Logo

Event results: Manufaktura Český pohár 2021 - stav po 10 závodech

Date:
2021/01/01
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
List of events:
Date Name Organiser Results Calculated
2021-05-082021/05/08 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A SJI Yes Yes
2021-05-092021/05/09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A SJI Yes Yes
2021-05-222021/05/22 Mistrovství ČR ve sprintu STE Yes Yes
2021-06-122021/06/12 Mistrovství ČR na krátké trati SSU, ASU Yes Yes
2021-06-132021/06/13 Český pohár, žebříček A SSU, ASU Yes Yes
2021-09-042021/09/04 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A JPV Yes Yes
2021-09-052021/09/05 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A JPV Yes Yes
2021-09-192021/09/19 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) KAM Yes Yes
2021-09-252021/09/25 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček SHK Yes Yes
2021-10-172021/10/17 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ VPM Yes Yes
Classes:
D21     H21    

D21 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
SJI 1
SJI 2
STE 3
SSU+ASU 4
SSU+ASU 5
JPV 6
JPV 7
KAM 8
SHK 9
VPM 10
1 Kosová Denisa PHK9150 155 26 13 30 26 30 30
2 Stehlíková Jana LPU9053 146 23 23 30 10 30 30
3 Indráková Adéla ZBM9153 143 18 30 23 23 23 26
4 Čechová Tereza KAM9852 124 16 14 20 14 11 30 26 14 18
4 Teplá Karolína SHK9251 124 14 0 20 13 18 26 16 6 13 30
6 Sieglová Eliška PGP9954 103 6 7 7 0 9 23 6 20 18 26
7 Peterová Jana LPU0057 98 0 7 9 4 6 18 20 18 26
8 Janošíkova Tereza SSU9953 96 30 26 20 20
9 Horčičková Vendula LCE9353 84 20 26 14 12 12
10 Šimková Johanka ZBM9350 83 12 8 16 8 7 16 23
11 Bogarová Adélka PGP9056 68 8 13 10 16 14 7 5 7 0
12 Chaloupská Barbora PHK9951 67 10 10 2 12 10 13 12
13 Mechlová Lenka SHK9051 65 11 20 8 18 8
14 Vyhnálková Barbora PGP9854 62 0 16 23 23
15 Štičková Anna SSU9651 61 9 12 12 18 10
16 Nechanická Klára TBM0055 57 13 3 11 6 0 10 7 10
17 Hiršová Gabriela ZBM9651 55 5 0 4 0 0 11 8 4 23
18 Kozáková Zdenka TBM7952 53 0 5 0 2 0 20 10 16
19 Doležalová Monika KAM8851 49 16 9 13 11
20 Sokolářová Šárka TUR9999 48 0 0 0 0 1 9 12 14 12
21 Hiklová Natalia ZBM8350 46 1 1 0 14 8 2 20
22 Gregorová Kamila CTB8151 45 0 11 5 16 13
23 Rufferová Iva TUR8354 35 7 5 9 14
24 Kabáthová Eva LCE8966 33 13 20
25 Zháňalová Barbora ZBM9354 32 0 2 0 5 0 11 14 0
26 Zvěřinová Martina LPU8357 31 4 18 3 0 6
27 Wiśniewska Hanna CHC9051 26 26
28 Nieke Patricia TUR9552 22 0 0 9 13
29 Odehnalová Tereza ZBM9757 21 0 0 0 8 0 5 8
30 Matějů Martina PGP8556 18 3 0 0 0 3 12
31 Šimůnková Gabriela TAP9755 16 0 0 0 0 0 16
32 Omová Michaela TUR8153 16 0 12 0 4
33 Kavánková Iva TZL9753 15 0 0 0 2 3 0 10
34 Zlámalová Nikola SJC9951 15 0 0 0 0 0 5 3 7
35 Rollier Monika PHK8051 15 0 0 0 6 3 6
36 Baldrianová Barbora VSP7850 13 0 0 0 4 9
37 Hájková Eliška KAM9851 13 0 0 0 2 0 8 3
38 Korpasová Tereza TBM9898 11 0 0 0 0 0 0 11
38 Fenclová Marta LPU7667 11 0 0 0 11
40 Nováková Tereza LPU9757 10 0 10
41 Plochová Dominika DKP8651 10 1 0 6 0 0 2 1 0
42 Jedličková Zuzana SHK8150 9 9 0
43 Tesařová Markéta ZBM9456 7 0 0 7
43 Voborníková Alena CTB9451 7 7 0 0
45 Svobodová Barbora JJN8950 7 3 4 0 0 0
46 Jeřábková Jitka TZL9453 5 0 0 0 0 0 0 5 0
46 Špringlová Kamila TBM0050 5 0 0 0 5
48 Poklopová Lenka SSU8952 5 0 0 0 0 0 4 0 1
49 Semrádová Jana CHC9951 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4
49 Perůtková Jindra LCE8989 4 4
51 Opálková Martina TBM0056 3 0 0 0 0 0 0 3 0
51 Hančová Petra LPU9659 3 0 3
53 Šístková Iveta LPU8654 2 2
53 Grycová Kateřina TBM0058 2 0 0 0 0 0 0 0 2
55 Thýnová Nikola SHK0051 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
55 Benešová Jana CTB9452 1 0 1 0 0 0 0
55 Pospíšilová Marie DKP8756 1 0 0 0 1
55 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 1 0 1

H21 (započteno závodů:6)

Place
Name
Reg. number
Body
SJI 1
SJI 2
STE 3
SSU+ASU 4
SSU+ASU 5
JPV 6
JPV 7
KAM 8
SHK 9
VPM 10
1 Křivda Tomáš CHC9901 199 28 35 35 35 28 35 28 31 23
2 Nykodým Miloš ZBM9005 182 23 28 25 16 35 31 28 35
3 Glonek Jakub KAM9602 157 31 0 28 12 28 18 17 35 0
4 Sýkora Vojtěch LCE9801 152 18 25 18 21 25 31 25 25 21
5 Král Vojtěch SSU8841 136 35 31 35 35
6 Kubát Pavel PHK9101 135 17 31 31 31 25
7 Roudný Martin LPU0002 129 16 12 19 19 21 18 0 21 31 18
8 Kubelka Tomáš LPU9307 123 19 19 23 25 18 19 15 11
9 Kamenický Matěj LPU9036 116 7 18 8 19 19 19 9 10 31
10 Petržela Jan PHK9200 116 13 13 13 14 23 23 17 23 16
11 Hirš Otakar ZBM9801 109 21 11 21 17 17 12 0 18 15
12 Horčička Vít TBM9919 85 0 0 0 0 16 18 23 28
13 Kozák Osvald TBM8201 82 0 15 0 15 15 17 4 16
14 Hubáček Jonáš LCE9501 70 25 17 28
15 Hadač Filip AOP9301 70 11 14 7 1 13 4 13 6 12
16 Rollier Baptiste PHK8200 67 0 21 23 4 19
17 Poklop Martin SSU8802 67 0 16 9 16 0 2 16 8
18 Minář Marek ZBM9444 64 11 25 28
19 Procházka Jan PGP8407 64 9 21 8 13 13
20 Schulhof Jan TUR8900 53 10 0 7 0 0 13 17 6
21 Valeš Jiří LPM9502 53 0 5 1 7 10 13 14 4
22 Vandas Daniel PHK9805 52 15 0 14 23
23 Hlaváč Ondřej ZBM9901 51 12 23 16
24 Mrázek Jan SJC8102 50 5 0 10 14 21
25 Brlica Pavel ZBM9302 44 14 7 4 19
26 Mokrý Stanislav ZBM9202 44 0 10 0 0 4 14 11 3 2
27 Chloupek Adam LCE9300 44 4 0 0 4 0 6 12 5 13
28 Horvát Petr TBM9437 43 0 0 0 5 13 25
29 Wolf Daniel TUR9100 38 0 0 0 0 14 7 0 17
30 Kamenický Jeroným TUR9549 38 0 0 13 0 1 11 0 1 12 0
31 Rusý Tomáš KAM9301 35 3 11 11 10
32 Smola Michal TZL8131 32 2 3 0 11 8 8
33 Semrád Ladislav CHC9701 31 1 0 0 0 0 9 21 0
34 Schuster Marek SSU9303 31 0 0 5 2 0 10 14
35 Janata Martin TJN8306 30 6 16 8
36 Dutkowski Mikolaj DOB9200 27 0 9 0 7 11
37 Fürst Matouš DOK9602 25 0 10 15
38 Wolf Filip TUR9701 24 0 0 15 0 9
39 Luštický Martin TUR8700 21 0 9 4 8
40 Kettner Lukáš KAM9403 20 0 0 0 0 0 9 2 9
41 Mudrák Štěpán LCE9601 20 4 0 2 9 5
42 Melecký Martin SSU9001 19 0 9 0 0 0 1 6 3
43 Kettner Vojtěch KAM9601 18 18
44 Bořil Jan TBM9700 18 0 6 0 12
45 Navrátil Šimon PGP9702 18 10 0 0 8
46 Zvěřina Petr LPU8208 17 0 17 0 0
47 Procházka David LPU9113 17 0 10 7
48 Zbranek Roman TZL8808 16 6 2 0 2 0 3 3
49 Ullmann Silvan ZBM9810 15 15
49 Rauturier Maxime SSU9400 15 15
51 Semík Ondřej KAM9401 14 0 0 0 0 14
52 Veselý Jakub PGP9503 14 8 4 0 0 2 0
53 Prášil Marek SJI7313 9 0 6 2 0 0 1
54 Jílek Ondřej KSU9908 8 0 0 0 0 7 1 0 0
54 Cahel Marek LCE8803 8 0 1 0 0 0 7
56 Křivda Martin CHC9501 7 0 0 7
56 Uhlík Michal SJC8007 7 0 0 0 7 0 0 0
58 Škoda Jakub DOK8800 6 6
59 Nagy Josef TJN0006 5 0 0 5
59 Tomanek Daniel KSU7410 5 0 0 0 5
59 Habán Ivo VLI7707 5 5
62 Čech Radovan TBM7835 4 0 4
62 Sklenář Martin AOP9501 4 0 0 4
64 Thoř Tomáš TUR9904 3 3 0
65 Fodor Petr TUR8103 2 0 2