Logo

Event results: Oblastní žebříček

Date:
2021/06/12
Place:
Žilina
Organiser:
DKL - KOB Kladno
Used map:
Oborka
Director:
Vinš Pavel - R2
Referee:
Cabrnoch Jiří - R2
Course setter:
Vinš Pavel - R2
JURY:
Novák Miloš, Hanák Jan, Komersová Jana
Protocol:
Závod proběhl bez závad.
Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest a jury nemusela být svolána. Hlavní rozhodčí shledal závod regulérním a schválil jej v plném rozsahu.
Classes:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     TF    

D10 2.50 km, 25 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 21:44
2. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 22:20 + 0:36
3. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 23:50 + 2:06
4. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 26:42 + 4:58
5. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 27:01 + 5:17
6. Rambousková Julie 0050003 Rambíci 28:42 + 6:58
7. Rambousková Eliška LBE1154 TJ Lokomotiva Beroun 32:39 + 10:55
8. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 34:39 + 12:55
9. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 38:01 + 16:17
10. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 40:13 + 18:29
11. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 44:20 + 22:36
12. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 44:59 + 23:15
13. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 48:35 + 26:51
14. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 53:46 + 32:02

D12 2.70 km, 40 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 21:26
2. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 25:46 + 4:20
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 27:46 + 6:20
4. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 31:37 + 10:11
5. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:02 + 10:36
6. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 32:36 + 11:10
7. Herynková Lucie RIC0952 OB Říčany 34:07 + 12:41
8. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 36:14 + 14:48
9. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 36:22 + 14:56
10. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 36:25 + 14:59
11. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 38:31 + 17:05
12. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 39:32 + 18:06
13. Hercubová Dominika MKP0950 SK GORDIC Praha Kačerov 40:27 + 19:01
14. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 42:22 + 20:56
15. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 43:41 + 22:15
16. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 45:10 + 23:44
17. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 49:43 + 28:17
18. Hill Daisy SLA0950 SKOB Slaný 50:08 + 28:42
19. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 51:54 + 30:28
20. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 54:01 + 32:35
21. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 54:43 + 33:17
22. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 60:56 + 39:30
23. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 67:13 + 45:47
24. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 71:44 + 50:18
25. Horová Vendula LBE1050 TJ Lokomotiva Beroun 80:40 + 59:14
Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš DISK

D14 3.30 km, 55 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 24:09
2. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 25:08 + 0:59
3. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 27:03 + 2:54
4. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 27:42 + 3:33
5. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 28:58 + 4:49
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 32:15 + 8:06
7. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 34:10 + 10:01
8. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 34:27 + 10:18
9. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 34:32 + 10:23
10. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 34:37 + 10:28
11. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 37:32 + 13:23
12. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 38:18 + 14:09
13. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 38:27 + 14:18
14. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 42:16 + 18:07
15. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 44:13 + 20:04
16. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:37 + 24:28
17. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:41 + 26:32
18. Mikovcová Magdalena TAP0858 KOB Tretra Praha 52:42 + 28:33
19. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:11 + 32:02
20. Oliveriusová Anna DKL0851 KOB Kladno 61:37 + 37:28
21. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 65:14 + 41:05
22. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 68:15 + 44:06
23. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 70:53 + 46:44

D16 3.80 km, 55 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 27:00
2. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 31:28 + 4:28
3. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 32:34 + 5:34
4. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 32:53 + 5:53
5. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 34:25 + 7:25
6. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 40:55 + 13:55
7. Večerková Ema DKP0657 Oddíl OB Kotlářka 43:11 + 16:11
8. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 44:23 + 17:23
9. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 45:16 + 18:16
10. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 52:37 + 25:37
11. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 53:29 + 26:29
12. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 67:23 + 40:23

D18 4.20 km, 65 m, 16 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 37:22
2. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:48 + 2:26
3. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 42:59 + 5:37
4. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 46:38 + 9:16
5. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 50:15 + 12:53
6. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 50:46 + 13:24
7. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 54:32 + 17:10
8. Řeháková Ludmila PGP0454 SK Praga 63:54 + 26:32
9. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 68:00 + 30:38

D21K 4.20 km, 65 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 2582

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 40:25 2789
2. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 2:01 2671
3. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 49:00 + 8:35 2285
4. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 52:29 + 12:04 2080
5. Špirková Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 64:04 + 23:39 1400
6. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 70:39 + 30:14 1013
7. Ščehovičová Zuzana 0100002 EBB 74:58 + 34:33
8. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 80:54 + 40:29 411
9. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 94:57 + 54:32 0
Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

D21L 5.10 km, 90 m, 18 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6508

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 39:06 6723
2. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 1:18 6514
3. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 41:49 + 2:43 6286
4. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 42:15 + 3:09 6216
5. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:43 + 3:37 6141
6. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 43:46 + 4:40 5972
7. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 45:35 + 6:29 5680
8. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 46:45 + 7:39 5492
9. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 47:46 + 8:40 5328
10. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:39 + 9:33 5186
11. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 48:49 + 9:43 5159
12. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 50:07 + 11:01 4950
13. Ondráčková Dana KAM8952 OK Kamenice 50:15 + 11:09 4929
14. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 50:39 + 11:33 4864
15. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 52:37 + 13:31 4548
16. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:50 + 13:44 4513
17. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 53:51 + 14:45 4349
18. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 57:19 + 18:13 3791
19. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 59:05 + 19:59 3507
20. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 61:56 + 22:50 3049
21. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:48 + 32:42 1461
22. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:32 + 34:26 1182
23. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 88:53 + 49:47 0
Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

D35 3.80 km, 75 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 33:54
2. Řepková Jana PGP7762 SK Praga 38:28 + 4:34
3. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:53 + 4:59
4. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 42:47 + 8:53
5. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 43:12 + 9:18
6. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:49 + 9:55
7. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 44:02 + 10:08
8. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 45:01 + 11:07
9. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 45:09 + 11:15
10. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 46:21 + 12:27
11. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 46:44 + 12:50
12. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 48:45 + 14:51
13. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:48 + 16:54
14. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 52:29 + 18:35
15. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 52:31 + 18:37
16. Černická Barbora LBE8250 TJ Lokomotiva Beroun 52:48 + 18:54
17. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 52:57 + 19:03
18. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 53:00 + 19:06
19. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 54:40 + 20:46
20. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 55:51 + 21:57
21. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:06 + 23:12
22. Grisová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 59:03 + 25:09
23. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 60:36 + 26:42
24. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 61:02 + 27:08
25. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 61:28 + 27:34
26. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 63:59 + 30:05
26. Haková Magda PGP7651 SK Praga 63:59 + 30:05
28. Seidlová Barbora RIC7955 OB Říčany 64:49 + 30:55
29. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 65:15 + 31:21
30. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 65:34 + 31:40
31. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 65:45 + 31:51
32. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 66:01 + 32:07
33. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 69:44 + 35:50
34. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 71:11 + 37:17
35. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 73:58 + 40:04
36. Basistová Darina DOR7856 OK Dobříš 79:58 + 46:04
37. Hüblová Kateřina FSP7750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:53 + 46:59
38. Rambousková Pavla 0050001 Rambíci 83:29 + 49:35
39. Marková Alena 0050004 Rambíci 100:38 + 66:44
Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha DISK

D45 3.40 km, 50 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 32:22
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 32:59 + 0:37
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 33:45 + 1:23
4. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 34:37 + 2:15
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:27 + 4:05
6. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 36:33 + 4:11
7. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 37:04 + 4:42
8. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 37:35 + 5:13
9. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 38:44 + 6:22
10. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:00 + 6:38
11. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 41:38 + 9:16
12. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 43:02 + 10:40
13. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 43:09 + 10:47
14. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 43:19 + 10:57
15. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 43:21 + 10:59
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 45:32 + 13:10
17. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 13:17
18. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 47:13 + 14:51
19. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 47:20 + 14:58
20. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 47:26 + 15:04
21. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 48:04 + 15:42
22. Junková Petra STH7451 SK Studenec 48:05 + 15:43
23. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 49:07 + 16:45
24. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 49:15 + 16:53
25. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 49:35 + 17:13
26. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 51:58 + 19:36
27. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 54:07 + 21:45
28. Titzová Pavlína VSP7463 USK Praha 59:01 + 26:39
29. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 59:23 + 27:01
30. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 59:34 + 27:12
31. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:31 + 30:09
32. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 62:46 + 30:24
33. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 66:37 + 34:15
34. Hrubá Veronika 0060001 6YC 67:06 + 34:44
35. Štěpová Dana PGP7456 SK Praga 68:39 + 36:17
36. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 69:08 + 36:46
37. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 72:22 + 40:00
38. Malá Martina 0070002 Tučňáci OB 81:41 + 49:19
39. Kotenová Petra DKP7450 Oddíl OB Kotlářka 106:08 + 73:46

D55 3.40 km, 65 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:40
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 39:04 + 3:24
3. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 40:16 + 4:36
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 41:29 + 5:49
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 43:06 + 7:26
6. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 45:53 + 10:13
7. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 46:18 + 10:38
8. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 47:50 + 12:10
9. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:31 + 12:51
10. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 49:55 + 14:15
11. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 50:08 + 14:28
11. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 50:08 + 14:28
13. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 52:03 + 16:23
14. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 52:38 + 16:58
15. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 53:13 + 17:33
16. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 53:45 + 18:05
17. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 57:01 + 21:21
18. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 61:06 + 25:26
19. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 62:18 + 26:38
20. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 63:24 + 27:44

D65 2.70 km, 30 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 33:32
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 37:00 + 3:28
3. Jůzková Jaroslava SCP5250 OK Sparta Praha 40:58 + 7:26
4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 46:11 + 12:39

D75 2.70 km, 30 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 49:16
2. Krausová Marie LLI4451 LOK-o Liberec 55:22 + 6:06
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 70:42 + 21:26
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 76:59 + 27:43

H10 2.50 km, 25 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:05
2. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 19:12 + 1:07
3. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 20:57 + 2:52
4. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 21:25 + 3:20
5. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 21:36 + 3:31
6. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 23:38 + 5:33
7. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 28:45 + 10:40
8. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 29:32 + 11:27
9. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 30:12 + 12:07
10. Posch Jaroslav RIC1201 OB Říčany 30:38 + 12:33
11. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 31:21 + 13:16
12. Vaněk Jáchym ROU1201 SKOB Roudnice nad Labem 36:41 + 18:36
13. Burgr Adam MKP1100 SK GORDIC Praha Kačerov 42:06 + 24:01
14. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 49:18 + 31:13
15. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 51:35 + 33:30
16. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 52:27 + 34:22
17. Majer David DKP1203 Oddíl OB Kotlářka 56:32 + 38:27
18. Sedlář Prokop TAP1106 KOB Tretra Praha 58:15 + 40:10
Vydra Jonáš DKP1113 Oddíl OB Kotlářka DISK

H12 3.30 km, 55 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 27:42
2. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 28:36 + 0:54
3. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 29:43 + 2:01
4. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 32:52 + 5:10
5. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 34:04 + 6:22
6. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 40:44 + 13:02
7. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 43:02 + 15:20
8. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 43:06 + 15:24
9. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 43:10 + 15:28
10. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 45:27 + 17:45
11. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 54:02 + 26:20
12. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 56:16 + 28:34
13. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 59:31 + 31:49
14. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 60:15 + 32:33
15. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 60:41 + 32:59
16. Černý Martin RIC1004 OB Říčany 65:25 + 37:43
17. Pilař František CEP0900 Čepíci 68:48 + 41:06
18. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 76:37 + 48:55
19. Čeněk Matyáš TAP1004 KOB Tretra Praha 82:58 + 55:16
20. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 88:30 + 60:48
21. Oliverius Filip DKL1000 KOB Kladno 89:46 + 62:04
22. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 94:21 + 66:39
Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice DISK
Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný DISK

H14 3.80 km, 55 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 21:52
2. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:34 + 1:42
3. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 25:14 + 3:22
4. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 25:40 + 3:48
5. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 26:01 + 4:09
6. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 26:50 + 4:58
7. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 28:59 + 7:07
8. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 29:13 + 7:21
9. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 29:26 + 7:34
10. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 30:30 + 8:38
11. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 31:28 + 9:36
12. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 31:35 + 9:43
13. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 32:40 + 10:48
14. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:03 + 11:11
15. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 34:13 + 12:21
16. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 12:39
17. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 34:32 + 12:40
18. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 13:38
19. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 36:02 + 14:10
20. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 36:06 + 14:14
21. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 36:11 + 14:19
22. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 36:19 + 14:27
23. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 36:38 + 14:46
24. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 37:11 + 15:19
25. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 39:11 + 17:19
26. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 39:41 + 17:49
27. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 40:37 + 18:45
28. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 44:01 + 22:09
29. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 44:38 + 22:46
30. Sedlář Lumír TAP0810 KOB Tretra Praha 44:53 + 23:01
31. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 45:05 + 23:13
32. Klimeš Vincent FSP0808 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:15 + 25:23
33. Hylmar Vojtěch KAM0802 OK Kamenice 47:55 + 26:03
34. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 48:00 + 26:08
35. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 49:57 + 28:05
36. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 55:38 + 33:46
37. Slavíček David FSP0805 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 150:40 + 128:48
Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný DISK

H16 4.50 km, 65 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 29:17
2. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 35:59 + 6:42
3. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 36:19 + 7:02
4. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 7:22
5. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 37:13 + 7:56
6. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 37:36 + 8:19
7. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 40:42 + 11:25
8. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 42:47 + 13:30
9. Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha 45:56 + 16:39
10. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 46:19 + 17:02
11. Městka Václav VSP0600 USK Praha 49:09 + 19:52
12. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 49:50 + 20:33
13. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 68:40 + 39:23
14. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 69:27 + 40:10
15. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 76:22 + 47:05

H18 4.70 km, 90 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:42

H21K 5.30 km, 90 m, 19 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 3135

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 49:46 3444
2. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 51:55 + 2:09 3322
3. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:57 + 14:11 2639
4. Gajdoš Martin 0100001 EBB 67:26 + 17:40
5. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 71:03 + 21:17 2235
6. Komůrka Jiří CEP8700 Čepíci 74:42 + 24:56
7. Hrubý František 0060002 6YC 76:40 + 26:54
8. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 76:43 + 26:57 1914
Melen Pavel 0160001 TJ Kabely DISK
MS Pelikán Lukáš PGP9810 SK Praga 47:52 + 0

H21L 7.10 km, 120 m, 25 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7000

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 39:56 7582
2. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 44:07 + 4:11 6909
3. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 46:37 + 6:41 6508
4. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 46:43 + 6:47 6492
5. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 47:26 + 7:30 6376
6. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 48:03 + 8:07 6277
7. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 48:13 + 8:17 6250
8. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 49:22 + 9:26 6066
9. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 49:39 + 9:43 6020
10. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 49:56 + 10:00 5975
11. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 50:26 + 10:30 5894
12. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 50:35 + 10:39 5870
13. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 50:56 + 11:00 5814
14. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 12:10 5626
14. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:06 + 12:10 5626
16. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 52:27 + 12:31 5570
17. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 52:59 + 13:03 5484
18. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 53:43 + 13:47 5367
19. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 53:52 + 13:56 5342
20. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 54:13 + 14:17 5286
21. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 54:19 + 14:23 5270
22. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 54:46 + 14:50 5198
23. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 55:13 + 15:17 5126
24. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 55:43 + 15:47 5045
25. Janas Petr PGP7106 SK Praga 56:27 + 16:31 4927
26. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:54 + 16:58 4855
27. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 57:13 + 17:17 4804
28. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 58:37 + 18:41 4579
29. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 59:22 + 19:26 4459
30. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 60:08 + 20:12 4335
31. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 60:39 + 20:43 4252
32. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 63:32 + 23:36 3789
33. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:49 + 25:53 3422
34. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 74:36 + 34:40 2011
35. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:54 + 35:58 1802
36. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 76:37 + 36:41 1686
Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga DISK 0
Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA DISK 0

H35 5.30 km, 90 m, 19 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 34:33
2. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 36:31 + 1:58
3. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 36:42 + 2:09
4. Junek Petr STH7801 SK Studenec 36:54 + 2:21
5. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:35 + 6:02
6. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 40:53 + 6:20
7. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 41:14 + 6:41
8. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 44:36 + 10:03
9. Komín David PGP7405 SK Praga 44:49 + 10:16
10. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 44:58 + 10:25
11. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 45:41 + 11:08
12. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 45:54 + 11:21
13. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 46:48 + 12:15
14. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:17 + 12:44
15. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 47:36 + 13:03
16. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 48:15 + 13:42
17. Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice 48:17 + 13:44
18. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 48:22 + 13:49
19. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 48:50 + 14:17
20. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 48:52 + 14:19
21. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 48:53 + 14:20
22. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 48:59 + 14:26
23. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 49:32 + 14:59
24. Fiala Jakub SLA8500 SKOB Slaný 49:59 + 15:26
25. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 50:18 + 15:45
26. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 50:51 + 16:18
27. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 51:08 + 16:35
28. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 51:10 + 16:37
29. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 54:38 + 20:05
30. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 54:59 + 20:26
31. Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun 56:22 + 21:49
32. Vaněk Jan ROU7807 SKOB Roudnice nad Labem 56:29 + 21:56
33. Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun 59:07 + 24:34
34. Izák Petr LME7800 SK Los Mělník 62:29 + 27:56
35. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 62:52 + 28:19
36. Vydra Lukáš DKP7001 Oddíl OB Kotlářka 65:42 + 31:09
37. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 65:59 + 31:26
38. Hübl Karel FSP7802 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:35 + 42:02
39. Šnejdar Ondřej 0010001 - 77:57 + 43:24
40. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 80:34 + 46:01
41. Rambousek Jan 0050002 Rambíci 81:35 + 47:02
42. Špičák Jan 0090001 neregistrovaný 87:31 + 52:58
43. Burgr Richard MKP8402 SK GORDIC Praha Kačerov 88:25 + 53:52
Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK
Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem DISK

H45 4.70 km, 90 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 34:11
2. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 34:48 + 0:37
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 36:12 + 2:01
4. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 37:47 + 3:36
5. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 38:39 + 4:28
6. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 40:42 + 6:31
7. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 40:48 + 6:37
8. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 41:55 + 7:44
9. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 42:37 + 8:26
10. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 43:30 + 9:19
10. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 43:30 + 9:19
12. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 43:33 + 9:22
13. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 45:05 + 10:54
14. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 45:14 + 11:03
15. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 45:35 + 11:24
16. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 46:22 + 12:11
17. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 47:03 + 12:52
18. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 47:29 + 13:18
19. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 48:09 + 13:58
20. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 48:36 + 14:25
21. Večerka Daniel 0040001 Neregistrovaný 50:35 + 16:24
22. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 51:11 + 17:00
23. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:48 + 17:37
24. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 52:41 + 18:30
25. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:22 + 19:11
26. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:45 + 22:34
27. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 57:52 + 23:41
28. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 59:23 + 25:12
29. Koten Petr 0080001 - 65:37 + 31:26
30. Štěp Adam PGP7407 SK Praga 66:01 + 31:50
31. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 67:23 + 33:12
32. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 71:05 + 36:54
33. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 73:53 + 39:42
34. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 74:05 + 39:54
35. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:38 + 44:27
36. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 80:12 + 46:01
37. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 80:57 + 46:46
38. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 82:30 + 48:19
39. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 84:42 + 50:31
40. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 89:00 + 54:49
41. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 89:30 + 55:19
Komers František KNC6800 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

H55 3.80 km, 75 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 27:12
2. Kořistka Libor EKP6300 VŠTJ Ekonom Praha 34:45 + 7:33
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 36:29 + 9:17
4. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 39:43 + 12:31
5. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 42:25 + 15:13
6. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 42:37 + 15:25
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 44:26 + 17:14
8. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 46:49 + 19:37
9. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 48:40 + 21:28
10. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 51:51 + 24:39
11. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 55:29 + 28:17
12. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 62:21 + 35:09
13. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 62:45 + 35:33
14. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:18 + 42:06

H65 3.40 km, 50 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 37:12
2. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 37:24 + 0:12
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 41:04 + 3:52
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 42:13 + 5:01
5. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 45:09 + 7:57
6. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 46:08 + 8:56
7. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:24 + 12:12
8. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:14 + 13:02
9. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 53:28 + 16:16
10. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 55:42 + 18:30
11. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 58:20 + 21:08
12. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 61:41 + 24:29
13. Tučný Jan 0070001 Tučňáci OB 64:48 + 27:36
14. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 70:54 + 33:42

H75 2.70 km, 30 m, 12 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 31:15
2. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 38:16 + 7:01
3. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 39:33 + 8:18
4. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 43:15 + 12:00
5. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 43:53 + 12:38
6. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 54:00 + 22:45
7. Kraus Jan LLI4501 LOK-o Liberec 54:18 + 23:03
8. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 60:26 + 29:11
9. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 92:42 + 61:27
Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha DISK
Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

TF 2.10 km, 45 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Seidl Marek RIC1100 OB Říčany 15:31
2. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:23 + 1:52
3. Datel Adam DKL1100 KOB Kladno 18:47 + 3:16
4. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:22 + 5:51
5. Maroušková Julie DKP1256 Oddíl OB Kotlářka 23:08 + 7:37
6. Suchanová Nela MKP1351 SK GORDIC Praha Kačerov 23:23 + 7:52
7. Izdná Helena DKP1351 Oddíl OB Kotlářka 24:11 + 8:40
8. Řehák Prokop PGP1203 SK Praga 24:14 + 8:43
9. Seidl Kryštof RIC1407 OB Říčany 27:33 + 12:02
10. Večerková Klára DKP1452 Oddíl OB Kotlářka 28:45 + 13:14
11. Řepková Ema PGP1350 SK Praga 29:29 + 13:58
12. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 30:44 + 15:13
13. Datlová Anna DKL1350 KOB Kladno 31:23 + 15:52
14. Hübl Hugo FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:38 + 18:07
15. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 33:52 + 18:21
16. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 40:59 + 25:28