Logo
Datum:
17.04.2021
Místo konání:
Rekreační oblast Karvinské moře
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Jezero bobřích hradů 1:7500
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
AC     BC     DA     DB     HA     HB    

AC 2.90 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Létal SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 21:28
2. Ondřej Červinka BFM0806 SKOB Frýdek - Místek 23:53 + 2:25
3. Zdeňka Kawuloková SIT8451 OK SILESIA 24:30 + 3:02
4. Tomáš Bruk TRI0900 TJ TŽ Třinec 25:24 + 3:56
5. Miroslav Sikora BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 29:18 + 7:50
6. Judita Juračáková BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 29:25 + 7:57
7. Hynek Létal SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 30:17 + 8:49
8. Albert Klose SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 31:20 + 9:52
9. Olga Mrózková SIT7351 OK SILESIA 35:17 + 13:49
10. Eliška Burešová BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 35:51 + 14:23
11. Barbora Máchová BFM0952 SKOB Frýdek - Místek 35:59 + 14:31
12. Jana Bruková TRI7150 TJ TŽ Třinec 37:33 + 16:05
13. Marie Sikorová BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 39:33 + 18:05
14. Miroslav Bruk TRI6100 TJ TŽ Třinec 40:23 + 18:55
Lukáš Bruk TRI0901 TJ TŽ Třinec DISK
Hana Káňová SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Velička Viktor MOV DISK

BC 2.40 km, 10 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyáš Kawulok SIT 24:45
2. Magdalena Chudíková BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 25:09 + 0:24
3. Adam Fuják HAV1200 OB Havířov 27:24 + 2:39
4. Kryštof Palarčík SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 28:21 + 3:36
5. Lenka Perničková NER 28:23 + 3:38
6. Sofie Burešová BFM1153 SKOB Frýdek - Místek 28:26 + 3:41
7. Kateřina Klose SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 30:05 + 5:20
8. Eva Létalová SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 32:12 + 7:27
9. Bartoloměj Chodura SFM1201 O-RUNNAŘI Beskydy 32:18 + 7:33
10. Jana Létalová SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 42:05 + 17:20
11. Petra Zajícová LOV7351 lepus.cz 51:18 + 26:33
12. Veličková Valerie MOV 63:00 + 38:15
13. Nela Urbanczyková TRI1150 TJ TŽ Třinec 72:39 + 47:54

DA 6.60 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ewa Haltof VRB9499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:58
2. Teresa Mrózek SIT0251 OK SILESIA 43:04 + 0:06
3. Tereza Štětínská MOV0751 SKOB Ostrava 48:03 + 5:05
4. Vendula Rybková TRI0453 TJ TŽ Třinec 49:55 + 6:57
5. Hana Bernatíková SIT0252 OK SILESIA 50:03 + 7:05
6. Soňa Létalová SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 50:26 + 7:28
7. Petra Bruková TRI0450 TJ TŽ Třinec 50:36 + 7:38
8. Romana Haltofová TRI0451 TJ TŽ Třinec 51:10 + 8:12
9. Eliška Kolarczyková TRI0551 TJ TŽ Třinec 52:03 + 9:05
10. Eliška Pavlová MOV0650 SKOB Ostrava 52:13 + 9:15
11. Barbora Muchová KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 52:27 + 9:29
12. Kateřina Fujáková HAV8550 OB Havířov 53:59 + 11:01
13. Kateřina Palarčíková SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 54:53 + 11:55
14. Adéla Navrátilová TRI0250 TJ TŽ Třinec 55:53 + 12:55
15. Zuzana Kuriaková KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:58 + 13:00
16. Petra Klose SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 57:26 + 14:28
17. Pavla Chudíková BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 60:19 + 17:21
18. Markéta Máchová BFM7753 SKOB Frýdek - Místek 62:51 + 19:53
19. Vladimíra Horáčková MOV7750 SKOB Ostrava 63:18 + 20:20
20. Jana Červinková BFM8052 SKOB Frýdek - Místek 63:33 + 20:35
21. Marcela Vlachová 108:07 + 65:09
Soňa Štětínská MOV7650 SKOB Ostrava DISK

DB 4.10 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lucie Sližová TRI0659 TJ TŽ Třinec 32:54
2. Eva Walicová TRI0652 TJ TŽ Třinec 36:23 + 3:29
3. Tereza Kawuloková SIT0951 OK SILESIA 36:46 + 3:52
4. Jana Walicová TRI7651 TJ TŽ Třinec 40:47 + 7:53
5. Pavla Bialožytová TRI6350 TJ TŽ Třinec 41:21 + 8:27
6. Hana Vojkůvková MOV0552 SKOB Ostrava 42:26 + 9:32
7. Kateřina Cymorková TRI7152 TJ TŽ Třinec 43:37 + 10:43
8. Aneta Tuharská TRI7751 TJ TŽ Třinec 44:37 + 11:43
9. Julie Cymorková TRI0953 TJ TŽ Třinec 46:38 + 13:44
10. Anna Typovská SFM9950 O-RUNNAŘI Beskydy 50:57 + 18:03
11. Libuše Pavlová MOV7451 SKOB Ostrava 53:58 + 21:04
12. Petra Davidová SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 62:10 + 29:16
13. Vitoslavská Beatrice Bochňák LOV0450 lepus.cz 70:21 + 37:27
14. Hana Sochorová HAV6250 OB Havířov 72:54 + 40:00
15. Tereza Davidová SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 77:56 + 45:02
16. Šárka Bernatíková SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 88:41 + 55:47
Klára Byrtusová SIT0851 OK SILESIA DISK
Jana Řeháková BFM7152 SKOB Frýdek - Místek DISK
Hana Svěchotová MOV7150 SKOB Ostrava DISK

HA 7.80 km, 35 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paweł Mrózek SIT0402 OK SILESIA 47:07
2. Václav Pernička TZL0602 SKOB Zlín 47:35 + 0:28
3. Marian Petr Zádrapa MOV0503 SKOB Ostrava 47:41 + 0:34
4. Petr Pernička TZL7336 SKOB Zlín 48:52 + 1:45
5. Rostislav Sliž TRI0302 TJ TŽ Třinec 49:33 + 2:26
6. Petr Byrtus SIT7702 OK SILESIA 49:42 + 2:35
7. Ladislav Lužný HAV6000 OB Havířov 51:19 + 4:12
8. Eduard Vojvodík MOV0600 SKOB Ostrava 51:27 + 4:20
9. Aleš Bernatík SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 52:06 + 4:59
10. Petr Martynek TRI0304 TJ TŽ Třinec 52:20 + 5:13
11. Jakub Kuriak KYS 52:39 + 5:32
12. Rostislav Pietrzyk TRI7704 TJ TŽ Třinec 52:46 + 5:39
13. Jakub Byrtus SIT0502 OK SILESIA 53:10 + 6:03
14. Jiří Tesař AOP6702 Orientační Běh Opava 53:16 + 6:09
14. Marek Bialožyt TRI0301 TJ TŽ Třinec 53:16 + 6:09
14. Martin Vojvodík MOV7400 SKOB Ostrava 53:16 + 6:09
17. Tomáš Vavřík MOV0004 SKOB Ostrava 53:46 + 6:39
18. Ales Velicka MOV 54:23 + 7:16
19. Marek Kawulok SIT8001 OK SILESIA 54:54 + 7:47
20. Matěj Strakoš SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 55:32 + 8:25
21. Ondřej Staněk HAV0002 OB Havířov 55:47 + 8:40
22. Jaroslav Argaláš TRI6202 TJ TŽ Třinec 55:48 + 8:41
23. Rostislav Navrátil TRI6601 TJ TŽ Třinec 55:54 + 8:47
24. Ján Košut KYS 57:39 + 10:32
25. Martin Košut KYS 59:45 + 12:38
26. Luboš Kaluža ABR8200 A-team NOVO Bruntál 60:59 + 13:52
27. Tomáš Sochor HAV6301 OB Havířov 61:42 + 14:35
28. Josef Juřeník MOV5201 SKOB Ostrava 62:54 + 15:47
29. Milan Svěchota MOV7202 SKOB Ostrava 63:04 + 15:57
30. Otakar Maceček MOV6102 SKOB Ostrava 63:48 + 16:41
31. Martin Svoboda BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 65:59 + 18:52
32. Vladimír David SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 70:46 + 23:39
33. Libor Krhut HAV6302 OB Havířov 71:18 + 24:11
34. Jana Glabazňová AOP6151 Orientační Běh Opava 72:39 + 25:32
35. Zbyněk Bochňák LOV7600 lepus.cz 76:34 + 29:27
36. Milan Kohoutek MOV6300 SKOB Ostrava 80:47 + 33:40
37. Ladislav Jadviščok UOL7700 SOB Olomouc 85:18 + 38:11
38. Matěj Staněk HAV0501 OB Havířov 116:46 + 69:39
Lukáš Bernatík SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy DISK

HB 5.10 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Pernička TZL0800 SKOB Zlín 37:09
2. Miroslav Juračák BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 41:52 + 4:43
3. Tobiáš Tuharský TRI0701 TJ TŽ Třinec 44:04 + 6:55
4. Miroslav Bialožyt TRI5701 TJ TŽ Třinec 45:11 + 8:02
5. Zdeněk Furmánek KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 47:54 + 10:45
6. Ludvík Zeman BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 52:01 + 14:52
7. Martin Urbánek SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 56:26 + 19:17
8. Martin Chudík BFM0604 SKOB Frýdek - Místek 56:52 + 19:43
9. Michal Řepka MOV 56:55 + 19:46
10. Ladislav Jadviščok UOL5101 SOB Olomouc 58:11 + 21:02
11. Michael Chudík BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 59:11 + 22:02
11. Vlastimil Mutina BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 59:11 + 22:02
13. Vlastimil Dvořák BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 75:03 + 37:54
14. Vladimír David SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 102:38 + 65:29
Eduard Sliž TRI7601 TJ TŽ Třinec DISK
René Vavřík MOV7000 SKOB Ostrava DISK