Logo
Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Zdislavice
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Vinohradčík, 1:10 000, E=5m, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Dittrich Pavel - R2
Stavitel tratí:
Vlček Roman - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 1.88 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 44:15
2. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:23 + 2:08
3. Svobodová Natálie TZL1251 SKOB Zlín 63:01 + 18:46

D12C 2.15 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 16:59
2. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 18:24 + 1:25
3. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:23 + 3:24
4. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 23:07 + 6:08
5. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 23:10 + 6:11
6. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 27:20 + 10:21
7. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 27:21 + 10:22
8. Myšáková Olga SKM1050 KOB Směr Kroměříž 29:46 + 12:47
9. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 31:05 + 14:06
10. Héčová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 32:43 + 15:44
11. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 34:37 + 17:38
12. Poslušná Katka TZL1051 SKOB Zlín 43:24 + 26:25

D14C 2.52 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:40
2. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 27:38 + 0:58
3. Špaňhelová Jana VIC0888 OB Vizovice 28:30 + 1:50
4. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 39:31 + 12:51
Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

D16C 2.79 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 26:24

D21C 4.52 km, 185 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 36:34
2. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 42:42 + 6:08
3. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 43:17 + 6:43
4. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 62:29 + 25:55
5. Polášková Kristýna TZL8888 SKOB Zlín 64:23 + 27:49

D35C 4.03 km, 170 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 42:37
2. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 44:43 + 2:06
3. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 50:21 + 7:44
4. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 65:30 + 22:53

D45C 3.68 km, 140 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:20
2. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 50:19 + 18:59
3. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 51:56 + 20:36

D65C 2.43 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 29:19
2. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:40 + 14:21

H10C 1.88 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 17:14
2. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 25:43 + 8:29
3. Jahudka Štěpán TZL1101 SKOB Zlín 27:40 + 10:26
4. Brucháček Jan TZL1201 SKOB Zlín 28:03 + 10:49
5. Boledovič Adam HLV1113 KČT - OB Holešov 29:28 + 12:14
6. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:18 + 14:04

H12C 2.40 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 16:36
2. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 16:42 + 0:06
3. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 22:01 + 5:25
4. Lunga Viktor TZL1007 SKOB Zlín 25:29 + 8:53
5. Černoch Jakub SKM1002 KOB Směr Kroměříž 26:49 + 10:13
6. Michalica Štěpán LCE0904 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:49 + 26:13
7. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 45:12 + 28:36
8. Brázdil Lukáš HLV0905 KČT - OB Holešov 50:30 + 33:54
9. Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín 50:35 + 33:59
Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín DISK

H14C 2.79 km, 95 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:39
2. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 21:04 + 0:25
3. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 22:33 + 1:54
4. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 23:44 + 3:05
5. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 25:54 + 5:15
6. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 26:43 + 6:04
7. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 27:26 + 6:47
8. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 28:56 + 8:17
9. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 29:57 + 9:18
10. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 36:55 + 16:16
11. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 38:56 + 18:17
12. Křížka Martin VIC0802 OB Vizovice 43:30 + 22:51
Minařík Petr TZL0709 SKOB Zlín DISK

H16C 3.07 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 40:33
2. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 42:33 + 2:00

H18C 4.32 km, 160 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 34:48
2. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 43:46 + 8:58

H21C 5.30 km, 210 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5856

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 37:56 5912
2. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 38:13 + 0:17 5868
3. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 38:45 + 0:49 5787
4. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 40:51 + 2:55 5466
5. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 42:36 + 4:40 5198
6. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:18 + 6:22 4938
7. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 50:09 + 12:13 4044

H35C 4.52 km, 185 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 35:07
2. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 36:52 + 1:45
3. Sadílek Ondřej OTK7300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:31 + 4:24
4. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 42:01 + 6:54
5. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:20 + 9:13
6. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 44:24 + 9:17
7. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:49 + 10:42
8. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 45:55 + 10:48
9. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 45:58 + 10:51
10. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 48:05 + 12:58
11. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 49:44 + 14:37
12. Špaňhel Zdeněk VIC7631 OB Vizovice 61:41 + 26:34
13. Novotný Marek TZL7301 SKOB Zlín 79:44 + 44:37

H45C 4.03 km, 170 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokluda Ondřej 0020001 FreeRun Zlín 59:40

H55C 3.68 km, 140 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:51
2. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 43:06 + 4:15
3. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:15 + 16:24
4. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:10 + 31:19

H65C 2.83 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žárský Jan SKM KOB Směr Kroměříž 42:30
2. Wiedermann Jaroslav SKM4905 KOB Směr Kroměříž 58:48 + 16:18

HD10N 4.44 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 44:52
2. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 47:17 + 2:25
3. Rytířová Denisa SKM1150 KOB Směr Kroměříž 62:22 + 17:30
4. Škodová Michaela LCE1352 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:31 + 27:39
5. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 76:15 + 31:23

HDR 4.49 km, 135 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rytířová Michaela SKM1151 KOB Směr Kroměříž 33:22
2. Rytířová Alžběta SKM1350 KOB Směr Kroměříž 33:26 + 0:04
3. Hozík Šimon TZL SKOB Zlín 38:33 + 5:11
4. Kindl Oskar UOL1401 SOB Olomouc 39:44 + 6:22
5. Přibylovi Ema a Vašík 42:50 + 9:28
6. Brucháček Matěj 46:02 + 12:40
7. Svoboda Šimon 0010001 SvoboTeam 52:16 + 18:54
8. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 57:31 + 24:09
9. Vintrová Matylda TZL1551 SKOB Zlín 66:20 + 32:58
Hanáková Ema SKM0952 KOB Směr Kroměříž DISK
Přibyl Fanda DISK
Pěčková Natálie SKM1550 KOB Směr Kroměříž DISK
Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín DISK

P 2.30 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Romaňák Jan SKMxx02 KOB Směr Kroměříž 27:19
2. Myšák Miroslav SKM KOB Směr Kroměříž 32:01 + 4:42

T 3.77 km, 150 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlček Václav 0030001 neregistrovaný - kadlček 39:04
2. Darebník Ladislav SKMxx01 KOB Směr Kroměříž 40:33 + 1:29
3. Svoboda Petr 0010002 SvoboTeam 47:26 + 8:22
4. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 50:11 + 11:07
5. Špaňhelová Lenka VIC7753 OB Vizovice 66:33 + 27:29