Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček mládeže OB jaro 2021 - stav po 6 závodech

Datum:
01.06.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2323.05.2021 Individuální mapový trénink MSK TRI Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Individuální mapový trénink MSK - krátká trať HAV Ano Ano
2021-06-0606.06.2021 Individuální mapový trénink MSK SIT Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček AOV, LOV Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C    

D10C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Létalová Eva SFM1250 811.41 1. 211.41( 1)176.02( 3) 198.84( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Burešová Sofie BFM1153 726.62 2. 195.34( 2) 199.72( 2)153.99( 3)177.57( 2)
3 Urbanczyková Nela TRI1150 684.41 2. 193.25( 3)174.99( 4)140.84( 5) 50.76( 5) 158.75( 2)157.42( 3)
4 Klose Kateřina SFM1251 675.57 2. 131.58( 6)187.56( 2)174.25( 3)182.18( 3)
5 Horálková Gabriela MOV1150 654.07 4. 151.96( 5)169.29( 5)151.16( 4)181.66( 4)
6 Řádková Zuzana TRI1151 592.20 1. 192.20( 4)200.00( 1)200.00( 1)

D12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Kawuloková Tereza SIT0951 B 837.05 1. 220.67( 1)176.36( 5) 207.77( 1)196.34( 2) 202.93( 2)205.68( 1)
2 Cymorková Julie TRI0953 B 826.31 1. 196.70( 2)212.71( 1)196.49( 2) 214.34( 1)202.56( 2)
3 Burešová Eliška BFM0955 B 763.97 1. 181.29( 4) 189.48( 3)170.88( 6) 200.00( 1)182.73( 3)191.76( 3)
4 Máchová Barbora BFM0952 B 720.23 2. 50.41(10) 197.81( 2)163.41( 7)182.63( 3)176.38( 4)157.82( 5)
5 Walaská Klára TRI0950 669.17 4. 158.85( 6)180.10( 4)171.80( 5)158.42( 5)137.47( 6) 155.77( 6)
6 Juračáková Judita BFM1053 553.06 3. 182.63( 3)174.70( 6)195.73( 3)
7 Chudíková Magdalena BFM1051 488.47 4. 164.74( 5)140.19( 7)183.54( 4)
8 Pechlátová Klára MOV0956 437.27 4. 109.00( 8) 169.99( 4) 158.28( 4)
9 Švidrnochová Nela OOP0950 271.95 5. 163.87( 5)108.08( 7)
10 Pilchová Tara TRI1050 259.33 7. 119.09( 7) 140.24( 8)
11 Horáčková Karolína MOV1051 89.22 9. 89.22( 9)

D14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Byrtusová Klára SIT0851 B 800.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Červenková Eliška SOP0751 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
3 Malá Karolína VRB0777 171.91 2. 171.91( 2)
4 Czerneková Adéla TRI0854 103.98 3. 103.98( 3)

D16C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Pavlová Eliška MOV0650 B 431.45 1. 106.52( 1)112.82( 1)104.32( 1)107.79( 1)
2 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 381.71 2. 95.43( P) 81.19( 5)101.18( 2)103.91( 2)
3 Sližová Lucie TRI0659 B 355.95 1. 89.67( 4) 26.56( 7) 77.98( 4) 88.30( 3) 100.00( 1)
4 Vojkůvková Hana MOV0552 B 326.39 2. 70.85( 6) 83.07( 4) 76.48( 5) 55.90( 6) 71.70( 2) 95.14( 2)
5 Čudková Kristýna MOV0654 319.58 2. 94.46( 3)101.94( 2) 46.86( 7) 76.32( 5)
6 Zahradníková Kateřina MOV0553 278.75 2. 99.02( 2) 85.24( 3) 94.49( 3)
7 Olekšová Natálie KRN0652 175.33 1. 100.00( 1) 75.33( 3)
8 Krčková Lucie TRI0550 139.90 5. 71.46( 5) 68.44( 6)
9 Walicová Eva TRI0652 106.56 6. 56.70( 7) 49.86( 6)
10 Tomčíková Eliška VRB0555 81.61 4. 81.61( 4)

D18C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Bruková Petra TRI0450 B 393.24 1. 100.00( 1)100.00( 1) 95.46( 2) 97.78( 2)
2 Haltofová Romana TRI0451 B 390.72 1. 94.71( 2) 96.01( 2)100.00( 1)100.00( 1)
3 Rybková Vendula TRI0453 357.89 3. 90.77( 3) 88.65( 3) 87.21( 3) 91.26( 3)
4 Olekšová Viktorie KRN0351 100.00 1. 100.00( 1)

D20C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Navrátilová Adéla TRI0250 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Davidová Tereza SFM0252 18.11 2. 18.11( 2)

H10C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Kawulok Matyáš SIT1201 800.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Myslivec Lukáš TRI1201 351.88 2. 181.88( 2) 170.00( 3)
3 Kowalczyk Jáchym TRI1203 341.08 2. 150.08( 4) 191.00( 2)
4 Mokrosz Tomasz TRI1200 225.79 4. 74.79( 5) 151.00( 4)
5 Zielina Tomasz TRI1204 171.50 3. 171.50( 3)

H12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Mokrosz Mateusz TRI0902 B 848.28 1. 200.64( 1) 224.55( 1)202.51( 1)214.74( 1)206.48( 1)163.01( 6)
2 Létal Jonáš SFM0901 B 821.74 1. 200.64( 1)201.69( 2)198.31( 3) 209.97( 2)199.55( 2) 209.44( 1)
3 Bruk Lukáš TRI0901 B 799.88 2. 198.72( 3)152.92( 7) 199.18( 2)175.29( 3) 193.97( 3)208.01( 2)
4 Bruk Tomáš TRI0900 B 729.19 4. 192.21( 4)139.91( 8) 192.36( 4)166.10( 4)138.37( 6) 178.52( 5)
5 Menzel František MOV1003 B 697.74 3. 174.41( 5)157.77( 6) 170.13( 6) 170.65( 4)182.55( 3)
6 Létal Hynek SFM1001 690.90 4. 153.54(10) 164.94( 5)179.58( 5) 166.58( 5)179.80( 4)
7 Klose Albert SFM1000 624.03 4. 163.69( 8)168.40( 4)159.63( 8)132.31( 7)
8 Otta Tobiáš BFM0903 519.73 7. 134.90( 9)166.63( 7) 83.40( 7)134.80( 7)
9 Zielina Jakub TRI1004 420.83 3. 174.03( 6)173.77( 3) 73.03( 8)
10 Kubien Tomáš TRI1002 414.50 7. 173.26( 7) 90.01(10)151.23( 9)
11 Lettovský Jan MOV1006 391.49 5. 157.18( 9) 163.54( 5) 70.77( 8)
12 Kostka Artur MOV0901 158.71 6. 158.71( 6)
13 Mihalka Alexandr MOV0902 76.96 11. 76.96(11)
14 Velička Viktor MOV0904 46.64 9. 46.64( 9)

H14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 789.89 1. 197.32( 2)185.50( 3)207.07( 2)200.00( 1)
2 Červinka Ondřej BFM0806 B 743.71 1. 155.65( 5) 162.15( 4)181.56( 4)137.37( 2) 200.00( 1)200.00( 1)
3 Krupa Jan TRI0706 B 620.97 1. 211.51( 1)200.00( 1)209.46( 1)
4 Menzel Antonín MOV0700 566.79 2. 191.17( 3)192.14( 2)183.48( 3)
5 Vojkovský Václav TRI0800 343.43 4. 183.39( 4) 160.04( 5)
6 Raszka Filip TRI0703 281.69 6. 122.13( 6) 159.56( 6)
7 Walach Ondřej TRI0803 132.94 7. 0.00( 8) 132.94( 7)
8 Bocek Václav TRI0802 120.13 7. 120.13( 7)

H16C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Byrtus Jakub SIT0502 B 420.37 1. 101.62( 2)113.66( 2)105.09( P)100.00( 1)
2 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B 410.14 1. 105.50( 1)114.35( 1)100.00( 1) 90.29( 2)
3 Otta Kryštof BFM0608 B 293.07 1. 0.00( 5) 56.97( 3) 36.10( 3)100.00( 1)100.00( 1)
4 Ryška Matěj TRI0604 207.91 3. 92.89( 3) 58.96( 4) 56.06( 4)
5 Bjolek Jan BFM0601 153.65 3. 81.66( 4) 71.99( 3)
6 Chudík Martin BFM0604 128.20 2. 65.17( 5) 0.00( 6) 63.03( 2)
7 David Vladimír SFM0600 14.55 5. 14.55( 5)

H18C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Kovařík Tomáš SIT0401 B 381.87 1. 100.00( 1) 86.40( 3) 95.47( P)100.00( 1)
2 Sliž Rostislav TRI0302 B 339.77 1. 62.50( 4) 94.67( 2)100.00( 1) 82.60( 3)
3 Martynek Petr TRI0304 318.03 1. 79.51( P)100.00( 1) 56.80( 3) 81.72( 4)
4 Krupa Jakub TRI0404 219.18 2. 82.33( 3) 42.18( 4) 94.67( 2)
5 Mrózek Paweł SIT0402 117.47 2. 88.10( 2) 29.37( P)
6 Malý Tomáš VRB0414 90.24 2. 90.24( 2)
7 Krupa Jan TRI0706 78.14 5. 78.14( 5)

H20C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Tuharský Erik TRI0100 B 100.00 1. 100.00( 1)