Logo
Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Úvaly, koupaliště
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Vidrholec-Hol 1 : 10 000, ekv. 2,5 m, stav 09/2021
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí:
Nitsch Karel - R3
JURY:
Rollier Monika, Sysel Ctibor, Malačka Milan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, teplota během závodu 16-18 °C.
V průběhu závodu došlo ke zraněním Jitky Prouzové DKP9152 (zlomenina pravé holenní kosti) a Jana Kučery VSP7302 (natržený stehenní sval), která si vyžádala ambulantní ošetření. Dále bylo na místě ošetřeno jedno drobné poranění (odřenina ruky).
Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    

D10F 2.00 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 24:30
2. Grande Ema PGP1251 SK Praga 24:45 + 0:15
3. Večerková Klára DKP1452 Oddíl OB Kotlářka 28:40 + 4:10
4. Rybecká Eliška ROZ1152 OK Roztoky 29:08 + 4:38
5. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 34:12 + 9:42
6. Košárková Aneta PGP1255 SK Praga 43:28 + 18:58
7. Sýkorová Žofie ROZ1252 OK Roztoky 48:04 + 23:34
8. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 72:45 + 48:15
9. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 84:41 + 60:11
10. Bradnová Lenka KAM1253 OK Kamenice 97:30 + 73:00
Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice DISK
Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice DISK
Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka DISK

D10 2.80 km, 15 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 20:07
2. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 21:54 + 1:47
3. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 26:49 + 6:42
4. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 26:54 + 6:47
5. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 26:59 + 6:52
6. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 27:18 + 7:11
7. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 30:28 + 10:21
8. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 30:42 + 10:35
9. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 31:55 + 11:48
10. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 32:53 + 12:46
11. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 32:58 + 12:51
12. Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 33:00 + 12:53
13. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 33:18 + 13:11
14. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 33:30 + 13:23
15. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 33:41 + 13:34
16. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 34:48 + 14:41
17. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 39:04 + 18:57
18. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 39:20 + 19:13
19. Jelínková Alžběta ROZ1250 OK Roztoky 39:24 + 19:17
20. Havlíková Zuzana DKP1167 Oddíl OB Kotlářka 46:34 + 26:27
21. Fodorová Natálie TUR1155 OOB TJ Turnov 47:51 + 27:44
22. Reichelová Šárka 0160004 BC 49:53 + 29:46
23. Havlíková Tereza DKP1166 Oddíl OB Kotlářka 50:36 + 30:29
24. Janečková Kristýna MFP1150 Matfyz Praha 56:09 + 36:02
Kubečková Eliška DOR1650 OK Dobříš DISK

D12 3.10 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 24:04
2. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 24:10 + 0:06
3. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 24:38 + 0:34
4. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 24:58 + 0:54
5. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 25:26 + 1:22
6. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 25:51 + 1:47
7. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 25:56 + 1:52
8. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 26:10 + 2:06
9. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:28 + 3:24
10. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:35 + 3:31
11. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 27:42 + 3:38
12. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 27:44 + 3:40
13. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 28:36 + 4:32
14. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 29:13 + 5:09
15. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 29:22 + 5:18
16. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 29:25 + 5:21
17. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 29:26 + 5:22
18. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 30:30 + 6:26
19. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 30:37 + 6:33
20. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 31:05 + 7:01
21. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 31:35 + 7:31
22. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 31:42 + 7:38
23. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 32:03 + 7:59
24. Herynková Lucie RIC0952 OB Říčany 34:29 + 10:25
25. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 34:30 + 10:26
26. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 35:06 + 11:02
27. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 35:54 + 11:50
28. Dušková Tereza LOU1054 SK Moravan Louňovice 37:42 + 13:38
29. Čelikovská Kateřina ROZ0950 OK Roztoky 38:29 + 14:25
30. Hercubová Dominika MKP0950 SK GORDIC Praha Kačerov 41:02 + 16:58
31. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 42:56 + 18:52
32. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 43:18 + 19:14
33. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 43:40 + 19:36
34. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 48:03 + 23:59
35. Geffertová Marta FSP1054 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:15 + 24:11
36. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 51:26 + 27:22
37. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 56:06 + 32:02
38. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 57:29 + 33:25
39. Horová Adéla TAP1058 KOB Tretra Praha 58:44 + 34:40
40. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:59 + 35:55
41. Brumovská Markéta 0070003 Benatecti 62:57 + 38:53
42. Prchlíková Kristýna LOU1053 SK Moravan Louňovice 68:38 + 44:34
Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany DISK

D14 3.90 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 26:21
2. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 27:13 + 0:52
3. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 27:37 + 1:16
4. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 28:35 + 2:14
5. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 29:32 + 3:11
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 29:56 + 3:35
7. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 30:06 + 3:45
8. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:33 + 4:12
9. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 31:13 + 4:52
10. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 31:14 + 4:53
11. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 31:40 + 5:19
12. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 31:49 + 5:28
13. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:54 + 5:33
14. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 32:28 + 6:07
15. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 32:40 + 6:19
16. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:01 + 6:40
17. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 33:17 + 6:56
18. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 34:44 + 8:23
19. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:24 + 9:03
20. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 36:18 + 9:57
21. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 37:45 + 11:24
22. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 37:53 + 11:32
23. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 39:27 + 13:06
24. Vavřinová Johana HCE0751 TJ Hostivice 41:42 + 15:21
25. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 41:47 + 15:26
26. Syblíková Rozálie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 42:41 + 16:20
27. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 43:01 + 16:40
28. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 43:23 + 17:02
29. Oliveriusová Anna DKL0851 KOB Kladno 43:27 + 17:06
30. Dolejšová Josefína KAM0857 OK Kamenice 46:25 + 20:04
31. Houdková Kateřina ODV0752 TJ Aero Odolena Voda 46:36 + 20:15
32. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 47:13 + 20:52
33. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:00 + 23:39
34. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 51:10 + 24:49
35. Vondrášková Kateřina KAM0858 OK Kamenice 51:31 + 25:10
36. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:51 + 29:30
37. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 56:06 + 29:45
38. Čelikovská Tereza ROZ0750 OK Roztoky 57:18 + 30:57
39. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 63:59 + 37:38
40. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 66:42 + 40:21
41. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 69:11 + 42:50
42. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 73:36 + 47:15
43. Hynková Anna FSP0757 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:57 + 49:36
44. Kučerová Jana SLP0850 OOB Slavia Praha 224:17 + 197:56

D16 4.30 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 28:27
2. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 32:26 + 3:59
3. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 34:01 + 5:34
4. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 34:13 + 5:46
5. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 34:43 + 6:16
6. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 34:57 + 6:30
7. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 35:14 + 6:47
8. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 38:47 + 10:20
9. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:16 + 10:49
10. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 40:50 + 12:23
11. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 41:47 + 13:20
12. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 42:25 + 13:58
13. Večerková Ema DKP0657 Oddíl OB Kotlářka 44:03 + 15:36
14. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 44:46 + 16:19
15. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 46:04 + 17:37
16. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 49:44 + 21:17
17. Šebánková Alžběta DLP0652 OOB TJ Dukla Praha 50:24 + 21:57
18. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 54:00 + 25:33
19. Pangrácová Anna MFP0650 Matfyz Praha 54:18 + 25:51
20. Chobotová Klára ROZ0550 OK Roztoky 56:42 + 28:15
21. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 60:29 + 32:02
Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga DISK

D18 4.60 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Veronika VSP0450 USK Praha 35:05
2. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 35:45 + 0:40
3. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 36:36 + 1:31
4. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:11 + 2:06
5. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 38:04 + 2:59
6. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 38:37 + 3:32
7. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 39:37 + 4:32
8. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 41:35 + 6:30
9. Řeháková Ludmila PGP0454 SK Praga 45:38 + 10:33
10. Kándlová Ema PGP0356 SK Praga 47:13 + 12:08
11. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 48:46 + 13:41

D21L 5.30 km, 40 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7926

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 33:08 8091
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 33:59 + 0:51 7892
3. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 34:24 + 1:16 7794
4. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 35:10 + 2:02 7615
5. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 35:38 + 2:30 7505
6. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 37:29 + 4:21 7072
7. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 37:48 + 4:40 6998
8. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 38:11 + 5:03 6908
9. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 38:41 + 5:33 6791
10. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 39:30 + 6:22 6600
11. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 41:01 + 7:53 6244
12. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 41:02 + 7:54 6240
13. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 41:50 + 8:42 6053
14. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 41:59 + 8:51 6018
15. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 10:20 5671
16. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 43:44 + 10:36 5608
17. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:30 + 11:22 5429
18. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 45:53 + 12:45 5105
19. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:55 + 12:47 5097
20. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 46:12 + 13:04 5030
21. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 46:20 + 13:12 4999
22. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 47:11 + 14:03 4800
23. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 47:16 + 14:08 4781
24. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 47:17 + 14:09 4777
25. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 47:22 + 14:14 4757
26. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 47:56 + 14:48 4624
27. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 48:04 + 14:56 4593
28. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:07 + 14:59 4581
29. Řada Hanka DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 48:10 + 15:02 4570
30. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 50:32 + 17:24 4015
31. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 50:45 + 17:37 3965
32. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 54:30 + 21:22 3086
33. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 55:10 + 22:02 2930
34. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 55:28 + 22:20 2860
35. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:05 + 28:57 1310
36. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 65:26 + 32:18 526
37. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 65:48 + 32:40 440
38. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 70:49 + 37:41 0
39. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 104:28 + 71:20 0

D21K 4.60 km, 40 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1881

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 44:09 1899
2. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 44:17 + 0:08 1893
3. Bartoňová Radka PGP8751 SK Praga 45:17 + 1:08 1851
4. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:53 + 2:44 1783
5. Kamererová Klára KAM9154 OK Kamenice 48:06 + 3:57 1732
6. Cvrčková Helena TAP9151 KOB Tretra Praha 48:48 + 4:39 1703
7. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 52:20 + 8:11 1553
8. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 58:16 + 14:07 1303
9. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 60:59 + 16:50 1188
10. Janečková Lenka MFP8250 Matfyz Praha 65:01 + 20:52 1018
11. Šákrová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 66:40 + 22:31 949
12. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 82:58 + 38:49 261

D35 4.30 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 29:04
2. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 31:19 + 2:15
3. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 31:25 + 2:21
4. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:50 + 2:46
5. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 32:15 + 3:11
6. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 32:25 + 3:21
7. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 32:34 + 3:30
8. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 33:01 + 3:57
9. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:26 + 4:22
10. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 34:23 + 5:19
11. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 35:46 + 6:42
12. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 36:04 + 7:00
13. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 36:37 + 7:33
14. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 38:18 + 9:14
15. Králová Michaela MFP7959 Matfyz Praha 38:24 + 9:20
16. Siegerová Lucie TAP7552 KOB Tretra Praha 38:42 + 9:38
17. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 38:44 + 9:40
18. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 9:56
19. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 39:16 + 10:12
20. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 40:34 + 11:30
21. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 40:39 + 11:35
22. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 41:37 + 12:33
23. Němečková Tereza DKP7953 Oddíl OB Kotlářka 41:54 + 12:50
24. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 42:12 + 13:08
25. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 43:08 + 14:04
26. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 43:57 + 14:53
27. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 44:30 + 15:26
28. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 45:39 + 16:35
29. Grimmerová Mariana RIC8051 OB Říčany 45:45 + 16:41
30. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 46:02 + 16:58
31. Seidlová Barbora RIC7955 OB Říčany 47:37 + 18:33
32. Bublíková Zuzana TAP7751 KOB Tretra Praha 48:10 + 19:06
33. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 48:49 + 19:45
34. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 51:10 + 22:06
35. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 51:57 + 22:53
36. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 52:19 + 23:15
37. Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka 52:36 + 23:32
38. Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 25:30
39. Havlíková Barbora DKP8551 Oddíl OB Kotlářka 58:03 + 28:59
40. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 62:12 + 33:08
41. Kučerová Lenka SLP7963 OOB Slavia Praha 62:15 + 33:11
42. Herynková Irena RIC7750 OB Říčany 67:27 + 38:23
43. Hüblová Kateřina FSP7750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:08 + 41:04
Blahůtová Klára MKP8150 SK GORDIC Praha Kačerov DISK

D45 4.00 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 30:48
2. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 32:11 + 1:23
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 33:08 + 2:20
4. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 34:20 + 3:32
5. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 34:35 + 3:47
6. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 35:20 + 4:32
7. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:42 + 4:54
7. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:42 + 4:54
9. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 35:47 + 4:59
10. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 36:31 + 5:43
11. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 36:41 + 5:53
12. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 37:06 + 6:18
13. Junková Petra STH7451 SK Studenec 37:39 + 6:51
14. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 37:56 + 7:08
15. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 38:10 + 7:22
16. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 38:50 + 8:02
17. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 39:03 + 8:15
18. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 39:06 + 8:18
19. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 39:08 + 8:20
20. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 41:07 + 10:19
21. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 43:07 + 12:19
22. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 43:44 + 12:56
23. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 45:11 + 14:23
24. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 45:37 + 14:49
25. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:39 + 14:51
26. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 47:01 + 16:13
27. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 47:53 + 17:05
28. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 50:26 + 19:38
29. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 50:37 + 19:49
30. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 51:04 + 20:16
31. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 51:08 + 20:20
32. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 51:52 + 21:04
33. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 52:20 + 21:32
34. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 52:54 + 22:06
35. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 54:40 + 23:52
36. Protivová Monika TAP7651 KOB Tretra Praha 55:12 + 24:24
37. Slavíčková Renata FSP7551 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:38 + 24:50
38. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 56:44 + 25:56
39. Hrušková Jana 0140001 Neregistrovaní Hruškovi 58:22 + 27:34
40. Lazarová Pavla RIC7651 OB Říčany 60:09 + 29:21
41. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 64:36 + 33:48
42. Hrubá Veronika 0130001 6YC 64:58 + 34:10
43. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 68:55 + 38:07
44. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:35 + 39:47
45. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 74:22 + 43:34
Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga DISK
Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš DISK

D55 3.10 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 32:00
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 32:35 + 0:35
3. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 34:18 + 2:18
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 34:36 + 2:36
5. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 35:14 + 3:14
6. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 36:37 + 4:37
7. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 37:29 + 5:29
8. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 37:57 + 5:57
9. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 38:20 + 6:20
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:38 + 6:38
11. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 38:45 + 6:45
12. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 39:37 + 7:37
13. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 41:02 + 9:02
14. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 42:19 + 10:19
15. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:11 + 11:11
16. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 45:48 + 13:48
17. Trdá Iva KPY5850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:27 + 14:27
18. Konečná Eliška 48:16 + 16:16
19. Aschermannová Eva KAM6550 OK Kamenice 50:13 + 18:13

D65 2.80 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 33:12
2. Jůzková Jaroslava SCP5250 OK Sparta Praha 38:47 + 5:35
3. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 39:40 + 6:28
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 41:26 + 8:14
5. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 41:27 + 8:15
6. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 52:29 + 19:17
7. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 60:56 + 27:44

D75 2.10 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 52:53
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 53:01 + 0:08

H10F 2.00 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráň Lukáš TAP1200 KOB Tretra Praha 31:57
2. Škopek Ondřej PDY1104 Běhej Poděbrady 32:56 + 0:59
3. Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 33:14 + 1:17
4. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 34:28 + 2:31
5. Valenta Filip DKP1210 Oddíl OB Kotlářka 39:23 + 7:26
6. Seidl Kryštof RIC1407 OB Říčany 41:16 + 9:19
7. Valenta Ondřej DKP1402 Oddíl OB Kotlářka 42:17 + 10:20
8. Hübl Hugo FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:55 + 12:58
9. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 45:07 + 13:10
10. Fodor Patrik TUR1331 OOB TJ Turnov 72:07 + 40:10
11. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 125:36 + 93:39
Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Grimmer Kryštof RIC1301 OB Říčany DISK
Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo DISK

H10 2.70 km, 15 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 18:21
2. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 18:49 + 0:28
3. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 19:02 + 0:41
4. Vaněk Lukáš ROZ1101 OK Roztoky 20:52 + 2:31
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 22:30 + 4:09
6. Hora Karel TAP1302 KOB Tretra Praha 23:04 + 4:43
7. Basista Tobiáš DOR1109 OK Dobříš 23:58 + 5:37
8. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 24:00 + 5:39
9. Protiva Mikuláš TAP1100 KOB Tretra Praha 26:02 + 7:41
10. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:13 + 7:52
11. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 26:26 + 8:05
12. Posch Jaroslav RIC1201 OB Říčany 27:11 + 8:50
13. Sedlář Prokop TAP1106 KOB Tretra Praha 30:24 + 12:03
14. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 34:06 + 15:45
15. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 34:24 + 16:03
16. Chudoba Jiří DKL1102 KOB Kladno 35:19 + 16:58
17. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 36:18 + 17:57
18. Burgr Adam MKP1100 SK GORDIC Praha Kačerov 39:03 + 20:42
19. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 39:30 + 21:09
20. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 43:19 + 24:58
21. Arnošt Daniel VSP1200 USK Praha 43:36 + 25:15
22. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 43:41 + 25:20
23. Červený Antonín DKP1211 Oddíl OB Kotlářka 59:01 + 40:40
Matějovský Vojtěch DKP1209 Oddíl OB Kotlářka DISK

H12 3.30 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 23:06
2. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 24:55 + 1:49
3. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 25:40 + 2:34
4. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 26:53 + 3:47
5. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 28:08 + 5:02
6. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:17 + 5:11
7. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 28:57 + 5:51
8. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 29:37 + 6:31
9. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 29:41 + 6:35
10. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 29:59 + 6:53
11. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 30:40 + 7:34
12. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 31:32 + 8:26
13. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 31:49 + 8:43
14. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 32:00 + 8:54
15. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 32:14 + 9:08
16. Sotona Filip TAP0914 KOB Tretra Praha 32:32 + 9:26
17. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 32:48 + 9:42
18. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 32:58 + 9:52
19. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:26 + 10:20
20. Houdek Jakub ODV1006 TJ Aero Odolena Voda 33:36 + 10:30
21. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 33:42 + 10:36
22. Vokůrka Václav ROZ1000 OK Roztoky 33:44 + 10:38
23. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 33:49 + 10:43
24. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 33:52 + 10:46
25. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 34:15 + 11:09
26. Červený Jiří DKP1008 Oddíl OB Kotlářka 36:10 + 13:04
27. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 36:15 + 13:09
28. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 37:47 + 14:41
29. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 37:58 + 14:52
30. Vozábal David PGP0904 SK Praga 38:45 + 15:39
31. Oliverius Filip DKL1000 KOB Kladno 39:14 + 16:08
32. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 41:25 + 18:19
33. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 42:19 + 19:13
34. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 43:01 + 19:55
35. Hendrich Matyáš LOU1003 SK Moravan Louňovice 44:47 + 21:41
36. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 45:23 + 22:17
37. Švarc František DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 46:45 + 23:39
38. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 47:40 + 24:34
39. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 48:22 + 25:16
40. Lazar David RIC1001 OB Říčany 49:17 + 26:11
41. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 51:29 + 28:23
42. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 53:22 + 30:16
43. Kolbeshkin Vasilij KAM1008 OK Kamenice 54:39 + 31:33
44. Čermák Vojtěch ROZ1002 OK Roztoky 56:16 + 33:10
45. Homola Šimon DKL1001 KOB Kladno 57:27 + 34:21
46. Protiva Jan TAP0904 KOB Tretra Praha 58:31 + 35:25
47. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 59:37 + 36:31
48. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 61:31 + 38:25
49. Stínka Jan DKL1002 KOB Kladno 62:19 + 39:13
50. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 67:42 + 44:36
51. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 72:29 + 49:23
52. Stoklasa Štěpán RIC1005 OB Říčany 74:31 + 51:25
Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka DISK
Fišer Adam ROZ0902 OK Roztoky DISK

H14 3.70 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 22:10
2. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:56 + 0:46
3. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 23:58 + 1:48
4. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 24:03 + 1:53
5. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 24:31 + 2:21
6. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 24:42 + 2:32
7. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 24:47 + 2:37
8. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 24:48 + 2:38
8. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 24:48 + 2:38
10. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 26:04 + 3:54
11. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 26:16 + 4:06
12. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 26:43 + 4:33
13. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 26:58 + 4:48
14. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 27:01 + 4:51
15. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 27:28 + 5:18
16. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 27:37 + 5:27
17. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 27:39 + 5:29
18. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 28:20 + 6:10
19. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 28:25 + 6:15
19. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 28:25 + 6:15
21. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 28:26 + 6:16
22. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 29:06 + 6:56
23. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 29:17 + 7:07
24. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 29:35 + 7:25
25. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 30:17 + 8:07
26. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 30:51 + 8:41
27. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 30:57 + 8:47
28. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 31:38 + 9:28
29. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 31:52 + 9:42
30. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 32:24 + 10:14
31. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 32:37 + 10:27
32. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 33:10 + 11:00
33. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 33:26 + 11:16
34. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 34:11 + 12:01
35. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 35:08 + 12:58
36. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 35:21 + 13:11
37. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 13:20
38. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 36:08 + 13:58
39. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 37:16 + 15:06
40. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 37:31 + 15:21
41. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 37:32 + 15:22
42. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 37:36 + 15:26
43. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 38:27 + 16:17
44. Šmíd František DKP0821 Oddíl OB Kotlářka 39:59 + 17:49
45. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 40:15 + 18:05
46. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 40:29 + 18:19
47. Bureš Šimon LBE0703 TJ Lokomotiva Beroun 43:53 + 21:43
48. Baumruk Štěpán DKP0917 Oddíl OB Kotlářka 44:38 + 22:28
49. Havlík Patrik DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 46:53 + 24:43
50. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 51:07 + 28:57
51. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 51:40 + 29:30
52. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 53:29 + 31:19
53. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 57:28 + 35:18
54. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 58:53 + 36:43
55. Kvasnička Tomáš MKP0801 SK GORDIC Praha Kačerov 59:12 + 37:02
Slavíček David FSP0805 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H16 4.50 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 26:48
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 26:50 + 0:02
3. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 27:43 + 0:55
4. Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha 28:23 + 1:35
5. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 28:43 + 1:55
6. Kohoutek Vojtěch DKP0503 Oddíl OB Kotlářka 29:06 + 2:18
7. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 29:24 + 2:36
8. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:26 + 2:38
9. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 29:59 + 3:11
10. Horák Martin VSP0601 USK Praha 30:45 + 3:57
11. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:11 + 4:23
12. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 31:24 + 4:36
13. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 32:56 + 6:08
14. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 33:20 + 6:32
15. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 34:29 + 7:41
16. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 34:32 + 7:44
17. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:11 + 8:23
18. Městka Václav VSP0600 USK Praha 39:30 + 12:42
19. Meier David VSP0606 USK Praha 42:37 + 15:49
20. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 42:38 + 15:50
21. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 44:56 + 18:08
22. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 45:52 + 19:04
23. Reichel Tomáš 0160003 BC 47:29 + 20:41
24. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 53:40 + 26:52
25. Izdný Vít DKP0601 Oddíl OB Kotlářka 78:17 + 51:29

H18 5.50 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 32:14
2. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 32:20 + 0:06
3. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 32:39 + 0:25
4. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 36:21 + 4:07
5. Král Quido PGP0410 SK Praga 62:17 + 30:03
6. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 63:09 + 30:55

H21L 7.60 km, 50 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7663

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 37:22 7938
2. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 39:23 + 2:01 7539
3. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 39:32 + 2:10 7510
4. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 39:50 + 2:28 7451
5. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 40:33 + 3:11 7309
6. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 4:05 7131
7. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:43 + 4:21 7078
8. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 42:01 + 4:39 7019
8. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 42:01 + 4:39 7019
10. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 42:18 + 4:56 6963
11. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 42:35 + 5:13 6907
12. Janas Petr PGP0200 SK Praga 42:41 + 5:19 6887
13. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 43:26 + 6:04 6739
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 43:33 + 6:11 6716
15. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 43:40 + 6:18 6693
16. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 43:46 + 6:24 6673
17. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 44:06 + 6:44 6607
18. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 44:43 + 7:21 6485
19. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 44:55 + 7:33 6446
20. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 44:58 + 7:36 6436
21. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 45:08 + 7:46 6403
22. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 45:24 + 8:02 6350
23. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 45:29 + 8:07 6334
24. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 45:32 + 8:10 6324
25. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 45:36 + 8:14 6311
26. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 45:48 + 8:26 6271
27. Modrý Marek SCP8807 OK Sparta Praha 45:55 + 8:33 6248
28. Klícha Martin 0190001 Rafkarna IDEA Cycling Team 46:23 + 9:01
29. Bořánek Michal VSP0007 USK Praha 46:24 + 9:02 6152
30. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 9:13 6116
31. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 47:02 + 9:40 6027
32. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 47:18 + 9:56 5974
33. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 47:19 + 9:57 5971
34. Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha 47:34 + 10:12 5922
35. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 47:44 + 10:22 5889
36. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:50 + 10:28 5869
37. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 49:35 + 12:13
38. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 49:58 + 12:36 5447
39. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 50:35 + 13:13 5325
40. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 51:04 + 13:42 5230
41. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 51:08 + 13:46 5217
42. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 51:46 + 14:24 5091
43. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 51:52 + 14:30 5072
44. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 51:53 + 14:31 5068
45. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 52:06 + 14:44 5026
46. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 53:03 + 15:41 4838
46. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 53:03 + 15:41 4838
48. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 53:11 + 15:49 4811
49. Janas Petr PGP7106 SK Praga 53:37 + 16:15 4726
50. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 54:01 + 16:39 4647
51. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 54:54 + 17:32 4472
52. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 54:56 + 17:34 4465
53. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 55:07 + 17:45 4429
54. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 55:36 + 18:14 4334
54. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 55:36 + 18:14 4334
56. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 55:53 + 18:31 4278
57. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 56:56 + 19:34 4070
58. Bouda Milan 0020002 No Name 58:19 + 20:57
59. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:17 + 24:55 3013
60. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 62:29 + 25:07 2973
61. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:24 + 27:02 2594
62. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 65:04 + 27:42 2462
63. Bouda Petr 0020001 No Name 65:34 + 28:12
64. Havelík Jaroslav PVP9000 VSK Přírodní vědy Praha 68:34 + 31:12 1770
65. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 71:53 + 34:31 1115
66. Reichel Vít 0160001 BC 75:49 + 38:27

H21K 5.50 km, 30 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:15
2. Bartoň Jaroslav PGP8708 SK Praga 62:57 + 10:42
3. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 64:34 + 12:19

H35 6.00 km, 35 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 35:50
2. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 36:30 + 0:40
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:21 + 2:31
4. Matyšek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov 38:28 + 2:38
5. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 39:30 + 3:40
6. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 39:35 + 3:45
7. Pucherna Petr TAP8001 KOB Tretra Praha 40:08 + 4:18
8. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 40:16 + 4:26
9. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 41:31 + 5:41
10. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 41:33 + 5:43
11. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 41:44 + 5:54
12. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 42:18 + 6:28
13. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 43:59 + 8:09
14. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 44:04 + 8:14
15. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 44:37 + 8:47
16. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:16 + 9:26
17. Komín David PGP7405 SK Praga 45:51 + 10:01
18. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 46:04 + 10:14
19. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 46:17 + 10:27
20. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 47:06 + 11:16
21. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 47:52 + 12:02
22. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 50:35 + 14:45
23. Kofroň Jan LBE8001 TJ Lokomotiva Beroun 50:36 + 14:46
24. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 51:48 + 15:58
25. Bureš Kamil LBE7900 TJ Lokomotiva Beroun 51:51 + 16:01
26. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 52:15 + 16:25
27. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:34 + 16:44
28. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 52:35 + 16:45
29. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 52:40 + 16:50
30. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 53:18 + 17:28
31. Blahůt Jan MKP8100 SK GORDIC Praha Kačerov 53:22 + 17:32
32. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 55:19 + 19:29
33. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 55:39 + 19:49
34. Havlík Tomáš DKP8607 Oddíl OB Kotlářka 57:14 + 21:24
35. Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice 58:15 + 22:25
36. Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady 58:42 + 22:52
37. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 61:35 + 25:45
38. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 62:08 + 26:18
39. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 62:46 + 26:56
40. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:36 + 28:46
41. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 66:08 + 30:18
42. Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 74:43 + 38:53

H45 5.20 km, 30 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 30:30
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 31:22 + 0:52
3. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 33:21 + 2:51
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 34:29 + 3:59
5. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 34:53 + 4:23
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 36:36 + 6:06
7. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 37:24 + 6:54
8. Rod Jan VSP7423 USK Praha 38:20 + 7:50
9. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 38:41 + 8:11
10. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 39:05 + 8:35
11. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 39:41 + 9:11
12. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 39:47 + 9:17
13. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 39:56 + 9:26
14. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 40:31 + 10:01
15. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 40:43 + 10:13
16. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 41:08 + 10:38
17. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 41:13 + 10:43
17. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 41:13 + 10:43
19. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 42:04 + 11:34
20. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 12:01
21. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 44:25 + 13:55
22. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 44:34 + 14:04
23. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 44:49 + 14:19
24. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 44:59 + 14:29
25. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 45:01 + 14:31
26. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 45:24 + 14:54
27. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 45:51 + 15:21
28. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 45:57 + 15:27
29. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 46:11 + 15:41
29. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 46:11 + 15:41
31. Stěpanov Ilja 0010001 žádný 46:49 + 16:19
32. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 47:38 + 17:08
33. Král Lukáš 0120001 Netrefím domu 49:19 + 18:49
34. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 51:03 + 20:33
35. Koten Petr 0270001 019 51:22 + 20:52
36. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:29 + 20:59
37. Hruška Peter 0140002 Neregistrovaní Hruškovi 52:09 + 21:39
38. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 52:11 + 21:41
39. Večerka Daniel 0040001 NoWay 54:04 + 23:34
40. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 57:05 + 26:35
41. Prchlík Milan LOU7300 SK Moravan Louňovice 57:46 + 27:16
42. Swart Jan DKL7001 KOB Kladno 58:07 + 27:37
43. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 59:15 + 28:45
44. Sedláček Milan 0250001 Újezd nad Lesy 61:22 + 30:52
45. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 61:41 + 31:11
46. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 63:18 + 32:48
47. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 64:06 + 33:36
48. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:16 + 33:46
49. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 64:22 + 33:52
50. Komers František KNC6800 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:12 + 36:42
51. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 67:31 + 37:01
52. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 68:40 + 38:10
53. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 69:35 + 39:05
54. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 70:42 + 40:12
55. Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun 73:04 + 42:34
56. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:57 + 43:27
57. Vavřina Jan HCE7000 TJ Hostivice 88:56 + 58:26
Řehořek Jan DKP7303 Oddíl OB Kotlářka DISK
Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav DISK

H55 4.10 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 30:04
2. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 30:54 + 0:50
3. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 34:38 + 4:34
4. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 35:06 + 5:02
5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 35:44 + 5:40
6. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 36:53 + 6:49
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 37:05 + 7:01
8. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 37:37 + 7:33
9. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:38 + 7:34
10. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB Tretra Praha 37:47 + 7:43
11. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 37:52 + 7:48
12. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 39:20 + 9:16
13. Mack Tomáš KAM6601 OK Kamenice 39:40 + 9:36
14. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 40:04 + 10:00
15. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 40:32 + 10:28
16. Pasničenko Viktor PGP6004 SK Praga 40:39 + 10:35
17. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 43:28 + 13:24
18. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 44:34 + 14:30
19. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 45:39 + 15:35
20. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 46:10 + 16:06
21. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 48:42 + 18:38
22. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 51:42 + 21:38
23. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 54:17 + 24:13
24. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 61:32 + 31:28

H65 3.40 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 29:27
2. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 31:59 + 2:32
3. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 32:10 + 2:43
4. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 32:43 + 3:16
5. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 33:26 + 3:59
6. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 34:17 + 4:50
7. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 34:46 + 5:19
8. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 37:07 + 7:40
9. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 40:00 + 10:33
10. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 59:14 + 29:47
11. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 59:41 + 30:14
12. Šťovíček Jan DVP5001 DVP ORIENTATION 69:48 + 40:21

H75 2.70 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 32:59
2. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 39:26 + 6:27
3. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:22 + 13:23
4. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 56:33 + 23:34
5. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 99:50 + 66:51

T1 3.20 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Hruška 0180004 Bez klubu 23:43
2. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 23:58 + 0:15
3. Hanzlíková Hana 27:05 + 3:22
4. Klepetko David 0280001 Šutri 27:06 + 3:23
5. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 27:45 + 4:02
6. Fiala Jakub 27:51 + 4:08
7. Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda 29:36 + 5:53
8. Vaněčková Petra 29:45 + 6:02
9. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:01 + 6:18
10. Brumovský Štěpán 0070001 Benatecti 30:26 + 6:43
11. Šnejdar Ondřej PGP7712 SK Praga 30:50 + 7:07
12. Houdek Richard 31:27 + 7:44
13. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 31:41 + 7:58
14. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 32:06 + 8:23
15. Chuobová Daniela 32:11 + 8:28
16. Svobodová Štěpánka 0150001 - 32:20 + 8:37
17. Nedas Dušan 0080001 xxx 32:52 + 9:09
18. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 33:25 + 9:42
19. Tučný Jan 33:37 + 9:54
20. Hladík Filip 33:39 + 9:56
21. Basista Tomáš DOR7803 OK Dobříš 33:40 + 9:57
22. Červená Lenka DKP8252 Oddíl OB Kotlářka 33:53 + 10:10
23. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 33:55 + 10:12
24. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 34:10 + 10:27
25. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 34:12 + 10:29
26. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 35:01 + 11:18
27. Mikovcová Magdalena TAP0858 KOB Tretra Praha 35:05 + 11:22
28. Králová Lucie 0120002 Netrefím domu 35:20 + 11:37
29. Langová Veronika 0210001 *** 36:20 + 12:37
30. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 36:31 + 12:48
31. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 36:40 + 12:57
32. Langová Karolína 0210002 *** 37:28 + 13:45
33. Švejdová Martina ZVO7453 OB SK Zvole 37:29 + 13:46
34. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 37:41 + 13:58
34. Malá Martina 0060001 Tučňáci OB 37:41 + 13:58
36. Odehnal Jakub 0050001 NER 37:59 + 14:16
37. Pucherna Marek 38:39 + 14:56
38. Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha 39:35 + 15:52
39. Lenský David DKP7802 Oddíl OB Kotlářka 40:19 + 16:36
40. Váchová Soňa MFP1050 Matfyz Praha 41:33 + 17:50
41. Horová Vladimíra 41:39 + 17:56
42. Albrecht Vladimír KAM7800 OK Kamenice 41:47 + 18:04
43. Linda Vavříková 0220002 Zaklínači z Kaer Morhen 42:19 + 18:36
44. Basistová Darina DOR7856 OK Dobříš 42:29 + 18:46
45. Houdková Lenka 42:49 + 19:06
46. Fanta Jáchym DKP1013 Oddíl OB Kotlářka 43:16 + 19:33
47. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 43:37 + 19:54
48. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 44:20 + 20:37
49. Indra Šimon 44:24 + 20:41
50. Szárszoi Ondrej DOR7405 OK Dobříš 44:49 + 21:06
51. Svoboda Filip 45:24 + 21:41
52. Dvořák Josef 0220001 Zaklínači z Kaer Morhen 45:56 + 22:13
53. Brumovská Rhea 0070002 Benatecti 47:12 + 23:29
54. Kuželková Marta 0180003 Bez klubu 48:02 + 24:19
55. Hanzlíková Johana 49:16 + 25:33
56. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 51:28 + 27:45
57. Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice 53:27 + 29:44
57. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 53:27 + 29:44
59. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 54:17 + 30:34
60. Langová Ema 0210003 *** 57:02 + 33:19
61. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 57:18 + 33:35
62. Kolařík Kuba 57:27 + 33:44
63. Vavřinová Jarmila HCE6950 TJ Hostivice 61:57 + 38:14
64. Horáková Dana TAP5850 KOB Tretra Praha 64:39 + 40:56
65. Kolařík Jiří 94:00 + 70:17
66. Dvořáková Adina 0220004 Zaklínači z Kaer Morhen 108:48 + 85:05

T2 5.20 km, 35 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 37:03
2. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 37:50 + 0:47
3. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 40:02 + 2:59
4. Švarc Lukáš 40:21 + 3:18
5. Pucherna Eda 40:31 + 3:28
6. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 40:44 + 3:41
7. Kocur Tomáš ODV8900 TJ Aero Odolena Voda 40:56 + 3:53
8. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 41:53 + 4:50
9. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 43:15 + 6:12
10. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 43:26 + 6:23
11. Semík Jan VSP6507 USK Praha 45:35 + 8:32
12. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 46:05 + 9:02
13. Vyhnálková Marie 47:23 + 10:20
14. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 49:22 + 12:19
15. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 49:31 + 12:28
16. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 53:42 + 16:39
17. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:42 + 17:39
18. Pelikán Tomáš KAM8200 OK Kamenice 58:01 + 20:58
19. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 58:34 + 21:31
20. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 59:44 + 22:41
21. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 62:03 + 25:00
22. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 63:24 + 26:21
23. Malinová Anna 63:33 + 26:30
24. Mašek Lukáš 64:19 + 27:16
25. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:48 + 31:45
26. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 71:08 + 34:05
27. Vaňková Alice 0100001 ROZ 71:17 + 34:14
28. Beier Petr PDY7800 Běhej Poděbrady 76:45 + 39:42
29. Martinčíková Aneta 77:56 + 40:53
30. Martinčík Jan 81:06 + 44:03
31. Reichelová Monika 0160002 BC 85:28 + 48:25
32. Bauerová Pavla 0260001 Novákovi 108:21 + 71:18
33. Vondrová Alžběta 111:09 + 74:06
34. Vlk Lukáš 0230001 DKP 123:46 + 86:43

TF 2.00 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 21:56
2. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 23:32 + 1:36
3. Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha 25:11 + 3:15
4. Brotánek Jan 25:17 + 3:21
5. Mikulová Laura ZVO1450 OB SK Zvole 26:36 + 4:40
6. Holatová Veronika PDY1551 Běhej Poděbrady 27:36 + 5:40
7. Kučerová Eva SLP1050 OOB Slavia Praha 28:55 + 6:59
8. Mikovcová Lucie TAP1057 KOB Tretra Praha 29:39 + 7:43
9. Skalický Michal 29:58 + 8:02
10. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 31:24 + 9:28
11. Rejšková Blanka KAM7751 OK Kamenice 32:40 + 10:44
12. Puchernová Adéla TAP1650 KOB Tretra Praha 33:40 + 11:44
13. Wielgusová Lota FSP1252 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:18 + 14:22
14. Bozděch Vojta 38:07 + 16:11
15. Koubová Marlen FSP1153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:00 + 17:04
16. Baldrian František VSP1600 USK Praha 40:38 + 18:42
17. Matějovská Anežka 0170001 OB Kotlářka 42:06 + 20:10
18. Matoušková Edita ODV1350 TJ Aero Odolena Voda 44:46 + 22:50
19. Císařová Veronika 44:58 + 23:02
20. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 45:39 + 23:43
21. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 45:47 + 23:51
22. Gregorova Hana 0070001 Benatecti 48:38 + 26:42
23. Collis Helena DKP1450 Oddíl OB Kotlářka 49:06 + 27:10
24. Bozděchová Bára 49:19 + 27:23
25. Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha 50:40 + 28:44
26. Lounek Richard PDY1500 Běhej Poděbrady 51:17 + 29:21
27. Hezká Zuzana DOR1351 OK Dobříš 52:01 + 30:05
28. Hýblová Beáta 0240001 VIPrahlé mládí 53:00 + 31:04
29. Trnobranský Dominik 54:32 + 32:36
30. Bouda Sofie 0020003 No Name 56:57 + 35:01
31. Bartoňová Veronika 0020004 No Name 57:11 + 35:15
32. Prášilová Alžběta SJC1651 Sportcentrum Jičín 60:13 + 38:17
33. Mašek Ondřej 62:10 + 40:14
34. Kovář Jakub 74:58 + 53:02
35. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:21 + 55:25
Malá Lucia DISK
Ema Dvořáková 0220003 Zaklínači z Kaer Morhen DISK
Beranová Michaela DISK