Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 36:54 | ||
2. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 40:50 | + 3:56 | |
3. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 41:41 | + 4:47 | |
4. | Gossel Heiko | 0050002 | 43:24 | + 6:30 | ||
5. | Härtelt Daniel | 0060003 | 44:15 | + 7:21 | ||
6. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 44:27 | + 7:33 | |
7. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:04 | + 8:10 | |
8. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 45:40 | + 8:46 | |
9. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 46:24 | + 9:30 | |
10. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 46:40 | + 9:46 | |
11. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:15 | + 10:21 | |
12. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:08 | + 11:14 | |
13. | Eckardt Cornelia | 0050001 | 48:23 | + 11:29 | ||
14. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 49:00 | + 12:06 | |
15. | Klaška Pavel | 0100002 | 49:02 | + 12:08 | ||
16. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 49:29 | + 12:35 | |
17. | Kovářová Julie | VCB8854 | OB České Budějovice | 49:32 | + 12:38 | |
18. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 49:39 | + 12:45 | |
19. | Maděra Josef | LRG0003 | 49:47 | + 12:53 | ||
20. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 50:05 | + 13:11 | |
21. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 50:14 | + 13:20 | |
22. | Kocman Jindřich | BOR7612 | OK Jiskra Nový Bor | 50:21 | + 13:27 | |
23. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 50:38 | + 13:44 | |
24. | Cruse Kay | 0020001 | 50:39 | + 13:45 | ||
25. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 50:40 | + 13:46 | |
26. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 51:14 | + 14:20 | |
27. | Jirásková Kateřina | TJP8850 | TJ Sokol Troja | 51:18 | + 14:24 | |
28. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 51:44 | + 14:50 | |
29. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 53:09 | + 16:15 | |
30. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:23 | + 16:29 | |
31. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 54:10 | + 17:16 | |
32. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 54:23 | + 17:29 | |
33. | Klaška Jan | 0100001 | 54:34 | + 17:40 | ||
34. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:40 | + 18:46 | |
35. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 55:54 | + 19:00 | |
36. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 55:59 | + 19:05 | |
37. | Žucha Jiří | TJN6603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:21 | + 19:27 | |
38. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 56:42 | + 19:48 | |
39. | Škáchová Petra | DKP7054 | Oddíl OB Kotlářka | 56:46 | + 19:52 | |
40. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:01 | + 20:07 | |
41. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 57:03 | + 20:09 | |
42. | Grismajer Sonnhild | 0050010 | 57:08 | + 20:14 | ||
43. | Bílý Petr | DOK6800 | OK Doksy | 57:46 | + 20:52 | |
44. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 57:50 | + 20:56 | |
45. | Wolfram Frank | 0060002 | 58:37 | + 21:43 | ||
46. | Šmejcová Anna | SJC9552 | Sportcentrum Jičín | 58:39 | + 21:45 | |
47. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:41 | + 21:47 | |
48. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:19 | + 22:25 | |
49. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 59:26 | + 22:32 | |
50. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 59:53 | + 22:59 | |
51. | Soroka Martyna | TUR9466 | OOB TJ Turnov | 60:21 | + 23:27 | |
52. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 61:01 | + 24:07 | |
53. | Náměstková Denisa | EKP0154 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:32 | + 25:38 | |
54. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:52 | + 25:58 | |
55. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 63:20 | + 26:26 | |
56. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 63:23 | + 26:29 | |
57. | Zurynek Jan | EKP7003 | VŠTJ Ekonom Praha | 63:34 | + 26:40 | |
58. | Honzík Tomáš | VLI7000 | Slavia Liberec orienteering | 65:10 | + 28:16 | |
59. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:18 | + 28:24 | |
60. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:29 | + 28:35 | |
61. | Linka Vladislav | SUL5701 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 65:36 | + 28:42 | |
62. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 65:37 | + 28:43 | |
63. | Vaňková Saša | LDC8550 | KOB Děčín | 66:11 | + 29:17 | |
64. | Paříková Iva | TUR0061 | OOB TJ Turnov | 66:59 | + 30:05 | |
65. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:14 | + 30:20 | |
66. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 67:20 | + 30:26 | |
67. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 67:31 | + 30:37 | |
68. | Riby Rose | DOK0052 | OK Doksy | 67:37 | + 30:43 | |
69. | Hovorková Marie | LDC0650 | KOB Děčín | 67:42 | + 30:48 | |
70. | Skácel Dalibor | 0170001 | 68:15 | + 31:21 | ||
71. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 68:20 | + 31:26 | |
72. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 68:26 | + 31:32 | |
73. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 68:40 | + 31:46 | |
74. | Rejman Josef | BOR7415 | OK Jiskra Nový Bor | 69:15 | + 32:21 | |
75. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 69:46 | + 32:52 | |
76. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:05 | + 34:11 | |
77. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 71:08 | + 34:14 | |
78. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 71:27 | + 34:33 | |
79. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 72:25 | + 35:31 | |
80. | Průcha Miloslav | BOR5800 | OK Jiskra Nový Bor | 73:12 | + 36:18 | |
81. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 73:42 | + 36:48 | |
82. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:26 | + 37:32 | |
83. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | OK Jiskra Nový Bor | 74:43 | + 37:49 | |
84. | Kundisch Diethard | 0030001 | 74:57 | + 38:03 | ||
85. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 75:00 | + 38:06 | |
86. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:01 | + 38:07 | |
87. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:43 | + 39:49 | |
88. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 78:04 | + 41:10 | |
89. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 78:51 | + 41:57 | |
90. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 79:02 | + 42:08 | |
91. | Vambera Filip | TUR7305 | OOB TJ Turnov | 79:07 | + 42:13 | |
92. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:30 | + 42:36 | |
92. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 79:30 | + 42:36 | |
94. | Červinková Jitka | OKP6451 | SK OK 24 Praha | 82:11 | + 45:17 | |
95. | Ferbasová Zdeňka | TUR7361 | OOB TJ Turnov | 85:11 | + 48:17 | |
96. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:19 | + 51:25 | |
97. | Kudraß Peter | 0060001 | 92:48 | + 55:54 | ||
98. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 94:21 | + 57:27 | |
99. | Žuchová Nikola | TJN9352 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 98:29 | + 61:35 | |
100. | Černá Kateřina | TJP9850 | TJ Sokol Troja | 98:37 | + 61:43 | |
101. | Kapoun Luděk | LBE7400 | TJ Lokomotiva Beroun | 99:19 | + 62:25 | |
102. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 100:29 | + 63:35 | |
103. | Holpuch Jiří | LDC5702 | KOB Děčín | 132:21 | + 95:27 | |
Tichá Jana | SJH6451 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Náměstková Veronika | EKP7351 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Smolková Alena | OKP6452 | SK OK 24 Praha | DISK | |||
Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Löhning Jakob | 0050004 | DISK | ||||
Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | DISK | |||
Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | DISK | |||
Jelínek Šimon | BOR0510 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK | |||
Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:32 | ||
2. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 32:55 | + 1:23 | |
3. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 34:50 | + 3:18 | |
4. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 34:52 | + 3:20 | |
5. | Kundisch Wieland | 0040001 | 35:35 | + 4:03 | ||
6. | Fürst Matouš | DOK9602 | OK Doksy | 35:37 | + 4:05 | |
7. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 36:38 | + 5:06 | |
8. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 36:42 | + 5:10 | |
9. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:43 | + 5:11 | |
10. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 37:37 | + 6:05 | |
11. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 38:16 | + 6:44 | |
12. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 38:59 | + 7:27 | |
13. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 39:27 | + 7:55 | |
14. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 39:33 | + 8:01 | |
15. | Pavlovec Jan | BOR9503 | OK Jiskra Nový Bor | 39:44 | + 8:12 | |
16. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 39:45 | + 8:13 | |
17. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 39:59 | + 8:27 | |
18. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SOS Jindřichův Hradec | 40:02 | + 8:30 | |
19. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 40:40 | + 9:08 | |
20. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 40:43 | + 9:11 | |
21. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 40:48 | + 9:16 | |
22. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 40:57 | + 9:25 | |
23. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 41:16 | + 9:44 | |
24. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 41:17 | + 9:45 | |
25. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 41:40 | + 10:08 | |
26. | Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | 42:45 | + 11:13 | |
27. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:52 | + 11:20 | |
28. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | OK Jiskra Nový Bor | 43:11 | + 11:39 | |
29. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:26 | + 11:54 | |
30. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 43:46 | + 12:14 | |
31. | Klein Cedrik | 0150001 | 43:51 | + 12:19 | ||
32. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 44:13 | + 12:41 | |
33. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 44:21 | + 12:49 | |
34. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 44:35 | + 13:03 | |
35. | Leideck Karsten | 0050012 | 44:39 | + 13:07 | ||
36. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 44:42 | + 13:10 | |
37. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 44:44 | + 13:12 | |
38. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 44:52 | + 13:20 | |
39. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 45:05 | + 13:33 | |
40. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 45:06 | + 13:34 | |
41. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 45:31 | + 13:59 | |
42. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 46:14 | + 14:42 | |
43. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 46:17 | + 14:45 | |
44. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 46:48 | + 15:16 | |
45. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 46:55 | + 15:23 | |
46. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 47:07 | + 15:35 | |
47. | Hochstetter Joris | 0180001 | 47:14 | + 15:42 | ||
48. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:55 | + 16:23 | |
49. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 48:23 | + 16:51 | |
50. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 48:24 | + 16:52 | |
51. | Jonáš Martin | PGP9606 | SK Praga | 48:28 | + 16:56 | |
52. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 48:44 | + 17:12 | |
53. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 49:00 | + 17:28 | |
54. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 49:11 | + 17:39 | |
55. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:40 | + 19:08 | |
56. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:42 | + 20:10 | |
57. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 51:46 | + 20:14 | |
58. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:58 | + 20:26 | |
59. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:02 | + 20:30 | |
60. | Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 52:51 | + 21:19 | |
61. | Friedländer Emil | 0160001 | 53:04 | + 21:32 | ||
62. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 53:07 | + 21:35 | |
63. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 53:10 | + 21:38 | |
64. | Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | 53:22 | + 21:50 | |
65. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 53:49 | + 22:17 | |
66. | Hyka Jan | TUR9002 | OOB TJ Turnov | 54:10 | + 22:38 | |
67. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 54:22 | + 22:50 | |
68. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 55:12 | + 23:40 | |
69. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:21 | + 23:49 | |
70. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 55:25 | + 23:53 | |
71. | Winkler Leonore | 0130001 | 55:49 | + 24:17 | ||
72. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:00 | + 24:28 | |
73. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 56:06 | + 24:34 | |
74. | Löhning Michael | 0050006 | 56:17 | + 24:45 | ||
75. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 56:26 | + 24:54 | |
76. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:40 | + 25:08 | |
77. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 57:06 | + 25:34 | |
78. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 57:08 | + 25:36 | |
79. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:10 | + 25:38 | |
80. | Neradová Alena | TUR8551 | OOB TJ Turnov | 57:29 | + 25:57 | |
81. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 57:31 | + 25:59 | |
82. | Richter Friedmar | 0050011 | 58:07 | + 26:35 | ||
82. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 58:07 | + 26:35 | |
84. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 58:25 | + 26:53 | |
85. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 58:28 | + 26:56 | |
86. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 59:13 | + 27:41 | |
87. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 59:28 | + 27:56 | |
88. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 59:44 | + 28:12 | |
89. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 61:35 | + 30:03 | |
90. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 62:01 | + 30:29 | |
91. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 62:35 | + 31:03 | |
92. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 63:28 | + 31:56 | |
93. | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 63:46 | + 32:14 | |
94. | Vančura Martin | ASU8049 | Magnus Orienteering | 63:56 | + 32:24 | |
95. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 64:56 | + 33:24 | |
96. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 65:10 | + 33:38 | |
97. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 66:50 | + 35:18 | |
98. | Šálek Jan | LDC8502 | KOB Děčín | 67:53 | + 36:21 | |
99. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 68:33 | + 37:01 | |
100. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 71:19 | + 39:47 | |
101. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 71:43 | + 40:11 | |
102. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 74:15 | + 42:43 | |
103. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:16 | + 44:44 | |
104. | Nieke Hagen | 0050003 | 78:35 | + 47:03 | ||
105. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:35 | + 51:03 | |
106. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 95:09 | + 63:37 | |
107. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 99:09 | + 67:37 | |
Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | DISK | |||
Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Kalenský Pavel | SUL7600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK | |||
Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | DISK | |||
Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | DISK | |||
MS | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 62:51 | + 31:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 31:15 | ||
2. | Zabořilová Anna | TUR0951 | OOB TJ Turnov | 36:33 | + 5:18 | |
3. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 38:31 | + 7:16 | |
4. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 41:28 | + 10:13 | |
5. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | OK Jiskra Nový Bor | 41:59 | + 10:44 | |
6. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 42:07 | + 10:52 | |
7. | Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | 42:20 | + 11:05 | |
8. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 43:02 | + 11:47 | |
9. | Ouzká Eliška | BOR1051 | OK Jiskra Nový Bor | 43:06 | + 11:51 | |
10. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 43:40 | + 12:25 | |
11. | Conrad Helmut | 0050009 | 43:59 | + 12:44 | ||
12. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 45:09 | + 13:54 | |
13. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 46:03 | + 14:48 | |
14. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 47:31 | + 16:16 | |
15. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:57 | + 17:42 | |
16. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 49:06 | + 17:51 | |
17. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 49:16 | + 18:01 | |
18. | Koudelková Eliška | BOR0652 | OK Jiskra Nový Bor | 49:32 | + 18:17 | |
19. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 49:48 | + 18:33 | |
20. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:09 | + 18:54 | |
21. | Šámal Václav | OKP5600 | SK OK 24 Praha | 50:56 | + 19:41 | |
22. | Cruse Katrin | 0020003 | 52:09 | + 20:54 | ||
23. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:13 | + 20:58 | |
24. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:34 | + 22:19 | |
25. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 54:05 | + 22:50 | |
26. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:33 | + 23:18 | |
27. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:02 | + 26:47 | |
28. | Novotná Jana | VLI7350 | Slavia Liberec orienteering | 58:07 | + 26:52 | |
29. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 58:09 | + 26:54 | |
30. | Leideck Heike | 0050008 | 58:27 | + 27:12 | ||
31. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 60:26 | + 29:11 | |
32. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 60:53 | + 29:38 | |
33. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:21 | + 30:06 | |
34. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 62:09 | + 30:54 | |
35. | Šámalová Hana | OKP6151 | SK OK 24 Praha | 62:45 | + 31:30 | |
36. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 63:40 | + 32:25 | |
37. | Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:50 | + 32:35 | |
38. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 64:05 | + 32:50 | |
39. | Maděrová Michaela | LRG0001 | 64:47 | + 33:32 | ||
40. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:23 | + 34:08 | |
41. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 72:15 | + 41:00 | |
42. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 73:46 | + 42:31 | |
43. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:03 | + 42:48 | |
44. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 74:22 | + 43:07 | |
45. | Müller-Wenzke Astrid | 0110001 | 76:00 | + 44:45 | ||
46. | Novotný Dalibor | VLI0808 | Slavia Liberec orienteering | 96:40 | + 65:25 | |
47. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 112:20 | + 81:05 | |
Müller Rainer | 0050007 | DISK | ||||
Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Svěchotová Hana | MOV7150 | SKOB Ostrava | DISK | |||
Novotný Jiří | VLI7102 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 28:59 | ||
2. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 33:34 | + 4:35 | |
3. | Horáčková Eliška | VLI1450 | Slavia Liberec orienteering | 33:46 | + 4:47 | |
4. | Kunášková Markéta | VLI1057 | Slavia Liberec orienteering | 34:21 | + 5:22 | |
5. | Zurynková Lenka | TJN0957 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:01 | + 7:02 | |
6. | Kocman Lukáš | BOR1102 | OK Jiskra Nový Bor | 36:25 | + 7:26 | |
7. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | OK Jiskra Nový Bor | 36:26 | + 7:27 | |
8. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 42:27 | + 13:28 | |
9. | Cahová Kristýna | 0010001 | 44:54 | + 15:55 | ||
10. | Maděra Jakub | LRG0002 | 45:09 | + 16:10 | ||
10. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 45:09 | + 16:10 | |
12. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:15 | + 21:16 | |
13. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 50:35 | + 21:36 | |
14. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 51:12 | + 22:13 | |
15. | Matějů Antonín | PGP1501 | SK Praga | 51:50 | + 22:51 | |
16. | Nehasil František | BOR1101 | OK Jiskra Nový Bor | 52:27 | + 23:28 | |
17. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 52:56 | + 23:57 | |
18. | Löhning Lisa | 0050005 | 60:37 | + 31:38 | ||
19. | Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | 64:06 | + 35:07 | |
20. | Zenková Pavla | BOR8450 | OK Jiskra Nový Bor | 77:27 | + 48:28 | |
Horáček Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | DISK | |||
Odvodyová Nikola | LPU1252 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Zurynek Tomáš | TJN1107 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Krč Tobias | TAP0911 | KOB Tretra Praha | DISK |