Logo
Datum:
13.06.2021
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Ředitel závodu:
Bochenková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Houska Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Bochenková Martina - R1
JURY:
Pašek František, Fujáčková Ivana, Tomeš Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     T     Z1    

D10 1.32 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 13:24
2. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 13:45 + 0:21
3. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 14:01 + 0:37
4. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 14:32 + 1:08
5. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 15:08 + 1:44
6. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 18:06 + 4:42
7. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 18:41 + 5:17
8. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 18:55 + 5:31
9. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 19:42 + 6:18
10. Komová Barbora DOR1253 OK Dobříš 21:29 + 8:05
11. Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 21:35 + 8:11
12. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 23:11 + 9:47
13. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 23:24 + 10:00
14. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 26:14 + 12:50
15. Reichelová Šárka 0160003 BC 39:54 + 26:30
16. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 42:20 + 28:56
Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka DISK
Lorencová Kateřina DOR1251 OK Dobříš DISK

D12 1.55 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 11:37
2. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 15:20 + 3:43
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 15:28 + 3:51
4. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 16:03 + 4:26
5. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 16:49 + 5:12
6. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 16:50 + 5:13
7. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 17:40 + 6:03
8. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 17:51 + 6:14
9. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 18:35 + 6:58
10. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 19:40 + 8:03
11. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 20:42 + 9:05
12. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 20:59 + 9:22
13. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 21:26 + 9:49
14. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 21:42 + 10:05
15. Komová Johana DOR1058 OK Dobříš 21:59 + 10:22
16. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 22:35 + 10:58
17. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 23:43 + 12:06
18. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 23:53 + 12:16
19. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 24:31 + 12:54
20. Herynková Lucie RIC0952 OB Říčany 24:32 + 12:55
21. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 25:03 + 13:26
22. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 36:15 + 24:38
23. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 72:56 + 61:19
Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

D14 1.65 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 11:17
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 11:46 + 0:29
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 11:54 + 0:37
4. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 12:01 + 0:44
5. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 12:02 + 0:45
6. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 12:04 + 0:47
7. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 12:15 + 0:58
8. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 12:35 + 1:18
9. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 12:48 + 1:31
10. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 13:31 + 2:14
11. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 13:55 + 2:38
12. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 14:03 + 2:46
13. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 14:11 + 2:54
14. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:13 + 2:56
15. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 14:33 + 3:16
16. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 14:53 + 3:36
17. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 15:08 + 3:51
18. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:34 + 4:17
19. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 16:43 + 5:26
20. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 16:49 + 5:32
21. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 16:53 + 5:36
22. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 17:11 + 5:54
23. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 17:54 + 6:37
24. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 18:42 + 7:25
25. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 19:09 + 7:52
26. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 19:13 + 7:56
27. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 20:12 + 8:55
28. Syblíková Rozálie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 20:33 + 9:16
29. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 21:10 + 9:53
30. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 21:17 + 10:00
31. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:52 + 10:35
32. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 24:25 + 13:08
33. Drašarová Magdaléna DKL0752 KOB Kladno 26:50 + 15:33
Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha DISK

D16 1.64 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 12:42
2. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 13:00 + 0:18
3. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 13:16 + 0:34
4. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 13:26 + 0:44
5. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 14:36 + 1:54
6. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 15:50 + 3:08
7. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 15:56 + 3:14
8. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 19:09 + 6:27
9. Svobodová Julie FSP0651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:32 + 8:50
10. Forštová Ema DOR0658 OK Dobříš 22:07 + 9:25
Tulachová Anna VSP0554 USK Praha DISK

D18 1.90 km, 25 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 14:21
2. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 14:43 + 0:22
3. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 18:28 + 4:07
4. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 20:25 + 6:04
5. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 28:53 + 14:32
Řeháková Ludmila PGP0454 SK Praga DISK

D21L 2.25 km, 30 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6714

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 15:20 7007
2. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 16:17 + 0:57 6609
3. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 16:29 + 1:09 6526
4. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 16:46 + 1:26 6407
5. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 16:51 + 1:31 6372
6. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 17:15 + 1:55 6205
7. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 17:40 + 2:20 6030
8. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 17:46 + 2:26 5988
9. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 18:00 + 2:40 5890
10. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 18:25 + 3:05 5716
11. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 18:28 + 3:08 5695
12. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 18:29 + 3:09 5688
13. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 18:30 + 3:10 5681
14. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 19:11 + 3:51 5395
15. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 19:22 + 4:02 5318
16. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 19:36 + 4:16 5220
17. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 19:38 + 4:18 5206
18. Nováková Helena TAP8153 KOB Tretra Praha 20:05 + 4:45 5018
19. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:45 + 5:25 4739
20. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:49 + 5:29 4711
21. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 21:05 + 5:45 4599
22. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 21:19 + 5:59 4502
23. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:20 + 6:00 4495
24. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 22:20 + 7:00 4076
25. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 23:13 + 7:53 3706
26. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 24:22 + 9:02 3224
27. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 24:36 + 9:16 3127
28. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 26:48 + 11:28 2205
29. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 27:52 + 12:32 1759
30. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 29:37 + 14:17 1026
31. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 31:42 + 16:22 154
32. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 32:57 + 17:37 0
Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

D21K 1.90 km, 25 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1552

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 19:24 1592
2. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 20:08 + 0:44 1535
3. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 20:14 + 0:50 1527
4. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 20:15 + 0:51 1526
5. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:16 + 1:52 1447
6. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 22:24 + 3:00 1359
7. Junková Petra STH7451 SK Studenec 22:33 + 3:09 1347
8. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 23:54 + 4:30 1242
9. Geffertová Radka FSP7650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:46 + 6:22 1096
10. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 27:09 + 7:45 989
11. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 27:58 + 8:34 925
12. Hüblová Kateřina FSP7750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:53 + 12:29 620
13. Cooiman Markéta MKP8050 SK GORDIC Praha Kačerov 32:20 + 12:56 585
14. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 35:35 + 16:11 332
Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha DISK 0
Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Ščehovičová Zuzana 0100002 EBB DISK

H10 1.42 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 12:08
2. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 14:00 + 1:52
3. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 14:56 + 2:48
4. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 19:13 + 7:05
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 19:45 + 7:37
6. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 20:48 + 8:40
7. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 21:10 + 9:02
8. Dostál Václav DOR1202 OK Dobříš 23:43 + 11:35
9. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 24:17 + 12:09
10. Basista Tobiáš DOR1109 OK Dobříš 25:59 + 13:51
11. Svatý Filip PGP1101 SK Praga 26:27 + 14:19
12. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 26:52 + 14:44
13. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 27:21 + 15:13
14. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 27:49 + 15:41
15. Řehák Prokop PGP1203 SK Praga 29:05 + 16:57
16. Drašar Matouš DKL1301 KOB Kladno 29:18 + 17:10
17. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 31:39 + 19:31
18. Pinkava Jonáš FSP1102 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:53 + 21:45
19. Szárszoi Eduard DOR1203 OK Dobříš 34:55 + 22:47
20. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 36:01 + 23:53
21. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 38:11 + 26:03

H12 1.58 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 13:34
1. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 13:34
3. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 13:36 + 0:02
4. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 13:42 + 0:08
5. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 14:14 + 0:40
6. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 14:27 + 0:53
7. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 14:58 + 1:24
8. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 16:50 + 3:16
8. Vozábal David PGP0904 SK Praga 16:50 + 3:16
10. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 17:44 + 4:10
11. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 17:51 + 4:17
12. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 18:19 + 4:45
13. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 18:20 + 4:46
14. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 19:41 + 6:07
15. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 20:21 + 6:47
16. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 21:16 + 7:42
17. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 21:51 + 8:17
18. Černý Martin RIC1004 OB Říčany 22:41 + 9:07
19. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 22:44 + 9:10
20. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 23:34 + 10:00
21. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 26:46 + 13:12
22. Hučín Kryštof DOR1003 OK Dobříš 31:08 + 17:34
23. Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 46:28 + 32:54
Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda DISK
Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš DISK
Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš DISK
Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha DISK

H14 1.58 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 9:38
2. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 9:55 + 0:17
3. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:19 + 0:41
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 10:41 + 1:03
5. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 10:43 + 1:05
6. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 10:56 + 1:18
7. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 11:01 + 1:23
8. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 11:04 + 1:26
9. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 11:12 + 1:34
10. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 11:44 + 2:06
11. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 11:45 + 2:07
12. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 12:07 + 2:29
13. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 12:21 + 2:43
14. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 12:35 + 2:57
15. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 12:48 + 3:10
16. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 12:56 + 3:18
17. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 13:21 + 3:43
18. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 13:31 + 3:53
19. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 13:48 + 4:10
20. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 14:11 + 4:33
21. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 14:13 + 4:35
22. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 14:14 + 4:36
23. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 14:29 + 4:51
24. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 14:35 + 4:57
25. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:52 + 5:14
26. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 14:54 + 5:16
27. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 15:05 + 5:27
28. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 16:56 + 7:18
29. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 19:27 + 9:49
30. Baumruk Štěpán DKP0917 Oddíl OB Kotlářka 19:54 + 10:16
31. Pinkava Vojtěch FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:52 + 15:14
Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš DISK
Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha DISK
Termer Štěpán VSP0807 USK Praha DISK
Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš DISK

H16 1.98 km, 25 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 13:31
2. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 14:58 + 1:27
3. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 15:50 + 2:19
4. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 16:15 + 2:44
5. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:22 + 2:51
6. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 16:31 + 3:00
7. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 16:40 + 3:09
8. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 17:30 + 3:59
9. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 17:32 + 4:01
10. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 17:37 + 4:06
11. Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:27 + 4:56
12. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 19:02 + 5:31
13. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 20:07 + 6:36
14. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 20:23 + 6:52
15. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 20:30 + 6:59
16. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 21:56 + 8:25
17. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:54 + 9:23
18. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:06 + 9:35
19. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 24:26 + 10:55
Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany DISK
Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha DISK

H18 2.40 km, 25 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Quido PGP0410 SK Praga 27:47
2. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 28:37 + 0:50
Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole DISK

H21L 2.70 km, 40 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7386

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 16:25 7667
2. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 17:20 + 0:55 7270
3. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 17:27 + 1:02 7220
4. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 18:05 + 1:40 6946
5. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 18:25 + 2:00 6802
6. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 18:31 + 2:06 6758
7. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 18:37 + 2:12 6715
8. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 18:45 + 2:20 6657
9. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 18:46 + 2:21 6650
10. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 19:07 + 2:42 6499
10. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 19:07 + 2:42 6499
12. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 19:16 + 2:51 6434
13. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 19:34 + 3:09 6304
14. Junek Petr STH7801 SK Studenec 19:57 + 3:32 6138
15. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 20:05 + 3:40 6080
16. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 20:09 + 3:44 6051
17. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 20:12 + 3:47 6030
18. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 20:25 + 4:00 5936
19. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 20:40 + 4:15 5828
20. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 20:59 + 4:34 5691
21. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 21:09 + 4:44 5619
22. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 21:11 + 4:46 5604
23. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:20 + 4:55 5539
23. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 21:20 + 4:55 5539
25. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 21:33 + 5:08 5446
26. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 21:47 + 5:22 5345
27. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 21:51 + 5:26 5316
28. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 22:17 + 5:52 5128
29. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 22:21 + 5:56 5099
30. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 22:31 + 6:06 5027
31. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 22:32 + 6:07 5020
32. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 22:36 + 6:11 4991
33. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 23:03 + 6:38 4796
34. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 23:04 + 6:39 4789
35. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 23:09 + 6:44 4753
36. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 23:21 + 6:56 4667
37. Janas Petr PGP7106 SK Praga 23:22 + 6:57 4659
38. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 23:23 + 6:58 4652
39. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 23:33 + 7:08 4580
40. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 24:40 + 8:15 4097
41. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 24:46 + 8:21 4054
42. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:00 + 8:35 3953
43. Komín David PGP7405 SK Praga 25:13 + 8:48 3859
44. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 25:33 + 9:08 3715
45. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 25:43 + 9:18 3642
46. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 25:56 + 9:31 3549
47. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 26:50 + 10:25 3159
48. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 26:52 + 10:27 3145
49. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 27:02 + 10:37 3073
50. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 28:35 + 12:10 2402
51. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 28:49 + 12:24 2301
52. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 32:11 + 15:46 844
53. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 38:40 + 22:15 0
54. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 44:56 + 28:31 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun DISK 0
Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný DISK 0
Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga DISK 0
Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0

H21K 2.40 km, 25 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1237

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení 18:06 1427
2. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 23:00 + 4:54 1143
3. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 23:04 + 4:58 1140
4. Gajdoš Martin 0100001 EBB 23:05 + 4:59
5. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 24:24 + 6:18 1062
6. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 25:02 + 6:56 1026
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 25:12 + 7:06 1016
8. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 25:21 + 7:15 1008
9. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 26:00 + 7:54 970
10. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 26:05 + 7:59 965
11. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 26:14 + 8:08 956
12. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 26:26 + 8:20 945
13. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 27:16 + 9:10 897
14. Hübl Karel FSP7802 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:47 + 11:41 751
15. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 31:11 + 13:05 670
16. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 32:12 + 14:06 612
17. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 32:19 + 14:13 605
18. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:53 + 17:47 399
19. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 36:57 + 18:51 337
20. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 77:03 + 58:57 0
Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha DISK 0
Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun DISK 0

T 1.83 km, 20 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 13:13
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 13:16 + 0:03
3. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 13:34 + 0:21
4. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 14:11 + 0:58
5. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 14:35 + 1:22
6. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 14:47 + 1:34
7. Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka 15:27 + 2:14
8. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 16:09 + 2:56
9. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 16:14 + 3:01
10. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:20 + 3:07
10. Dolák Ondřej DKP8002 Oddíl OB Kotlářka 16:20 + 3:07
12. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 16:23 + 3:10
13. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 16:33 + 3:20
14. Kukačková Renata FSP7951 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:42 + 3:29
15. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 17:02 + 3:49
16. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 17:09 + 3:56
17. Drašar Tomáš DKL7600 KOB Kladno 17:11 + 3:58
18. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 17:16 + 4:03
19. Štěp Adam PGP7407 SK Praga 17:34 + 4:21
20. Král Lukáš 0060001 Netrefím domu 17:43 + 4:30
21. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 17:44 + 4:31
22. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 17:55 + 4:42
23. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 18:14 + 5:01
24. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 18:17 + 5:04
25. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 18:23 + 5:10
26. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 18:39 + 5:26
27. Hruška Peter 0170001 Neregistrovaní Hruškovi 18:47 + 5:34
28. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 19:02 + 5:49
29. Vojtěchovský Martin 0130001 Dezorientovaní 19:12 + 5:59
30. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 19:17 + 6:04
31. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 19:28 + 6:15
32. Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda 19:29 + 6:16
33. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 6:34
34. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 19:54 + 6:41
35. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:55 + 6:42
36. Reichel Tomáš 0160002 BC 20:15 + 7:02
37. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 20:19 + 7:06
38. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 20:39 + 7:26
39. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 21:06 + 7:53
40. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 21:17 + 8:04
41. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:18 + 8:05
42. Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha 21:33 + 8:20
42. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 21:33 + 8:20
44. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 22:10 + 8:57
45. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 22:26 + 9:13
46. Král Samuel MFP0801 Matfyz Praha 22:39 + 9:26
47. Šnejdar Ondřej 0020001 - 22:53 + 9:40
48. Hroch Tomáš 0190001 hroši 23:23 + 10:10
49. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 23:26 + 10:13
50. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 23:28 + 10:15
51. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 23:32 + 10:19
52. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 23:35 + 10:22
53. Tučný Jan 0050001 Tučňáci OB 24:04 + 10:51
54. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 24:33 + 11:20
55. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:56 + 11:43
56. Herynková Irena RIC7750 OB Říčany 24:57 + 11:44
57. Hroch Šimon 0190002 hroši 25:11 + 11:58
58. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 25:17 + 12:04
59. Hrušková Jana 0170002 Neregistrovaní Hruškovi 25:56 + 12:43
60. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 26:18 + 13:05
61. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 26:26 + 13:13
62. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 26:29 + 13:16
63. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 27:41 + 14:28
64. Svatá Ivana PGP7652 SK Praga 27:45 + 14:32
65. Štěpová Dana PGP7456 SK Praga 27:59 + 14:46
66. Nedas Dušan 0030001 Neregistrovaný 29:14 + 16:01
67. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 30:04 + 16:51
68. Malá Martina 0050002 Tučňáci OB 34:40 + 21:27
69. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 35:22 + 22:09
70. Reichelová Monika 1000000 35:27 + 22:14
71. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:19 + 23:06
72. Horáková Dana 0090001 PUSTIK 43:00 + 29:47
73. Van Dorp Vianne 0120001 The Dutchies 48:06 + 34:53
Maleček Vít PGP6801 SK Praga DISK
Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice DISK
Reichel Vít 0160001 BC DISK
Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka DISK
Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice DISK

Z1 1.20 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 12:46
2. Frolov Roman DKP1505 Oddíl OB Kotlářka 13:50 + 1:04
3. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:34 + 2:48
4. Kukačková Johana FSP1056 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:27 + 3:41
5. Kukačková Jana FSP1251 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:33 + 3:47
6. Tejklová Stela TAP1254 KOB Tretra Praha 16:39 + 3:53
7. Černá Andrea 0180001 VŠTJ Ekonom 17:14 + 4:28
8. Silovská Natálie RIC1452 OB Říčany 17:41 + 4:55
9. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 17:43 + 4:57
10. Hůlka Josef FSP1104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:41 + 5:55
11. Baldrian František VSP1600 USK Praha 19:23 + 6:37
12. Pavlíková Barbora ODV1252 TJ Aero Odolena Voda 21:37 + 8:51
13. Barhoňová Marie ODV1251 TJ Aero Odolena Voda 22:06 + 9:20
14. Bartál Dan FSP1106 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:32 + 9:46
15. Král Maxmilián 0140001 KŠ Antilopa 22:49 + 10:03
16. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 23:14 + 10:28
17. Pinkava Adam FSP1400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:15 + 11:29
18. Fujáček Vojtěch SJC1701 Sportcentrum Jičín 24:54 + 12:08
19. Matějovský Vojtěch DKP1209 Oddíl OB Kotlářka 26:08 + 13:22
20. Hübl Hugo FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:14 + 13:28
21. Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 26:41 + 13:55
22. Forštová Linda DOR1350 OK Dobříš 26:48 + 14:02
23. Slabá Veronika KAM0955 OK Kamenice 27:17 + 14:31
24. Bradnová Lenka KAM1253 OK Kamenice 27:19 + 14:33
25. Matoušková Edita ODV1350 TJ Aero Odolena Voda 30:19 + 17:33
26. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:16 + 18:30
27. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 32:22 + 19:36
28. Balga Daniel DKP1700 Oddíl OB Kotlářka 37:29 + 24:43
29. Balgová Aneta DKP1553 Oddíl OB Kotlářka 37:30 + 24:44
Doležal Eliáš DOR1108 OK Dobříš DISK
Kubečková Eliška DOR1650 OK Dobříš DISK