Logo
Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Frymburk
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Frymburk, sprint, 1:4000
Ředitel závodu:
Hejzlarová Vladimíra - R3
Hlavní rozhodčí:
Teringl Radek - R2
Stavitel tratí:
Hejzlar Josef - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     P     T    

D10 1.20 km, 24 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 28:45
2. Fialová Simona KRE1150 C OOB TJ Sokol Křemže 39:12 + 10:27

D12 1.50 km, 32 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Linda VCB0950 B OB České Budějovice 18:28
2. Rybáková Ella VTA0951 C SC vebr-sport 21:03 + 2:35
3. Legátová Alice VTA0952 C SC vebr-sport 22:36 + 4:08
4. Novotná Barbora VTA0957 B SC vebr-sport 26:38 + 8:10
5. Fialová Markéta KRE1050 C OOB TJ Sokol Křemže 32:44 + 14:16

D14 1.92 km, 38 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 17:32
2. Čerklová Eva KRE0751 B OOB TJ Sokol Křemže 22:46 + 5:14
3. Maršíková Lucie KRE0850 B OOB TJ Sokol Křemže 29:57 + 12:25

D16 2.04 km, 38 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 21:20

D18 2.04 km, 38 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 A OB České Budějovice 26:58

D20 2.28 km, 42 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bečvářová Markéta OPI0250 B Orientační sporty Písek 32:22

D21 2.28 km, 42 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 21:26
2. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 23:09 + 1:43
3. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 23:48 + 2:22
4. Kovářová Julie VCB8854 C OB České Budějovice 27:00 + 5:34

D35 2.04 km, 38 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybáková Radka VTA7951 C SC vebr-sport 23:26

D45 2.04 km, 38 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 28:20
2. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 29:03 + 0:43
3. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 31:44 + 3:24
4. Brossaud Petra VCB7450 C OB České Budějovice 48:57 + 20:37
Jarošová Irena VCB7551 C OB České Budějovice DISK

D55 2.04 km, 38 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 25:53
2. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 35:28 + 9:35

H10 1.20 km, 24 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 13:26
2. Brossaud Thomas VCB1101 C OB České Budějovice 19:55 + 6:29
3. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 21:44 + 8:18
4. Kotek Matěj VTA1101 C SC vebr-sport 26:48 + 13:22

H12 1.92 km, 38 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 19:04
2. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 22:21 + 3:17
3. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 22:32 + 3:28
4. Troják Šimon KRE0900 C OOB TJ Sokol Křemže 32:28 + 13:24
5. Bušek Vojtěch VCB0901 C OB České Budějovice 33:41 + 14:37
Kozák Matěj VCB0920 B OB České Budějovice DISK

H14 2.04 km, 38 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Ondřej KRE0800 C OOB TJ Sokol Křemže 30:25
2. Jaroš Jáchym VCB0800 B OB České Budějovice 33:12 + 2:47
3. Homolka Adam KRE0700 C OOB TJ Sokol Křemže 33:53 + 3:28
4. Vačkář Štěpán KRE0801 C OOB TJ Sokol Křemže 44:52 + 14:27
Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice DISK

H16 2.04 km, 38 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdlička Šimon OPI0601 A Orientační sporty Písek 22:12

H18 2.28 km, 42 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhý Matěj VTA0302 B SC vebr-sport 18:46

H21 2.56 km, 58 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 25:41
2. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 25:47 + 0:06
3. Brossaud Yan VCB0000 C OB České Budějovice 34:05 + 8:24
4. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 35:15 + 9:34
Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice DISK

H35 2.28 km, 42 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Lukáš VTA8201 C SC vebr-sport 30:11
Mackerle Adam VCB7700 OB České Budějovice DISK

H45 2.04 km, 38 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecky Martin OPI7400 C Orientační sporty Písek 19:38
2. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 21:02 + 1:24
3. Padrta Martin KRE7502 C OOB TJ Sokol Křemže 25:07 + 5:29
4. Bušek Josef VCB6700 C OB České Budějovice 25:33 + 5:55
5. Jaroš Jakub VCB7100 C OB České Budějovice 25:52 + 6:14
Homolka Zdeněk KRE6800 C OOB TJ Sokol Křemže DISK

H55 2.04 km, 38 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdlička Pavel OPI6500 C Orientační sporty Písek 19:42
2. Maršík Miloš KRE6600 C OOB TJ Sokol Křemže 29:15 + 9:33

P 1.20 km, 24 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 15:18
2. Srbová Adéla 0030001 KRE 19:12 + 3:54
3. Legátová Ivana VTA7551 C SC vebr-sport 21:16 + 5:58

T 1.92 km, 38 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Martin VCB7720 C OB České Budějovice 22:20
2. Hulec Lukáš 0040001 PCB - neregistrovaní 26:46 + 4:26
3. Hejsek Jakub 0020001 neregistrovaný 35:13 + 12:53