58:30 + 16:10
16. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 58:43 + 16:23
17. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 59:19 + 16:59
18. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:58 + 17:38
19. Holý Michal 0270001 SK Kosořín 60:50 + 18:30
20. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 61:15 + 18:55
21. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 62:15 + 19:55
22. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 63:56 + 21:36
23. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:22 + 22:02
24. Kalousek Zdeněk JEN8200 OB Jenišovice 68:21 + 26:01
25. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 69:07 + 26:47
26. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 69:30 + 27:10
27. Spilka Petr 0050002 Spilkovi 72:26 + 30:06
28. Mojžíš Robert PHK7902 OK 99 Hradec Králové 75:33 + 33:13
29. Haken Adam STH8102 SK Studenec 79:10 + 36:50
30. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 80:20 + 38:00
31. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 89:53 + 47:33
Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice DISK
Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady DISK

H45C 4.60 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 31:27
2. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 34:13 + 2:46
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 36:00 + 4:33
4. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 36:32 + 5:05
5. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 38:38 + 7:11
6. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 7:43
7. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 7:58
8. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:30 + 12:03
9. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 12:34
10. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 44:09 + 12:42
11. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 44:20 + 12:53
12. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 44:41 + 13:14
13. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 44:45 + 13:18
14. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 46:19 + 14:52
15. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 46:38 + 15:11
16. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 47:03 + 15:36
17. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 47:23 + 15:56
18. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 47:24 + 15:57
19. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:41 + 17:14
20. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 50:25 + 18:58
21. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 50:33 + 19:06
22. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 52:16 + 20:49
23. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 23:22
24. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 58:41 + 27:14
25. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:14 + 27:47
26. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 62:32 + 31:05
27. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 64:05 + 32:38
28. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:23 + 35:56
29. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:04 + 36:37
30. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 74:36 + 43:09
31. Zídek Jan PHK7303 OK 99 Hradec Králové 85:40 + 54:13

H45D 3.90 km, 45 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 38:45
2. Tomandl Jan 0060001 NOK HoRa 41:07 + 2:22
3. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 41:37 + 2:52
4. Puš Roman STH7501 SK Studenec 44:31 + 5:46
5. Hanuš Karel STH6701 SK Studenec 45:04 + 6:19
6. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 45:24 + 6:39
7. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 45:36 + 6:51
8. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:45 + 14:00
9. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 52:52 + 14:07
10. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 53:57 + 15:12
11. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:32 + 18:47
12. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:42 + 19:57
13. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:43 + 20:58
14. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:47 + 21:02
15. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 59:58 + 21:13
16. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 61:30 + 22:45
17. Buchar Marcel VRL7408 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:55 + 23:10
18. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:22 + 25:37
19. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 66:04 + 27:19
20. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 66:54 + 28:09
21. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:36 + 34:51
22. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 75:34 + 36:49
23. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 76:57 + 38:12
24. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 77:04 + 38:19
25. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 77:07 + 38:22
26. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 82:17 + 43:32
27. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 85:05 + 46:20
Vojtíšek Roman KOR7101 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

H55C 3.70 km, 45 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 35:02
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 36:05 + 1:03
3. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 38:17 + 3:15
4. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 45:34 + 10:32
5. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 47:40 + 12:38
6. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:22 + 14:20
7. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 14:27
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 50:03 + 15:01
9. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 51:29 + 16:27
10. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:35 + 16:33
11. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 18:03
12. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 53:32 + 18:30
13. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 54:07 + 19:05
14. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 58:12 + 23:10
15. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 59:05 + 24:03
16. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB TJ Sokol Žamberk 60:24 + 25:22
17. Kotlář Vladimír VAM5401 OB Vamberk 61:46 + 26:44
18. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:53 + 26:51
19. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 66:01 + 30:59
20. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:12 + 34:10
Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice DISK

H55D 3.40 km, 40 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 39:30
2. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:06 + 3:36
3. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 43:12 + 3:42
4. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 44:01 + 4:31
5. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 44:52 + 5:22
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 46:39 + 7:09
7. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 46:51 + 7:21
8. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 47:18 + 7:48
9. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 49:13 + 9:43
10. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 50:54 + 11:24
11. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 51:04 + 11:34
12. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 53:45 + 14:15
13. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 54:50 + 15:20
14. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 57:07 + 17:37
15. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 57:28 + 17:58
16. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 58:39 + 19:09
17. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 71:30 + 32:00
18. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 74:46 + 35:16
19. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 75:27 + 35:57
20. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 79:37 + 40:07
21. Čičovský Jiří SRK6502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 96:50 + 57:20
Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové DISK

H65C 3.40 km, 35 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Westin Kjell 0130001 Porsgrunn OL 36:38
2. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:07 + 2:29
3. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 39:11 + 2:33
4. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 4:58
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 42:13 + 5:35
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:19 + 7:41
7. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 45:37 + 8:59
8. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 48:16 + 11:38
9. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 48:56 + 12:18
10. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 51:36 + 14:58
11. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 51:41 + 15:03
12. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 53:33 + 16:55
13. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 53:40 + 17:02
14. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 54:47 + 18:09
15. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:58 + 22:20
Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H65D 3.20 km, 30 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 45:55
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 45:57 + 0:02
3. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 49:05 + 3:10
4. Havlik Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 50:19 + 4:24
5. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 54:28 + 8:33
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 62:29 + 16:34
7. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:12 + 21:17
8. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 71:28 + 25:33
9. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 86:37 + 40:42
10. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 98:33 + 52:38

H75C 3.20 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 57:18
2. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:22 + 0:04
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 63:16 + 5:58
4. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 71:18 + 14:00
5. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 86:47 + 29:29
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 109:52 + 52:34

HDR 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokaisl Filip xxx XXX 25:43
2. Chrástová Markéta STH1550 SK Studenec 26:39 + 0:56
3. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 27:21 + 1:38
4. Zollmann David HOR TJ Jiskra Hořice 29:03 + 3:20
5. Drobník Kryštof SJC1502 Sportcentrum Jičín 29:08 + 3:25
6. Tihonová Magdalena PHK1450 OK 99 Hradec Králové 30:06 + 4:23
7. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 30:40 + 4:57
8. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 30:54 + 5:11
9. Kokaislová Aneta xxx XXX 31:20 + 5:37
10. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:21 + 7:38
11. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 9:10
12. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 35:28 + 9:45
13. Hanslíková Anna SHK1356 OK Slavia Hradec Králové 35:34 + 9:51
14. Jindra Cyril HOR TJ Jiskra Hořice 35:56 + 10:13
15. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 36:36 + 10:53
16. Pouchlá Sára SHK1451 OK Slavia Hradec Králové 36:44 + 11:01
17. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 37:18 + 11:35
18. Císařová Josefína SHK1252 OK Slavia Hradec Králové 37:52 + 12:09
19. Zástšrová Karolína TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 38:49 + 13:06
20. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 14:41
21. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 15:36
22. Weinerová Eliška SHK1452 OK Slavia Hradec Králové 41:39 + 15:56
23. Marelová Bára xxx XXX 41:43 + 16:00
24. Zlámalová Barbora LTU1650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:00 + 16:17
25. Zlámal Jakub LTU1700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:02 + 16:19
26. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 43:07 + 17:24
27. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 43:10 + 17:27
28. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 43:14 + 17:31
29. Zahradník Eduard xxx XXX 43:20 + 17:37
30. Holý Lukáš 0270002 SK Kosořín 44:13 + 18:30
31. Haken Václav STH1601 SK Studenec 45:33 + 19:50
32. Jiřišta Vladimir JIL1502 OK Jilemnice 50:43 + 25:00
33. Vondroušová Agáta xxx XXX 51:19 + 25:36
34. Vošvrdová 1eliška xxx XXX 51:51 + 26:08
35. Holatová Veronika PDY1551 Běhej Poděbrady 52:44 + 27:01
36. Hovorková Žofie LPU1752 OK Lokomotiva Pardubice 53:39 + 27:56
37. Kolínová Anita DKP1850 Oddíl OB Kotlářka 54:12 + 28:29
38. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 54:32 + 28:49
39. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:28 + 29:45
40. Škodová Terezka Kája 0220001 Vakrnojs 60:11 + 34:28
41. Vágner Filip SJC1900 Sportcentrum Jičín 76:45 + 51:02
42. Balcarová Anna PHK1850 OK 99 Hradec Králové 84:16 + 58:33
43. Balcarová Klára PHK1650 OK 99 Hradec Králové 84:17 + 58:34
44. Weiner Jan xxx XXX 93:35 + 67:52
Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín DISK
Vrbatová Kristýna VRL1851 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

P 2.90 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SHK OK Slavia Hradec Králové 32:52
2. Kuklík Tomáš JIL7901 OK Jilemnice 33:46 + 0:54
3. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 34:27 + 1:35
4. Hanousek Václav 0090001 Jičín 002 34:28 + 1:36
5. Nová Martina VRL7656 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:18 + 2:26
6. Dubská Veronika OAV Orienteering Adventure 35:45 + 2:53
7. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:09 + 4:17
8. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 5:08
9. Makaloušová Hana 0300001 SA Špindl 38:08 + 5:16
10. Pešek Vladimír 0260001 TJ Sokol Košov 38:09 + 5:17
11. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:06 + 9:14
12. Topol Milan xxx XXX 42:14 + 9:22
13. Sršňová Natalie VAM OB Vamberk 42:26 + 9:34
14. Beneda Jan 0110001 NN 43:04 + 10:12
15. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 10:44
16. Ruta Jiří xxx XXX 43:55 + 11:03
17. Votroubek Jan SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:02 + 11:10
18. Korbelová Petra 0290001 Nový Hradec Králové 44:41 + 11:49
19. Haklová Taraza xxx XXX 46:41 + 13:49
20. Dvorská Renata CHC8152 K.O.B. Choceň 46:43 + 13:51
21. Retka Jiří LTU8200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:56 + 15:04
22. Munzar Martin LPU7313 OK Lokomotiva Pardubice 48:42 + 15:50
23. Kindlová Barbora 0180001 SJC, neregistrovaní 50:00 + 17:08
24. Hanousek Vít SNA TJ START Náchod 50:08 + 17:16
25. Čížková Dana SHK7752 OK Slavia Hradec Králové 51:57 + 19:05
26. Sedláková Hana LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 51:58 + 19:06
27. Šolc Erazim 0210001 neregistrovaný 54:14 + 21:22
28. Zástěrová Petra TYN8552 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:37 + 22:45
29. Šimková Markéta CHC7856 K.O.B. Choceň 55:51 + 22:59
30. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:53 + 23:01
31. Hrdinková Iveta 0250001 xxx 56:17 + 23:25
32. Štefaniková Markéta 0020001 Bludička 57:22 + 24:30
33. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 58:49 + 25:57
34. Kuklikova Katerina 0010001 Kuklikova 59:08 + 26:16
35. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 63:06 + 30:14
36. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 63:12 + 30:20
37. Hurdálek Tomáš KOR8901 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:33 + 33:41
38. Hanousková Radka 0090002 Jičín 002 67:14 + 34:22
39. Borovičková Vendula 0030001 Ostružno 68:40 + 35:48
40. Samlerová Darina 0120001 Samlerovi 70:05 + 37:13
41. Vošlajer Robert 0280001 Dlouhá Ves 71:07 + 38:15
42. Jirsová Dagmar 0170001 005-Jirsová 71:09 + 38:17
43. Štiková Lucie xxx XXX 71:43 + 38:51
44. Stránská Zuzana SHK7754 OK Slavia Hradec Králové 72:46 + 39:54
45. Dousková Jiřina 0210002 neregistrovaný 74:32 + 41:40
46. Spilková Marcela 0050001 Spilkovi 75:59 + 43:07
47. Vošvrda Michal xxx XXX 77:20 + 44:28
48. Šmidrkal Jan xxx XXX 81:48 + 48:56
49. Juška Jiří 0080001 nereg 86:01 + 53:09
50. Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové 86:34 + 53:42
51. Horák Prokop XXX XXX 86:45 + 53:53
52. Jindra Antonín HOR TJ Jiskra Hořice 87:07 + 54:15
53. Schröterová Ladislava 0190001 Puffy běží 88:09 + 55:17
54. Ulvrova Lucie 0160001 vrl 90:40 + 57:48
55. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:58 + 62:06
56. Pohlová Kateřina xxx XXX 98:18 + 65:26
57. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 102:09 + 69:17
Kay Kateřina LPU7963 OK Lokomotiva Pardubice DISK

T 3.80 km, 45 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 27:47
2. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 38:53 + 11:06
3. Cichý David xxx XXX 42:17 + 14:30
4. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:55 + 15:08
5. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 21:35
6. Nárovec Jiří xxx XXX 53:12 + 25:25
7. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 54:36 + 26:49
8. Zamouřil Jáchym 0100001 RajP 60:06 + 32:19
9. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 61:46 + 33:59
10. Jahoda Jiří 0070001 (j)Elita 64:23 + 36:36
11. Urban Radek xxx XXX 73:12 + 45:25
12. Jónová Markéta xxx XXX 79:39 + 51:52
13. Bolcek Adam xxx XXX 90:16 + 62:29
14. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:58 + 64:11
15. Sommer Jaroslav 0070002 (j)Elita 99:08 + 71:21
16. Válek Lukáš KOR8249 OB DDM Kostelec nad Orlicí 104:41 + 76:54
17. Věříš Andrea xxx XXX 105:25 + 77:38
18. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 146:58 + 119:11
Věříš Michal XXX XXX DISK
Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové DISK