Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
13.06.2021
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Ředitel závodu:
Bochenková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Houska Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Bochenková Martina - R1
JURY:
Pašek František, Fujáčková Ivana, Tomeš Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest.

D21L 2.25 km, 30 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6714

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 15:20 7007
2. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 16:17 + 0:57 6609
3. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 16:29 + 1:09 6526
4. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 16:46 + 1:26 6407
5. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 16:51 + 1:31 6372
6. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 17:15 + 1:55 6205
7. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 17:40 + 2:20 6030
8. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 17:46 + 2:26 5988
9. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 18:00 + 2:40 5890
10. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 18:25 + 3:05 5716
11. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 18:28 + 3:08 5695
12. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 18:29 + 3:09 5688
13. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 18:30 + 3:10 5681
14. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 19:11 + 3:51 5395
15. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 19:22 + 4:02 5318
16. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 19:36 + 4:16 5220
17. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 19:38 + 4:18 5206
18. Nováková Helena TAP8153 KOB Tretra Praha 20:05 + 4:45 5018
19. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:45 + 5:25 4739
20. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:49 + 5:29 4711
21. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 21:05 + 5:45 4599
22. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 21:19 + 5:59 4502
23. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:20 + 6:00 4495
24. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 22:20 + 7:00 4076
25. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 23:13 + 7:53 3706
26. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 24:22 + 9:02 3224
27. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 24:36 + 9:16 3127
28. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 26:48 + 11:28 2205
29. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 27:52 + 12:32 1759
30. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 29:37 + 14:17 1026
31. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 31:42 + 16:22 154
32. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 32:57 + 17:37 0
Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka DISK 0