Logo

Výsledky závodu: Super krajská zdravotní procházka

Datum:
24.04.2021
Místo konání:
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Vlaštovka 1:10 000 E=5m ; A4 stav jaro 2021
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
Protokol:
Závod proběhl bez závad za slunečného počasí.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75    

D10 1.78 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:56
2. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 22:51 + 2:55
3. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 25:06 + 5:10
4. Svitáková Ludmila SJH1152 SOS Jindřichův Hradec 26:01 + 6:05
5. Jelínková Mariana (ms) VCB8888 OB České Budějovice 38:30 + 18:34
6. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 50:30 + 30:34
7. Anabela Zemanová 53:31 + 33:35

D12 2.33 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 25:56
2. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 27:38 + 1:42
3. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 32:31 + 6:35
4. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 35:33 + 9:37
5. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 36:07 + 10:11
6. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 37:36 + 11:40
7. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 40:30 + 14:34
8. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 87:55 + 61:59

D14 2.80 km, 55 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 23:59
2. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 26:13 + 2:14
3. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 28:09 + 4:10
4. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 32:23 + 8:24
5. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 40:33 + 16:34
6. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 41:16 + 17:17

D16 3.32 km, 80 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 25:16
2. Kosobudová ms Anna VTA0551 SC vebr-sport 26:09 + 0:53
3. Pekařová ms Nela VTA0552 SC vebr-sport 29:30 + 4:14
4. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 30:07 + 4:51
5. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 31:30 + 6:14
6. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 32:37 + 7:21
7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 33:13 + 7:57
8. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 40:05 + 14:49
9. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 48:59 + 23:43
10. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 50:50 + 25:34
11. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 59:14 + 33:58

D18 3.89 km, 85 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 31:23
2. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 33:23 + 2:00
3. Bednaříková Emma PBM0359 TJ Spartak 1. brněnská 34:00 + 2:37
4. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 38:16 + 6:53
5. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 48:56 + 17:33
6. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 57:54 + 26:31

D20 4.27 km, 95 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 41:26
2. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 46:09 + 4:43
3. Svobodová ms Anna VTA0151 SC vebr-sport 47:37 + 6:11

D21 5.07 km, 110 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 36:14
2. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 38:22 + 2:08
3. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 38:38 + 2:24
4. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 42:11 + 5:57
5. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 43:34 + 7:20
6. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 46:45 + 10:31
7. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 47:26 + 11:12
8. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 52:09 + 15:55
9. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 55:37 + 19:23
10. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 58:52 + 22:38
11. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 74:16 + 38:02
Kubičková Bára SJH9551 SOS Jindřichův Hradec DNS

D35 4.27 km, 95 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 38:10
2. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 38:47 + 0:37
3. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 40:20 + 2:10
4. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 43:54 + 5:44
5. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 50:05 + 11:55
6. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 50:36 + 12:26
7. Hrodková Markéta OPI7850 Orientační sporty Písek 52:54 + 14:44
8. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 55:56 + 17:46
9. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 59:21 + 21:11
10. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 63:08 + 24:58
11. Svitáková Eva SJH7852 SOS Jindřichův Hradec 95:14 + 57:04
Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec DISK

D45 3.89 km, 85 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 36:12
2. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 37:18 + 1:06
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 43:34 + 7:22
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 44:42 + 8:30
5. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 46:34 + 10:22
6. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 50:08 + 13:56
7. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 50:55 + 14:43
8. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 55:02 + 18:50
9. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 59:53 + 23:41
10. Brossaud Petra VCB7450 OB České Budějovice 59:58 + 23:46
11. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 64:08 + 27:56
12. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 65:33 + 29:21
13. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 68:00 + 31:48
14. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 90:53 + 54:41
15. Legátová Ivana VTA7551 SC vebr-sport 91:29 + 55:17
16. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 100:03 + 63:51
17. Plachá Radka STA7551 OK Střelka 101:06 + 64:54
Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec DNS

D55 3.68 km, 80 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 53:44
2. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 56:36 + 2:52
3. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 59:36 + 5:52
4. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 68:45 + 15:01

D65 3.44 km, 65 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava DISK
Haider Anna NNN1151 Neregistrovaní DNS

H10 1.78 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 17:59
2. Jelínek Šimon (ms) VCB9999 OB České Budějovice 20:11 + 2:12
3. Kotek Matěj VTA1101 SC vebr-sport 20:59 + 3:00
4. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 21:17 + 3:18
5. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 23:34 + 5:35
6. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 25:39 + 7:40
7. Brossaud Thomas VCB1101 OB České Budějovice 27:05 + 9:06
8. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 30:22 + 12:23
9. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 33:53 + 15:54
10. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 33:56 + 15:57
11. Lexa Venelín VTA1701 SC vebr-sport 34:09 + 16:10
Holzäpfel Jan STA1202 OK Střelka DNS

H12 2.33 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 19:16
2. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 24:10 + 4:54
3. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 24:47 + 5:31
4. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 27:41 + 8:25
5. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 40:42 + 21:26
6. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 40:50 + 21:34
7. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 52:18 + 33:02
8. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 54:16 + 35:00
Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice DISK
Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha DNS

H14 3.32 km, 80 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 26:50
2. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 29:23 + 2:33
3. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 32:55 + 6:05
4. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 33:02 + 6:12
5. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 33:49 + 6:59
6. Těthal Josef SJH0805 SOS Jindřichův Hradec 35:07 + 8:17
7. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 35:35 + 8:45
8. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 37:50 + 11:00
9. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 44:12 + 17:22
Komma Matouš VTA0704 SC vebr-sport DISK
Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava DNS

H16 4.27 km, 95 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém PBM0509 TJ Spartak 1. brněnská 27:47
2. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 33:09 + 5:22
3. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 37:45 + 9:58
4. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 38:07 + 10:20
5. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 40:10 + 12:23
6. Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport 43:38 + 15:51
7. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 44:41 + 16:54
8. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 48:13 + 20:26
9. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 62:06 + 34:19

H18 5.07 km, 110 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 50:32
2. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 52:38 + 2:06
3. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 88:02 + 37:30

H20 6.09 km, 125 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim ms Michal VTA0402 SC vebr-sport 46:46

H21 6.09 km, 125 m, 30 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 37:16
2. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 38:10 + 0:54
3. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 39:25 + 2:09
4. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 41:56 + 4:40
5. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 41:58 + 4:42
6. Veselý Vojtěch SJH0001 SOS Jindřichův Hradec 43:20 + 6:04
7. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 43:43 + 6:27
8. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 46:07 + 8:51
9. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 47:00 + 9:44
10. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 47:20 + 10:04
11. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 48:52 + 11:36
12. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 49:06 + 11:50
13. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 50:13 + 12:57
14. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:18 + 13:02
15. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 50:22 + 13:06
16. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 50:39 + 13:23
17. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 50:46 + 13:30
18. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 51:25 + 14:09
19. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 51:47 + 14:31
20. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 53:26 + 16:10
21. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 54:16 + 17:00
22. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 54:42 + 17:26
23. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 56:12 + 18:56
24. Šmahel Lukáš NNN7800 Neregistrovaní 57:24 + 20:08
25. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 59:59 + 22:43
26. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 60:20 + 23:04
27. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 60:41 + 23:25
28. Novák Jakub VTA0204 SC vebr-sport 61:21 + 24:05
29. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 62:48 + 25:32
30. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 65:42 + 28:26
31. Brossaud Yan VCB0000 OB České Budějovice 77:59 + 40:43
Vacek Lukáš NNN0011 Neregistrovaní DISK
Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov DISK
Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK
Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava DNS
Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava DNS
Nouza Petr SJH9300 SOS Jindřichův Hradec DNS

H35 5.07 km, 110 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 36:37
2. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 38:39 + 2:02
3. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 39:38 + 3:01
4. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 44:07 + 7:30
5. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 45:00 + 8:23
6. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 45:32 + 8:55
7. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 45:40 + 9:03
8. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 47:29 + 10:52
9. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 50:33 + 13:56
10. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 54:12 + 17:35
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 54:53 + 18:16
12. Král Lukáš VTA8201 SC vebr-sport 58:50 + 22:13

H45 5.04 km, 110 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 41:10
2. Veselý Oldřich SJH7101 SOS Jindřichův Hradec 42:06 + 0:56
3. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 45:41 + 4:31
4. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 46:17 + 5:07
5. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 49:17 + 8:07
6. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 52:18 + 11:08
7. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 52:42 + 11:32
8. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 63:28 + 22:18
9. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 64:45 + 23:35
10. Padrta Martin KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 66:47 + 25:37
11. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 72:13 + 31:03
12. Plachý Martin STA7101 OK Střelka 83:04 + 41:54
13. Kůrka František VTA7409 SC vebr-sport 94:53 + 53:43
Novák Milan KRE7300 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Hendrych František KRE7301 OOB TJ Sokol Křemže DNS

H55 3.89 km, 85 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 36:15
2. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 38:59 + 2:44
3. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 44:23 + 8:08
Hones Sepp NNN1111 Neregistrovaní DNS

H65 3.68 km, 80 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 45:10
2. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 45:56 + 0:46
3. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 48:53 + 3:43
4. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 59:47 + 14:37
5. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 72:10 + 27:00
6. Vladimír Zelený PGP4800 SK Praga 76:09 + 30:59
7. Khýn Miroslav VTA5401 SC vebr-sport 83:02 + 37:52

H75 3.44 km, 65 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 74:06
2. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 97:36 + 23:30