Logo
Datum:
16.10.2021
Místo konání:
louka na křižovatce u Borské hájovny u silnice č. 142 (Bavorov-Netolice)
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Čichtický les
Ředitel závodu:
Bláha Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Vojtěch Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Pecka Jan
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    

D10 1.90 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 19:40
2. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 22:02 + 2:22
3. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 22:27 + 2:47
4. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 23:47 + 4:07
5. Haisová Anna DOR1252 OK Dobříš 24:17 + 4:37
6. Rambousková Eliška 0080002 Beroun 25:45 + 6:05
7. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 31:06 + 11:26
8. Smolíková Adéla OPI1150 Orientační sporty Písek 33:58 + 14:18
9. Leitnerová Marie VTA1252 SC vebr-sport 35:53 + 16:13
10. Reichelová Šárka 0040004 BC 36:06 + 16:26

D10L 2.30 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousková Julie LBE1154 TJ Lokomotiva Beroun 33:01
2. Kalábová Kateřina OPI1152 Orientační sporty Písek 36:09 + 3:08
3. Lorencová Kateřina DOR1251 OK Dobříš 39:46 + 6:45
4. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 40:50 + 7:49
5. Smolíková Kateřina OPI1352 Orientační sporty Písek 42:53 + 9:52
6. Říhová Anna OPI1151 Orientační sporty Písek 44:36 + 11:35
7. Košťáková Emma DOR1155 OK Dobříš 55:48 + 22:47
8. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 56:32 + 23:31
Haisová Štěpánka DOR1453 OK Dobříš DISK

D12 2.50 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 31:00
2. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 32:07 + 1:07
3. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 39:32 + 8:32
4. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 40:50 + 9:50
5. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 42:49 + 11:49
6. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 43:34 + 12:34
7. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 48:18 + 17:18
8. Leitnerová Anna VTA0958 SC vebr-sport 54:54 + 23:54
9. Velátová Tereza OPI0953 Orientační sporty Písek 55:33 + 24:33
10. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 72:15 + 41:15

D14 2.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 25:55
2. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 28:50 + 2:55
3. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 31:32 + 5:37
4. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 38:46 + 12:51
5. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 52:22 + 26:27
6. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 52:42 + 26:47
7. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 99:10 + 73:15

D16 3.60 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 32:10
2. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 37:42 + 5:32
3. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 43:13 + 11:03
4. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 69:56 + 37:46
Hroňková Barbora VSP0650 USK Praha DISK

D18 4.30 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 49:20
2. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 51:37 + 2:17
3. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 53:59 + 4:39
4. Arnoštová Veronika VSP0450 USK Praha 55:56 + 6:36
5. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 61:54 + 12:34
Karolína Hadačová NNN-A02 Neregistrovaní DISK

D21K 4.30 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2973

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 49:15 3153
2. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 50:43 + 1:28 3070
3. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 57:20 + 8:05 2695
4. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 57:35 + 8:20 2681
5. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 59:02 + 9:47 2598
6. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 63:33 + 14:18 2342
7. Špičáková Marie DKP9653 Oddíl OB Kotlářka 64:22 + 15:07
8. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 64:50 + 15:35 2270
9. Kovářová Lenka SJH8651 SOS Jindřichův Hradec 65:58 + 16:43 2205
10. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 69:33 + 20:18 2002
11. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 69:58 + 20:43 1979
12. Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 72:46 + 23:31 1820
13. Srbová Adéla 0050001 KRE 76:02 + 26:47
14. Tachezy Ruth NNN-A01 Neregistrovaní 102:27 + 53:12

D21L 5.30 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5047

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 52:20 5922
2. Karbusová Kateřina VTA0055 SC vebr-sport 64:13 + 11:53 4974
3. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 73:21 + 21:01 4246
4. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 73:46 + 21:26 4213
5. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 75:24 + 23:04 4082
6. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 114:31 + 62:11 963
Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

D35 4.80 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 46:33
2. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 47:21 + 0:48
3. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 51:48 + 5:15
4. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 55:21 + 8:48
5. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 55:22 + 8:49
6. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 57:55 + 11:22
7. Němcová Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 58:50 + 12:17
8. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 59:50 + 13:17
9. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 63:00 + 16:27
10. Hrodková Markéta OPI7850 Orientační sporty Písek 68:41 + 22:08
11. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 70:00 + 23:27
12. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 71:15 + 24:42
13. Rybáková Radka VTA7951 SC vebr-sport 72:19 + 25:46
14. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 75:17 + 28:44
15. Košťáková Petra DOR8151 OK Dobříš 75:33 + 29:00
16. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 79:12 + 32:39
17. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 99:42 + 53:09
18. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 100:11 + 53:38
19. Reichelová Monika 0040002 BC 101:50 + 55:17
20. Smolíková Lenka OPI8051 Orientační sporty Písek 112:39 + 66:06
Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha DISK

D45 3.60 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 33:42
2. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 35:54 + 2:12
3. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 36:29 + 2:47
4. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 37:21 + 3:39
5. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 39:50 + 6:08
6. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 43:33 + 9:51
7. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 44:56 + 11:14
8. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 45:44 + 12:02
9. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 46:26 + 12:44
10. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 46:31 + 12:49
11. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 48:42 + 15:00
12. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 53:19 + 19:37
13. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 56:08 + 22:26
14. Jarošová Irena VCB7551 OB České Budějovice 56:45 + 23:03
15. Zámečníková Jitka 0100001 Zámečníci 58:29 + 24:47
16. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 58:47 + 25:05
17. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 58:51 + 25:09
18. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 63:29 + 29:47
19. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 64:05 + 30:23
20. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 64:41 + 30:59
21. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 74:03 + 40:21
22. Bečvářová Ladislava 0120001 Písek 77:54 + 44:12
23. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 98:56 + 65:14

D55 3.40 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 42:25
2. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 52:56 + 10:31
3. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 53:50 + 11:25
4. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 57:10 + 14:45
5. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 58:52 + 16:27
6. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 62:17 + 19:52
7. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 65:42 + 23:17
8. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 67:33 + 25:08
9. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 67:59 + 25:34
10. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 68:32 + 26:07
11. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 76:56 + 34:31
12. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 78:21 + 35:56
13. Marková Alena 0080001 Beroun 81:44 + 39:19
14. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 124:16 + 81:51

D65 2.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulerová Eva OPI5550 Orientační sporty Písek 35:08
2. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 39:20 + 4:12
3. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 42:53 + 7:45
4. Lhotská Radoslava DVP5654 DVP ORIENTATION 64:59 + 29:51
5. Kovářová Milena SJH5350 SOS Jindřichův Hradec 108:26 + 73:18

D75 2.30 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 48:31
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 60:11 + 11:40
3. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 68:58 + 20:27

H10L 2.30 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 27:02
2. Němec Matouš TCB1301 SK Technik České Budějovice 30:01 + 2:59
3. Šťovíček Filip DKP1207 Oddíl OB Kotlářka 32:37 + 5:35
4. Říha Patrik OPI1304 Orientační sporty Písek 62:08 + 35:06
5. Šťovíček David DVP1601 DVP ORIENTATION 78:36 + 51:34
Košťák Hubert DOR1305 OK Dobříš DISK

H10 1.90 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 21:11
2. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 23:26 + 2:15
3. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 26:08 + 4:57
4. Dostál Václav DOR1202 OK Dobříš 29:38 + 8:27
5. Velát Filip OPI1203 Orientační sporty Písek 29:42 + 8:31
6. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 29:58 + 8:47
7. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 33:11 + 12:00
8. Arnošt Daniel VSP1200 USK Praha 39:39 + 18:28
9. Matoušek Jan EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha 40:20 + 19:09

H12 2.50 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 26:02
2. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 27:05 + 1:03
3. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 27:46 + 1:44
4. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 30:18 + 4:16
5. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 34:35 + 8:33
6. Peřina Martin OPI0901 Orientační sporty Písek 34:41 + 8:39
7. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 36:08 + 10:06
8. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 36:40 + 10:38
9. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 41:39 + 15:37
10. Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga 42:44 + 16:42
11. Bušek Vojtěch VCB0901 OB České Budějovice 43:38 + 17:36
12. Zahradil Andrej OPI0903 Orientační sporty Písek 49:31 + 23:29
13. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 49:47 + 23:45
14. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 63:16 + 37:14
15. Lhotský Marek DVP1002 DVP ORIENTATION 64:20 + 38:18
Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek DISK

H14 3.40 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 39:08
2. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 40:00 + 0:52
3. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 40:48 + 1:40
4. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 55:40 + 16:32
5. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 61:38 + 22:30
6. Kouba Martin VTA0702 SC vebr-sport 67:21 + 28:13
7. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 73:58 + 34:50
8. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 80:02 + 40:54
9. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 94:38 + 55:30
10. Fiala Ondřej KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže 98:48 + 59:40
11. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 124:12 + 85:04

H16 4.80 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 37:01
2. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 37:22 + 0:21
3. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 54:10 + 17:09
4. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 56:42 + 19:41
5. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 56:58 + 19:57
6. Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport 57:28 + 20:27
7. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 63:57 + 26:56
8. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 85:12 + 48:11
9. Kapoun Luděk LBE0501 TJ Lokomotiva Beroun 101:24 + 64:23
10. Reichel Tomáš 0040003 BC 102:06 + 65:05

H18 5.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 49:24
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 58:16 + 8:52
3. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 67:57 + 18:33

H21K 5.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 56:12
2. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 59:41 + 3:29
3. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 61:07 + 4:55
4. Los Jago DOR9801 OK Dobříš 72:06 + 15:54
5. Pšenička Vít TCB9201 SK Technik České Budějovice 72:56 + 16:44
6. Lhotský Petr DVP8100 DVP ORIENTATION 74:31 + 18:19
7. Kolařík Petr 0110001 Velkomoravský klub Uherské Hradiště 91:17 + 35:05
8. Vaněk Adam OPI0100 Orientační sporty Písek 101:41 + 45:29
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK

H21L 7.00 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7361

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 48:03 7636
2. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 50:34 + 2:31 7265
3. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 51:08 + 3:05 7182
4. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 4:03 7039
5. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 52:42 + 4:39 6951
6. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 52:45 + 4:42 6943
7. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 53:51 + 5:48 6781
8. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 56:50 + 8:47 6341
9. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 57:12 + 9:09 6287
10. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 60:33 + 12:30 5793
11. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 63:20 + 15:17 5383
12. Klimeš Petr OPI7700 Orientační sporty Písek 63:26 + 15:23
13. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 63:55 + 15:52 5296
14. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 65:19 + 17:16 5090
15. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 65:27 + 17:24 5070
16. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 66:05 + 18:02 4977
17. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 66:54 + 18:51 4857
18. Fliegl Ondřej 0150001 HO Přírodní vědy 67:29 + 19:26
19. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 68:53 + 20:50 4564
20. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 80:33 + 32:30 2844
21. Schlogl David NNN-C01 Neregistrovaní 117:21 + 69:18
Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

H35 5.80 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 57:58
2. Jiroušek Pavel DOR7703 OK Dobříš 62:29 + 4:31
3. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 65:04 + 7:06
4. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 66:59 + 9:01
5. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 70:07 + 12:09
6. Šťovíček Jan DVP7703 DVP ORIENTATION 74:29 + 16:31
7. Reichel Vít 0040001 BC 76:51 + 18:53
8. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 80:11 + 22:13
9. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 82:27 + 24:29
10. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 82:55 + 24:57
11. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 84:15 + 26:17
12. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 89:28 + 31:30
13. Doubek Jan NNN-B01 Neregistrovaní 93:44 + 35:46
14. Rambousek Jan 0080004 Beroun 94:17 + 36:19
Peřina Jan OPI7601 Orientační sporty Písek DISK

H45 5.30 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 40:36
2. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 46:39 + 6:03
3. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 46:55 + 6:19
4. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 49:42 + 9:06
5. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 51:08 + 10:32
6. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 51:41 + 11:05
7. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 52:26 + 11:50
8. Rožek David RIC7403 OB Říčany 52:32 + 11:56
9. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 52:34 + 11:58
10. Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 53:27 + 12:51
11. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 56:13 + 15:37
12. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 58:21 + 17:45
13. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 58:54 + 18:18
14. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:51 + 19:15
15. Zámečník Pavel 0100002 Zámečníci 61:44 + 21:08
16. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 61:55 + 21:19
17. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 62:34 + 21:58
18. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 62:43 + 22:07
19. Mágr Zdeněk VCB7201 OB České Budějovice 63:42 + 23:06
20. Velát Vladimír OPI7100 Orientační sporty Písek 67:08 + 26:32
21. Bušek Josef VCB6700 OB České Budějovice 67:35 + 26:59
22. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 70:20 + 29:44
23. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 71:31 + 30:55
24. Padrta Martin KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 75:14 + 34:38
25. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 75:42 + 35:06
26. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 77:22 + 36:46
27. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 84:01 + 43:25
28. Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun 85:17 + 44:41
29. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 93:01 + 52:25

H55 4.50 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 44:53
2. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 53:47 + 8:54
3. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 62:34 + 17:41
4. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 62:44 + 17:51
5. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 68:33 + 23:40
6. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 69:57 + 25:04
7. Maršík Miloš KRE6600 OOB TJ Sokol Křemže 70:55 + 26:02
8. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 73:26 + 28:33
9. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 77:32 + 32:39
10. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 78:01 + 33:08
11. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 79:04 + 34:11
12. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 80:37 + 35:44
13. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 91:46 + 46:53
14. Tachezy Jan DOR5802 OK Dobříš 97:30 + 52:37
Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha DISK

H65 3.40 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 48:38
2. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 61:19 + 12:41
3. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 69:48 + 21:10
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 87:13 + 38:35
5. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 91:51 + 43:13
6. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 92:49 + 44:11
7. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 105:02 + 56:24

H75 2.90 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 51:16
2. Němec Luboš DVP4401 DVP ORIENTATION 57:33 + 6:17
3. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 62:37 + 11:21
4. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 104:22 + 53:06

HDR 2.30 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 28:18
2. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 28:38 + 0:20
3. Kupcová Ada CST1450 OB Strakonice 30:42 + 2:24
4. Smejkalová Nela SJH SOS Jindřichův Hradec 31:18 + 3:00
5. Silovská Natálie RIC1452 OB Říčany 31:20 + 3:02
6. Doubková Laura NNN-B02 Neregistrovaní 34:01 + 5:43
7. Mackerle Jonáš VCB1500 OB České Budějovice 35:12 + 6:54
8. Doubková Johanka NNN-B03 Neregistrovaní 35:19 + 7:01
9. Ordošová Julie NNN Neregistrovaní 35:47 + 7:29
10. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 38:04 + 9:46
11. Smejkal Martin SJH SOS Jindřichův Hradec 39:54 + 11:36
12. Kosák Damián 0060001 Všenory 41:19 + 13:01
13. Ordošová Tereza NNN Neregistrovaní 41:21 + 13:03
14. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 41:32 + 13:14
15. Rambousek Vojtěch 0080005 Beroun 43:11 + 14:53
16. Silovská Adéla RIC OB Říčany 43:12 + 14:54
17. Lenochová Lucie OPI1777 Orientační sporty Písek 43:20 + 15:02
18. Lorencová Anna DOR1550 OK Dobříš 45:17 + 16:59
19. Kupec Bartoloměj CST1601 OB Strakonice 47:34 + 19:16
20. Hezká Zuzana DOR1351 OK Dobříš 49:33 + 21:15
21. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 51:13 + 22:55
22. Černá Andrea EKP1752 VŠTJ Ekonom Praha 53:25 + 25:07
23. Mulis Elisabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 55:12 + 26:54
24. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 56:21 + 28:03
25. Peckánková Barbora TEP1400 Tempo Praha 57:17 + 28:59
26. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 70:33 + 42:15
27. Lhotská Linda DVP1250 DVP ORIENTATION 87:53 + 59:35
28. Míková Martina DKP1752 Oddíl OB Kotlářka 87:57 + 59:39
Kalinko Sofie PVD OOB TJ Sokol Pražák DISK
Eiseltová Sofie NNN Neregistrovaní DISK
Pomije Radek NNN Neregistrovaní DISK
Moravec Jakub DOR1301 OK Dobříš DISK

P 2.30 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heger Vojtěch 0070001 Dulka Praha 17:07
2. Šťovíčková Dagmar DVP7650 DVP ORIENTATION 29:22 + 12:15
3. Dostálová Anna DOR8250 OK Dobříš 30:04 + 12:57
4. Čechová Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 35:52 + 18:45
5. Kašparová Eva NNN Neregistrovaní 41:21 + 24:14
6. Chmelík Štěpán 0090001 OK Dobříš - farma 42:07 + 25:00
7. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 44:19 + 27:12
8. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 45:47 + 28:40
9. Ordoš Nedvědová Zdenka NNN Neregistrovaní 49:43 + 32:36
10. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 52:53 + 35:46
11. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 53:13 + 36:06
12. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 54:39 + 37:32
13. Říhová Jaroslava OPI8253 Orientační sporty Písek 55:15 + 38:08
14. Ordoš Jan NNN Neregistrovaní 55:32 + 38:25
15. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 56:16 + 39:09
16. Kubová Markéta CST OB Strakonice 58:33 + 41:26
17. Kubová Michaela CST OB Strakonice 59:33 + 42:26
18. Kubová Anna CST OB Strakonice 59:34 + 42:27
19. Kalábová Vendula OPI7950 Orientační sporty Písek 60:07 + 43:00
20. Kuchařová Hedvika NNN Neregistrovaní 70:13 + 53:06
21. Hroňková Milada VSP7455 USK Praha 71:18 + 54:11
22. Lhotská Jana DVP8250 DVP ORIENTATION 79:04 + 61:57
23. Nedvědová Karolína NNN Neregistrovaní 80:53 + 63:46
24. Drábková Kateřina NNN Neregistrovaní 106:57 + 89:50
Šťovíčková Zdena DVP4951 DVP ORIENTATION DISK

T 3.60 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH OB Kašperské Hory 36:44
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 39:47 + 3:03
3. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 41:25 + 4:41
4. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 43:46 + 7:02
5. Svobodná Tereza DKP9350 Oddíl OB Kotlářka 43:56 + 7:12
6. Suchan Daniel NNN Neregistrovaní 51:58 + 15:14
7. Rambousková Pavla 0080003 Beroun 54:16 + 17:32
8. Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 55:26 + 18:42
9. Smejkal Martin SJH SOS Jindřichův Hradec 58:02 + 21:18
10. Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun 58:38 + 21:54
11. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 62:10 + 25:26
12. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 64:39 + 27:55
13. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 70:06 + 33:22
14. Suchan Miroslav NNN Neregistrovaní 70:50 + 34:06
15. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 73:06 + 36:22
16. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 82:15 + 45:31
17. Rakovec Michal SCP6901 OK Sparta Praha 106:44 + 70:00