Logo

Event results: Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1

Date:
2021/06/25
Place:
Mariánské Lázně
Organiser:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Used map:
Vora
Director:
Placek Petr
Referee:
Milota Josef - R1
Course setter:
Bartoš Luděk - R1, Bartošová Marie
JURY:
Suchý Petr, Nádeníček Josef, Sobotová Jana
Protocol:
Závod proběhl dle rozpisu podle regulí a pravidel OB. Žádný protest nebyl podán.
Classes:
D10F     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10F     H10C     H12B     H14B     H16B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     T1     T2     TF    

D10F 2.30 km, 28 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 24:11
2. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 26:20 + 2:09

D10C 1.50 km, 20 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 11:45
2. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 13:59 + 2:14
3. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 16:43 + 4:58
4. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 20:45 + 9:00
5. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 21:26 + 9:41
6. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 25:18 + 13:33
7. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 27:36 + 15:51
8. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 29:31 + 17:46
9. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 37:19 + 25:34
10. Gelnerová Karolína KRL1350 Kometa Kralovice 39:38 + 27:53
11. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 49:43 + 37:58

D12B 1.70 km, 20 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 10:38
2. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 12:08 + 1:30
3. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 15:25 + 4:47
4. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 17:22 + 6:44
5. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 17:51 + 7:13
6. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 26:07 + 15:29
7. Povišerová Aneta MLA1050 MLOK Mariánské Lázně 38:17 + 27:39

D14B 2.00 km, 22 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 14:38
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 15:07 + 0:29
3. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 15:17 + 0:39
4. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 16:05 + 1:27
5. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 17:21 + 2:43
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 17:50 + 3:12
7. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 19:22 + 4:44
8. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 20:43 + 6:05
9. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 21:35 + 6:57
10. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 22:46 + 8:08
11. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 26:09 + 11:31
12. Peřinová Eliška SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary 30:27 + 15:49
13. Fojtíková Vendula BSO0854 KOB Baník Sokolov 41:50 + 27:12
Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň DISK
Fojtíková Nikola BSO0853 KOB Baník Sokolov DISK
Mattesová Pavla BSO0750 KOB Baník Sokolov DISK

D16B 2.30 km, 30 m, 19 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:29
2. Kožíšková Kateřina VPM0652 KOS Slavia Plzeň 13:32 + 0:03
3. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 14:16 + 0:47
4. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 14:26 + 0:57
5. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 14:43 + 1:14
6. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 15:13 + 1:44
7. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 16:59 + 3:30
8. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 20:52 + 7:23
9. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 21:37 + 8:08
10. Peřinová Zuzana SKV0551 TJ Slovan Karlovy Vary 21:42 + 8:13
11. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 22:08 + 8:39
12. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 22:12 + 8:43
Pekárková Bára ONO0655 SKOB Ostrov DISK
Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice DISK

D18B 2.50 km, 30 m, 21 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 21:02
2. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 21:08 + 0:06
Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov DISK

D21C 2.80 km, 32 m, 22 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 5028

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 17:15 5226
2. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 17:23 + 0:08 5187
3. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 18:07 + 0:52 4973
4. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 18:56 + 1:41 4735
5. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 20:04 + 2:49 4404
6. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 20:09 + 2:54 4380
7. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 20:19 + 3:04 4332
8. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 21:18 + 4:03 4045
9. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 21:48 + 4:33 3899
10. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 22:39 + 5:24 3651
11. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 23:14 + 5:59 3481
12. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 28:55 + 11:40 1823
13. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 32:59 + 15:44 637
14. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 40:24 + 23:09 0

D35C 2.50 km, 30 m, 21 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 17:17
2. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 18:50 + 1:33
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 19:26 + 2:09
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 19:26 + 2:09
5. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 19:48 + 2:31
6. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 21:05 + 3:48
7. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 23:46 + 6:29
8. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 24:29 + 7:12
9. Romová Kateřina KRL8051 Kometa Kralovice 27:44 + 10:27
10. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 29:11 + 11:54
11. Váchová Ilona 0050001 Ski klub Karlovy Vary 30:13 + 12:56

D45C 2.10 km, 26 m, 18 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 16:18
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 17:44 + 1:26
3. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 17:50 + 1:32
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 17:50 + 1:32
5. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 18:39 + 2:21
6. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 19:25 + 3:07
7. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 19:51 + 3:33
8. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 20:07 + 3:49
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 20:24 + 4:06
10. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:01 + 4:43
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 22:35 + 6:17
12. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 23:04 + 6:46
13. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 23:45 + 7:27

D55C 2.00 km, 28 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 16:38
2. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 19:08 + 2:30
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 22:26 + 5:48
4. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 23:34 + 6:56

D65C 2.00 km, 28 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 20:33
2. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 21:39 + 1:06
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 21:54 + 1:21
4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 26:16 + 5:43
5. Dlouhá Lenka MAS5150 OOB Aš 28:00 + 7:27
6. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 43:04 + 22:31
7. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 43:38 + 23:05

H10F 2.30 km, 28 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 29:54
2. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 57:12 + 27:18
Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice DISK

H10C 1.50 km, 20 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 11:09
2. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 13:20 + 2:11
3. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 15:42 + 4:33
4. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 19:39 + 8:30
5. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 25:54 + 14:45
6. Skalský David MLA1201 MLOK Mariánské Lázně 28:49 + 17:40
7. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 29:51 + 18:42
MS Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 49:37 + 38:28

H12B 1.70 km, 20 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 11:27
2. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 13:05 + 1:38
3. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 14:10 + 2:43
4. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 14:41 + 3:14
5. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 15:24 + 3:57
6. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 15:54 + 4:27
7. Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga 16:22 + 4:55
8. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 21:23 + 9:56

H14B 2.30 km, 30 m, 20 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 13:07
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 13:08 + 0:01
3. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 13:11 + 0:04
4. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 14:09 + 1:02
5. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 14:21 + 1:14
6. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 14:45 + 1:38
7. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:13 + 2:06
8. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 15:22 + 2:15
9. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 16:30 + 3:23
10. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 17:03 + 3:56
11. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 17:08 + 4:01
12. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 17:26 + 4:19
13. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 17:35 + 4:28
14. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 20:15 + 7:08
15. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 21:33 + 8:26
16. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 27:47 + 14:40

H16B 2.60 km, 32 m, 20 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 14:21
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 14:39 + 0:18
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 15:53 + 1:32
4. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 17:13 + 2:52
5. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 17:53 + 3:32
6. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 18:06 + 3:45
7. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 19:09 + 4:48
8. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 22:24 + 8:03
9. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 24:16 + 9:55
10. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:34 + 10:13

H21C 3.20 km, 38 m, 24 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 5739

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 15:29 6088
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 16:25 + 0:56 5749
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 16:29 + 1:00 5725
4. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 17:10 + 1:41 5477
5. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 17:16 + 1:47 5441
6. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 17:27 + 1:58 5374
7. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 17:31 + 2:02 5350
8. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 17:39 + 2:10 5302
9. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 18:55 + 3:26 4842
10. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 19:34 + 4:05 4606
11. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 19:48 + 4:19 4521
12. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 20:20 + 4:51 4328
13. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 22:32 + 7:03 3529
14. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 22:39 + 7:10 3487
15. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 22:46 + 7:17 3444
16. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 23:07 + 7:38 3317
17. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 23:11 + 7:42 3293
18. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 23:54 + 8:25 3033
19. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 23:58 + 8:29 3009
20. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 25:01 + 9:32 2628
21. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 29:29 + 14:00 1006
Preibisch Jan MLA8300 MLOK Mariánské Lázně DISK 0

H35C 2.80 km, 32 m, 22 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 16:10
2. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 17:09 + 0:59
3. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 17:42 + 1:32
4. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 18:11 + 2:01
5. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 18:41 + 2:31
6. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 18:43 + 2:33
7. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 19:26 + 3:16
8. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 20:28 + 4:18
9. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 20:55 + 4:45
9. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 20:55 + 4:45
11. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 25:38 + 9:28
12. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 27:30 + 11:20
13. Kalousek Zdeněk 0040001 Kalouskovi 30:35 + 14:25

H45C 2.60 km, 32 m, 20 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 15:43
2. Pekárek Martin ONO7203 SKOB Ostrov 16:41 + 0:58
3. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 17:43 + 2:00
4. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 19:18 + 3:35
5. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 20:09 + 4:26
6. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:41 + 4:58
7. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 20:55 + 5:12
8. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 21:28 + 5:45
9. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 21:44 + 6:01
10. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 22:31 + 6:48
11. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 22:50 + 7:07
12. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 22:59 + 7:16
13. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 23:16 + 7:33
14. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 23:50 + 8:07
15. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:58 + 8:15

H55C 2.30 km, 30 m, 19 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 13:34
2. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 15:54 + 2:20
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 18:52 + 5:18
4. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:16 + 8:42
5. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 22:48 + 9:14

H65C 2.10 km, 26 m, 18 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 17:24
2. Böhm Eduard 0010001 ASKÖ Salzburg-Henndorf 20:43 + 3:19
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 20:47 + 3:23
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 21:15 + 3:51
4. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 21:15 + 3:51
6. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 21:40 + 4:16
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 33:01 + 15:37
8. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 49:32 + 32:08

H75C 2.00 km, 28 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 19:57
2. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 22:06 + 2:09
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 22:42 + 2:45
4. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 23:35 + 3:38
5. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 26:42 + 6:45

T1 1.70 km, 20 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 26:37
2. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 32:10 + 5:33

T2 2.50 km, 30 m, 21 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gabriel Vojtěch ONO SKOB Ostrov 17:24
2. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 20:15 + 2:51
3. Materna Josef 0100001 JM 20:26 + 3:02
4. Pavel Jan MLA MLOK Mariánské Lázně 20:55 + 3:31
5. Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 21:09 + 3:45
6. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 23:18 + 5:54
7. Gabrielová Markéta ONO SKOB Ostrov 34:57 + 17:33

TF 2.30 km, 28 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 13:37
2. Gelnerová Martina KRL7850 Kometa Kralovice 17:49 + 4:12
3. Klier Matyáš nereg. 18:42 + 5:05
4. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 23:16 + 9:39
5. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 23:28 + 9:51
6. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 25:14 + 11:37
7. Pinkr Lukáš 0060001 HCE 27:42 + 14:05
8. Povišerová Lucie MLA1350 MLOK Mariánské Lázně 28:53 + 15:16
9. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 31:11 + 17:34
10. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 33:28 + 19:51
11. Petrušová Anna MLA1550 MLOK Mariánské Lázně 40:59 + 27:22