Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : TRI (33)

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
lesní louka
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Bažantnice
Ředitel závodu:
Petr Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Juřeník Josef - R2
Stavitel tratí:
Berger Tomáš - R3, Juřeníková Eva
JURY:
Hadač Miroslav, Jakobi Zdeněk, Jurčák Karel
Protokol:
Závod se uskutečnil za krásného podzimního počasí se svitem slunce během závodu. Po skončení závodu a vyhlášení výsledků se počasí zhoršilo a pořadatelé sbírání kontrol a úklid shromaždiště již prováděli za dešťové přeháňky.
Během závodu ani po jeho skončení nebyl podán protest proti porušení pravidel nebo k výsledkům..
Během závodu taky nedošlo k úrazu nebo k jakémukoliv rušivému momentu.
Kategorie:
D10C     D12C     D16C     D18C     D21C     D45C     D55C     H12C     H14C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     P4     P7    

D10C 2.90 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řádková Zuzana TRI1151 TJ TŽ Třinec 35:06
6. Urbanczyková Nela TRI1150 TJ TŽ Třinec 66:06 + 31:00

D12C 3.30 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 29:19

D16C 5.80 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 51:43
3. Krčková Lucie TRI0550 TJ TŽ Třinec 59:52 + 8:09

D18C 6.50 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 53:21

D21C 7.60 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2374

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 72:44 + 14:16 2025

D45C 5.80 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 53:20 + 2:41

D55C 4.50 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 46:55 + 0:11

H12C 3.30 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 22:10
3. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 27:04 + 4:54
5. Kubien Tomáš TRI1002 TJ TŽ Třinec 32:25 + 10:15
10. Škoda Matěj TRI1001 TJ TŽ Třinec 50:19 + 28:09

H14C 4.80 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 36:57 + 0:03
4. Tuharský Tobiáš TRI0701 TJ TŽ Třinec 42:20 + 5:26

H18C 8.00 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 53:03 + 3:35
3. Martynek Petr TRI0304 TJ TŽ Třinec 56:12 + 6:44

H21C 11.40 km, 180 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6100

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 73:37 + 1:54 6125
9. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 90:31 + 18:48 4731
12. Košut Lukáš TRI9400 TJ TŽ Třinec 114:00 + 42:17 2793

H35C 8.00 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 59:39

H45C 7.30 km, 115 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 68:41 + 12:35

H55C 6.80 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prokop Lubomír TRI6001 TJ TŽ Třinec 60:53
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 62:10 + 1:17
3. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 63:58 + 3:05

H70C 3.80 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Opletal Jaroslav TRI3700 TJ TŽ Třinec 105:25 + 64:03

P4 4.20 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Krhutová Martina TRI7450 TJ TŽ Třinec 44:33 + 6:58
5. Krupa David TRI7602 TJ TŽ Třinec 45:27 + 7:52
7. Tuharská Aneta TRI7751 TJ TŽ Třinec 46:25 + 8:50
16. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 66:53 + 29:18
17. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 66:59 + 29:24

P7 6.50 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czudek Tomasz TRI8600 TJ TŽ Třinec 57:43
5. Navrátil Adam TRI9900 TJ TŽ Třinec 95:46 + 38:03