Logo
Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Pobučí, louka na okraji obce
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Slavoňovský les, 1 : 10 000, e = 5m, ISOM2017, stav 08/2021, mapovali Zdeněk Rajnošek (2021, HK) a Vojtěch Král (2020)
Ředitel závodu:
Pavlík Radek
Hlavní rozhodčí:
Strachota Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Štoudek Martin, Navrátil Tomáš - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HDR     P    

D10C 1.67 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 16:44
2. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 20:40 + 3:56
3. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 22:40 + 5:56
4. Kopecká Eliška SSU1252 SK Severka Šumperk 22:57 + 6:13
5. Havlíková Michaela 0060001 KVS Šumperk 25:40 + 8:56
6. Matyšková Stela PLU1150 TJ SOKOL Plumlov 30:24 + 13:40
7. Tichá Anna SSU1150 SK Severka Šumperk 41:10 + 24:26
Janků Michala STE1150 SK SKI-OB Šternberk DISK

D12C 2.10 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hýblová Eliška JPV0952 Oddíl OS SK Prostějov 23:16
2. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:47 + 1:31
3. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:43 + 8:27
4. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 32:31 + 9:15
5. Gottwaldová Amálie STE0952 SK SKI-OB Šternberk 34:41 + 11:25
6. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:27 + 26:11
7. Fialová Andrea KON1061 KOB Konice 51:12 + 27:56
8. Závodná Kateřina SSU1050 SK Severka Šumperk 55:29 + 32:13
9. Zapletalová Anna KON0979 KOB Konice 57:09 + 33:53
10. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 59:53 + 36:37
11. Kvášová Kateřina UOL1051 SOB Olomouc 70:08 + 46:52

D14C 2.29 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 28:55
2. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 31:17 + 2:22
3. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 31:24 + 2:29
4. Matoušková Johana STE0751 SK SKI-OB Šternberk 33:54 + 4:59
5. Klapková Alžběta PTE0852 TJ Sokol Ptení 42:33 + 13:38
6. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:43 + 15:48
7. Pinkavová Eliška JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 44:51 + 15:56
8. Richtrová Ema SSU0753 SK Severka Šumperk 46:08 + 17:13
9. Dvořáková Ema KON0777 KOB Konice 49:37 + 20:42
10. Vrbová Marie PTE0850 TJ Sokol Ptení 52:24 + 23:29
11. Vavrdová Karolína PTE0880 TJ Sokol Ptení 52:37 + 23:42
12. Zaoralová Eliška SSU0752 SK Severka Šumperk 53:23 + 24:28
13. Fialová Anna KON0779 KOB Konice 57:56 + 29:01

D16C 2.61 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkavová Hana JPV0551 Oddíl OS SK Prostějov 43:24
2. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 44:12 + 0:48
3. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 45:15 + 1:51
4. Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc 50:55 + 7:31
5. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 51:13 + 7:49
6. Doláková Adéla JPV0550 Oddíl OS SK Prostějov 57:44 + 14:20
7. Přibylová Anežka OSN0551 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:37 + 16:13
8. Juřinová Adéla KSU0650 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:28 + 19:04

D18C 3.24 km, 145 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 48:47
2. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:30 + 0:43

D21C 3.75 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 49:07
2. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 58:14 + 9:07
3. Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 74:30 + 25:23

D35C 3.38 km, 150 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice 39:46
2. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 44:58 + 5:12
3. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 45:36 + 5:50
4. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 49:21 + 9:35
5. Paloncý Jana KSU7878 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:22 + 10:36
6. Zapletalová Kamila KON7979 KOB Konice 51:07 + 11:21
7. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 56:46 + 17:00
8. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 57:37 + 17:51
9. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 59:46 + 20:00
10. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 60:07 + 20:21
11. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 64:34 + 24:48
12. Pinkavová Helena JPV7767 Oddíl OS SK Prostějov 65:14 + 25:28
13. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 65:49 + 26:03
14. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 67:21 + 27:35
15. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:45 + 28:59
16. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 69:17 + 29:31
17. Zrůbková Dana PTE7850 TJ Sokol Ptení 76:28 + 36:42
18. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 90:12 + 50:26
19. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 113:00 + 73:14

D45C 3.16 km, 140 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 47:49
2. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 48:18 + 0:29
3. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 49:47 + 1:58
4. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 50:25 + 2:36
5. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 52:16 + 4:27
6. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:13 + 7:24
7. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 56:46 + 8:57
8. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 57:37 + 9:48
9. Mikošková Iveta STE7150 SK SKI-OB Šternberk 57:45 + 9:56
10. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:39 + 15:50
11. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 64:30 + 16:41
12. Klapková Jarmila PTE7150 TJ Sokol Ptení 76:40 + 28:51
13. Hýblová Iveta JPV7474 Oddíl OS SK Prostějov 100:46 + 52:57

D55C 2.53 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:02
2. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 43:13 + 7:11
3. Špacírová Danuše UOL5852 SOB Olomouc 70:47 + 34:45
4. Roubalíková Iva 0030002 ZŠ Těšetice 81:22 + 45:20
5. Gilíková Marie 0050001 - 100:28 + 64:26

D65C 2.28 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 67:08

DH10N 1.68 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ebnerová Alena KON1171 KOB Konice 24:47
2. Tempír Jáchym UOL1300 SOB Olomouc 28:33 + 3:46
3. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 41:23 + 16:36
4. Michlová Barbora SSU1251 SK Severka Šumperk 44:51 + 20:04

H10C 1.87 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jáchym PTE1111 TJ Sokol Ptení 18:59
2. Mrkvica Jan ZLH1100 OOB TJ Zlaté Hory 23:16 + 4:17
3. Vlček Antonín KSU1121 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:05 + 7:06
4. Václavek Alois KON1132 KOB Konice 30:10 + 11:11
5. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 38:10 + 19:11
6. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 41:07 + 22:08
7. Macek Václav ASU1249 Magnus Orienteering 43:38 + 24:39

H12C 2.19 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupilík Vít ASU0911 Magnus Orienteering 21:50
2. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 22:12 + 0:22
3. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:13 + 0:23
4. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 24:12 + 2:22
5. Heiser Matěj SSU0900 SK Severka Šumperk 25:50 + 4:00
6. Pánek Antonín SSU0901 SK Severka Šumperk 28:17 + 6:27
7. Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 28:30 + 6:40
8. Ryszkowski Ondřej SSU1001 SK Severka Šumperk 32:06 + 10:16
9. Havlík Jakub KSU1009 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:41 + 12:51
10. Vrba Antonín PTE1001 TJ Sokol Ptení 36:37 + 14:47
11. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 44:06 + 22:16
12. Profous Štěpán KSU1030 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:03 + 25:13
13. Frélich Matyáš PLU0901 TJ SOKOL Plumlov 50:05 + 28:15
14. Tempír Lukáš UOL1001 SOB Olomouc 53:12 + 31:22
15. Suchánek Matyáš PLU0903 TJ SOKOL Plumlov 54:35 + 32:45
16. Tříska David PTE1003 TJ Sokol Ptení 62:33 + 40:43
Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering DISK

H14C 2.48 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Jáchym UOL0700 SOB Olomouc 28:59
2. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 30:56 + 1:57
3. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 31:30 + 2:31
4. Pánek Ondřej SSU0702 SK Severka Šumperk 32:03 + 3:04
5. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 32:10 + 3:11
6. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:19 + 6:20
7. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 35:40 + 6:41
8. Miča Jan KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:17 + 7:18
9. Přibyl Daniel OSN0808 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:20 + 27:21
10. Juřina Marek KSU0828 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:56 + 55:57
11. Marek Vít KSU0838 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:12 + 60:13
Mikoška Jan STE0807 SK SKI-OB Šternberk DISK

H16C 3.03 km, 140 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 28:37
2. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 33:28 + 4:51
3. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 42:43 + 14:06
4. Hejtmánek Štěpán SSU0505 SK Severka Šumperk 58:46 + 30:09
5. Dvořák Štěpán KON0537 KOB Konice 66:07 + 37:30
6. Křupka Tadeáš KON0606 KOB Konice 69:35 + 40:58
Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK

H18C 3.72 km, 150 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Jan OSN0300 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:32

H21C 4.93 km, 210 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6468

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 47:32 6638
2. Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory 49:17 + 1:45 6406
3. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 49:37 + 2:05 6362
4. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:17 + 2:45 6273
5. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 52:06 + 4:34 6032
6. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 54:46 + 7:14 5679
7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 55:28 + 7:56 5586
8. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 55:38 + 8:06 5564
9. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 56:00 + 8:28 5516
10. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 58:41 + 11:09 5160
11. Gilík Marek SOP9904 OOB TJ Slezan Opava 59:46 + 12:14 5016
12. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 61:21 + 13:49 4807
13. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 62:01 + 14:29 4718
14. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 62:19 + 14:47 4679
15. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 65:49 + 18:17 4215
16. Hubáček Ondřej JPV8303 Oddíl OS SK Prostějov 66:33 + 19:01 4118
17. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 71:52 + 24:20 3413
18. Začal Martin PLU8100 TJ SOKOL Plumlov 74:57 + 27:25 3004
19. Holusek Jiří JPV0123 Oddíl OS SK Prostějov 92:09 + 44:37 725
20. Mlejnek Pavel STE7403 SK SKI-OB Šternberk 94:43 + 47:11 385
Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering DISK 0

H35C 4.21 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 0040001 ASPV OA 46:14
2. Dvořák Miloslav KON7537 KOB Konice 46:15 + 0:01
3. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 49:18 + 3:04
4. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 50:02 + 3:48
5. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 53:56 + 7:42
6. Miča Petr KSU7909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:08 + 7:54
7. Mikuš Oldřich PTE8204 TJ Sokol Ptení 54:29 + 8:15
8. Křupka Tomáš KON7717 KOB Konice 56:46 + 10:32
9. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 59:00 + 12:46
10. Vlček Jan KSU8011 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:44 + 25:30
11. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 116:26 + 70:12
Tempir Tomas 0070002 neregistrovani DISK

H45C 4.02 km, 170 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 36:41
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 40:05 + 3:24
3. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 42:34 + 5:53
4. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 45:17 + 8:36
5. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 46:01 + 9:20
6. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 46:12 + 9:31
7. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 50:22 + 13:41
8. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:19 + 16:38
9. Holý Ondřej SBR7600 SKOB Bruntál 53:49 + 17:08
10. Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk 59:00 + 22:19
11. Vodička Luděk SBR5501 SKOB Bruntál 60:46 + 24:05
12. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:57 + 26:16
13. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 63:10 + 26:29
14. Pinkava Roman JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov 63:16 + 26:35
15. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:30 + 26:49
16. Závodný Marek SSU7403 SK Severka Šumperk 66:27 + 29:46
17. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 68:40 + 31:59
18. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 69:39 + 32:58
19. Hýbl Dušan JPV7202 Oddíl OS SK Prostějov 86:45 + 50:04
20. Holusek Milan JPV6909 Oddíl OS SK Prostějov 117:32 + 80:51

H55C 3.36 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 38:30
2. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:25 + 4:55
3. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 44:33 + 6:03
4. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 44:43 + 6:13
5. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 45:34 + 7:04
6. Kubeš Jaromír PLU6219 TJ SOKOL Plumlov 52:25 + 13:55
7. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 56:58 + 18:28
8. Roubalík Radovan 0030001 ZŠ Těšetice 57:22 + 18:52
9. Raclavský Vladislav UOL6600 SOB Olomouc 58:48 + 20:18
10. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 88:48 + 50:18

H70C 2.38 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 35:02
2. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 42:43 + 7:41
3. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 45:50 + 10:48
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 50:58 + 15:56
5. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 51:47 + 16:45
6. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 55:14 + 20:12
7. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 93:45 + 58:43
8. Kroupa Jaroslav ZPV4012 KOB ZPV Prostějov 94:24 + 59:22
Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice DISK
Novotný Stanislav ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory DISK

HDR 1.62 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bábek Tom PTE1402 TJ Sokol Ptení 18:17
2. Tříska Jakub PTE1300 TJ Sokol Ptení 18:28 + 0:11
3. Hedrich Miroslav SSU0705 SK Severka Šumperk 21:20 + 3:03
4. Vala Karel ASU0012 Magnus Orienteering 26:13 + 7:56
5. Kindl Oskar UOL1401 SOB Olomouc 26:21 + 8:04
6. Pánek Milan SSU1600 SK Severka Šumperk 27:06 + 8:49
7. Gebauer Jan SSU1400 SK Severka Šumperk 27:46 + 9:29
8. Michl Jonáš SSU1500 SK Severka Šumperk 27:50 + 9:33
9. Tempir Vilem 0070001 neregistrovani 28:40 + 10:23
10. Ebnerová Barbora KON1399 KOB Konice 30:01 + 11:44
11. Wichterle Lambert 0080001 Wichterle 33:05 + 14:48
12. Matyšek Josef PLU1400 TJ SOKOL Plumlov 33:59 + 15:42
13. Wichterle Lukáš 0080002 Wichterle 34:34 + 16:17
14. Hedrich Jan SSU1101 SK Severka Šumperk 39:34 + 21:17
15. Mrkvica Vít ZLH1600 OOB TJ Zlaté Hory 43:10 + 24:53
16. Mikušová Kateřina PTE1350 TJ Sokol Ptení 46:05 + 27:48
17. Herzingerová Linda PLU1599 TJ SOKOL Plumlov 46:33 + 28:16
18. Tesařová Lucie AOP1451 Orientační Běh Opava 75:21 + 57:04
19. Tesařová Eva AOP1650 Orientační Běh Opava 77:36 + 59:19
20. Hrubá Magdaléna KSU5001 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:32 + 67:15

P 2.17 km, 95 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tříska Richard PTE7447 TJ Sokol Ptení 23:32
2. Třísková Eva PTE8050 TJ Sokol Ptení 28:39 + 5:07
3. Kváša Michal UOL7901 SOB Olomouc 30:50 + 7:18
4. Mrkvicová Radka ZLH7851 OOB TJ Zlaté Hory 33:16 + 9:44
5. Gebauer Lubomír SSU8300 SK Severka Šumperk 33:28 + 9:56
6. Fabiánek Jakub KSU0001 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:45 + 11:13
7. Havlík Jindra KSU7800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:19 + 17:47
8. Chmelařová Blanka 0010001 péčkaři 48:14 + 24:42
9. Václavek Leoš Kon8105 50:45 + 27:13
10. Janeček Petr UOL7301 SOB Olomouc 51:35 + 28:03
11. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:59 + 28:27
12. Červinková Barbora OKP9351 SK OK 24 Praha 59:14 + 35:42
13. Bartošová Dana PTE7650 TJ Sokol Ptení 66:08 + 42:36
14. Kašparová Jana STE7351 SK SKI-OB Šternberk 75:24 + 51:52
Profous Kamil KSU7200 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK
Gebauerová Jana SSU6450 SK Severka Šumperk DISK