Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2021 - stav po 4 závodech

Datum:
23.05.2021
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ne Ne
2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    

D14B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Paulíčková Tereza UOL0750 A 305.18 1. 112.93( 1) 107.39( 1) 84.86(11)
2 Rychlá Karolína AOP0757 A 303.39 1. 80.90(11) 105.19( 1) 95.75( 3)102.45( 1)
3 Štětínská Tereza MOV0751 A 287.85 3. 83.21(10) 97.19( 3) 92.04( 5) 98.62( 3)
4 Čechová Johana TBM0888 A 283.49 2. 96.55( 2) 96.92( 4) 88.20( 7) 90.02( 7)
5 Strýčková Barbora ADA0852 A 282.53 2. 85.59( 7) 97.63( 2) 92.69( 4) 92.21( 5)
6 Kovalčíková Alena AOP0751 A 280.74 2. 86.56( 6) 94.33( 5) 96.86( 2) 89.55( 9)
7 Finstrlová Kristýna ZBM0752 A 274.99 4. 89.85( 4) 93.80( 6) 91.25( 6) 89.94( 8)
8 Ptáčková Julie TBM0980 A 265.90 2. 78.77(13) 70.93(16) 88.20( 7) 98.93( 2)
9 Otrubová Karolína PLU0888 A 262.59 4. 84.01( 9) 81.13( 9) 80.18(11) 97.45( 4)
10 Kubáňová Tereza TBM0756 B 249.43 7. 85.04( 8) 86.02( 7) 78.37(16)
11 Dobrovolná Anna TBM0758 B 249.37 3. 90.52( 3) 61.70(20) 79.85(14) 79.00(15)
12 Marková Eva ZBM0954 B 244.43 6. 76.64(14) 77.53(11) 65.85(24) 90.26( 6)
13 Fišerová Markéta TZL0851 B 243.39 8. 80.35(12) 82.59( 8) 80.45(10) 64.93(21)
14 Cetlová Karolína AOP0752 B 239.73 10. 74.02(17) 76.47(13) 70.49(23) 89.24(10)
15 Fedrová Anežka RBK0853 B 232.91 12. 76.27(15) 76.78(12) 76.19(18) 79.86(14)
16 Karafiátová Eliška ABM0752 B 231.64 10. 58.86(22) 77.57(10) 76.56(17) 77.51(16)
17 Janíková Anna ZBM0862 B 229.88 12. 72.13(18) 74.27(14) 80.13(12) 75.48(20)
18 Kočová Klára ZBM0850 B 223.61 15. 59.41(21) 74.05(15) 73.22(22) 76.34(17)
19 Pinkavová Eliška JPV0850 B 219.72 13. 75.66(16) 64.16(19) 79.90(13)
20 Rotková Veronika ZBM0854 B 218.60 18. 53.07(25) 66.27(18) 76.14(19) 76.19(19)
21 Byrtusová Klára SIT0851 B 213.40 15. 57.52(23) 28.63(23) 79.62(15) 76.26(18)
22 Horká Kateřina TBM0856 B 211.85 17. 67.93(20) 69.96(17) 73.96(20) 58.52(23)
23 Jágrová Aneta RBK0951 189.83 9. 42.85(26) 29.82(22) 83.93( 9) 63.05(22)
24 Entová Kateřina TZL0751 155.46 24. 56.30(24) 56.12(26) 43.04(26)
25 Hubáčková Sabina LCE0851 154.93 12. 73.27(21) 81.66(12)
26 Matoušková Johana STE0751 139.65 5. 87.23( 5) 52.42(25)
27 Sedláčková Klára LCE0854 138.18 13. 57.23(25) 80.95(13)
28 Hrbáčková Michaela LCE0751 116.52 24. 0.00(32) 27.22(24) 36.33(28) 52.97(24)
29 Reichlová Pavla KSU0888 115.14 19. 68.85(19) 46.29(27)
30 Malá Karolína VRB0777 90.87 21. 21.17(30) 36.94(21) 32.76(29) 0.00(28)
31 Pachmannová Iva AOP0852 69.64 25. 24.76(29) 16.36(25) 18.80(30) 26.08(27)
32 Rozsívalová Adéla KON0760 36.63 27. 36.63(27)
33 Štefková Michaela PLU0851 32.86 28. 32.86(28)
34 Skřivanková Anna TBM0853 11.61 26. 11.61(31) 0.00(26)

D16B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Tomanová Eliška ZBM0658 A 305.03 2. 99.73( 2) 70.14( 8) 104.32( 2)100.98( 2)
2 Pavlová Eliška MOV0650 A 304.21 1. 98.75( 3) 99.09( 2)106.37( 1) 91.10( 4)
3 Fuchsová Ema TBM0653 A 299.78 1. 98.27( 4) 96.97( 4) 89.31( 3) 104.54( 1)
4 Otrubová Anna PLU0577 B 275.73 3. 97.11( 5) 97.33( 3) 79.42( 9) 81.29( 5)
5 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B 243.14 5. 51.95( 8) 96.20( 5) 83.56( 7) 63.38( 7)
6 Čudková Kristýna MOV0654 B 240.77 4. 71.70( 6) 82.41( 6) 86.66( 4) 56.83(10)
7 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 218.67 6. 48.78( 9) 79.50( 7) 84.98( 6) 54.19(11)
8 Kurečková Klára TBM0667 B 205.10 1. 101.52( 1)103.58( 1)
9 Kopecká Nela UOL0650 B 177.06 7. 54.46( 7) 64.97( 9) 52.24(15) 57.63( 9)
10 Burdová Helena STE0653 B 176.15 3. 81.66( 8) 94.49( 3)
11 Krčková Lucie TRI0550 B 166.40 10. 39.63(10) 48.06(10) 69.49(12) 48.85(13)
12 Dráčová Barbora UOL0652 127.00 8. 67.99(13) 59.01( 8)
13 Müllerová Marie KSU0565 125.25 10. 74.04(10) 51.21(12)
14 Mikulová Klára TBM0553 113.60 6. 49.25(16) 64.35( 6)
15 Zahradníková Kateřina MOV0553 85.35 5. 85.35( 5)
16 Zatloukalová Julie STE0650 70.68 11. 70.68(11)
17 Stryková Karolína KSU0656 56.61 14. 56.61(14)

D18B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Klechová Karolína AOP0452 A 306.20 1. 100.31( 2) 99.27( 2) 105.91( 1) 99.98( 2)
2 Bruková Petra TRI0450 A 300.36 1. 101.90( 1) 96.40( 3) 93.12( 4) 102.06( 1)
3 Lubrichová Veronika STE0451 B 297.99 1. 94.54( 4) 104.33( 1) 95.71( 3) 97.95( 3)
4 Smékalová Viktorie UOL0450 B 270.67 3. 97.79( 3) 83.80( 7) 75.40( 7) 89.08( 6)
5 Mudráková Eliška LCE0352 B 270.40 2. 65.64( 9) 87.93( 5) 98.38( 2) 84.09( 8)
6 Rybková Vendula TRI0453 B 263.27 4. 84.68( 5) 92.89( 4) 85.70( 7)
7 Haltofová Romana TRI0451 B 254.13 5. 53.15(10) 79.46( 8) 82.59( 6) 92.08( 5)
8 Miková Lenka TBM0460 B 240.31 6. 75.64( 6) 84.47( 6) 68.60( 8) 80.20(10)
9 Janečková Adéla PLU0452 B 215.85 7. 68.62( 7) 64.52( 9) 65.46( 9) 81.77( 9)
10 Lukašáková Sára STE0450 150.35 4. 58.22(10) 92.13( 4)
11 Smékalová Karolína UOL0451 149.13 5. 65.99( 8) 83.14( 5)
12 Šánová Julie KSU0494 66.08 11. 31.40(11) 34.68(11)
13 Šneiderová Daniela ASU0398 18.13 10. 0.00(11) 18.13(10)

D20B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Raclavská Zuzana UOL0251 A 293.14 1. 100.00( 1) 93.14( 2)100.00( 1) 90.82( 2)
2 Navrátilová Adéla TRI0250 B 276.75 1. 85.50( 3) 91.25( 4)100.00( 1)
3 Raclavská Lenka UOL0252 B 213.98 3. 52.13( 4) 94.89( 3) 66.96( 3)
4 Poláková Lenka SOP0151 B 100.00 1. 100.00( 1)
5 Warcopová Kateřina TRI0150 97.20 2. 97.20( 2)
6 Končáková Alžběta LCE0256 81.22 4. 66.86( 5) 14.36( 4)

D35B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Dittrichová Andrea SKM7750 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Slámová Alena LCE8253 54.36 2. 54.36( 2)

D40B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Plachá Andrea JPV7676 309.81 1. 109.81( 1) 88.08( 5) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Finstrlová Alena ZBM7550 265.12 2. 79.36( 5) 89.22( 2) 96.54( 2)
3 Kundratová Jana TZL7350 260.00 3. 94.16( 3) 89.13( 3) 52.73( 5) 76.71( 3)
4 Kubíčková Eva UOL7752 245.62 4. 82.00( 4) 89.06( 4) 74.56( 4)
5 Librová Lucie AOP8050 217.66 1. 96.02( 2)121.64( 1)
6 Poláčková Monika JPV7552 185.80 2. 92.87( 3) 92.93( 2)
7 Balvanová Martina JPV7777 98.23 6. 38.35( 6) 59.88( 6)

D45B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Sedlářová Pavla AOP7052 321.80 1. 109.25( 1)112.55( 1)100.00( 1)
2 Pachmannová Hana AOP7252 299.06 1. 100.00( 1) 97.64( 2)101.42( 2) 69.94( 3)
3 Broschová Lucie RBK7451 245.94 2. 74.67( 2) 85.68( 4) 83.32( 4) 76.94( 2)
4 Strýčková Monika ADA7454 237.42 3. 71.98( 3) 79.42( 5) 86.02( 3) 68.70( 4)
5 Lubrichová Eva STE7556 180.48 4. 47.14( 4) 53.65( 6) 79.69( 5) 11.94( 5)
6 Pěčková Monika SKM7350 165.19 3. 93.12( 3) 72.07( 6)
7 Popieluchová Ivona BFM7453 142.17 5. 45.00( 5) 40.88( 7) 56.29( 7)

D50B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 300.00 1. 100.00( 1) 91.93( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kovaříková Mária SIT6951 250.76 1. 94.71( 2)100.00( 1) 56.05( 2)
3 Kostková Jana AOP7151 141.47 3. 77.09( 3) 64.38( 3)
4 Štorková Simona JPV6556 93.26 2. 0.00( 4) 37.21( 4) 41.44( 2) 14.61( 3)

D55B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Ostřanská Iveta SSU6591 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Krejčíková Monika TZL6262 171.79 2. 72.18( 2) 38.72( 3) 60.89( 3)
3 Bialožytová Pavla TRI6350 147.81 1. 47.81( 2) 100.00( 1)
4 Jastrzembská Jarmila TRI6450 137.26 2. 64.03( 3) 73.23( 2)
5 Ferdusová Eva LCE6461 100.00 1. 100.00( 1)

D60B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Vlažná Mirka LCE5852 100.00 1. 100.00( 1)

D65B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Stackeová Anna LCE5551 100.00 1. 100.00( 1)

H14B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Račanský Jiří TBM0706 A 302.41 1. 103.84( 1) 84.77( 9) 102.63( 1) 95.94( 4)
2 Ptáček Jonáš TBM0717 A 301.39 2. 99.69( 2)100.60( 2) 92.59( 9) 101.10( 2)
3 Schwab Filip TBM0710 A 291.27 3. 96.47( 3) 95.17( 4) 98.46( 4) 96.34( 3)
4 Vlček Tomáš VIC0713 A 288.97 1. 80.94( 5) 92.66( 6) 93.75( 8)102.56( 1)
5 Štěpánek Ondřej TBM0809 A 285.85 3. 83.62( 4) 96.82( 3) 94.34( 6) 94.69( 5)
6 Gallo Ondřej AOP0802 A 283.48 1. 76.05( 9) 102.58( 1) 95.14( 5) 85.76( 9)
7 Pernička Martin TZL0800 A 267.63 6. 79.26( 7) 80.29(11) 93.84( 7) 93.50( 6)
8 Bulička Martin ZBM0807 A 267.60 2. 39.55(21) 81.46(10) 98.73( 2) 87.41( 7)
9 Kundrata Vít TZL0700 A 228.91 11. 17.59(31) 70.10(14) 77.75(14) 81.06(11)
10 Pěček Jakub SKM0700 A 224.01 3. 32.86(22) 53.84(23) 98.64( 3) 71.53(14)
11 Linhart Jakub TZL0813 B 216.28 8. 65.67(11) 59.76(19) 63.27(19) 87.34( 8)
12 Mrkvica Václav ZLH0800 B 214.07 12. 47.46(17) 72.61(13) 79.72(12) 61.74(18)
13 Světnický Antonín STE0800 B 211.71 12. 31.18(25) 78.58(12) 64.97(17) 68.16(15)
14 Veselý Štěpán VIC0712 B 207.51 10. 61.92(12) 61.62(16) 47.44(26) 83.97(10)
15 Komenda Jakub PBM0712 B 194.34 13. 48.93(16) 66.42(15) 52.02(23) 75.90(13)
16 Krupa Jan TRI0706 B 186.30 10. 67.81(10) 39.71(28) 78.78(13)
17 Finstrle Filip ZBM0702 B 185.26 16. 31.38(24) 59.23(21) 59.06(22) 66.97(16)
18 Stacke Václav LCE0703 B 179.70 8. 0.51(33) 88.93( 8) 90.26(10)
19 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B 179.49 12. 22.01(28) 43.39(26) 59.41(21) 76.69(12)
20 Hozík Štěpán TZL0806 B 178.21 15. 45.25(19) 1.53(33) 69.10(15) 63.86(17)
21 Čech Viktor AOP0801 B 173.22 5. 80.40( 6) 92.82( 5)
22 Urválek Jan TBM0707 B 169.95 7. 78.46( 8) 91.49( 7)
23 Pavlík Adam TZL0810 B 169.30 14. 53.21(14) 10.86(32) 66.45(16) 49.64(20)
24 Janeček Jáchym UOL0700 B 163.52 11. 31.99(23) 13.74(31) 83.94(11) 47.59(21)
25 Menzel Antonín MOV0700 151.42 19. 20.60(29) 44.19(25) 50.85(24) 56.38(19)
26 Jahudka Tomáš TZL0815 150.38 18. 40.29(20) 41.52(27) 63.99(18) 44.87(22)
27 Franc Kryštof TBM0817 131.31 20. 0.00(35) 53.73(24) 61.48(20) 16.10(26)
28 Tuharský Tobiáš TRI0701 129.76 17. 24.82(26) 60.93(17) 44.01(23)
29 Linhart Adam TZL0814 122.78 24. 23.42(27) 29.31(29) 50.45(25) 43.02(24)
30 Navrátil Jakub TBM0811 113.80 13. 54.15(13) 59.65(20)
31 Mikláš Matěj TZL0704 105.83 22. 8.08(32) 56.40(22) 41.35(27)
32 Miča Jan KSU0701 73.93 18. 47.39(18) 26.54(30)
33 Svirák Benjamin TBM0915 60.61 18. 60.61(18) 0.00(29) 0.00(27)
34 Hájek Štěpán TBM0804 52.95 15. 52.95(15)
35 Plachý Ondřej JPV0707 24.10 25. 0.00(34) 0.00(34) 0.00(28) 24.10(25)
36 Navrátil Pavel ASU0747 18.13 30. 18.13(30)

H16B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Tomanek Lukáš KSU0502 A 306.33 1. 105.79( 1) 97.75( 2)102.79( 1) 73.08(10)
2 Byrtus Jakub SIT0502 A 293.34 1. 75.33(10) 96.42( 3) 96.30( 3)100.62( 1)
3 Koča Vojtěch ZBM0602 A 293.14 2. 100.94( 2) 92.66( 4) 89.49( 7) 99.54( 3)
4 Štorek Jan JPV0505 B 284.28 2. 93.27( 3) 89.83( 5) 100.91( 2) 90.10( 6)
5 Vodička Igor UOL0502 B 279.35 1. 89.33( 7)105.83( 1) 84.19( 9)
6 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B 277.72 2. 85.32( 8) 45.41(16) 92.55( 5) 99.85( 2)
7 Čech Radan TBM0611 B 270.48 4. 91.18( 6) 82.68( 8) 93.02( 4) 86.28( 9)
8 Svirák Jonatan TBM0608 B 264.07 5. 91.61( 5) 85.35( 7) 82.90(10) 87.11( 8)
9 Černoch Martin PLU0500 B 258.98 4. 66.58(11) 70.41(11) 91.87( 6) 96.70( 4)
10 Bláha Adam KSU0525 B 253.82 6. 76.20( 9) 89.53( 6) 73.17(13) 88.09( 7)
11 Mudrák Daniel TBM0629 B 245.77 5. 5.17(17) 77.42(10) 77.38(12) 90.97( 5)
12 Ryška Matěj TRI0604 B 234.92 4. 91.75( 4) 56.24(13) 86.93( 8) 51.52(15)
13 Mudrák Šimon LCE0601 B 221.18 9. 9.01(16) 80.76( 9) 72.34(15) 68.08(13)
14 Eliáš Vojtěch TBM0604 B 212.36 10. 66.47(12) 52.85(15) 72.81(14) 73.08(10)
15 Špaňhel Petr VIC0610 202.75 12. 39.42(15) 67.90(12) 63.73(16) 71.12(12)
16 Karásek Antonín PLU0503 172.03 11. 0.00(18) 44.72(17) 79.91(11) 47.40(16)
17 Šána Robert KSU0616 168.01 14. 53.96(14) 53.84(14) 55.26(18) 58.79(14)
18 Strakoš Ondřej TZL0601 144.54 13. 56.38(13) 25.91(18) 62.25(17)

H18B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Mrózek Paweł SIT0402 A 308.93 1. 106.92( 1) 99.48( 2)102.53( 1)
2 Kovařík Tomáš SIT0401 A 298.23 2. 73.96( 7) 98.09( 2) 98.34( 3)101.80( 2)
3 Eichler Vítek TZL0401 A 264.59 4. 71.48(11) 86.11( 6) 87.72( 4) 90.76( 7)
4 Hanousek Matěj RBK0404 B 264.25 4. 80.50( 5) 88.13( 4) 95.62( 4)
5 Novosad Pavel TZL0404 B 256.25 5. 73.10( 9) 88.00( 5) 95.15( 6)
6 Sliž Rostislav TRI0302 B 240.05 5. 62.88(13) 81.97( 5) 95.20( 5)
7 Krupa Jakub TRI0404 B 238.73 3. 88.73( 3) 70.36( 9) 79.64( 6)
8 Malý Tomáš VRB0414 B 233.33 4. 81.30( 4) 72.63( 7) 79.40( 9)
9 Veselý Jonáš VIC0411 B 228.07 8. 61.99(14) 75.58( 8) 70.16( 8) 82.33( 8)
10 Martynek Petr TRI0304 B 217.68 3. 41.35(15) 53.85(11) 68.16( 9) 95.67( 3)
11 Rada Štěpán ABM0404 B 190.94 8. 73.83( 8) 35.57(12) 58.90(10) 58.21(10)
12 Bjolek Michal BFM0305 B 178.38 1. 70.15(12)108.23( 1)
13 Palát Tomáš ABM0307 B 170.19 3. 76.50( 6) 93.69( 3)
14 Mielec Radomír AOV0301 157.76 10. 60.65(10) 49.46(12) 47.65(11)
15 Šperlich Jan KSU0403 151.59 7. 72.21(10) 79.38( 7)
16 Rajman Filip UOL0301 104.35 2. 104.35( 2)
17 Stryk Štěpán KSU0306 102.19 1. 102.19( 1)
18 Graubner Tadeáš TZL0407 61.03 11. 57.44(11) 3.59(12)

H20B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Štorek David JPV0202 A 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 91.66( 2)
2 Dostál František UOL0201 B 296.91 1. 98.92( 2) 97.99( 2)100.00( 1)
3 Tuharský Erik TRI0100 B 173.30 3. 87.59( 3) 85.71( 3)
4 Blank Noah SKM0201 23.36 4. 23.36( 4)

H35B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Hanousek Kamil RBK7401 299.05 1. 99.05( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Rotek Pavel ZBM7704 195.01 2. 98.17( 3) 96.84( 2)
3 Černoch Karel TZL6835 100.00 1. 100.00( 1)
3 Otrusina Jiří JPV8201 100.00 1. 100.00( 1)

H40B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Pernička Petr TZL7336 297.50 1. 100.00( 1) 98.66( 2) 96.41( 3) 98.84( 2)
2 Greschner Luboš ASU7848 271.02 1. 77.68( 2)100.00( 1) 64.15( 8) 93.34( 4)
3 Kawulok Marek SIT8001 247.92 3. 69.66( 3) 89.16( 3) 86.49( 6) 72.27( 8)
4 Dittrich Pavel SKM7501 208.15 1. 102.20( 1)105.95( 1)
5 Tuharský Martin TRI7702 189.20 3. 93.99( 5) 95.21( 3)
6 Brosch Petr RBK7111 183.85 4. 94.05( 4) 89.80( 5)
7 Burda Tomáš STE7600 178.05 4. 46.51( 4) 67.38( 4) 60.09( 9) 50.58( 9)
8 Rytíř Michal SKM7325 141.50 7. 68.20( 7) 73.30( 7)
9 Pěček Martin SKM7301 101.39 2. 101.39( 2)
10 Walaski Antonín TRI8006 82.11 6. 82.11( 6)
11 Hrbáček Tomáš LCE7702 35.15 10. 35.15(10)

H45B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Vlček Roman SKM7000 314.82 1. 110.77( 1)104.05( 1)100.00( 1) 90.47( 2)
2 Pěček Vítězslav SKM7104 241.40 4. 87.02( 5) 82.03( 4) 72.35( 4)
3 Silnoušek Jiří STE7200 232.97 3. 78.52( 6) 65.01( 6) 78.68( 5) 75.77( 3)
4 Šmelík Juraj LCE6603 191.75 1. 91.75( 2)100.00( 1)
5 Čech Tomáš AOP7001 187.16 3. 89.66( 4) 97.50( 3)
6 Komenda Kamil PBM7201 182.41 3. 90.44( 3) 91.97( 4)
7 Svěchota Milan MOV7202 140.75 5. 74.87( 7) 65.88( 5)
8 Slezák Libor LCE6207 98.79 2. 98.79( 2)
9 Hepnar Luboš STE6307 98.45 2. 98.45( 2)
10 Peřinka Jan AOP6301 82.84 3. 82.84( 3)
11 Navrátil Martin ASU7449 70.96 8. 70.96( 8)

H50B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Navrátil Václav KON6427 333.74 1. 113.21( 1)106.76( 1)113.77( 1)106.05( 1)
2 Grepl Ladislav KON6111 290.92 2. 80.15( 5) 92.99( 3) 98.80( 2) 99.13( 2)
3 Navrátil Rostislav TRI6601 269.58 3. 88.71( 3) 82.75( 4) 86.05( 4) 94.82( 3)
4 Sklenář Josef SBR6601 210.98 4. 85.50( 4) 60.12( 6) 64.95( 5) 60.53( 5)
5 Mudrák Pavel TBM6900 198.33 2. 98.08( 2)100.25( 2)
6 Řeháček Petr SBR6302 173.33 3. 87.43( 3) 85.90( 4)
7 Vodička Luděk SBR5501 135.61 6. 62.32( 6) 28.26( 9) 45.03( 7)
8 Kubíček Jiří UOL6500 123.02 5. 41.41(10) 81.61( 5)
9 Strakoš Bohumil TZL6345 118.38 7. 61.26( 7) 57.12( 7)
10 Svoboda Martin BFM6701 111.72 8. 58.72( 8) 53.00( 8)
11 Krejčík Zbyněk TZL5704 74.22 6. 47.13( 9) 0.00(10) 0.00( 8) 27.09( 6)
12 Macek Karel ASU7102 51.25 6. 51.25( 6)
13 Šneider Miroslav ASU7101 10.27 11. 10.27(11)

H55B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Hadač Miroslav AOP6501 310.14 1. 110.14( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Šimek Roman UOL6503 288.64 1. 100.00( 1)102.44( 2) 86.20( 2) 82.25( 2)
3 Chmelař Miroslav JPV6217 232.99 2. 97.78( 2) 75.47( 6) 59.74( 3)
4 Plachý Martin JPV6515 216.42 3. 82.65( 3) 78.56( 5) 54.76( 4) 55.21( 4)
5 Liber Vlastimil AOP6402 136.92 4. 56.22( 4) 80.70( 4)
6 Argaláš Jaroslav TRI6202 87.41 3. 87.41( 3)
7 Sklenář Miroslav AOP6302 86.14 3. 58.03( 3) 28.11( 5)

H60B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Kostka Evžen AOP5701 273.40 1. 73.40( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Prokop Lubomír TRI6001 100.00 1. 100.00( 1)
2 Maceček Otakar MOV6102 100.00 1. 100.00( 1)
4 Plášek Martin LCE6118 95.75 2. 95.75( 2)
5 Bialožyt Miroslav TRI5701 93.15 2. 93.15( 2)

H65B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Slováček Rudolf TZL5402 276.32 1. 100.00( 1) 76.32( 2)100.00( 1)
2 Zeman Ludvík BFM5301 157.28 2. 83.95( 2) 73.33( 3)
3 Skácel Jaroslav KON4617 139.11 3. 71.95( 3) 67.16( 4)
4 Juřeník Josef MOV5201 100.00 1. 100.00( 1)

H70B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Pilc Oldřich SPR5100 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Toman Stanislav SBR4801 236.80 2. 82.28( 2) 87.10( 2) 67.42( 2)
3 Novotný Stanislav ZLH4800 197.72 2. 62.07( 2) 61.03( 3) 74.62( 4) 55.98( 3)
4 Jurčák Karel SOP5101 190.88 3. 58.63( 3) 34.34( 4) 81.46( 3) 50.79( 4)

H75B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
1 Ostřanský Josef SSU4302 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)