Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 13. kolo

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
U Starého rybníka – rekreační a sportovní středisko, Zbraslavice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Middle – M 1:15 000, A3, e=5m
Ředitel závodu:
Lacigová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Laciga Radek
Stavitel tratí:
Jirásek Milan
Protokol:
Protokol o závodu
Závodu Middle se zúčastnilo 278 závodníků, Sprintu se zúčastnilo 319 závodníků a do nedělního závodu vystartovalo 32 Družstev a 19 závodníků v kategorii Open.
Závod proběhl bez problémů a bez protestu, Jury tedy nebyla za celý víkend svolána. Nenastaly žádné technické problémy, které by narušily průběh závodu. V závodu Middle 2.10. se srazili 2 závodníci a pro závodníka Matyáše Malého (TBM) byla zavolána záchranná služba. S podezřením na otřes mozku byl hospitalizován v nemocnici. Zdravotník v cíli závodu ošetřil 3 další drobná zranění (odřeniny a bodnutí včelou).
Počasí přálo závodníkům i pořadatelům - slunečno a 19-23°C.
Protokol zpracovala Michaela Lacigová, ředitelka závodu
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 4.64 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 22:15
2. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 28:10 + 5:55
3. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 30:59 + 8:44
4. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 31:43 + 9:28
5. Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team 33:02 + 10:47
6. Šafář Martin XHK1100 MTBO Racing team Hradec Králové 33:36 + 11:21
7. Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín 34:26 + 12:11
8. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:11 + 16:56
MS Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:46 + 31:31

M14 5.41 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 22:23
2. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 23:05 + 0:42
3. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 23:50 + 1:27
4. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 25:33 + 3:10
5. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 27:29 + 5:06
6. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 27:57 + 5:34
7. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 30:23 + 8:00
8. Weber Sebastian SMR0900 SNS Smržovka 31:45 + 9:22
9. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 33:02 + 10:39
10. Linhart Adam GIG0801 GIGANT Orienteering 33:07 + 10:44
11. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 33:10 + 10:47
12. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:48 + 17:25
13. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 42:33 + 20:10
14. Vaněček Jan ZUP0801 MTBO ČZU Praha 43:08 + 20:45
15. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 54:48 + 32:25
Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team DISK

M17 7.89 km, 65 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 37:00
2. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 41:46 + 4:46
3. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 41:47 + 4:47
4. Munzar Jakub XPU0600 PARDUBICE BIKERS 51:04 + 14:04
5. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 51:27 + 14:27
6. Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál 58:51 + 21:51

M20 10.07 km, 80 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 45:13
2. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 50:42 + 5:29
3. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 52:33 + 7:20
4. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 54:19 + 9:06
5. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 58:55 + 13:42
6. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 59:15 + 14:02
7. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 63:40 + 18:27
8. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 66:16 + 21:03
Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný DISK

M21E 11.79 km, 90 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 51:11
2. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 52:08 + 0:57
3. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 53:22 + 2:11
4. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 53:59 + 2:48
5. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 54:51 + 3:40
6. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 56:19 + 5:08
7. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 56:29 + 5:18
8. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 56:49 + 5:38
9. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 57:32 + 6:21
10. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 58:08 + 6:57
11. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 58:40 + 7:29
12. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 59:27 + 8:16
13. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 59:42 + 8:31
14. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 61:21 + 10:10
15. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 61:26 + 10:15
16. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 62:26 + 11:15
17. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 62:52 + 11:41
18. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 63:16 + 12:05
19. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 64:15 + 13:04
20. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 64:29 + 13:18
21. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 65:59 + 14:48
22. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 67:13 + 16:02
23. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 69:33 + 18:22
24. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 70:03 + 18:52
25. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 71:23 + 20:12
26. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:51 + 20:40
27. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 83:31 + 32:20
Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor DISK

M21A 10.07 km, 80 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 47:46
2. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 50:59 + 3:13
3. Hegner Filip SPC8108 SPORTICUS team 52:01 + 4:15
4. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 53:48 + 6:02
5. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:06 + 6:20
5. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 54:06 + 6:20
7. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:08 + 8:22
8. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:25 + 8:39
9. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 56:37 + 8:51
10. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:52 + 9:06
11. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 58:24 + 10:38
12. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 58:25 + 10:39
13. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 58:51 + 11:05
14. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 59:01 + 11:15
15. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 59:59 + 12:13
16. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:31 + 13:45
17. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 62:59 + 15:13
18. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 63:00 + 15:14
19. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 68:25 + 20:39
Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín DISK
Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové DISK

M21B 8.90 km, 70 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 45:00
2. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 45:27 + 0:27
3. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 46:34 + 1:34
4. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 49:29 + 4:29
5. Skoupý Jan GIG9400 GIGANT Orienteering 49:51 + 4:51
6. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 51:51 + 6:51
7. Leštínský Tomáš VRL7801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:01 + 7:01
8. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 52:03 + 7:03
9. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 52:23 + 7:23
10. Duda František DKP8107 Oddíl OB Kotlářka 52:38 + 7:38
11. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 54:42 + 9:42
12. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 56:49 + 11:49
13. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 58:00 + 13:00
14. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 58:21 + 13:21
15. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:56 + 19:56

M40A 10.13 km, 80 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 44:36
2. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 46:58 + 2:22
3. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 47:13 + 2:37
4. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 47:19 + 2:43
5. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 48:24 + 3:48
6. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 48:59 + 4:23
6. Kříž Libor XPU7804 PARDUBICE BIKERS 48:59 + 4:23
8. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 50:39 + 6:03
9. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 50:46 + 6:10
10. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 51:47 + 7:11
11. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 52:14 + 7:38
12. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:31 + 9:55
13. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 55:55 + 11:19
14. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 56:49 + 12:13
15. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 58:25 + 13:49
16. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 61:17 + 16:41
17. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 62:13 + 17:37
18. Munzar Martin XPU7311 PARDUBICE BIKERS 62:41 + 18:05
19. Uhlemann Ulf 0030002 Naturfreunde Villach 70:07 + 25:31

M40B 8.90 km, 70 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 45:59
2. Janeček Petr 0020001 PBK 47:21 + 1:22
3. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 49:27 + 3:28
4. Vokurka Jan SMR7500 SNS Smržovka 50:11 + 4:12
5. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 51:33 + 5:34
6. Záruba Karel LME7302 SK Los Mělník 53:17 + 7:18
7. Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka 54:08 + 8:09
8. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 54:33 + 8:34
9. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 56:03 + 10:04
10. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 60:16 + 14:17
11. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko 60:28 + 14:29
12. Ouhrabka Jakub SPC8003 SPORTICUS team 63:34 + 17:35
13. Čepička Václav SLA7201 SKOB Slaný 64:39 + 18:40
14. Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha 67:27 + 21:28

M50 7.87 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 35:23
2. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 36:23 + 1:00
3. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 41:33 + 6:10
4. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 42:53 + 7:30
5. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 44:54 + 9:31
6. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 46:23 + 11:00
7. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 47:06 + 11:43
8. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 47:14 + 11:51
9. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 48:07 + 12:44
10. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 48:53 + 13:30
11. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 49:02 + 13:39
12. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 49:37 + 14:14
13. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 50:22 + 14:59
14. Nekoranec Petr TZL6700 SKOB Zlín 51:18 + 15:55
15. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 54:14 + 18:51
16. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 55:00 + 19:37
17. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 57:04 + 21:41
18. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 57:18 + 21:55
19. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 58:18 + 22:55
20. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 59:31 + 24:08
21. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 61:43 + 26:20
22. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 64:59 + 29:36
Pekárek Pavel XBM6904 PELLS ABND RACING TEAM DISK
Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

M60 6.34 km, 55 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 37:01
2. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 37:32 + 0:31
3. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 40:11 + 3:10
4. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 41:25 + 4:24
5. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 43:17 + 6:16
6. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 50:27 + 13:26
7. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:17 + 16:16

M70 6.11 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 42:26
2. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 70:56 + 28:30
3. Blažek Václav SBR4701 SKOB Bruntál 115:04 + 72:38

Open 8.00 km, 65 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Marek Nereg 50:32
2. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 55:03 + 4:31
3. Knitl Pavel VAM OB Vamberk 71:56 + 21:24
4. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:22 + 22:50
5. Svobodová Blanka SLA7454 SKOB Slaný 81:51 + 31:19
6. Dudešková Soňa 100:03 + 49:31

W11 4.64 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové 26:03
2. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:13 + 5:10
3. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 32:59 + 6:56
4. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 35:15 + 9:12
5. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 39:49 + 13:46
6. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 39:53 + 13:50
7. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 43:09 + 17:06
8. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 43:20 + 17:17
9. Chamraďa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering 43:58 + 17:55
10. Veselá Julie ZUP1051 MTBO ČZU Praha 45:08 + 19:05
11. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 45:16 + 19:13
12. Ryglová Šárka 0040001 TBM 46:12 + 20:09
13. Honsová Magda SMR1150 SNS Smržovka 48:07 + 22:04
14. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 51:32 + 25:29
Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen DISK

W14 5.41 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 30:02
2. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 30:29 + 0:27
3. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 33:23 + 3:21
4. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:20 + 5:18
5. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:11 + 8:09
6. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 51:25 + 21:23
7. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 52:36 + 22:34

W17 7.25 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 40:42
2. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:21 + 0:39
3. Burešová Veronika XBM0550 PELLS ABND RACING TEAM 43:04 + 2:22
4. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 46:41 + 5:59
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 117:03 + 76:21
6. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 150:51 + 110:09
Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering DISK
Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty DISK

W20 7.61 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:40
2. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 50:24 + 1:44
3. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 80:56 + 32:16

W21E 8.95 km, 80 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 45:40
2. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 46:42 + 1:02
3. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 47:19 + 1:39
4. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 48:17 + 2:37
5. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 53:22 + 7:42
6. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 53:50 + 8:10
7. Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 56:31 + 10:51
8. Dannowski Anke 0030001 Naturfreunde Villach 57:08 + 11:28
9. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 59:16 + 13:36
10. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:52 + 16:12

W21A 7.61 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 46:04
2. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 46:47 + 0:43
3. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 47:21 + 1:17
4. Jedličková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 48:13 + 2:09
5. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 48:44 + 2:40
6. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 49:23 + 3:19
7. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 51:10 + 5:06
8. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 51:12 + 5:08
9. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 51:33 + 5:29
10. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 51:45 + 5:41
11. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 54:20 + 8:16
12. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 54:29 + 8:25
13. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 55:09 + 9:05
14. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 55:52 + 9:48
15. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 56:59 + 10:55
16. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 57:00 + 10:56
17. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 58:30 + 12:26
18. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 61:20 + 15:16
19. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 62:25 + 16:21
20. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 88:29 + 42:25
21. Vedralová Veronika SPC8853 SPORTICUS team 101:20 + 55:16

W21B 6.45 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 37:48
2. Hanáková Terka SMR8950 SNS Smržovka 39:41 + 1:53
3. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 44:51 + 7:03
4. Žemličková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 44:58 + 7:10
5. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 46:22 + 8:34
6. Königová Jana SBK8661 KOB START Blansko 47:07 + 9:19
7. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 50:14 + 12:26
8. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 67:47 + 29:59
Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen DISK

W40 7.25 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 38:57
2. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 39:00 + 0:03
3. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 40:44 + 1:47
4. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 40:56 + 1:59
5. Katja Walther 0030003 Naturfreunde Villach 43:15 + 4:18
6. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 47:22 + 8:25
7. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 47:59 + 9:02
8. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:20 + 9:23
9. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia Plzeň 50:29 + 11:32
10. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 50:39 + 11:42
11. Janečková Markéta 0020002 PBK 52:30 + 13:33
12. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:37 + 13:40
13. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 53:08 + 14:11
14. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 53:16 + 14:19
15. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 55:46 + 16:49
16. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 56:48 + 17:51
17. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 58:31 + 19:34
18. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 59:04 + 20:07
19. Macholdová Iva SMR7452 SNS Smržovka 64:32 + 25:35
20. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 65:37 + 26:40
21. Straková Linda LME7950 SK Los Mělník 80:51 + 41:54

W50 6.11 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 38:24
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 40:20 + 1:56
3. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 46:16 + 7:52
4. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 47:41 + 9:17

W60 6.11 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 49:05
2. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 51:05 + 2:00