Logo
Datum:
28.10.2021
Místo konání:
Ospělov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Jahodová hora, 1 : 10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    

D10C 2.50 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Eliška SSU1252 C SK Severka Šumperk 25:28
2. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 27:52 + 2:24
3. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 28:13 + 2:45
4. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 28:26 + 2:58
5. Pešková Marie LOU1252 C SK Moravan Louňovice 30:01 + 4:33
6. Prúšová Zuzana TBM1161 C KOS TJ Tesla Brno 30:30 + 5:02
7. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 33:18 + 7:50
8. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 34:32 + 9:04
9. Fleissigová Kateřina 0160002 C Rychtářov 34:47 + 9:19
10. Tomíčková Ivana TBM1364 C KOS TJ Tesla Brno 34:48 + 9:20
11. Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 34:56 + 9:28
12. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 58:37 + 33:09

D12C 2.50 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanková Alice KSU0959 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:52
2. Hýblová Eliška JPV0952 B Oddíl OS SK Prostějov 26:20 + 2:28
3. Jordánová Nelly KSU1050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:23 + 3:31
4. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 27:25 + 3:33
5. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 29:00 + 5:08
6. Tejkalová Aneta KDZ1052 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 29:44 + 5:52
7. Gottwaldová Amálie STE0952 C SK SKI-OB Šternberk 30:15 + 6:23
8. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:09 + 7:17
9. Václavková Amálie KON1079 C KOB Konice 32:17 + 8:25
10. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 32:58 + 9:06
11. Tomíčková Eliška TBM1054 C KOS TJ Tesla Brno 34:02 + 10:10
12. Fialová Andrea KON1061 C KOB Konice 37:07 + 13:15
13. Vojčáková Anastázie ZLH1050 C OOB TJ Zlaté Hory 38:15 + 14:23
14. Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl OS SK Prostějov 51:28 + 27:36
MS Kutscherauerová Ella BBM0850 C BETA URSUS Rosice 53:51 + 29:59

D14C 3.70 km, 175 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 33:55
2. Kovalčíková Alena AOP0751 A Orientační Běh Opava 37:10 + 3:15
3. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 40:29 + 6:34
4. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 42:51 + 8:56
5. Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk 43:22 + 9:27
6. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 44:24 + 10:29
7. Štefková Michaela PLU0851 B TJ SOKOL Plumlov 45:21 + 11:26
8. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 46:42 + 12:47
9. Dvořáková Ema KON0777 B KOB Konice 47:30 + 13:35
10. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 51:27 + 17:32
11. Ryšavá Viktorie TBM0760 C KOS TJ Tesla Brno 52:37 + 18:42
12. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 53:47 + 19:52
13. Richtrová Ema SSU0753 C SK Severka Šumperk 54:09 + 20:14
14. Horká Kateřina TBM0856 B KOS TJ Tesla Brno 55:08 + 21:13
15. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 55:56 + 22:01
16. Vavrdová Karolína PTE0880 B TJ Sokol Ptení 58:52 + 24:57
17. Klöslová Sofie AOP0854 C Orientační Běh Opava 63:08 + 29:13
18. Fialová Anna KON0779 C KOB Konice 63:50 + 29:55
19. Klapková Alžběta PTE0852 B TJ Sokol Ptení 65:22 + 31:27
20. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 71:25 + 37:30
21. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 75:14 + 41:19
22. Zaoralová Eliška SSU0752 C SK Severka Šumperk 78:04 + 44:09
23. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 84:34 + 50:39
Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Rosice DISK

D16C 4.60 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 40:00
2. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 45:22 + 5:22
3. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 47:24 + 7:24
4. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 52:55 + 12:55
5. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 53:37 + 13:37
6. Janošíková Eva VCB0552 A OB České Budějovice 55:07 + 15:07
7. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 55:22 + 15:22
8. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 55:34 + 15:34
9. Venusová Anna STE0554 B SK SKI-OB Šternberk 55:42 + 15:42
10. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 58:32 + 18:32
11. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:35 + 18:35
12. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl OS SK Prostějov 58:42 + 18:42
13. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 59:43 + 19:43
14. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 62:30 + 22:30
15. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 67:32 + 27:32
16. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 71:30 + 31:30
17. Smýkalová Eliška KSU0676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:33 + 43:33
18. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Rosice 87:33 + 47:33

D18C 5.40 km, 265 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 61:21
2. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 67:58 + 6:37
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 82:56 + 21:35
4. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 84:57 + 23:36
5. Olekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:06 + 33:45
Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D21C 6.30 km, 320 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6270

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 58:03 6953
2. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 63:24 + 5:21 6438
3. Brožková Tereza LPU0457 A OK Lokomotiva Pardubice 73:58 + 15:55 5420
4. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 73:59 + 15:56 5419
5. Pangrácová Anna DKL9150 C KOB Kladno 75:01 + 16:58 5319
6. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:08 + 17:05 5308
7. Kamarytová Marie VPM9191 C KOS Slavia Plzeň 83:58 + 25:55 4458
8. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 84:37 + 26:34 4395
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 99:02 + 40:59 3008
Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc DISK 0

D35C 5.40 km, 265 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 52:43
2. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 57:07 + 4:24
3. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 61:05 + 8:22
4. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 62:24 + 9:41
5. Růžková Kateřina PBM8554 C TJ Spartak 1. brněnská 62:40 + 9:57
6. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 63:09 + 10:26
7. Tomíčková Dana TBM8062 C KOS TJ Tesla Brno 63:36 + 10:53
8. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 65:27 + 12:44
9. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 65:49 + 13:06
10. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 69:20 + 16:37
11. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 69:36 + 16:53
12. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 69:44 + 17:01
13. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 70:41 + 17:58
14. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 72:06 + 19:23
15. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:58 + 20:15
16. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 75:16 + 22:33
17. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 76:45 + 24:02
18. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 77:07 + 24:24
19. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 78:36 + 25:53
20. Bártová Petra 0020001 C RBK 78:46 + 26:03
21. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 80:19 + 27:36
22. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 80:54 + 28:11
23. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:56 + 30:13
24. Hubíková Iva PLU8350 C TJ SOKOL Plumlov 83:29 + 30:46
25. Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 84:19 + 31:36
26. Sekaninová Jitka ASU7750 C Magnus Orienteering 87:15 + 34:32
27. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 87:28 + 34:45
28. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:58 + 37:15
29. Sedláčková Alžběta 0070001 C Bafto 91:53 + 39:10
30. Fleissigová Eva 0160001 C Rychtářov 97:00 + 44:17
31. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 97:56 + 45:13
32. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 99:54 + 47:11
33. Košíková Jana ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno 106:10 + 53:27
34. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 133:28 + 80:45
35. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 141:06 + 88:23
Podmolová Vendula AOP8252 C Orientační Běh Opava DISK
Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk DISK

D45C 4.60 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra JPV6666 C Oddíl OS SK Prostějov 46:13
2. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 52:25 + 6:12
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 54:20 + 8:07
4. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 56:35 + 10:22
5. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 58:47 + 12:34
6. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 60:14 + 14:01
7. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 60:47 + 14:34
8. Sibileva Maria SPRYYYY C SK SKI - SPORT Praděd 64:17 + 18:04
9. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 64:20 + 18:07
10. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 64:39 + 18:26
11. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 64:42 + 18:29
12. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 68:01 + 21:48
13. Ženčáková Marie 0030002 C ASPV OA 68:42 + 22:29
14. Mašatová Zora ová Zora 0170001 C Studánka 70:14 + 24:01
15. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 73:03 + 26:50
16. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 74:21 + 28:08
17. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 74:22 + 28:09
18. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 74:25 + 28:12
19. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 75:22 + 29:09
20. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 78:11 + 31:58
21. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 86:29 + 40:16
22. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 96:45 + 50:32
23. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 99:36 + 53:23
24. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 99:48 + 53:35
Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

D55C 3.20 km, 125 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:22
2. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:02 + 11:40
3. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 53:13 + 11:51
4. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 53:33 + 12:11
5. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 65:15 + 23:53
6. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:18 + 24:56
7. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 67:09 + 25:47

D65C 2.30 km, 95 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 40:04
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 52:39 + 12:35

H10C 2.50 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 20:15
2. Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava 20:44 + 0:29
3. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 21:20 + 1:05
4. Sedláček Martin TBM1212 C KOS TJ Tesla Brno 21:42 + 1:27
5. Smýkal Lukáš KSU1101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:18 + 2:03
6. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 23:43 + 3:28
7. Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:24 + 5:09
8. Bárta Ladislav 0020002 C RBK 25:56 + 5:41
9. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 27:46 + 7:31
10. Uchytil Ivo PZR1201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:32 + 9:17
11. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 29:52 + 9:37
12. Pospíšil Jáchym PTE1111 C TJ Sokol Ptení 31:31 + 11:16
13. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:04 + 11:49
14. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 43:30 + 23:15
15. Zapletal David KON1111 C KOB Konice 44:40 + 24:25
16. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 46:05 + 25:50
17. Václavek Alois KON1132 C KOB Konice 51:19 + 31:04
18. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 54:35 + 34:20

H12C 2.60 km, 95 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 18:06
2. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 20:29 + 2:23
3. Matoušek Jan STE0909 B SK SKI-OB Šternberk 20:47 + 2:41
4. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 20:57 + 2:51
5. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:20 + 3:14
6. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 22:13 + 4:07
7. Kupilík Vít ASU0911 C Magnus Orienteering 22:57 + 4:51
8. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 23:36 + 5:30
9. Ryszkowski Ondřej SSU1001 C SK Severka Šumperk 24:17 + 6:11
10. Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 24:20 + 6:14
11. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:47 + 7:41
12. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 26:45 + 8:39
13. Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 28:23 + 10:17
14. Cetl Jan AOP0902 B Orientační Běh Opava 30:05 + 11:59
15. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 31:03 + 12:57
16. Frélich Matyáš PLU0901 C TJ SOKOL Plumlov 33:06 + 15:00
17. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 35:44 + 17:38
18. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 38:34 + 20:28
19. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 41:40 + 23:34
20. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 50:02 + 31:56
21. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 50:11 + 32:05
22. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:33 + 34:27
23. Slaný David AOP0907 C Orientační Běh Opava 53:16 + 35:10
24. Profous Štěpán KSU1030 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:02 + 39:56
25. Tempír Lukáš UOL1001 C SOB Olomouc 61:11 + 43:05
26. Krajcar Patrik OOL12XX C SK Haná orienteering 64:56 + 46:50
27. Sekanina Marek ASU1010 C Magnus Orienteering 65:19 + 47:13
28. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 74:05 + 55:59
29. Kresta Tomáš TBM0908 C KOS TJ Tesla Brno 76:44 + 58:38
Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

H14C 4.20 km, 180 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 A KOS TJ Tesla Brno 28:10
2. Račanský Jiří TBM0706 A KOS TJ Tesla Brno 31:57 + 3:47
3. Čech Viktor AOP0801 B Orientační Běh Opava 32:51 + 4:41
4. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 35:13 + 7:03
5. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 36:47 + 8:37
6. Gallo Ondřej AOP0802 A Orientační Běh Opava 37:57 + 9:47
7. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 38:51 + 10:41
8. Holas Štěpán AOP0900 B Orientační Běh Opava 38:53 + 10:43
9. Franc Kryštof TBM0817 B KOS TJ Tesla Brno 41:16 + 13:06
10. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 41:31 + 13:21
11. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 41:54 + 13:44
12. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 44:32 + 16:22
13. Sekanina Ondřej ASU0745 B Magnus Orienteering 44:43 + 16:33
14. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 47:32 + 19:22
15. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 48:24 + 20:14
16. Kroutil Jošt TBM0712 B KOS TJ Tesla Brno 49:22 + 21:12
17. Lipenský Matouš KON0804 C KOB Konice 50:29 + 22:19
18. Wichterle Daniel DKP0822 C Oddíl OB Kotlářka 84:35 + 56:25
19. Kropáček Matěj STE0810 C SK SKI-OB Šternberk 97:09 + 68:59
Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

H16C 5.80 km, 270 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 51:38
2. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 54:15 + 2:37
3. Mudrák Šimon LCE0601 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:48 + 6:10
4. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:55 + 8:17
5. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 60:27 + 8:49
6. Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava 62:53 + 11:15
7. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:12 + 12:34
8. Fabiánek Jakub KSU0501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:02 + 33:24
9. Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk 89:26 + 37:48
Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice DISK

H18C 7.00 km, 400 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kycl Lukáš LBM0300 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:21

H21C 8.90 km, 470 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7642

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 55:35 8427
2. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 64:19 + 8:44 7349
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:56 + 10:21 7150
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 66:54 + 11:19 7031
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 67:08 + 11:33 7002
6. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 67:30 + 11:55 6957
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 68:46 + 13:11 6800
8. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 70:23 + 14:48 6601
9. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 71:27 + 15:52 6469
10. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 71:58 + 16:23 6406
11. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 72:08 + 16:33 6385
12. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 72:13 + 16:38 6375
13. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 73:22 + 17:47 6233
14. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 73:48 + 18:13 6179
15. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 73:51 + 18:16 6173
16. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 76:22 + 20:47 5863
17. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:02 + 21:27 5781
18. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 78:48 + 23:13 5563
19. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 85:30 + 29:55 4736
20. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 85:47 + 30:12 4701
21. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 86:02 + 30:27 4670
22. Šnajdr Jakub C 86:16 + 30:41
23. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 87:16 + 31:41 4518
24. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 89:20 + 33:45 4263
25. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 90:06 + 34:31 4168
26. Semerád Jan UOL9400 C SOB Olomouc 91:40 + 36:05 3975
27. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 107:03 + 51:28 2077
28. Kubánek Adam DKL8500 C KOB Kladno 110:03 + 54:28 1707

H21D 5.80 km, 270 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1556

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 63:49 1634
2. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 67:16 + 3:27 1554
3. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 70:29 + 6:40 1480
4. Novotný Petr 0150001 C DUKLA Blansko 94:11 + 30:22
5. Záveský Jan CET9501 C TJ Loko Česká Třebová 99:25 + 35:36 810
6. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 104:14 + 40:25 698

H35C 7.20 km, 380 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 62:31
2. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 64:04 + 1:33
3. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:53 + 3:22
4. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:36 + 4:05
5. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 69:18 + 6:47
6. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 71:02 + 8:31
7. Ženčák Jaroslav 0030001 C ASPV OA 71:05 + 8:34
8. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 71:52 + 9:21
9. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 73:23 + 10:52
10. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 76:31 + 14:00
11. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 82:48 + 20:17
12. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 84:18 + 21:47
13. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 84:42 + 22:11
14. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 85:07 + 22:36
15. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 88:03 + 25:32
16. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:19 + 25:48
17. Tempír Tomáš 0140001 C neregistrovani 88:32 + 26:01
18. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 89:51 + 27:20
19. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 92:43 + 30:12
20. Sladký Marek PBM8604 C TJ Spartak 1. brněnská 94:40 + 32:09
21. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 97:20 + 34:49
22. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 113:24 + 50:53
23. Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 129:18 + 66:47
Lasota Marek 0010001 C Lasota neregistovan DISK

H45C 7.00 km, 400 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 59:48
2. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 66:58 + 7:10
3. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 67:06 + 7:18
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 69:36 + 9:48
5. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 69:57 + 10:09
6. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 71:18 + 11:30
7. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 72:56 + 13:08
8. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 73:41 + 13:53
9. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. brněnská 77:06 + 17:18
10. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 77:13 + 17:25
11. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. brněnská 77:54 + 18:06
12. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 78:40 + 18:52
13. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 79:30 + 19:42
14. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 82:33 + 22:45
15. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:35 + 23:47
16. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 84:01 + 24:13
17. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 85:22 + 25:34
18. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 85:29 + 25:41
19. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 86:04 + 26:16
20. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 86:18 + 26:30
21. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 87:07 + 27:19
22. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 88:17 + 28:29
23. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 90:28 + 30:40
24. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 92:10 + 32:22
25. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 94:52 + 35:04
26. Kresta Aleš C 95:01 + 35:13
27. Sedláček Petr 0070002 C Bafto 96:15 + 36:27
28. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 98:57 + 39:09
29. Šilar Radek UBM7201 C MENISKOS Brno 99:46 + 39:58
30. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 100:49 + 41:01
31. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 101:21 + 41:33
32. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 101:55 + 42:07
33. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 103:09 + 43:21
34. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 103:38 + 43:50
35. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Rosice 107:39 + 47:51
36. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 107:43 + 47:55
37. Provazník Dušan ADA7301 C OOB Spartak Adamov 107:56 + 48:08
38. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 121:06 + 61:18
39. Pelikán Daniel JPV6800 C Oddíl OS SK Prostějov 131:11 + 71:23
Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kropáček Ivo STE7603 C SK SKI-OB Šternberk DISK

H55C 5.10 km, 175 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:43
2. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:04 + 0:21
3. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 50:02 + 2:19
4. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 50:19 + 2:36
5. Cigoš Pavel 0120001 C OB Česká 51:34 + 3:51
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 57:48 + 10:05
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 58:19 + 10:36
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 59:32 + 11:49
9. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 60:14 + 12:31
10. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 60:47 + 13:04
11. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 62:37 + 14:54
12. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 66:26 + 18:43
13. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 66:31 + 18:48
14. Jaroš Vojtěch JPV5706 C Oddíl OS SK Prostějov 66:39 + 18:56
15. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 77:40 + 29:57
16. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:41 + 29:58
17. Buráň Zdeněk 0080001 C BzB 78:49 + 31:06
18. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 81:43 + 34:00
19. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 83:07 + 35:24
20. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 87:28 + 39:45
21. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 98:49 + 51:06
22. Fučík Radek ABM6512 C KOB ALFA Brno 114:22 + 66:39
Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová DISK

H65C 3.60 km, 125 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:25
2. Törnqvist Kent SPRXXXX C SK SKI - SPORT Praděd 41:10 + 4:45
3. Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 54:52 + 18:27
4. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. brněnská 58:15 + 21:50
5. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 64:55 + 28:30
6. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 66:58 + 30:33
7. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 72:39 + 36:14
Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov DISK

H70C 3.30 km, 100 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 33:48
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 43:46 + 9:58
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 44:25 + 10:37
4. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:14 + 12:26
4. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 46:14 + 12:26
6. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 48:19 + 14:31
7. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 51:29 + 17:41
8. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 61:23 + 27:35
9. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 69:44 + 35:56
10. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 76:01 + 42:13
11. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 76:18 + 42:30
12. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 97:08 + 63:20

HD10N 1.80 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lipenská Jana Marie KON1191 C KOB Konice 13:15
2. Lipenský Jan František KON1131 C KOB Konice 13:35 + 0:20
3. Tempír Jáchym UOL1300 C SOB Olomouc 15:54 + 2:39
4. Pala Barbora 0180001 C SK Brno Žabovřesky 17:19 + 4:04
5. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 17:35 + 4:20
6. Zatloukal Lukáš HOB12XX C SK OB Horní Benešov 17:58 + 4:43
7. Gebauer Jan SSU1400 C SK Severka Šumperk 18:39 + 5:24
8. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 22:21 + 9:06
9. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 37:13 + 23:58

HDR 1.80 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malasková Linda 0100001 C DDM Olomouc 14:37
2. Bednář Richard UOL1400 C SOB Olomouc 15:13 + 0:36
3. Švanda Ondřej UOL C SOB Olomouc 15:35 + 0:58
4. Malaska Vojtěch 010XXXX C DDM Olomouc 16:11 + 1:34
5. Průšová Barbora 0060001 C TJ Tesla Brno 17:19 + 2:42
6. Fleissig Antonín 0160003 C Rychtářov 17:21 + 2:44
7. Pešek Lukáš LOU C SK Moravan Louňovice 17:24 + 2:47
8. Vala Karel ASU C Magnus Orienteering 17:50 + 3:13
9. Pala Tereza ZBM C SK Žabovřesky Brno 18:36 + 3:59
10. Kropáček Šimon STE1400 C SK SKI-OB Šternberk 18:51 + 4:14
11. Tempír Vilém 0140003 C neregistrovani 19:36 + 4:59
12. Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk 20:24 + 5:47
13. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:28 + 5:51
14. Krejčí Viktor PTE1401 C TJ Sokol Ptení 21:09 + 6:32
15. Vlčková Barbora 0050001 C KSU 22:46 + 8:09
16. Dostálová Elena KON1288 C KOB Konice 23:27 + 8:50
17. Dostálová Jolana KON1062 C KOB Konice 23:28 + 8:51
18. Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 24:26 + 9:49
19. Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk 27:51 + 13:14
20. Slezáková Inka ZBM1750 C SK Žabovřesky Brno 28:13 + 13:36
21. Krajíčková Karolína KON C KOB Konice 31:07 + 16:30
22. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 31:17 + 16:40
23. Bublová Matylda UOL1550 C SOB Olomouc 36:09 + 21:32
24. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. brněnská 42:35 + 27:58
25. Růžková Amálie PBM1650 C TJ Spartak 1. brněnská 51:34 + 36:57
26. Dokoupilová Simona VBM1553 C VSK Mendelu Brno 75:30 + 60:53
Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno DISK

P 2.60 km, 110 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 26:23
2. Bárta Zbyněk RBK C SK Radioklub Blansko 27:01 + 0:38
3. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 28:34 + 2:11
4. Mikula Martin C 28:40 + 2:17
5. Kopecká Tereza SSU8000 C SK Severka Šumperk 33:16 + 6:53
6. Kutá Alena 0140002 C neregistrovani 33:23 + 7:00
7. Francová Martina C 33:40 + 7:17
8. Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 33:49 + 7:26
9. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 34:21 + 7:58
10. Smolen Karel GIG C GIGANT Orienteering 34:49 + 8:26
11. Ryšavý Miloš TBM7607 C KOS TJ Tesla Brno 37:09 + 10:46
11. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:09 + 10:46
13. Klapková Jarmila PTE7150 C TJ Sokol Ptení 38:27 + 12:04
14. Václavková Lenka KON8155 C KOB Konice 39:05 + 12:42
15. Gebauer Lubomír SSU8300 C SK Severka Šumperk 39:32 + 13:09
16. Janeček Petr UOL7301 C SOB Olomouc 39:56 + 13:33
17. Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 40:16 + 13:53
18. Janečková Moťková Jitka UOL7151 C SOB Olomouc 41:45 + 15:22
19. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 42:11 + 15:48
20. Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice 43:58 + 17:35
21. Chmelařová Blanka 0110001 C péčkaři 45:06 + 18:43
22. Buráňová Hana 0080002 C BzB 45:13 + 18:50
23. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:38 + 21:15
24. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 47:40 + 21:17
25. Ryszkowski Slavomír SSU7800 C SK Severka Šumperk 50:23 + 24:00
26. Dvořáková Martina RBK7253 C SK Radioklub Blansko 50:43 + 24:20
27. Janča Jaroslav 0130001 C JJ MILLING 52:40 + 26:17
28. Kutscherauerová Andrea BBM7550 C BETA URSUS Rosice 53:13 + 26:50
29. Sobková Lenka 0060002 C TJ Tesla Brno 54:35 + 28:12
30. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. brněnská 55:44 + 29:21
31. Procházková Samantha SBR0851 C SKOB Bruntál 59:43 + 33:20
32. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 64:27 + 38:04
32. Bergmannová Petra STE8651 C SK SKI-OB Šternberk 64:27 + 38:04
34. Janigová Kristýna SSU9650 C SK Severka Šumperk 65:02 + 38:39
35. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 66:24 + 40:01
36. Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 79:36 + 53:13
37. Fučík Tadeáš C 93:43 + 67:20