Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3

Kategorie: H21C

Datum:
27.06.2021
Místo konání:
Rájov
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Kamaryt Miloš - R3
Stavitel tratí:
Milota Josef - R1, Kamaryt Michal - R3
JURY:
Suchý Petr, Nádeníček Josef, Sobotová Jana
Protokol:
Závod proběhl dle platných pravidel bez protestů na místě.

H21C 5.70 km, 35 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7414

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 33:57 7513
2. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 34:24 + 0:27 7416
3. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 0:56 7312
4. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 36:52 + 2:55 6885
5. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 37:08 + 3:11 6827
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 38:19 + 4:22 6572
7. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 40:42 + 6:45 6059
8. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 42:33 + 8:36 5660
9. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 42:43 + 8:46 5624
10. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 43:45 + 9:48 5402
11. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 43:46 + 9:49 5398
12. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 44:14 + 10:17 5298
13. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 44:58 + 11:01 5140
14. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 46:49 + 12:52 4741
15. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 47:04 + 13:07 4687
16. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 50:30 + 16:33 3947
17. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 50:53 + 16:56 3865
18. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 52:55 + 18:58 3427
19. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 53:52 + 19:55 3222
20. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 57:56 + 23:59 2346
21. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 58:58 + 25:01 2123
22. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 59:44 + 25:47 1958
23. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 60:28 + 26:31 1800
24. Borovička Roman DCH9206 Radioelektronika Cheb 60:41 + 26:44
25. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 61:04 + 27:07 1671
26. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 62:36 + 28:39 1341
27. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 71:19 + 37:22 0
28. Preibisch Jan MLA8300 MLOK Mariánské Lázně 79:47 + 45:50 0
29. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 103:41 + 69:44 0