Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
|
---|---|---|---|
Ucasti |
http://opetnakozla.wz.cz/ucast.htm | ||
Výsledky s volbami X a pořadím Muži / Ženy |
http://opetnakozla.wz.cz/vysledky21.htm |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
|
---|---|---|---|
Tým | Petra Šafková | KAM6650 |
Pečení, start, bufet a sběr |
Tým | Jan Šafka | KAM6604 |
Odvoz věcí, pečení, bufet a sběr |
Klub | OK Kamenice |
Zapůjčení kontrol, krabiček a map | |
Sběrač | Tomáš Šimek | FSP6304 |
Sběr kontrol |
Sběrač | Marie Zemánková |
Zvláštní cena + sběr kontrol | |
Ředitel | Žitný Chlebák | KAM9105 |
Už vymýšlí dalšího Kozla na 5.3.2022 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
čas |
---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 |
01:46:37 |
2. | Veselý Jakub | PGP9503 |
01:48:22 |
3. | Melišík Martin | TAP0200 |
01:51:50 |
4. | Zátka Josef | PVP0100 |
01:51:53 |
5. | Janda Martin | DOB8002 |
01:52:10 |
6. | Fröhlich Martin | DKP8207 |
01:54:23 |
7. | Mareš Albert | DKP0308 |
01:55:24 |
8. | von Kärnten Olin | 110001 |
01:59:09 |
9. | Bravený Vít | 100001 |
02:05:06 |
10. | Cerný Antonín | TAP0402 |
02:07:56 |
11. | Henych Petr | VLI6001 |
02:08:54 |
12. | Fucík Martin | 40002 |
02:11:35 |
13. | Doležalová Monika | KAM8851 |
02:12:40 |
14. | Trojan Karel | TUR9011 |
02:16:22 |
15. | Šunka Jan | LOU7600 |
02:19:04 |
16. | Dukát Šimon | 220001 |
02:19:06 |
17. | Ficek Michal | 130001 |
02:19:07 |
18. | Kabát Jan | PGP6901 |
02:19:15 |
19. | Cerný Matouš | TAP0501 |
02:23:21 |
20. | Hrouda Martin | FSP7612 |
02:24:02 |
21. | Urban Hynek | 20002 |
02:24:37 |
22. | Vlach Martin | PGP8605 |
02:27:15 |
23. | Jurkiewicz Patrik | 30002 |
02:28:04 |
24. | Dubec Pavel | SCP8003 |
02:28:11 |
25. | Žemla Tomáš | KAM7105 |
02:44:23 |
26. | Andrš Petr | ZAM8401 |
02:50:07 |
27. | Dvorák Josef | PGP8006 |
02:54:27 |
28. | Lichtenberg Martin | KAM7301 |
03:00:12 |
29. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 |
03:00:15 |
30. | Pelikán Michal | 170001 |
03:00:25 |
31. | Lacina Martin | DKP7502 |
03:15:14 |
32. | Kožinová Jana | PGP6651 |
03:16:54 |
33. | Kohl Ondrej | KPY8600 |
03:20:50 |
34. | Králová Vanda | BZP8750 |
03:33:31 |
35. | Brabec Tomas | LOU8400 |
03:47:28 |
36. | Silný Ondrej | PHK7906 |
03:51:32 |
37. | Strelba Ondrej | PGP7510 |
03:57:00 |
38. | Typltová Hana | DKP8760 |
04:00:54 |
39. | Schus Martin | 10002 |
04:09:13 |
40. | Kvasnicková Lucie | 50002 |
04:17:21 |
41. | Plašil Ondra | 60001 |
04:18:19 |
DISK | Bartaloš Tomáš | PGP8010 |
(02:41:04) |
DISK | Studnicná Lenka | FSP8650 |
(03:14:28) |
DISK | Kotacka Alexandr | NER1961 |
(04:09:28) |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
čas |
---|---|---|---|
1. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 |
01:12:21 |
2. | Pracka Tomáš | RIC7302 |
01:12:36 |
3. | Šimunková Gabriela | TAP9755 |
01:14:59 |
4. | Nemšovský Petr | PGP7602 |
01:15:01 |
5. | Ptácek Jirí | SRK9002 |
01:15:26 |
6. | Meštanová Tereza | TAP0653 |
01:15:28 |
7. | Tomášková Linda | TAP0455 |
01:15:37 |
8. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 |
01:15:48 |
9. | Janovská Katerina | PGP9850 |
01:15:57 |
10. | Janas Petr | PGP7106 |
01:17:48 |
11. | Jíra Tomáš | KAM9802 |
01:18:25 |
12. | Málek Martin | CST8902 |
01:18:29 |
13. | Fojtu Petr | PDY8700 |
01:18:31 |
14. | Šístek Daniel | SCP7507 |
01:18:35 |
15. | Nemecek Jan | VSP6201 |
01:18:40 |
16. | Kubecová Katerina | 160001 |
01:18:49 |
17. | Siegl Roman | MFP6700 |
01:20:43 |
18. | Vrabec Ondrej | SCP8303 |
01:22:38 |
19. | Svoboda Jirí | DKP7504 |
01:25:37 |
20. | Janovský Tomáš | PGP6401 |
01:26:50 |
21. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 |
01:26:53 |
22. | Kubec Pavel | STB6601 |
01:26:57 |
23. | Šimek Tomáš | FSP6304 |
01:27:18 |
24. | Kožinová Zuzana | PGP9650 |
01:27:19 |
25. | Medílková Iva | SPC7160 |
01:27:46 |
26. | Koutný Michal | 190001 |
01:42:10 |
27. | Klíma Kamil | DKL8201 |
01:42:21 |
28. | Kožina Petr | PGP6000 |
01:44:51 |
29. | Vildmonová Pavla | PGP7454 |
01:44:55 |
30. | Janovská Petra | PGP7355 |
01:45:06 |
31. | Prošek Luboš | 70001 |
01:45:08 |
32. | Šnyrch Marek |
01:57:54 | |
33. | Sieglová Dagmar | MFP7050 |
02:04:38 |
34. | Míchalová Šárka | KPY0050 |
02:15:54 |
35. | Precek Zdenek | SCP5200 |
02:19:58 |
36. | Vejražka Jirí | KPY7400 |
02:30:24 |
37. | Kotecký Roman | PGP4900 |
02:49:33 |
DISK | Illnerová Daniela | DKP6651 |
(02:01:37) |
DISK | Píchal Jan | VSP5202 |
(02:45:18) |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
čas |
---|---|---|---|
1. | Klusák Martin | DKP8704 |
00:54:48 |
2. | Rašek Filip | 150001 |
00:54:51 |
3. | Kozel Jirí | SLA8101 |
00:54:53 |
4. | Bambousková Julie | DOR0650 |
00:55:08 |
5. | Bárta Viktor | ZVO0601 |
00:57:45 |
6. | Housková Barbora | DOR0655 |
00:59:19 |
7. | Jíra Filip | KAM0506 |
00:59:34 |
8. | Lichtenbergová Zuzana | KAM0757 |
01:02:03 |
9. | Hruška Marek | DOR0604 |
01:02:09 |
10. | Magazu Annabelle | DOR0657 |
01:02:15 |
11. | Nováková Eliška | PDY0150 |
01:02:27 |
12. | Fortová Johana | 120002 |
01:02:28 |
13. | Hrstka Pavel | SLA7501 |
01:02:38 |
14. | Šimerková Olga | PGP7551 |
01:03:28 |
15. | Svítil Martin | PGP0903 |
01:04:02 |
16. | Svítil Patrik | PGP0706 |
01:04:03 |
17. | Šimerka Ondrej | PGP0800 |
01:04:09 |
18. | Vanek Petr | ZBP7302 |
01:06:40 |
19. | Klusáková Jitka | DKP5651 |
01:11:05 |
20. | Fiala Jan | 90001 |
01:14:02 |
21. | Bláha David | SRK9510 |
01:14:17 |
22. | Houska Jindrich | DOR7601 |
01:14:30 |
23. | Vanecek Jan | TJP8000 |
01:20:24 |
24. | Vejražková Anna | KPY0750 |
01:20:30 |
25. | Hrušková Blanka | DOR7555 |
01:20:32 |
26. | Jírová Monika | ROZ7350 |
01:20:38 |
27. | Málková Šárka | CST8351 |
01:20:47 |
28. | Svítilová Pavla | PGP7764 |
01:20:56 |
29. | Vanicek Tomas | 140001 |
01:22:25 |
30. | Buriánek Jaromír | SCP4700 |
01:23:44 |
31. | Mikulášová Helena | PGP9353 |
01:25:11 |
32. | Bártová Pavla | ZVO7152 |
01:25:22 |
33. | Fencíková Vladislava | JHB6553 |
01:25:24 |
34. | Žemlová Barbora | KAM0751 |
01:25:30 |
35. | Mrázková Ivana | DKP5650 |
01:25:46 |
36. | Nemecková Jarmila | VSP6650 |
01:26:18 |
37. | Mrázová Pavla | DCE5550 |
01:26:25 |
38. | Radová Jaromíra | DKP6551 |
01:26:31 |
39. | Kohlová Alena | KPY6051 |
01:27:21 |
40. | Tichá Jana | 90002 |
01:27:31 |
41. | Forstová Lenka | MFP6850 |
01:27:32 |
42. | Prox Jakub | RIC7406 |
01:27:47 |
43. | Ctrnáctová Magdalena | PGP7151 |
01:28:19 |
44. | John Vladimír | DLP5500 |
01:31:47 |
45. | Petrilák Miroslav | DOR6600 |
01:31:50 |
46. | Zelená Markéta | PGP5850 |
01:31:55 |
47. | Novák Miloš | SCP4600 |
01:32:31 |
48. | Hankovská Jana | PGP4050 |
01:34:11 |
49. | Dobeš Václav | KPY5701 |
01:34:35 |
50. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 |
01:34:39 |
51. | Lichtenbergova Tereza | NER2005 |
01:36:41 |
52. | Lichtenbergova Andrea | NER1970 |
01:37:41 |
53. | Janík Pavel | SOB6802 |
01:40:00 |
54. | Bartalošová Anežka | PGP0853 |
01:43:33 |
55. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 |
01:43:34 |
56. | Dvoráková Ivana | PGP7254 |
01:53:09 |
57. | Tlouštová Eva | SCP6950 |
01:53:14 |
58. | Zavadilová Nada | SCP5450 |
01:53:16 |
59. | Pohoralá Karolína | ROU6850 |
01:57:02 |
60. | Trdá Iva | KPY5850 |
01:58:03 |
61. | Šváb Jan | VSP5801 |
02:00:06 |
62. | Strnad Jakub | DLP0703 |
02:08:20 |
63. | Šichová Jaroslava | DLP8052 |
02:08:27 |
64. | Rada Richard | DKP6701 |
02:48:44 |
65. | Míchalová Marcela | KPY6850 |
02:59:16 |
66. | Duda František | KPY4600 |
02:59:36 |
67. | Hlavatý Karel | SJP4200 |
03:01:05 |
DISK | Smolikova Tereza | NER1991 |
(04:35:41) |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
čas |
---|---|---|---|
1. | Karhánek Jakub | 120001 |
00:59:42 |
2. | Brezovská Klára | 150003 |
01:01:22 |
3. | Cháma Ondrej | PDY0902 |
01:03:46 |
4. | Žemlová Magdalena | KAM0950 |
01:03:56 |
5. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 |
01:04:15 |
6. | Havlík Jaroslav | SJC3601 |
01:04:33 |
7. | Bartalošová Ada | PGP1050 |
01:05:15 |
8. | Nosek Petr | DLT6901 |
01:05:21 |
9. | Pohoralá Anna | ROU9954 |
01:05:22 |
10. | Šrutová Marcela | PGP6351 |
01:10:14 |
11. | Vrabcová Romana | SCP8250 |
01:12:07 |
12. | Janíková Martina | SOB6750 |
01:14:50 |
13. | Hlavácová Jarka | MFP6050 |
01:14:52 |
14. | Kmentová Lenka | ZAM8552 |
01:19:07 |
15. | Nosek Martina | DLT7251 |
01:24:19 |
16. | Prouza Jaromír | DKP8705 |
01:26:23 |
17. | Nováková Martina | PDY7350 |
01:29:36 |
18. | Leníková Jana | DLT6151 |
01:31:15 |
19. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 |
01:32:49 |
20. | Vanecek Jan | TJP0800 |
01:34:10 |
21. | Vanecková Anna | TJP1050 |
01:39:14 |
22. | Vanecková Petra | TJP7950 |
01:42:58 |
23. | Paulu Max | CEP1100 |
01:44:49 |
24. | Paulu Robert | CEP7301 |
01:45:00 |
25. | Ryšavý Vít | TJP4700 |
01:47:38 |
26. | Prouzová Zuzana | DKP6250 |
02:48:40 |
DISK | Vrabcová Olívie | SCP1450 |
(01:12:12) |
DISK | Vrabec Adrian | SCP1500 |
(01:12:18) |