Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček mládeže OB jaro 2021 - stav po 6 závodech

Klubové výsledky : TRI (35)

Datum:
01.06.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2323.05.2021 Individuální mapový trénink MSK TRI Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Individuální mapový trénink MSK - krátká trať HAV Ano Ano
2021-06-0606.06.2021 Individuální mapový trénink MSK SIT Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček AOV, LOV Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C    

D10C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
3 Urbanczyková Nela TRI1150 684.41 2. 193.25( 3)174.99( 4)140.84( 5) 50.76( 5) 158.75( 2)157.42( 3)
6 Řádková Zuzana TRI1151 592.20 1. 192.20( 4)200.00( 1)200.00( 1)

D12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
2 Cymorková Julie TRI0953 B 826.31 1. 196.70( 2)212.71( 1)196.49( 2) 214.34( 1)202.56( 2)
5 Walaská Klára TRI0950 669.17 4. 158.85( 6)180.10( 4)171.80( 5)158.42( 5)137.47( 6) 155.77( 6)
10 Pilchová Tara TRI1050 259.33 7. 119.09( 7) 140.24( 8)

D14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
4 Czerneková Adéla TRI0854 103.98 3. 103.98( 3)

D16C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
2 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 381.71 2. 95.43( P) 81.19( 5)101.18( 2)103.91( 2)
3 Sližová Lucie TRI0659 B 355.95 1. 89.67( 4) 26.56( 7) 77.98( 4) 88.30( 3) 100.00( 1)
8 Krčková Lucie TRI0550 139.90 5. 71.46( 5) 68.44( 6)
9 Walicová Eva TRI0652 106.56 6. 56.70( 7) 49.86( 6)

D18C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Bruková Petra TRI0450 B 393.24 1. 100.00( 1)100.00( 1) 95.46( 2) 97.78( 2)
2 Haltofová Romana TRI0451 B 390.72 1. 94.71( 2) 96.01( 2)100.00( 1)100.00( 1)
3 Rybková Vendula TRI0453 357.89 3. 90.77( 3) 88.65( 3) 87.21( 3) 91.26( 3)

D20C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Navrátilová Adéla TRI0250 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)

H10C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
2 Myslivec Lukáš TRI1201 351.88 2. 181.88( 2) 170.00( 3)
3 Kowalczyk Jáchym TRI1203 341.08 2. 150.08( 4) 191.00( 2)
4 Mokrosz Tomasz TRI1200 225.79 4. 74.79( 5) 151.00( 4)
5 Zielina Tomasz TRI1204 171.50 3. 171.50( 3)

H12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Mokrosz Mateusz TRI0902 B 848.28 1. 200.64( 1) 224.55( 1)202.51( 1)214.74( 1)206.48( 1)163.01( 6)
3 Bruk Lukáš TRI0901 B 799.88 2. 198.72( 3)152.92( 7) 199.18( 2)175.29( 3) 193.97( 3)208.01( 2)
4 Bruk Tomáš TRI0900 B 729.19 4. 192.21( 4)139.91( 8) 192.36( 4)166.10( 4)138.37( 6) 178.52( 5)
9 Zielina Jakub TRI1004 420.83 3. 174.03( 6)173.77( 3) 73.03( 8)
10 Kubien Tomáš TRI1002 414.50 7. 173.26( 7) 90.01(10)151.23( 9)

H14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 789.89 1. 197.32( 2)185.50( 3)207.07( 2)200.00( 1)
3 Krupa Jan TRI0706 B 620.97 1. 211.51( 1)200.00( 1)209.46( 1)
5 Vojkovský Václav TRI0800 343.43 4. 183.39( 4) 160.04( 5)
6 Raszka Filip TRI0703 281.69 6. 122.13( 6) 159.56( 6)
7 Walach Ondřej TRI0803 132.94 7. 0.00( 8) 132.94( 7)
8 Bocek Václav TRI0802 120.13 7. 120.13( 7)

H16C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
4 Ryška Matěj TRI0604 207.91 3. 92.89( 3) 58.96( 4) 56.06( 4)

H18C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
2 Sliž Rostislav TRI0302 B 339.77 1. 62.50( 4) 94.67( 2)100.00( 1) 82.60( 3)
3 Martynek Petr TRI0304 318.03 1. 79.51( P)100.00( 1) 56.80( 3) 81.72( 4)
4 Krupa Jakub TRI0404 219.18 2. 82.33( 3) 42.18( 4) 94.67( 2)
7 Krupa Jan TRI0706 78.14 5. 78.14( 5)

H20C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
1 Tuharský Erik TRI0100 B 100.00 1. 100.00( 1)