Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3

Datum:
27.06.2021
Místo konání:
Rájov
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Kamaryt Miloš - R3
Stavitel tratí:
Milota Josef - R1, Kamaryt Michal - R3
JURY:
Suchý Petr, Nádeníček Josef, Sobotová Jana
Protokol:
Závod proběhl dle platných pravidel bez protestů na místě.
Kategorie:
D10F     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10F     H10C     H12B     H14B     H16B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     T1     T2     TF    

D10F 3.10 km, 5 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 38:51
2. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 41:05 + 2:14
3. Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary 54:37 + 15:46

D10C 2.60 km, 5 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 24:11
2. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 25:56 + 1:45
3. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 26:58 + 2:47
4. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 30:00 + 5:49
5. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 31:58 + 7:47
6. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 36:46 + 12:35
7. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 44:31 + 20:20
8. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 67:05 + 42:54
9. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 85:56 + 61:45
Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně DISK

D12B 3.00 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 28:50
2. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 29:18 + 0:28
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 37:45 + 8:55
4. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 50:27 + 21:37
5. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 53:42 + 24:52
6. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 78:10 + 49:20
7. Povišerová Aneta MLA1050 MLOK Mariánské Lázně 113:03 + 84:13
Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně DISK

D14B 3.30 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 30:14
2. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 36:39 + 6:25
3. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 37:21 + 7:07
4. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 39:29 + 9:15
5. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 41:07 + 10:53
6. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 41:42 + 11:28
7. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 41:48 + 11:34
8. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 47:51 + 17:37
9. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 49:01 + 18:47
10. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 49:40 + 19:26
11. Fojtíková Nikola BSO0853 KOB Baník Sokolov 51:51 + 21:37
12. Peřinová Eliška SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary 54:15 + 24:01
13. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 64:02 + 33:48
14. Riedlová Karolína DCH0856 Radioelektronika Cheb 70:54 + 40:40
15. Doubravová Hana DCH0857 Radioelektronika Cheb 82:50 + 52:36
16. Pospíchalová Veronika NEK0853 Nejdek Orienteering 83:52 + 53:38
Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov DISK
Němečková Eliška DCH0765 Radioelektronika Cheb DISK
Fojtíková Vendula BSO0854 KOB Baník Sokolov DISK
Tauerová Kristina BSO0855 KOB Baník Sokolov DISK

D16B 3.70 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina VPM0652 KOS Slavia Plzeň 28:09
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 29:30 + 1:21
3. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:25 + 2:16
4. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 30:31 + 2:22
5. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 32:32 + 4:23
6. Neumann Johanna 0090003 SV Lengefeld 32:45 + 4:36
7. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 38:13 + 10:04
8. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 39:31 + 11:22
9. Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov 40:18 + 12:09
10. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 42:48 + 14:39
11. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 44:44 + 16:35
12. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 46:43 + 18:34
13. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 47:28 + 19:19
14. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 53:10 + 25:01
15. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 53:15 + 25:06
16. Peřinová Zuzana SKV0551 TJ Slovan Karlovy Vary 56:34 + 28:25
17. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 91:07 + 62:58
Pekárková Bára ONO0655 SKOB Ostrov DISK

D18B 3.80 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 32:15
2. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 41:03 + 8:48
3. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 43:21 + 11:06
4. Neumann Lena 0090004 SV Lengefeld 47:32 + 15:17
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 54:29 + 22:14
6. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 85:05 + 52:50

D21C 4.60 km, 30 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6489

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 38:10 6840
2. Straube Hanka 0090001 SV Lengefeld 39:18 + 1:08
3. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 40:57 + 2:47 6392
4. Kamenická Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 41:55 + 3:45 6236
5. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 42:57 + 4:47 6070
6. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 43:55 + 5:45 5915
7. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 44:11 + 6:01 5872
8. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 47:45 + 9:35 5298
9. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 49:28 + 11:18 5022
10. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 49:35 + 11:25 5003
11. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 50:25 + 12:15 4869
12. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 57:25 + 19:15 3743
13. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 59:19 + 21:09 3438
14. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 61:18 + 23:08 3119
15. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 64:33 + 26:23 2596
16. Žandová Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Vary 74:11 + 36:01 1046
17. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 79:14 + 41:04 234
18. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 91:06 + 52:56 0
Tomášková Lucie OK Lokomotiva Plzeň DISK

D35C 3.40 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 32:56
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 33:39 + 0:43
3. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 34:03 + 1:07
4. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 39:43 + 6:47
5. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 41:45 + 8:49
6. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 42:03 + 9:07
7. Němcová Klára LPM7752 OK Lokomotiva Plzeň 44:13 + 11:17
8. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 47:00 + 14:04
9. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 47:57 + 15:01
10. Romová Kateřina KRL8051 Kometa Kralovice 51:03 + 18:07
11. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 55:58 + 23:02
12. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 56:12 + 23:16
13. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 60:41 + 27:45
14. Váchová Ilona 0050001 Ski klub Karlovy Vary 103:28 + 70:32

D45C 3.00 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 28:54
2. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 29:47 + 0:53
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 33:32 + 4:38
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 35:31 + 6:37
5. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 36:06 + 7:12
6. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 36:28 + 7:34
7. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 40:18 + 11:24
8. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 42:35 + 13:41
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 43:03 + 14:09
10. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:54 + 16:00
11. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 50:46 + 21:52
12. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 54:37 + 25:43
13. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 55:32 + 26:38
14. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 60:39 + 31:45
15. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 66:11 + 37:17
Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň DISK
MS Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 53:09 + 24:15

D55C 3.00 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 41:35
2. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 46:57 + 5:22
3. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 47:46 + 6:11
4. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 50:04 + 8:29
5. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 53:37 + 12:02

D65C 2.10 km, 15 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 45:40
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 55:01 + 9:21
3. Dlouhá Lenka MAS5150 OOB Aš 66:17 + 20:37
4. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 70:42 + 25:02
Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja DISK
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK

H10F 3.10 km, 5 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 32:43
2. Stingl Vojtěch BSO1201 KOB Baník Sokolov 34:58 + 2:15
3. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 52:46 + 20:03
4. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 58:46 + 26:03
5. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 59:09 + 26:26

H10C 2.60 km, 5 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 21:33
2. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 29:53 + 8:20
3. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 44:48 + 23:15
4. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 52:54 + 31:21
5. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 54:09 + 32:36
6. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 55:00 + 33:27
7. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 56:59 + 35:26
MS Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 73:29 + 51:56

H12B 2.90 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 31:02
2. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 32:44 + 1:42
3. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 32:59 + 1:57
4. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 35:46 + 4:44
5. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 37:10 + 6:08
6. Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga 37:53 + 6:51
7. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 41:27 + 10:25
8. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 44:56 + 13:54
9. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 55:30 + 24:28
10. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 56:09 + 25:07
11. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 88:41 + 57:39

H14B 3.60 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 21:29
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 25:21 + 3:52
3. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 26:49 + 5:20
4. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:23 + 5:54
5. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 28:56 + 7:27
6. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 30:36 + 9:07
7. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 35:07 + 13:38
8. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 37:46 + 16:17
9. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 42:42 + 21:13
10. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 54:59 + 33:30
11. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 71:36 + 50:07
12. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 73:04 + 51:35
13. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 77:55 + 56:26
14. Neumann Rasmus 0090002 SV Lengefeld 97:14 + 75:45
Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň DISK
Bruckner Filip DCH0714 Radioelektronika Cheb DISK

H16B 3.80 km, 25 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 24:02
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 24:35 + 0:33
3. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 33:37 + 9:35
4. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 34:33 + 10:31
5. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 38:56 + 14:54
6. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 39:36 + 15:34
7. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 40:30 + 16:28
8. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 52:25 + 28:23
9. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:00 + 29:58
10. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 56:03 + 32:01

H21C 5.70 km, 35 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7414

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 33:57 7513
2. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 34:24 + 0:27 7416
3. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 0:56 7312
4. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 36:52 + 2:55 6885
5. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 37:08 + 3:11 6827
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 38:19 + 4:22 6572
7. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 40:42 + 6:45 6059
8. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 42:33 + 8:36 5660
9. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 42:43 + 8:46 5624
10. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 43:45 + 9:48 5402
11. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 43:46 + 9:49 5398
12. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 44:14 + 10:17 5298
13. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 44:58 + 11:01 5140
14. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 46:49 + 12:52 4741
15. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 47:04 + 13:07 4687
16. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 50:30 + 16:33 3947
17. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 50:53 + 16:56 3865
18. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 52:55 + 18:58 3427
19. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 53:52 + 19:55 3222
20. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 57:56 + 23:59 2346
21. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 58:58 + 25:01 2123
22. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 59:44 + 25:47 1958
23. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 60:28 + 26:31 1800
24. Borovička Roman DCH9206 Radioelektronika Cheb 60:41 + 26:44
25. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 61:04 + 27:07 1671
26. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 62:36 + 28:39 1341
27. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 71:19 + 37:22 0
28. Preibisch Jan MLA8300 MLOK Mariánské Lázně 79:47 + 45:50 0
29. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 103:41 + 69:44 0

H35C 4.30 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 35:06
2. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 36:51 + 1:45
3. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 40:55 + 5:49
4. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 41:03 + 5:57
5. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 42:22 + 7:16
6. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 44:47 + 9:41
7. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 44:54 + 9:48
8. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 46:40 + 11:34
9. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 47:33 + 12:27
10. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 53:24 + 18:18
11. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 55:40 + 20:34
12. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 60:04 + 24:58
13. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 71:52 + 36:46
14. Kalousek Zdeněk 0040001 Kalouskovi 72:20 + 37:14
Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň DISK
MS Placek Petr MLA MLOK Mariánské Lázně 61:12 + 26:06

H45C 3.60 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 31:51
2. Pekárek Martin ONO7203 SKOB Ostrov 33:50 + 1:59
3. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 36:52 + 5:01
4. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 38:20 + 6:29
5. Frühauf Jiří SKV7002 TJ Slovan Karlovy Vary 39:52 + 8:01
6. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 40:31 + 8:40
7. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:57 + 10:06
8. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 42:02 + 10:11
9. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 42:15 + 10:24
10. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 42:29 + 10:38
11. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 42:55 + 11:04
12. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 43:21 + 11:30
13. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:14 + 15:23
14. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 47:57 + 16:06
15. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 48:22 + 16:31
16. Pjenčák Roman MAS7501 OOB Aš 49:00 + 17:09
17. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 49:44 + 17:53
18. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 49:56 + 18:05
19. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 50:17 + 18:26
20. Ševčík Jiří ONO7001 SKOB Ostrov 51:17 + 19:26
21. Fiala Michal KSH7601 OB Kašperské Hory 56:22 + 24:31
22. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 65:30 + 33:39
23. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 113:44 + 81:53
Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov DISK

H55C 3.50 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 31:25
2. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 32:35 + 1:10
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 41:07 + 9:42
4. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 50:10 + 18:45
5. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 60:45 + 29:20
6. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:54 + 29:29
7. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 61:28 + 30:03

H65C 3.00 km, 15 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 35:39
2. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 37:34 + 1:55
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 43:06 + 7:27
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 44:15 + 8:36
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 67:22 + 31:43
6. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 96:47 + 61:08
Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja DISK

H75C 2.10 km, 15 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 40:00
2. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 42:32 + 2:32
3. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 56:21 + 16:21
4. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 60:26 + 20:26
Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice DISK

T1 2.10 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 41:14
2. Pokorný Tomáš nereg. 44:01 + 2:47
3. Hořejší Jan 0030001 Hořejší 45:26 + 4:12
4. Jánová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering 56:41 + 15:27
5. Newiaková Lucie NEK6750 Nejdek Orienteering 93:36 + 52:22

T2 3.80 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 39:28
2. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 41:37 + 2:09
3. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 41:47 + 2:19
4. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 47:58 + 8:30
5. Pavlík Jan MLA MLOK Mariánské Lázně 48:53 + 9:25
6. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 78:54 + 39:26

TF 3.10 km, 5 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 41:11
2. Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice 43:27 + 2:16
3. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 45:18 + 4:07
4. Kalousková Aneta JEN1350 OB Jenišovice 47:35 + 6:24
5. Povišerová Lucie MLA1350 MLOK Mariánské Lázně 47:38 + 6:27
6. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 50:23 + 9:12
7. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 52:58 + 11:47
8. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 53:14 + 12:03
9. Petrušová Anna MLA1550 MLOK Mariánské Lázně 62:55 + 21:44
10. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 64:57 + 23:46
Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Šilhavá Rozárie LPM1850 OK Lokomotiva Plzeň DISK