Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2021 - stav po 6 závodech

Klubové výsledky : TRI (23)

Datum:
23.05.2021
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
Kategorie:
D16B     D18B     D20B     D50B     D55B     H14B     H16B     H18B     H20B     H40B     H50B     H55B     H60B    

D16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
9 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 285.78 6. 48.78( 9) 79.50( 7) 84.98( 6) 54.19(11) 67.11( 7) 48.90(10)
14 Krčková Lucie TRI0550 206.03 10. 39.63(10) 48.06(10) 69.49(12) 48.85(13)

D18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
2 Bruková Petra TRI0450 A 405.11 1. 101.90( 1) 96.40( 3) 93.12( 4) 102.06( 1)104.75( 1) 90.70( 6)
4 Rybková Vendula TRI0453 B 368.96 1. 84.68( 5) 92.89( 4) 85.70( 7) 80.60( 6) 105.69( 1)
7 Haltofová Romana TRI0451 B 355.14 4. 53.15(10) 79.46( 8) 82.59( 6) 92.08( 5) 87.79( 4) 92.68( 4)

D20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
3 Warcopová Kateřina TRI0150 B 288.48 1. 97.20( 2) 91.28( 3)100.00( 1)
4 Navrátilová Adéla TRI0250 B 276.75 1. 85.50( 3) 91.25( 4)100.00( 1)

D50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
5 Argalášová Gabriela TRI6850 102.20 3. 43.70( 5) 58.50( 3)

D55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
4 Bialožytová Pavla TRI6350 147.81 1. 47.81( 2) 100.00( 1)
5 Jastrzembská Jarmila TRI6450 137.26 2. 64.03( 3) 73.23( 2)

H14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
16 Krupa Jan TRI0706 B 285.54 10. 67.81(10) 39.71(28) 78.78(13) 65.13(12) 73.82(16)
32 Tuharský Tobiáš TRI0701 129.76 17. 24.82(26) 60.93(17) 44.01(23)

H16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
12 Ryška Matěj TRI0604 B 295.67 4. 91.75( 4) 56.24(13) 86.93( 8) 51.52(15) 60.40(14) 56.59(12)

H18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
7 Sliž Rostislav TRI0302 B 331.81 5. 62.88(13) 81.97( 5) 95.20( 5) 74.49( 9) 80.15( 8)
8 Krupa Jakub TRI0404 B 325.16 3. 88.73( 3) 70.36( 9) 79.64( 6) 86.43( 8)
12 Martynek Petr TRI0304 B 259.03 3. 41.35(15) 53.85(11) 68.16( 9) 95.67( 3)

H20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
3 Tuharský Erik TRI0100 B 353.49 2. 87.59( 3) 85.71( 3) 92.85( 2) 87.34( 3)

H40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
10 Tuharský Martin TRI7702 189.20 3. 93.99( 5) 95.21( 3)
11 Walaski Antonín TRI8006 156.82 6. 82.11( 6) 74.71( 6)

H50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
4 Navrátil Rostislav TRI6601 340.61 4. 82.39( 4) 82.29( 5) 81.43( 5) 94.50( 4)

H55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
7 Argaláš Jaroslav TRI6202 87.41 3. 87.41( 3)

H60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VRB 1
VRB 2
MOV 3
MOV 4
TBM 5
TBM 6
3 Prokop Lubomír TRI6001 100.00 1. 100.00( 1)
5 Bialožyt Miroslav TRI5701 93.15 2. 93.15( 2)