Logo
Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Sruby - Hluboká
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Hluboká 2021, 1:10000, ekv. 5 m, ISOM 2017-2, autor: Jan Sháněl, stav 10/2021. Rozměr A4.
Ředitel závodu:
Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Pátek Michal
JURY:
Macháček Lubomír, Korbel Michal, Svoboda Ondřej
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí 10 °C. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 2.23 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 25:37
2. Jedlinská Kateřina VAM1250 C OB Vamberk 28:56 + 3:19
3. Křížová Magdalena LPU1257 C OK Lokomotiva Pardubice 29:17 + 3:40
4. Kubíková Andrea LPU1299 OK Lokomotiva Pardubice 30:13 + 4:36
5. Čečková Barbora SHK1151 C OK Slavia Hradec Králové 32:24 + 6:47
6. Munzarová Klára 0160001 OBR 33:36 + 7:59
7. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 35:19 + 9:42
8. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 35:55 + 10:18
9. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 37:22 + 11:45
10. Košťálová Gabriela SHK1353 C OK Slavia Hradec Králové 38:16 + 12:39
11. Sedláčková Magdaléna KOR1251 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:32 + 12:55
12. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 16:41
13. Ševčíková Kristýna LPU1365 C OK Lokomotiva Pardubice 46:07 + 20:30
14. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 46:24 + 20:47
15. Kubešová Sára LPU1459 C OK Lokomotiva Pardubice 54:08 + 28:31
16. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 67:44 + 42:07
17. Sládková Monika 0240001 Choceň 71:05 + 45:28
Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové DISK

D10C 2.47 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnerová Tereza PHK1155 C OK 99 Hradec Králové 21:54
2. Hanousková Michaela SJC1351 C Sportcentrum Jičín 22:38 + 0:44
3. Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:43 + 1:49
4. Kušičková Lucie HJL1251 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 24:43 + 2:49
5. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 25:37 + 3:43
6. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 25:56 + 4:02
7. Spilková Magdalena JIL1151 C OK Jilemnice 26:13 + 4:19
8. Vaňátková Thea LTU1150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:07 + 5:13
9. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 28:06 + 6:12
10. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 28:43 + 6:49
11. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 29:33 + 7:39
12. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 30:00 + 8:06
13. Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 32:53 + 10:59
14. Horáková Anna Marie LPU1256 C OK Lokomotiva Pardubice 32:59 + 11:05
15. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 33:31 + 11:37
16. Hrušová Kateřina PHK1380 C OK 99 Hradec Králové 33:55 + 12:01
17. Besedová Magdaléna PHK1252 C OK 99 Hradec Králové 34:53 + 12:59
18. Kopecká Eliška PHK1250 C OK 99 Hradec Králové 36:11 + 14:17
19. Hostinská Barbora LPU1162 C OK Lokomotiva Pardubice 42:13 + 20:19
20. Chotěnovská Nela HJL1153 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 49:17 + 27:23
21. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 49:43 + 27:49

D12C 3.07 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 B OK Lokomotiva Pardubice 22:47
2. Havrdová Selina SJC0950 B Sportcentrum Jičín 22:56 + 0:09
3. Hrušová Lucie PHK1050 C OK 99 Hradec Králové 27:03 + 4:16
4. Nožičková Ema LPU0953 B OK Lokomotiva Pardubice 27:41 + 4:54
5. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 27:48 + 5:01
6. Munzarová Monika LPU1056 B OK Lokomotiva Pardubice 28:27 + 5:40
7. Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:32 + 5:45
8. Macháčková Lucie SHK1155 B OK Slavia Hradec Králové 28:41 + 5:54
9. Kutlvašrová Pavla VRL0951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:02 + 6:15
10. Jedličková Lucie SHK1050 B OK Slavia Hradec Králové 29:13 + 6:26
11. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 29:50 + 7:03
12. Salabová Pavlína JIL0954 B OK Jilemnice 30:48 + 8:01
13. Sochorová Kristýna SHK0953 B OK Slavia Hradec Králové 31:12 + 8:25
14. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 31:17 + 8:30
15. Holingerová Alžběta CHC0953 C K.O.B. Choceň 32:37 + 9:50
16. Froschová Magdalena LPU1052 B OK Lokomotiva Pardubice 33:49 + 11:02
17. Horáková Eliška PHK1152 C OK 99 Hradec Králové 34:34 + 11:47
18. Nová Klára VRL1053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:49 + 12:02
19. Komárková Veronika CHC0955 C K.O.B. Choceň 35:07 + 12:20
20. Málková Karolína SHK1051 C OK Slavia Hradec Králové 35:44 + 12:57
21. Zitková Veronika LPU1051 B OK Lokomotiva Pardubice 36:46 + 13:59
22. Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 14:21
23. Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 37:19 + 14:32
24. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 37:20 + 14:33
25. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 37:48 + 15:01
26. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 39:25 + 16:38
27. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 40:01 + 17:14
28. Dvorská Veronika CHC1054 C K.O.B. Choceň 40:31 + 17:44
29. Rutová Renata PHK0959 C OK 99 Hradec Králové 43:45 + 20:58
30. Bohdanecká Antonie SHK0960 C OK Slavia Hradec Králové 44:15 + 21:28
31. Řadová Ráchel SHK0961 C OK Slavia Hradec Králové 45:16 + 22:29
32. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 46:12 + 23:25
33. Hovorková Elen LPU0954 B OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 24:24

D12D 2.50 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Aneta ZAM1051 C OB TJ Sokol Žamberk 26:38
2. Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 31:01 + 4:23
3. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 33:38 + 7:00
4. Kopecká Cecilie ZAM0951 C OB TJ Sokol Žamberk 34:53 + 8:15
5. Linderová Ema PHK1059 C OK 99 Hradec Králové 38:46 + 12:08
6. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 42:12 + 15:34
7. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 44:03 + 17:25
Pilgrová Alexandra CET0951 C TJ Loko Česká Třebová DISK

D14C 3.28 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešáková Monika PHK0752 A OK 99 Hradec Králové 22:51
2. Hanušová Markéta VRL0852 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:12 + 1:21
3. Švíglerová Kateřina LPU0752 A OK Lokomotiva Pardubice 24:32 + 1:41
4. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 25:23 + 2:32
5. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 25:43 + 2:52
6. Čapková Markéta PHK0850 B OK 99 Hradec Králové 26:28 + 3:37
7. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:53 + 5:02
8. Jedličková Veronika SHK0850 B OK Slavia Hradec Králové 28:14 + 5:23
9. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 28:34 + 5:43
10. Kynčlová Anna JIL0852 B OK Jilemnice 30:01 + 7:10
11. Chlupáčová Anežka SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové 30:31 + 7:40
12. Málková Michaela PHK0853 B OK 99 Hradec Králové 31:08 + 8:17
13. Votočková Amélie JIL0750 B OK Jilemnice 31:56 + 9:05
14. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 32:33 + 9:42
15. Dominová Julie LPU0857 B OK Lokomotiva Pardubice 33:14 + 10:23
16. Solařová Linda SHK0758 C OK Slavia Hradec Králové 33:22 + 10:31
17. Nožičková Lea LPU0753 C OK Lokomotiva Pardubice 35:18 + 12:27
18. Selixová Mariana SHK0752 C OK Slavia Hradec Králové 35:50 + 12:59
19. Vltavská Eliška SJC0850 B Sportcentrum Jičín 36:49 + 13:58
20. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 37:59 + 15:08
21. Dobiášová Johana SHK0856 B OK Slavia Hradec Králové 38:13 + 15:22
22. Hlavsová Tereza SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové 38:55 + 16:04
23. Šumpíková Barbora SHK0759 C OK Slavia Hradec Králové 39:25 + 16:34
24. Ondrušová Zuzana PHK0757 C OK 99 Hradec Králové 39:46 + 16:55
25. Balcarová Olga SNA0851 B TJ START Náchod 41:07 + 18:16
26. Linderová Anna PHK0852 C OK 99 Hradec Králové 44:31 + 21:40
27. Kubíková Adéla LPU0761 C OK Lokomotiva Pardubice 52:31 + 29:40
28. Bryscejnová Marieta ZAM0752 C OB TJ Sokol Žamberk 53:47 + 30:56
29. Selixová Anežka SHK0852 C OK Slavia Hradec Králové 59:52 + 37:01
30. Závodná Zuzana LTU0750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:42 + 37:51
31. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:04 + 40:13

D14D 2.78 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 26:56
2. Valentová Kateřina LPU0852 C OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 4:52
3. Kaláčová Anna LPU0763 C OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 7:57
4. Julišová Kateřina ZAM0851 C OB TJ Sokol Žamberk 37:27 + 10:31
5. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 37:30 + 10:34
6. Panáčková Alžběta SHK0859 C OK Slavia Hradec Králové 39:18 + 12:22
7. Fučíková Barbora LPU0863 C OK Lokomotiva Pardubice 46:39 + 19:43

D16C 3.50 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:00
2. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 4:40
3. Ballonová Lucie PHK0664 C OK 99 Hradec Králové 31:07 + 6:07
4. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 31:31 + 6:31
5. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 32:10 + 7:10
6. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 35:21 + 10:21
7. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:50 + 10:50
8. Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 35:55 + 10:55
9. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 35:58 + 10:58
10. Skořepová Lucie LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 12:15
10. Výchová Veronika SRK0557 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:15 + 12:15
12. Gurinová Gabriela SJC0557 B Sportcentrum Jičín 37:42 + 12:42
13. Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 16:36
14. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:45 + 18:45
15. Mikysková Adéla VAM0550 B OB Vamberk 54:49 + 29:49
16. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB TJ Sokol Žamberk 57:19 + 32:19
17. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 59:44 + 34:44
18. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:42 + 37:42
19. Plecháčová Marie NPA0652 C SK LOB Nová Paka 63:22 + 38:22
20. Vohníková Anna VRL0654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:18 + 43:18
Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

D18C 3.92 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana LPU0456 A OK Lokomotiva Pardubice 31:28
2. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 41:00 + 9:32
3. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 41:30 + 10:02
4. Burešová Karolína ZAM0352 B OB TJ Sokol Žamberk 42:30 + 11:02
5. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:19 + 11:51
6. Tučková Anna LPU0455 C OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 13:51
7. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 45:48 + 14:20
8. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 55:08 + 23:40

D21C 4.92 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8356

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 32:16 8571
2. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 33:25 + 1:09 8281
3. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 33:41 + 1:25 8214
4. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 33:46 + 1:30 8193
5. Kosová Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 34:19 + 2:03 8054
6. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 3:18 7739
7. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 36:19 + 4:03 7550
8. Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 37:03 + 4:47 7365
9. Opálková Martina TBM0056 R KOS TJ Tesla Brno 37:14 + 4:58 7318
10. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 5:01 7306
11. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 38:21 + 6:05 7037
12. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:44 + 6:28 6940
13. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:23 + 9:07 6272
14. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 41:37 + 9:21 6213
15. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 42:30 + 10:14 5990
16. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 44:35 + 12:19 5464
17. Brožková Lucie LPU0154 A OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 14:00 5040
18. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga 46:38 + 14:22 4947
19. Doležalová Libuše SNA8851 C TJ START Náchod 47:55 + 15:39 4623
20. Ciura Aleksandra CHC0155 C K.O.B. Choceň 48:07 + 15:51 4573
21. Košťálková Julie 0200001 HKChoceň 48:39 + 16:23
22. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 49:26 + 17:10 4241
23. Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 50:12 + 17:56 4047
24. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 50:20 + 18:04 4014
25. Skalická Karolína ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk 54:46 + 22:30 2895
26. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 59:39 + 27:23 1664
27. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 59:55 + 27:39 1596

D21D 3.68 km, 115 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:15
2. Vandělíková Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 41:50 + 3:35
3. Barnetová Veronika LPU9952 C OK Lokomotiva Pardubice 43:31 + 5:16
4. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:40 + 14:25
5. Klíchová Petra 0350001 CEDA Maps a.s. 57:08 + 18:53

D35C 4.40 km, 135 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 35:53
2. Škodová Petra LPU8359 C OK Lokomotiva Pardubice 36:42 + 0:49
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:20 + 2:27
3. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 38:20 + 2:27
5. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 39:34 + 3:41
6. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 39:58 + 4:05
7. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 40:20 + 4:27
8. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:27 + 5:34
9. Jiroutová Eva SNA8051 C TJ START Náchod 43:21 + 7:28
10. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 44:21 + 8:28
11. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:31 + 8:38
12. Lišková Kateřina PHK8151 OK 99 Hradec Králové 45:07 + 9:14
13. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 46:12 + 10:19
14. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 46:26 + 10:33
15. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 47:00 + 11:07
16. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 47:55 + 12:02
17. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 48:09 + 12:16
18. Sršňová Kateřina VAM8150 C OB Vamberk 51:08 + 15:15
19. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 53:18 + 17:25
20. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 54:35 + 18:42
21. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 60:25 + 24:32
22. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 26:51
23. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 62:49 + 26:56

D35D 3.62 km, 115 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 34:08
2. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 34:53 + 0:45
3. Kodytková Iva VAM7751 C OB Vamberk 35:10 + 1:02
4. Mrázková Jana DKP7857 C Oddíl OB Kotlářka 38:04 + 3:56
5. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 43:07 + 8:59
6. Slavíková Jana SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové 44:00 + 9:52
7. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 9:53
8. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 44:55 + 10:47
9. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 46:04 + 11:56
10. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 46:17 + 12:09
11. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 48:40 + 14:32
12. Kárníková Kamila LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 48:50 + 14:42
13. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:07 + 16:59
14. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 52:11 + 18:03
15. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 55:02 + 20:54
16. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:25 + 25:17
17. Vörösová Markéta LPU7868 C OK Lokomotiva Pardubice 59:50 + 25:42
18. Pozdílková Alena PHK8053 C OK 99 Hradec Králové 60:00 + 25:52
19. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:17 + 26:09
20. Šumpíková Katka 0010001 Slavia HK 67:20 + 33:12
21. Bohdanecká Barbora SHK7950 C OK Slavia Hradec Králové 73:21 + 39:13

D45C 3.68 km, 115 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 35:05
2. Hvězdová Dagmar SJC7656 C Sportcentrum Jičín 35:40 + 0:35
3. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:44 + 0:39
4. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 36:16 + 1:11
5. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 36:30 + 1:25
6. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 37:27 + 2:22
7. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 37:29 + 2:24
8. Juračková Jana CHT6052 C OOB SK Chrast 37:54 + 2:49
9. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 38:18 + 3:13
10. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 39:18 + 4:13
11. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 39:49 + 4:44
12. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 6:04
13. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 43:16 + 8:11
14. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:19 + 8:14
15. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:41 + 9:36
16. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:51 + 10:46
17. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:09 + 14:04
18. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 49:14 + 14:09
19. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:10 + 15:05
20. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 53:30 + 18:25
21. Jakubská Naděžda SHK7652 C OK Slavia Hradec Králové 54:57 + 19:52
22. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:12 + 22:07
23. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 58:57 + 23:52
24. Macháčková Markéta XHK7650 C MTBO Racing team Hradec Králové 77:53 + 42:48
25. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 91:16 + 56:11

D45D 3.21 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nová Martina VRL7656 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:53
2. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 33:31 + 1:38
3. Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 33:56 + 2:03
4. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 33:59 + 2:06
5. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 34:50 + 2:57
6. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 36:04 + 4:11
7. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:21 + 4:28
8. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 36:24 + 4:31
9. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:16 + 5:23
10. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 37:20 + 5:27
11. Štefaniková Markéta SHK7550 C OK Slavia Hradec Králové 42:28 + 10:35
12. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 42:39 + 10:46
13. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 43:07 + 11:14
14. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 44:18 + 12:25
15. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 44:37 + 12:44
16. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 45:51 + 13:58
17. Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 47:15 + 15:22
18. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 48:46 + 16:53
19. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:54 + 20:01
20. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 53:24 + 21:31
21. Kaplanová Alena HJL7550 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 69:03 + 37:10

D55C 3.42 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 37:35
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 37:51 + 0:16
3. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 40:06 + 2:31
4. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 44:44 + 7:09
5. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 45:03 + 7:28
6. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 45:07 + 7:32
7. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 47:21 + 9:46
8. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 48:18 + 10:43
9. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:34 + 11:59
10. Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 52:17 + 14:42
11. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk 58:24 + 20:49
12. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 60:27 + 22:52
13. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 63:50 + 26:15
Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod DISK

D55D 2.62 km, 55 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:34
2. Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 38:41 + 6:07
3. Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 39:52 + 7:18
4. Zelenková Lenka 0280001 Zelenkovi 47:39 + 15:05
5. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 47:53 + 15:19
6. Filipová Dagmar LTU5650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:12 + 18:38
7. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:39 + 23:05
8. Remešová Alena SRK6150 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:14 + 34:40
9. Nováková Miloslava ZAM6051 C OB TJ Sokol Žamberk 68:24 + 35:50

D65C 2.62 km, 55 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 29:25
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 31:56 + 2:31
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 35:39 + 6:14
4. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:28 + 9:03
5. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 39:52 + 10:27
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 40:10 + 10:45
7. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 11:01
8. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:41 + 19:16
9. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 49:20 + 19:55
10. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 52:21 + 22:56

H10N 2.75 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 25:19
2. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 26:34 + 1:15
3. Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 27:53 + 2:34
4. Jirout Filip SNA1401 C TJ START Náchod 28:21 + 3:02
5. Stránský Filip SHK1302 C OK Slavia Hradec Králové 28:32 + 3:13
6. Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 30:21 + 5:02
7. Šabatka Filip LPU1107 C OK Lokomotiva Pardubice 35:38 + 10:19
8. Šimek Jan CHC1301 C K.O.B. Choceň 35:51 + 10:32
9. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 38:40 + 13:21
10. Koupil Štěpán LPU1206 C OK Lokomotiva Pardubice 38:44 + 13:25
11. Pýcha František LPU1305 C OK Lokomotiva Pardubice 40:57 + 15:38
12. Čížek Antonín SHK1105 C OK Slavia Hradec Králové 55:32 + 30:13
13. Sýkora Jan SRK1204 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:32 + 40:13

H10C 2.75 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 20:43
2. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 24:08 + 3:25
3. Čihák Matěj HOR1100 C TJ Jiskra Hořice 24:11 + 3:28
4. Mayer Antonín SHK1206 C OK Slavia Hradec Králové 24:51 + 4:08
5. Klabzuba Jan SRK1207 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:12 + 4:29
6. Vošvrda Václav SJC1203 C Sportcentrum Jičín 27:05 + 6:22
7. Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 28:11 + 7:28
8. Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 29:03 + 8:20
9. Macháček Jakub SHK1202 C OK Slavia Hradec Králové 29:11 + 8:28
10. Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 29:41 + 8:58
11. Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 30:56 + 10:13
12. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 31:11 + 10:28
13. Udržal Jakub LPU1100 C OK Lokomotiva Pardubice 31:28 + 10:45
14. Šumpík Filip SHK1109 C OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 11:01
15. Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice 32:58 + 12:15
16. Nonner Prokop JIL1101 C OK Jilemnice 33:24 + 12:41
17. Bohdanecký František SHK1104 C OK Slavia Hradec Králové 35:05 + 14:22
18. Domin Ondřej LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice 36:10 + 15:27
19. Řehák Jan SJC1103 C Sportcentrum Jičín 37:47 + 17:04
20. Vlk Vojtěch SRK1202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:56 + 20:13
21. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 47:12 + 26:29
22. Červinka Dominik HJL1202 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 52:55 + 32:12
23. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 58:17 + 37:34
24. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 69:47 + 49:04

H12C 3.27 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 21:35
2. Sochor Jakub SHK0903 B OK Slavia Hradec Králové 25:53 + 4:18
3. Novotný Vít PHK0901 B OK 99 Hradec Králové 25:56 + 4:21
4. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 27:33 + 5:58
5. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 27:37 + 6:02
6. Kroupa Matyáš LPU0902 B OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 6:29
7. Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice 28:18 + 6:43
8. Gottstein Matouš JIL0901 B OK Jilemnice 29:11 + 7:36
9. Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:21 + 7:46
10. Kadaně Matěj LPU1001 B OK Lokomotiva Pardubice 30:04 + 8:29
11. Šimek Vojtěch CHC1002 B K.O.B. Choceň 30:08 + 8:33
12. Jakubský David SHK0905 B OK Slavia Hradec Králové 30:27 + 8:52
12. Pouchlý Matěj SHK1009 C OK Slavia Hradec Králové 30:27 + 8:52
14. Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 30:28 + 8:53
15. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:36 + 9:01
16. Maloch David LPU0905 B OK Lokomotiva Pardubice 30:54 + 9:19
17. Vlach Antonín SJC0903 B Sportcentrum Jičín 33:25 + 11:50
18. Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 35:21 + 13:46
19. Nonner Hynek JIL0903 C OK Jilemnice 35:45 + 14:10
20. Kopecký Matěj PHK1001 C OK 99 Hradec Králové 36:03 + 14:28
21. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 18:21
22. Košťál Antonín SHK1004 C OK Slavia Hradec Králové 42:11 + 20:36
23. Hanousek Jan SJC1005 C Sportcentrum Jičín 44:36 + 23:01
24. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 44:41 + 23:06
25. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 45:49 + 24:14
26. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:36 + 28:01
27. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 54:26 + 32:51
28. Štefanik Marek SHK1007 C OK Slavia Hradec Králové 57:54 + 36:19
29. Bernard Mikuláš HOR0902 C TJ Jiskra Hořice 71:02 + 49:27
Sedláček Benedikt KOR0902 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

H12D 2.89 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zástava Marek SHK0908 C OK Slavia Hradec Králové 25:40
2. Šíma Antonín SRK1001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:05 + 0:25
3. Jindra Antonín 0270001 Jindrovi 36:12 + 10:32
4. Munzar Petr 0160002 OBR 38:39 + 12:59
5. Kozel Lukáš LPU1010 C OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 16:12
6. Juliš Josef ZAM1010 C OB TJ Sokol Žamberk 47:54 + 22:14
7. Šumpík Jiří HJL0900 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 56:22 + 30:42

H14C 3.78 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 22:03
2. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 24:42 + 2:39
3. Buďárek Šimon STH0703 A SK Studenec 25:04 + 3:01
4. Kopecký Matyáš SJC0702 A Sportcentrum Jičín 25:32 + 3:29
5. Frosch Vítek LPU0801 B OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 5:30
6. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 28:02 + 5:59
7. Zídek Filip PHK0706 C OK 99 Hradec Králové 28:45 + 6:42
8. Kubeček Antonín SNA0803 A TJ START Náchod 29:46 + 7:43
9. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:53 + 8:50
10. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 32:19 + 10:16
11. Čečka Matěj SHK0901 B OK Slavia Hradec Králové 32:51 + 10:48
12. Seligr Lukáš PHK0709 B OK 99 Hradec Králové 32:59 + 10:56
13. Macháček Tomáš SHK0811 B OK Slavia Hradec Králové 33:36 + 11:33
14. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 34:18 + 12:15
15. Beneda Vojtěch SHK0703 C OK Slavia Hradec Králové 34:53 + 12:50
16. Posolda Tomáš SJC0803 B Sportcentrum Jičín 34:55 + 12:52
17. Štefanik Jan SHK0705 C OK Slavia Hradec Králové 35:26 + 13:23
18. Kadaně Marek LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice 36:22 + 14:19
19. Pavelec Michal NPA0801 B SK LOB Nová Paka 36:44 + 14:41
20. Spilka Petr JIL0803 C OK Jilemnice 37:19 + 15:16
21. Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 37:30 + 15:27
22. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:05 + 18:02
23. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 41:50 + 19:47
24. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 42:02 + 19:59
25. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 43:19 + 21:16
26. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 45:42 + 23:39
27. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 49:36 + 27:33
28. Šlambora Kryštof SHK0806 C OK Slavia Hradec Králové 51:17 + 29:14
29. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:22 + 33:19
30. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 57:45 + 35:42
31. Šeps Miroslav SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:33 + 38:30

H14D 3.03 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlinský Martin VAM0800 C OB Vamberk 29:11
2. Vít Petr KOR0805 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:05 + 7:54
3. Moskva Vojtěch ZAM0802 C OB TJ Sokol Žamberk 44:52 + 15:41
4. Votruba Štěpán CHT0702 C OOB SK Chrast 55:56 + 26:45

H16C 3.82 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:43
2. Pompach Lukáš PHK0500 A OK 99 Hradec Králové 24:15 + 0:32
3. Majowski Jan CHC0505 C K.O.B. Choceň 26:30 + 2:47
4. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:33 + 2:50
5. Šeps Daniel SRK0504 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:39 + 2:56
6. Štichhauer Adam LPU0603 A OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 3:57
7. Pekárek Tomáš LPU0515 B OK Lokomotiva Pardubice 27:54 + 4:11
8. Čermák Martin PHK0502 A OK 99 Hradec Králové 28:26 + 4:43
9. Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:46 + 5:03
10. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:54 + 5:11
11. Fajfr Marek LPU0612 A OK Lokomotiva Pardubice 29:09 + 5:26
12. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 30:24 + 6:41
13. Doucha Martin SNA0501 A TJ START Náchod 31:16 + 7:33
14. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:08 + 9:25
15. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 9:30
16. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:03 + 12:20
17. Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:03 + 13:20
18. Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:39 + 15:56
19. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 16:55
20. Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 41:13 + 17:30
21. Zounar Adam SRK0507 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:27 + 17:44
22. Novák Marek SHK0505 C OK Slavia Hradec Králové 41:32 + 17:49
23. Setunský Jan VRL0608 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:45 + 19:02
24. Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 49:15 + 25:32
25. Sedláček David SRK0508 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:26 + 27:43

H18C 4.51 km, 110 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toborek Jakub CHC0304 C K.O.B. Choceň 24:09
2. Jakubský Adam SHK0406 B OK Slavia Hradec Králové 27:51 + 3:42
3. Strugarek Łukasz CHC0306 C K.O.B. Choceň 29:09 + 5:00
4. Balcar Jiří SNA0301 B TJ START Náchod 31:09 + 7:00
5. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 32:25 + 8:16
6. Langr Jakub KOR0401 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:48 + 8:39
7. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:04 + 10:55
8. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:06 + 12:57
9. Karban Mikuláš HOR0301 C TJ Jiskra Hořice 38:31 + 14:22
10. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 41:06 + 16:57
11. Kubeček Josef LIP0400 C SOS Mamuti z Lipovky 49:27 + 25:18
MS Kouba Otakar SJC0401 C Sportcentrum Jičín 61:33 + 37:24

H21C 6.22 km, 165 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8341

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 34:14 8643
2. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 36:07 + 1:53 8201
3. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 36:13 + 1:59 8177
4. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 37:20 + 3:06 7915
5. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 37:34 + 3:20 7860
6. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 38:21 + 4:07 7677
7. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 38:57 + 4:43 7536
8. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 39:13 + 4:59 7473
9. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 39:33 + 5:19 7395
10. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 39:48 + 5:34 7336
11. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 39:59 + 5:45 7293
12. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 40:04 + 5:50 7273
13. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 40:17 + 6:03 7223
14. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 40:24 + 6:10 7195
15. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 40:56 + 6:42 7070
16. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 6:45 7058
17. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 41:17 + 7:03 6988
18. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 42:23 + 8:09 6730
19. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 9:31 6409
20. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 45:00 + 10:46 6115
21. Klícha Martin 0340001 Rafkarna IDEA Cycling Team 45:13 + 10:59
22. Šišma Vojtěch LPU0204 A OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 14:18 5286
23. Dvořáček Radek 0230001 Doudleby n. Orl. 48:46 + 14:32
24. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:34 + 15:20 5043
25. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:41 + 15:27 5016
26. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 49:51 + 15:37 4976
27. Roudný Václav LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice 52:12 + 17:58 4425
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 52:24 + 18:10 4378
29. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:38 + 18:24 4323
30. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 53:25 + 19:11 4139
31. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 54:05 + 19:51 3982
32. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 54:21 + 20:07 3920
33. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 56:05 + 21:51 3513
34. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 61:13 + 26:59 2308
35. Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 61:33 + 27:19 2229
36. Klapal Michal VAM8802 C OB Vamberk 61:53 + 27:39 2151
37. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 65:03 + 30:49 1407
38. Egrt Martin 0360001 TJ Ketchup Hradec Králové 79:18 + 45:04
39. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 83:22 + 49:08 0
Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0

H21D 4.80 km, 135 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 43:15
2. Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice 44:17 + 1:02
3. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 61:06 + 17:51

H35C 5.50 km, 150 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 34:25
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 39:24 + 4:59
3. Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 40:07 + 5:42
4. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 40:22 + 5:57
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:00 + 6:35
6. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 7:18
7. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:52 + 7:27
8. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 42:07 + 7:42
9. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 42:34 + 8:09
10. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 42:44 + 8:19
11. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 42:52 + 8:27
12. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 9:20
13. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 44:28 + 10:03
14. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 44:33 + 10:08
15. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 44:50 + 10:25
16. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 46:45 + 12:20
17. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 14:22
18. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 49:30 + 15:05
19. Kopecký Martin PHK8001 C OK 99 Hradec Králové 49:36 + 15:11
20. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 50:20 + 15:55
21. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 54:28 + 20:03
22. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:43 + 21:18
23. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 58:26 + 24:01
24. Roll Martin ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlicí 58:27 + 24:02
25. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:36 + 24:11
26. Macháček Jiří XHK7601 C MTBO Racing team Hradec Králové 60:40 + 26:15
27. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 62:44 + 28:19
Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

H35D 4.44 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 35:38
2. Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:21 + 1:43
3. Šafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 38:16 + 2:38
4. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 40:34 + 4:56
5. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 40:51 + 5:13
6. Kubík Ondřej LPU7404 C OK Lokomotiva Pardubice 46:38 + 11:00
7. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 47:15 + 11:37
8. Kadaně Miroslav LPU7817 C OK Lokomotiva Pardubice 48:38 + 13:00
9. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 49:17 + 13:39
10. Sršeň Tomáš VAM8001 C OB Vamberk 49:47 + 14:09
11. Novák Michal SHK7802 C OK Slavia Hradec Králové 50:53 + 15:15
12. Spilka Petr 0140002 Spilkovi 52:46 + 17:08
13. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 52:58 + 17:20
14. Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 53:47 + 18:09
15. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:34 + 21:56
16. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:49 + 23:11
17. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 61:45 + 26:07
18. Maloch Pavel LPU7719 C OK Lokomotiva Pardubice 62:15 + 26:37
19. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 66:39 + 31:01
20. Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 87:22 + 51:44
Marek Robert KOR7700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

H45C 4.80 km, 135 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 33:07
2. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 34:33 + 1:26
3. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 34:41 + 1:34
4. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 37:01 + 3:54
5. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 37:15 + 4:08
6. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 38:07 + 5:00
7. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 39:01 + 5:54
8. Pilgr Ludek CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 39:46 + 6:39
9. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 40:22 + 7:15
10. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 42:40 + 9:33
11. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:09 + 10:02
12. Panáček Aleš SHK7604 C OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 10:10
13. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 43:20 + 10:13
14. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 43:21 + 10:14
15. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 43:55 + 10:48
16. Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 44:15 + 11:08
17. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 11:29
18. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:03 + 11:56
19. Trejtnar Pavel KUN5801 C OB Kunvald 46:02 + 12:55
20. Kubeček Štěpán LIP7600 C SOS Mamuti z Lipovky 46:03 + 12:56
21. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 47:50 + 14:43
22. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 48:51 + 15:44
23. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 49:20 + 16:13
24. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 50:21 + 17:14
25. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 51:55 + 18:48
26. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:00 + 19:53
27. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 54:16 + 21:09
28. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 54:58 + 21:51
29. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 55:26 + 22:19
30. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 56:19 + 23:12
31. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 56:20 + 23:13
Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H45D 3.84 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 33:01
2. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 33:44 + 0:43
3. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 38:06 + 5:05
4. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:02 + 6:01
5. Hanuš Karel STH6701 C SK Studenec 39:41 + 6:40
6. Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 39:52 + 6:51
7. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:45 + 7:44
8. Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:48 + 7:47
9. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 8:46
10. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 42:32 + 9:31
11. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 42:52 + 9:51
12. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:20 + 10:19
13. Votruba Petr CHT7502 C OOB SK Chrast 43:52 + 10:51
14. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 44:57 + 11:56
15. Kubín Jan HOR7400 C TJ Jiskra Hořice 47:48 + 14:47
16. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 48:53 + 15:52
17. Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 50:00 + 16:59
18. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:49 + 18:48
19. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 51:57 + 18:56
20. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 52:10 + 19:09
21. Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 52:18 + 19:17
22. Vychopeň Tomáš BRU6800 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:42 + 20:41
23. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 53:56 + 20:55
24. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:53 + 21:52
25. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:30 + 23:29
26. Šumpík Michal 0010002 Slavia HK 57:16 + 24:15
27. Lesák František ZAM7501 C OB TJ Sokol Žamberk 57:25 + 24:24
28. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:36 + 24:35
29. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 59:52 + 26:51
30. Munzar Petr 0160004 OBR 80:01 + 47:00

H55C 4.31 km, 115 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 33:55
2. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 35:29 + 1:34
3. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 37:39 + 3:44
4. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 39:23 + 5:28
5. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 40:18 + 6:23
6. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 41:33 + 7:38
7. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 44:07 + 10:12
8. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 10:16
9. Tupec Jiří VAM5801 C OB Vamberk 49:47 + 15:52
10. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:09 + 16:14
11. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:34 + 16:39
12. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:57 + 17:02
13. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 52:02 + 18:07
14. Košťál Pavel 0070001 DD 56:46 + 22:51
15. Číža Petr SHK5902 C OK Slavia Hradec Králové 77:28 + 43:33

H55D 3.37 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 29:54
2. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 30:42 + 0:48
3. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:34 + 3:40
4. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 34:12 + 4:18
5. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 34:17 + 4:23
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 34:33 + 4:39
7. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 34:50 + 4:56
7. Lux Zdeněk KUN6201 C OB Kunvald 34:50 + 4:56
9. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 35:37 + 5:43
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 35:54 + 6:00
11. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 36:08 + 6:14
12. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 36:09 + 6:15
13. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 36:11 + 6:17
14. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 36:40 + 6:46
15. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 37:16 + 7:22
16. Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:14 + 8:20
17. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 40:45 + 10:51
18. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 44:46 + 14:52
19. Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 44:57 + 15:03
20. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 51:19 + 21:25

H65C 3.84 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 34:26
2. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 36:31 + 2:05
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 37:41 + 3:15
4. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 38:35 + 4:09
5. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 39:10 + 4:44
6. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 40:19 + 5:53
7. Guga Romuald CHC5501 C K.O.B. Choceň 40:38 + 6:12
8. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 41:09 + 6:43
9. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 6:47
10. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 8:03
11. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 42:55 + 8:29
12. Nožička Miroslav LPU5405 C OK Lokomotiva Pardubice 44:00 + 9:34
13. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 44:11 + 9:45
14. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 47:23 + 12:57
15. Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 49:51 + 15:25
16. Šroler Zdeněk KUN5201 C OB Kunvald 50:47 + 16:21
17. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 50:56 + 16:30
18. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:52 + 23:26
19. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 57:58 + 23:32

H65D 3.05 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 34:47
2. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 35:52 + 1:05
3. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:13 + 2:26
4. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 40:38 + 5:51
5. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 41:45 + 6:58
6. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 8:55
7. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 49:50 + 15:03
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 50:05 + 15:18
9. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 53:01 + 18:14
10. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 65:11 + 30:24
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK

H75C 3.08 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 42:55
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 48:27 + 5:32
3. Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:56 + 9:01
4. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 53:18 + 10:23
5. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 57:44 + 14:49
6. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 59:10 + 16:15
7. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 68:22 + 25:27

HDR 2.45 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 27:15
2. Čapek Samuel PHK1600 C OK 99 Hradec Králové 28:01 + 0:46
3. Hepner Martin PHK1501 C OK 99 Hradec Králové 28:34 + 1:19
4. Zollmann David 0270003 Jindrovi 28:56 + 1:41
5. Utinek Pavel 0320001 Nereg Utinkovi 29:49 + 2:34
6. Pouchlá Sára SHK1451 C OK Slavia Hradec Králové 30:42 + 3:27
7. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:19 + 4:04
8. Cichý Marek PHK1300 C OK 99 Hradec Králové 31:20 + 4:05
9. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 31:25 + 4:10
10. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 32:44 + 5:29
11. Wohanka Metoděj VRL1601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:50 + 5:35
12. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 33:03 + 5:48
13. Jindra Cyril 0270002 Jindrovi 33:42 + 6:27
14. Hovorková Žofie LPU1752 C OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 6:52
15. Martincová Daniela Sofie VAM1351 C OB Vamberk 35:00 + 7:45
16. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 35:03 + 7:48
17. Lučan Jakub LPU1401 C OK Lokomotiva Pardubice 38:43 + 11:28
18. Zástěrová Magdaléna TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 39:43 + 12:28
19. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 40:19 + 13:04
20. Sokolář Vojtěch SNA1601 C TJ START Náchod 43:20 + 16:05
20. Hauschwitz Radim JIL1503 OK Jilemnice 43:20 + 16:05
22. Marelová Bára SNA1651 C TJ START Náchod 43:23 + 16:08
23. Vytečková Nela 0090001 Vytečkovi 45:18 + 18:03
24. Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 46:00 + 18:45
25. Bernard Jonatan HOR1301 TJ Jiskra Hořice 46:51 + 19:36
26. Pilgr Vladimír CET1401 C TJ Loko Česká Třebová 50:48 + 23:33
27. Málková Dominika PHK1350 C OK 99 Hradec Králové 51:39 + 24:24
28. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 52:46 + 25:31
29. Pospíšil Matyáš HJL1302 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 52:49 + 25:34
30. Jiranová Veronika PHK1452 C OK 99 Hradec Králové 52:51 + 25:36
31. Červinková Michaela HJL1350 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 52:52 + 25:37
32. Vrábel Ondřej PHK1500 C OK 99 Hradec Králové 74:57 + 47:42
33. Holý Lukáš 0310001 SK Kosořín 75:04 + 47:49

P 3.13 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Tereza SRK0050 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:50
2. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 26:53 + 0:03
3. Hanousek Václav 0250001 Jičín 002 27:48 + 0:58
4. Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 27:58 + 1:08
5. Vlk Daniel NNN Neregistrovaní 29:04 + 2:14
6. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 29:35 + 2:45
7. Hamáčková Eliška STH0153 B SK Studenec 31:11 + 4:21
8. Ďoubalíková Lenka CHT0351 C OOB SK Chrast 31:47 + 4:57
9. Hovad Jaroslav ZAM7701 OB TJ Sokol Žamberk 32:20 + 5:30
10. Stryka Lukáš LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 32:23 + 5:33
11. Neuman Daniel SRK9905 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:46 + 5:56
12. Sršňová Natálie VAM0751 C OB Vamberk 33:47 + 6:57
13. Mutínská Zdena KUO KOB Ústí nad Orlicí 34:47 + 7:57
14. Juška Jiří 0100001 nereg 34:53 + 8:03
15. Sedláková Hana LIP7850 C SOS Mamuti z Lipovky 36:37 + 9:47
16. Vošlajer Robert 0020001 Dlouhá Ves 37:06 + 10:16
17. Chrtek Jiří NNNXX03 Neregistrovaní 39:33 + 12:43
18. Hájková Petra HJL8750 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 39:38 + 12:48
19. Jarešová Jana 0330001 J+J 40:14 + 13:24
20. Radka Hanousková 0250002 Jičín 002 40:19 + 13:29
21. Munzarová Michala 0160003 OBR 40:33 + 13:43
22. Kay Kateřina LPU7963 C OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 13:51
23. Spilková Marcela 0140001 Spilkovi 41:03 + 14:13
24. Košťálková Blanka 0080002 HK Choceň 42:21 + 15:31
25. Věříšová Lenka LPU7761 C OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 16:20
26. Žaloudek Vilém LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 16:59
27. Zástěrová Petra TYN8552 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:58 + 17:08
28. Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast 44:23 + 17:33
29. Kubíková Irena LPU6956 C OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 18:10
30. Vyskočil Štěpán VAM9701 C OB Vamberk 45:03 + 18:13
31. Beneda Jan 0110001 NN 49:01 + 22:11
32. Špryňarová Aneta NNN9604 Neregistrovaní 49:41 + 22:51
33. Stránská Zuzana SHK7754 C OK Slavia Hradec Králové 51:44 + 24:54
34. Čížková Dana SHK7752 C OK Slavia Hradec Králové 52:11 + 25:21
35. Julišová Jitka ZAM7151 OB TJ Sokol Žamberk 52:42 + 25:52
36. Dušková Milada 0060002 Tj Lokomotiva Braha 53:10 + 26:20
37. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:27 + 30:37
38. Buďárková Eva STH7851 C SK Studenec 58:35 + 31:45
39. Držmíšková Iva 0030002 Sruby 60:41 + 33:51
40. Držmíšek Lukáš 0030001 Sruby 61:42 + 34:52
41. Vošlajerová Eva 0020002 Dlouhá Ves 62:52 + 36:02
42. Vítová Eva KOR6950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:00 + 38:10
43. Müllerová Kateřina TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orlicí 71:06 + 44:16
44. Stará Veronika NNNXX01 Neregistrovaní 89:44 + 62:54
45. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 90:12 + 63:22
Marhold Jan CHC K.O.B. Choceň DISK

T 5.07 km, 125 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Adam NNN9704 Neregistrovaní 34:55
2. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 41:26 + 6:31
3. Smutný Michal 0220001 Doudleby nad Orlicí 44:59 + 10:04
4. Zemánek Mikuláš SRK0201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:17 + 15:22
5. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 53:03 + 18:08
6. Jahoda Jiří 0190001 (j)Elita 57:52 + 22:57
7. Věříš Michal 0170001 neregistrovaný 58:18 + 23:23
8. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 68:52 + 33:57
9. Sommer Jaroslav 0190002 (j)Elita 70:04 + 35:09
10. Škorpil Jaromír 0260001 71:43 + 36:48
11. Vlažná Lucie LCE8752 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:20 + 47:25
12. Novotný Petr 0180001 DUKLA Blansko 82:39 + 47:44
13. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 83:06 + 48:11
14. Zelenka Martin 0300001 Zelenkavi 85:59 + 51:04
15. Košťálek Radim 0080001 HK Choceň 91:05 + 56:10
16. Komárek Martin 0050001 MK 92:38 + 57:43
17. Věříš Andrea 0170002 neregistrovaný 100:25 + 65:30
18. Jireš František 0280002 Zelenkovi 104:37 + 69:42
19. Ďoubalíková Marie CHT0153 C OOB SK Chrast 106:57 + 72:02
20. Hálková Lenka 0060001 Tj Lokomotiva Braha 120:29 + 85:34