Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : TRI (46)

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Bezručova vyhlídka u Sedlišť
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Studánka v Hájku, 1 : 4000, E 2,5 m, stav duben 2021
Ředitel závodu:
Popieluchová Ivona - R3
Hlavní rozhodčí:
Mutina Vlastimil - R3
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HDR     P    

D10C 1.20 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Řádková Zuzana TRI1151 C TJ TŽ Třinec 29:18 + 12:51

D12C 1.50 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 17:09 + 4:58
6. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 21:23 + 9:12

D14C 1.60 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Czerneková Adéla TRI0854 C TJ TŽ Třinec 29:03 + 13:01

D16C 1.80 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 14:42 + 2:19
6. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 23:30 + 11:07
7. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 23:57 + 11:34

D18C 2.00 km, 45 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 17:16
2. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 18:53 + 1:37
4. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 21:13 + 3:57

D45C 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 21:40 + 3:54

D55C 1.70 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 18:37 + 2:23
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 19:11 + 2:57

H10N 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 15:17 + 2:55
4. Zielina Tomasz TRI1204 C TJ TŽ Třinec 21:02 + 8:40
5. Kowalczyk Jáchym TRI1203 C TJ TŽ Třinec 22:34 + 10:12
7. Szymeczek Michal TRI1100 C TJ TŽ Třinec 40:20 + 27:58
MS Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 20:03 + 7:41

H10C 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 11:14

H12C 1.50 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 11:57
6. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 16:14 + 4:17
7. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 17:06 + 5:09
11. Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec 24:17 + 12:20
Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec DISK

H14C 1.70 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec 17:49 + 3:16

H16C 2.10 km, 40 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 23:23 + 7:41

H18C 2.30 km, 70 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 17:22
3. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 18:50 + 1:28
4. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 19:26 + 2:04
7. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 31:50 + 14:28

H21C 2.60 km, 80 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1382

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 18:20 1441

H35C 2.20 km, 50 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 21:40 + 4:46
6. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 26:07 + 9:13

H45C 2.00 km, 45 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 23:04 + 5:40
21. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 53:07 + 35:43

H55C 1.80 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 16:46

H70C 1.60 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 52:16 + 37:13

HDR 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 27:31 + 11:02

P 1.70 km, 35 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 14:32
3. Mokrosz Marek TRI8400 C TJ TŽ Třinec 16:35 + 2:03
6. Zielina Marek TRI8001 C TJ TŽ Třinec 21:35 + 7:03
7. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 22:32 + 8:00
9. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 24:26 + 9:54
11. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 29:18 + 14:46
12. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 29:56 + 15:24
14. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 41:01 + 26:29